Nieuwsbank

Schrijft, screent en verspreidt persberichten voor journalistiek, search en social media. Hét startpunt om uw nieuws wereldkundig te maken. Ook voor follow-ups, pitches en korte videoproducties.

Sportieve attracties tijdens de Gentse Feesten

Datum nieuwsfeit: 18-07-1999
Vindplaats van dit bericht
Bron: Razende Robot Reporter
Zoek soortgelijke berichten
Gemeente Gent

Aanvullende info programma Gentse Feesten 1999

Supplementaire sportieve attractie tijdens de Gentse Feesten

VOETBALBEKER STAD GENT
organisatie : Algemene Gentse Verstandhouding (AGV) info : de heer Guy De Ruyck, tel. (09) 222 26 58

op de terreinen van Racing Gentbrugge op zondag 25 juli 1999 toegang : gratis

uur terrein A terrein B

10 uur SKV Oostakker - Racing Gentbrugge Olympia - Standaard Meulestede

11 uur Olympia - Sparta Gent Racing Gentbrugge - KAA Gent
12 uur Standaard Meulestede - Sparta Gent SKV Oostakker - KAA Gent

pauze + middagmaal (400 frank) warme beenham, frietjes, groenten, salades, sauzen - inschrijvingen vooraf
op tel. (09)222 26 58

uur terrein A terrein B

14.30 uur 3de en 4de plaats 5de en 6de plaats
16 uur propagandawedstrijd KAA Gent - Hasselt (remember 20 jaar geleden)

met o.a. de gebr. Quipor, Van Den Daele, Koudijzer, Yves De Bellefroid enz...

17.30 uur finale Beker Stad Gent 2 X 25' - 2 X 5' extra strafschoppen (5)

19 uur prijsuitreiking - receptie

Kindernamiddagen in het Zuidpark

Opblaasbare kinderspeeltuigen op woensdag 21 juli en donderdag 22 juli
1999, van 14 tot 19 uur.
Woodrow Wilsonplein - Koning Albertpark (Zuidpark) deelname : gratis
organisatie : Stad Gent-Dienst Feestelijkheden in samenwerking met Idee Fiks

Theater De Kreet VZW - Mark Reynaerts - Roald Dahl's gruwelijke rijmen

Een verrassende verzameling sprookjes met een ongewone moraal voor al wie jong van hart is. Kortom : een familievoorstelling vol boeiende wendingen voor 6 tot 66 jaar en ouder.
Van zondag 18 juli tot en met zondag 25 juli van 15.30 tot 16.30 uur in Teater Tinnenpot (Beckettzaal), Tinnenpotstraat 21, 9000 Gent. Reservatie en info : Arca, Sint-Widostraat 3, tel. (09)225 18 60 of (09)225 01 86 -
fax (09)223 00 90
prijs : volwassenen 200 frank - kinderen 150 frank. e-mail : (arca.theater@arca.be)

URL:http://www.arca.be

Videoprojectie van dansproductie en beeldende kunstenaars in Brasserie Anna

Organisatie : Brasserie Anna, Grote Huidevettershoek 10 , tel. (09)223
89 19.
Van zaterdag 17 tot en met maandag 26 juli 1999, telkens om 22.30 tot middernacht


zaterdag 17 juli studenten van de Academie Gent
zondag 18 juli Alaxandra Jacquet

maandag 19 juli Johan De Wit

dinsdag 20 juli Frank Theys

woensdag 21 juli Elke Boon

donderdag 22 juli Hans Op De Beeck

vrijdag 23 juli Veerle Persijn

zaterdag 24 juli Johan Grimonprez - Meg Stuart

"besmette stad" en "tribulation '99"

zondag 25 juli Ann Decaestecker

maandag 26 juli Les Ballets C. de la B

info : tel. (09)223 89 19
inkom : gratis

Orgelconcerten in Sint-Jacobskerk

organisatie: vzw Trefpunt


zondag 18 juli 15 uur organist Marc Van Driessen en

cellist Geert Debievre

woensdag 21 juli 15 uur organist Yves Senden
zondag 25 juli 15 uur organist Paul De Maeyer en

recitant Karin Vanderper

inkom : gratis
info : vzw Trefpunt tel. (09)223 66 77


10 dagen feest in de oude Renault Garage ( E. Anseeleplein)- bvba Moods

van zaterdag 17 juli tot en met maandag 26 juli 1999 info : tel. (09)233 64 11
inkom : 50 frank
deuren open om 23 uur.

GROTE ZAAL COCKTAIL KELDER

zaterdag 17 juli Mo & Benoelie


4T4
T & D 187 & Daviz

Shorty

zondag 18 juli Dewaele Bros Family Affairz

maandag 19 juli Jan Vanbiesen T & D

dinsdag 20 juli Mo & Benoelie

André
T & D Juice Blenders


187 & Daviz

woensdag 21 juli Mo & Benoelie Bass Culture
donderdag 22 juli 4T4

Jan Vanbiesen
Family Affairz

vrijdag 23 juli Smos & Baby B

Jan Vanbiesen
T & D

zaterdag 24 juli André T & D

Franky

187 & Daviz

Carlito

zondag 25 juli André

T & D
Bass Culture

maandag 26 juli Mo & Benoelie

Smos & Baby B
T & D

vzw Stichting Pastoor Du Four - Muzikale verpozingen in Sint-Michielskerk

van zondag 18 juli tot en met zondag 25 juli
open : van 14 tot 18 uur
inkom : gratis


zondag 18 juli 10 uur plechtige openingsmis -medewerking van het dameskoor "Nova Fuga"

solisten : Margareta Claeys, sopraan - An Pardon, alt

algemene leiding en orgel : Herman Streulens

programma : De Maeght, De Ranse, Mendelssohn en Streulens
15 - 16 uur orgelrecital - verzorgd door Kristiaan Van Ingelgem, titularis Sint-Martinus Aalst

programma : Loret, Lemmens, Franck, Reger en improvisatie
16.30 - 17.30 uur openingsconcert - verzorgd door het "Trio All Armi" - medewerking van Christel De Mulder, sopraan - Alain Roeland, trompet - Jan Van Landeghem, orgel

programma : werken van Bach, Fantani en Scarlatti


maandag 19 juli 15 - 16 uur orgelrecital - verzorgd door Herman Streulens

programma : Bach, Mendelssohn en Franck

16.30 - 17.30 uur historische uitleg over de Sint-Michielskerk door Herman Streulens

programma : historiek Sint-Michielskerk


dinsdag 20 juli 15 - 16 uur orgelconcert

solist : Ronny Plovie, Sint-Niklaas

programma : Bach, Roelstraete, Alain en Mendelssohn
16.30 - 17.30 uur concert - verzorgd door het vocaal ensemble "Mandriale" en het instrumentaal "Lehner trio"

aan het orgel : Herman Streulens

algemene leiding : Benedicte Van Outryve

programma : werken van Buxtehude, Deprez en Lassus
woensdag 21 juli 15 - 16 uur orgelrecital "Quatro Piedi" - verzorgd door Jan Van Landeghem & Veronique Van Damme

programma : Alain, Mozart en Schubert

16.30 - 17.30 uur concert - verzorgd door het vocaal ensemble "L'Esterelenco" (Saint-Raphaël en Frejus/Frankrijk)

solisten : Bruno Picaude, alto - Philippe Arakelian, tenor - Christian Dalmasso, bariton-bas - Jacqueline Schouten, fluit - Guillaume Artus, cello - Marie-Claude Dalmasso, orgel

algemene leiding : Daniel Artus

programma : werken van Bach, Poulenc, Saint-Saëns en Mis in re groot van Dvorak

donderdag 22 juli 15 - 16 uur orgelrecital - verzorgd door Lieve Van de Rostyne, titularis O.L.Vrouw Daknam

programma : Bonnet, Lemmens en Franck

16.30 - 17.30 uur concert - verzorgd door het snarentrio "Trio Mozart"

Veronique Bogaert, viool - Jacques Dupriez, altviool - Suzan Moses, cello

programma : W.A. Mozart en Schubert

vrijdag 23 juli 15 - 16 uur orgelrecital - verzorgd door Aad Zoutendijk (Vlaardingen - Nederland)

programma : Boëly, Brahms en Mendelssohn

16.30 - 17.30 uur koorconcert : verzorgd door het Kammerchor der Hochschule für Musik "Franz Liszt" (Weimar)

algemene leiding : Gert Frischmuth

programma : Bruckner, Rachmaninow, Schumann en Volkslieder
zaterdag 24 juli 15 - 16 uur orgelrecital : verzorgd door De Broekert Leen, titularis Middelburg

programma : Franck, Saint-Saëns en Vierne

16.30 - 17.15 uur concert : met medewerking van solisten : Ludwig Van Gijsegem, tenor - Diane Verdoodt, sopraan

aan het orgel : Herman Streulens

programma : Händel, Mendelsohn

17.30 - 18.30 uur avondmis : verzorgd door dezelfde solisten

aan het orgel : Herman Streulens

programma : Mozart en Vivaldi

zondag 25 juli 10.30 uur plechtige slotmis : verzorgd door de Gregoriaanse mannenkoren " Cibus Spirutualis" en "Resurrexit"

voorbereiding : Marcel Van Cauwenberghe

aan het orgel : Frank Heye

algemene leiding : Herman Streulens

programma : "Dominica infra Octava Ascensionis" van Charles Tournemire
15 - 16 uur orgelrecital : verzorgd door Frank Heye, titularis Destelbergen

programma : Gentse componisten waaronder d'Hulst, Verschraegen, Van Puyvelde en Goethals

16.30 - 17.30 uur slotconcert : verzorgd door "Gospodi"

programma : Slavisch-Byzantijnse Religieuze Gezangen

Universiteit Gent - Museum voor de geschiedenis van de wetenschappen

Vrij bezoek en rondleidingen in de permanente collectie. Diaprojectie "De wetenschap rond de eerste atoombom" Vrij bezoek van 18 juli tot er met 26 juli 1999, van 10 tot 17 uur. Diaprojectie en rondleiding van 18 juli tot en met 24 juli 1999 van 14 tot 16 uur.

Plaats van het gebeuren : museum voor de geschiedenis van de wetenschappen - Krijgslaan 281 te Gent - gebouw S30 (ingang langs De Pintelaan)
info : tel. : (09)264 49 30fax: (09)264 49 73
inkom : gratis.

Oord der gefussilleerden 14/18

Openstelling van 18 juli tot en met 26 juli 1999, telkens van 10.30 tot 11.30 uur en van 14 tot 17 uur , gesloten op 21 juli. plaats van het gebeuren : Offerlaan, 9000 Gent
inkom : gratis
info : Hector De Decker - tel. (09)223 26 56 in de voormiddag

Stadhuis

Vrije en geleide bezoeken, tentoonstellingen en muzikale opvoeringen , van 17 tot en met 25 juli 1999.

- Het stadhuis is open van 14 tot 19 uur.

- tentoonstelling "Keizer Karel - en Gent" met tekeningen van G. De Smet , in de collegezaal
tentoonstelling "Gentse Feestenaffiches" , in de pacificatiezaal "Mandriale" - opvoeringen op 19 en 22 juli om 15 en 16 uur, in het Oostenrijks salon
Voor de rondleidingen : samenkomst in de inkomhal van het stadhuis om
14.30 en om 16.30 uur, op 17 juli enkel om 16.30 uur .

inkom : gratis
info : Dienst Monumentenzorg, tel. (09)266 57 30

Belfort

Vrije bezoeken aan de toren en museum van 17 tot en met 25 juli 1999. Het Belfort is open van 10 tot 12 uur (deuren gesloten om 11.30 uur) en van 14 tot 18 uur (deuren gesloten om 17.30 uur) , op 17 juli gesloten tijdens de openingsstoet en op 21 juli gesloten in de namiddag.


17 juli, 11.45 uur : inluiden van de Gentse Feesten
13.30 - 14.30 uur : beiaardspel

21 juli, 23.45 uur : beiaardspel

inkom : gratis
info : Dienst Monumentenzorg, tel. (09)266 57 30

Samson & Gert Zomertoer 1999

Door een verkeerde mededeling van de data door de organisatie Free-Time vzw , volgt hier een rechtzetting met de juiste data. Een wervelende nieuwe show in de tent op het Sint-Pietersplein in Gent op zaterdag 17 juli en zondag 18 juli van 15 tot 16.30 uur en van 19 tot 20.30 uur.
Organisatie en reservatie : Kammerstraat 19, 9000 Gent, tel. (09)233
77 88 - fax (09)233 66 01 (van 5 juli tot en met 16 juli van 10 tot 17 uur en van 17 juli tot en met 26 juli van 10 tot 19 uur) kostprijs :

500 frank/pp. + 40 frank reservatie

450 frank/pp. + 40 frank reservatie

300 frank/pp. + 40 frank reservatie

Vrienden van de plantentuin

Van zaterdag 18 juli tot en met zondag 25 juli zullen gidsen elke dag van 10 tot 12 uur en van 14 tot 16 uur rondleidingen geven. Op
zaterdag 24 juli en zondag 25 juli zijn er avondrondleidingen in de verlichte serres, van 21 tot 23 uur.


- Er worden ook thematische wandelingen georganiseerd, in de voormiddag telkens - van 10 tot 12 uur en in de namiddag telkens van
14 tot 16 uur :

- zondag 18 juli in de voormiddag : proeverij met planten, o.l.v. Hilde - Mortier

- maandag 19 juli in de namiddag : flora biblica, o.l.v. Chris De - Permentier

- dinsdag 20 juli in de voormiddag : Chinese planten, o.l.v. Roger Laureyns

- dinsdag 20 juli in de namiddag : flora magica, o.l.v. Chris De - Permentier

- woensdag 21 juli in de namiddag : geurenpad, o.l.v. Gilberte Comhaire

- donderdag 22 juli in de voormiddag : economische gewassen in de serres, o.l.v. - Ferdinand Cobbaut

- donderdag 22 juli in de namiddag : cactussen en andere succulenten, o.l.v. - Cyrilla Gillis

- vrijdag 23 juli in de namiddag : verrassingswandeling, o.l.v. Paul - Goetghebeur

zaterdag 24 juli in de voormiddag : kuipplanten, o.l.v. Roger Laureyns
zondag 25 juli in de namiddag : botanische reis in 80 minuten rond de wereld , o.l.v. Chris Permentier

Plaats van het gebeuren : Plantentuin Universiteit Gent, Ledeganckstraat 35, 9000 Gent, tel. (09)264 50 55 inkom gratis

Last modified on: 09/07/99 - Copyright © 1999 STAD GENT.

reageer via disqus

Nieuwsbank op Twitter

Gratis persberichten ontvangen?

Registreer nu

Profiteer van het gratis Nieuwsbank persberichtenfilter

advertentie