Nieuwsbank

Schrijft, screent en verspreidt persberichten voor journalistiek, search en social media. Hét startpunt om uw nieuws wereldkundig te maken. Ook voor follow-ups, pitches en korte videoproducties.

Nominaties Gouden Kalf 1999

Datum nieuwsfeit: 24-09-1999
Bron: Razende Robot Reporter
Zoek soortgelijke berichten
Nominaties zoals die onderdag 23 september in de talkshow van Philip Freriks bekendgemaakt zijn:

Nominaties Gouden Kalf
Nominaties Tuschinski Award
Nominaties Warner Students Award
Nominaties Boy Trip Award / Eadweard Muybridge Award

Volledige juryrapport en persberichten: www.filmfestival.nl

Nominaties Gouden Kalf

Gouden Kalf voor de Beste Korte Documentaire (vergezeld van de Cineco Award ter waarde van ƒ 15.000,-)

 Bovenbad, regie Lony Scharenborg en Mirjam Boelsums

 Jackson, The Man With The Box, regie Martijn van Beenen

 Voyage To Cythera, regie Frank Scheffer

Gouden Kalf voor de Beste Korte Film (vergezeld van de Cineco Award ter waarde van ƒ15.000,-)

 Jazzimation, regie Oerd van Cuijlenborg

 Metro, regie Eric Steegstra

 Moët And Chandon, regie Mark de Cloe

Gouden Kalf voor het Beste Tv-drama (vergezeld van de Cineco Award ter waarde van ƒ 25.000,-)

 Dichter op de Zeedijk, regie Gerrard Verhage

 Suzy Q, regie Martin Koolhoven

 De wet op het kleinbedrijf, regie Kees Vlaanderen

Gouden Kalf voor de Beste Acteur Tv-drama

 Dirk Roofthooft voor zijn rol in Het Paradijs

 Jeroen Willems voor zijn rol in Zaanse nachten

 Jack Wouterse voor zijn rol in Suzy Q

Gouden Kalf voor de Beste Actrice Tv-drama

 Angelique de Bruyne voor haar rol in Dichter op de Zeedijk

 Renee Fokker voor haar rol in Het Paradijs

 Carice van Houten voor haar rol in Suzy Q

Nominaties Tuschinski Award

 Het lege nest van Jesse de Jong

 Roza van Ramon Schwaab

 Blanche en Marie van Boele Weemhoff

Nominaties Warner Students Award

 Heaven van Wim F. Möllman
(Academie Beeldende Kunsten Maastricht)

 Gousterbeind van Jeroen Schellekens
(Hogeschool voor de Kunsten Utrecht)

 De samenzwering der zinnen - Een alfabet van Jesse Faber (Koninklijke Academie voor Beeldende Kunsten Den Haag)


------------------------------------------------

Boy Trip Award / Eadweard Muybridge Award

 Noorderlicht- Kunstmatige structuren (regie Rob van Hattum)

 Noorderlicht- Karakter (regie Karin Schager)

 Noorderlicht- Levend fossiel (regie IJsbrand van Veelen)

 Kwintessens- Lerende systemen (regie Ben Jurna)

 Wetenschappen-> schedels en neuzen meten (regie Diana Volbeda)

 Denken door zien (regie Monique Alkemade)

 Kwintessens- De Code in Kaart (regie Bob van Gijzel)

reageer via disqus

Nieuwsbank op Twitter

Gratis persberichten ontvangen?

Registreer nu

Profiteer van het gratis Nieuwsbank persberichtenfilter

advertentie