Nieuwsbank

Schrijft, screent en verspreidt persberichten voor journalistiek, search en social media. Hét startpunt om uw nieuws wereldkundig te maken. Ook voor follow-ups, pitches en korte videoproducties.

Muziek en Theater agenda VVV Groningen

Datum nieuwsfeit: 08-10-1999
Vindplaats van dit bericht
Bron: Razende Robot Reporter
Zoek soortgelijke berichten
VVV Groningen

(Wijzigingen voorbehouden) Top

KUNST EN CULTUUR IN GRONINGEN

WEKELIJKS TERUGKEREND

IEDERE DONDERDAG EN ZATERDAG

GRONINGEN

Mesjokke - 050-3144222 - 18.00 uur - GEEN FLAUW IDEE - Theaterdiner voorstelling, reserveren gewenst - HFL 49,50.



Woensdag 6 T/M Zondag 10 Oktober

GRONINGEN

De Machinefabriek - Bloemstraat 38 - 050-3113141 - 20.00 uur, zo matinee - KOPENHAGEN - Toneel van Michael Frayn door het Noord Nederlands Toneel met o.a Liz Snoyink - ¦ 27.50

Donderdag 7 T/M Zondag 17 Oktober

HAREN
t.o Esserbergstadion - 050-3671199 - wo 20.00 uur/do/vr 16.30 en 20.00 uur/za 15.00 en 20.00 uur/zo 13.00 en 16.15 uur - GROOT RUSSISCH STAATSCIRCUS - Voorstellingen in verwarmde tent.

Vrijdag 8 Oktober

GRONINGEN

* Bibliotheek Filiaal Hoogkerk - 050-3683683 - 15.45 uur - DE TOVENAARSLEERLING - Een poppenkastvoorstelling door Elizabeth Schouten voor kinderen van 4 t/m 7 jaar.


* De Oosterpoort

+ 20.30 uur - ILSE DE LANGE - Popconcert - uitverkocht
+ 20.30 uur - VENICE - Popconcert - ¦ 25.00


* Discotheek Index - Poelestraat 53/55 - 050-3136466 - 23.00 uur - DISCO-FEVER - Back to the 70's and 80's - ¦ 5.00
* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-3126300 - 23.30 uur - MOTHERFUNKERS - Jazzfunk.

* Lutherse Kerk - Haddingestraat 23 - 050-3184316 - 20.15 uur - MONICA HUGGETT - Avondconcert, viool; JS Bach Org Musica Antiqua Nova - ¦ 25.00, Pas 65 ¦ 22.50, CJP ¦ 12.50 - prijs voor beide concerten: Fl 45.00

NIEHOVE
C Eisseshof - 0594-591822 - 20.30 uur - NIEHOVE TRIO - Met gasten - ¦ 15.00

SIDDEBUREN
Feesthal - 0598-431659 - 20.00 uur - NORMAAL - I.k.v Schanspop - ¦ 27.50 - voorverkoop F 25.00

STADSKANAAL
Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.00 uur - THEATERCONCERT ZIEN - Door Stef Bos - ¦ 27.50, CJP/Pas 65 ¦ 22.50

WINSCHOTEN
De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - LIEVER LIJF - Theatertour van Rob de Nijs - ¦ 47.50, CJP/Pas 65 ¦ 45.00

Zaterdag 9 Oktober

BEDUM

Sporthal De Beemden - 050-3015111 - 10.45 uur - INDOOR MARS- EN SHOWWEDSTRIJDEN - Chr Bond van Muziekverenigingen Groningen.

DELFZIJL
De Molenberg - 19.00 uur - OLYMPISCH VUUR - Familievoorstelling door Sappho's jeugdtheater - Volw ¦ 7.50, Kind t/m 12 jr ¦ 5.00

EENRUM
C Bulthuis - Hoofdstraat 4 - 0595-491545 - NOSTALGISCH MUZIEK FESTIVAL.

GRONINGEN

* Bibliotheek Filiaal Lewenborg - 050-3683683 - 10.00 uur - DE TOVENAARSLEERLING - Een poppenkastvoorstelling door Elizabeth Schouten voor kinderen van 4 t/m 7 jaar.

* Grand Theatre - 20.30 uur - SUZANNA ANDLER - Toneel van Marguerite Duras door De Onderneming - ¦ 17.50, CJP/Pas 65 ¦ 15.00 - GT pas f12.50

* Het Kruithuis - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.30 uur - KERSTMIS IN APRIL - Cabaret door Maarten van Roozendaal & Egon Kracht - ¦ 17.50 - 9/10 uitverkocht

* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-3126300 - 23.30 uur - MOTHERFUNKERS - Jazzfunk.

* Lutherse Kerk - Haddingestraat 23 - 050-3184316 - 20.15 uur - MONICA HUGGETT - Avondconcert, viool; JS Bach Org Musica Antiqua Nova - ¦ 25.00, Pas 65 ¦ 22.50, CJP ¦ 12.50 - prijs voor beide concerten: Fl 45.00

* Martinikerk - 050-3090334 - 20.15 uur - NOORD NEDERLANDSE CANTORIJ - Meerkorige werken, Mendelssohn Rachmaninov - ¦ 17.50
* Noorderkerk - 0900-2023050 - 19.30 uur - SIETZE DE VRIES - Improvisatieconcert - ¦ 7.50

* Simplon - Boterdiep 71 - 050-3184150 - ACID JUNKIES & DJ'S JORT/ROP - Techno/acid live act.

* Sporthal De Weijert - 010-4352426 - 14.00 uur - BASSIE EN ADRIAAN - Lachspektakelshow.

* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - BRUID IN DE MORGEN - Toneel door Grunneger Sproak.

* Theater CR De Grunneger Sproak - Akerkstraat 11 - 050-3129694 - 21.00 uur - DANCING BUHDDA'S - Swingfeest - ¦ 15.00 - incl buffet

HOOGEZAND
't Kielzog - BENEFIETCONCERT.

LEENS
Petruskerk - 0595-401957 - PRO MUSICA - Jubileumconcert m.m.v Roder Jongens Koor.

NOORDBROEK
H Kerk - 050-5275884 - 20.00 uur - GERRIE MEIJERS - Orgelconcert.

STADSKANAAL
Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.00 uur - RAPIDO ! -

Muziektheatervoorstelling Rap- Hip Hop - Volw ¦ 25.00, Kind t/m 15 jr ¦ 15.00, CJP/Pas 65 ¦ 20.00

WINSCHOTEN
De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - MET BLOTE VOETEN IN HET PARK - Toneel door toneelgroep Comedia - ¦ 29.50, CJP/Pas 65 ¦ 27.00

Zaterdag 9 en Zondag 10 Oktober

LEEK

Sportcentrum - 0594-512040 - za 17.00 uur, zo 13.00 uur - BORDERLINE COUNTRY FESTIVAL - Za Savannah, Eemscreek, Jony de Boer, Ben Stenekeer, Kees Versluis en Rattle & frost Zo Major Dundee Band, Steelhorse, Tekielja, Harmonie Trail, Black Hills Country Band en Rattle Frost - Volw ¦ 27.50, Kind t/m 0 jr gratis - voorverkoop Fl 22.50

Zondag 10 Oktober

GRONINGEN


* Bibliotheek - Oude Boteringestraat 18 - 050-3683683


* 14.30 uur - DE TOVENAARSLEERLING - Een poppenkastvoorstelling door Elizabeth Schouten voor kinderen van 4 t/m 7 jaar.
* 14.00 uur - MODE UIT DE TIJD VAN ULEVELLEN EN GANZEBORDEN - Korte toneelscenes met historische kostuume, een toelichting en

pianobegeleiding.

De Oosterpoort - 20.30 uur - DAVE DOUGLAS STRING GROUP - Jazzconcert m.m.v Marc Feldman, viool - ¦ 25.00

Grand Theatre - 15.00 uur - VICTOR & IK - Kindervoorstelling door Artemis, vanaf 7 jaar - Volw ¦ 12.50, Kind t/m 11 jr ¦ 5.00, CJP/Pas 65 ¦ 10.00 - GT pas f10.00

Het Kruithuis - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.30 uur - KERSTMIS IN APRIL - Cabaret door Maarten van Roozendaal & Egon Kracht - ¦ 17.50 - 9/10 uitverkocht

Sporthal Vinkhuizen - 010-4352426 - 14.00 uur - BASSIE EN ADRIAAN - Lachspektakelshow.

Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 15.00 uur - DE GOOCHELAAR - Kindertheater door Peter Zegveld, vanaf 6 jaar - Volw ¦ 25.00, Kind t/m 16 jr ¦ 12.50

HOOGEZAND
't Kielzog - 15.00 uur - NOORD NEDERLANDS ORKEST - O.l.v Christiaan Zacharias, werken van Haydn, Sjostakowitsj en Schubert - ¦ 23.50

NOORDWOLDE
Dorpskerk - 0900-2023050 - 15.30 uur - KLAAS VELTMAN - Orgelconcert - ¦ 11.00, CJP/Pas 65 ¦ 8.00

SAPPEMEER
't Pierement - Noorderstraat 59 - 0598-397770 - 16.00 uur - JENNE MEINEMA - En Hans Dulfer - ¦ 10.00

Dinsdag 12 Oktober

DELFZIJL
De Molenberg - 20.15 uur - NOORD NEDERLANDS ORKEST - O.l.v Nicholas Kraemer, ook clavecimbel solist; werken van Van Wassenaer, Strawinsky, Bach en Strauss - ¦ 23.00

GRONINGEN


* Conservatorium - Radesingel 6 - 050-3660600 - 16.30-17.30 en 17.30-19.00 uur - VOOSPEELMIDDAG/AVOND - 's Middags voorspelen lichte muziek en 's avonds sessie lichte muziek.


* De Oosterpoort, grote zaal - 20.15 uur - YGDRASIL QUARTET - Kamermuziekconcert met werk van Chopin - uitverkocht
* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - MOVING VIENNA - Door Introdans - ¦ 32.50

STADSKANAAL
Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 19.00 uur - PIPPI LANGKOUS - Door Mieke Laureys en andere acteurs - Volw ¦ 25.00, Kind t/m 15 jr ¦ 20.00, CJP/Pas 65 ¦ 20.00

Dinsdag 12 T/M Vrijdag 15 Oktober

GRONINGEN

Grand Theatre - 20.30 uur - SAILORS ON A BUS - Toneel door het Oranjehotel - ¦ 17.50, CJP/Pas 65 ¦ 15.00

Woensdag 13 Oktober

GRONINGEN

* Bibliotheek Filiaal Beijum - 050-3683683 - 15.00 uur - DE TOVENAARSLEERLING - Een poppenkastvoorstelling door Elizabeth Schouten voor kinderen van 4 t/m 7 jaar.

* Bibliotheek Filiaal Noorderbad - 050-3683683 - 14.00 uur - VOORLEZEN - Voor kinderen van 4 ot 7 jaar.

* De Oosterpoort, grote zaal - 20.15 uur - NEDERLANDS KAMERKOOR - O.l.v Tonu Kaljuste m.m.v solisten - ¦ 30.00 - 2e rang Fl 25.00, ongeplaceerd Fl 22.50

* Het Kruithuis - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 15.00 uur - HEKSENKETEL - Kindertheater door Theatergroep Hobo, vanaf 4 jaar - uitverkocht

* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 19.00 uur - EEN MACBETH - Jeugdtheater door Het Muztheater, vanaf 15 jaar - Volw ¦ 25.00, Kind t/m 16 jr ¦ 12.50

STADSKANAAL
Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 13.00 en 16.30 uur - PIPPI LANGKOUS - Door Mieke Laureys en andere acteurs - Volw ¦ 25.00, Kind t/m 15 jr ¦ 20.00, CJP/Pas 65 ¦ 20.00

Woensdag 13 T/M Vrijdag 15 Oktober

GRONINGEN

De Machinefabriek - Bloemstraat 38 - 050-3113141 - 20.00 uur - KOPENHAGEN - Toneel van Michael Frayn door het Noord Nederlands Toneel met o.a Liz Snoyink - ¦ 27.50

Donderdag 14 Oktober

GRONINGEN

* Bibliotheek Filiaal Zuid - 050-3683683 - 16.00 uur - DE TOVENAARSLEERLING - Een poppenkastvoorstelling door Elizabeth Schouten voor kinderen van 4 t/m 7 jaar.


* De Oosterpoort

+ 20.30 uur - GOLDEN EARRING - Popconcert - ¦ 45.00
+ 20.15 uur - TANGO REAL QUARTETT - Tangomuziek - ¦ 25.00


* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-3126300 - 23.00 uur - HET NIEHOVE TRIO MEETS.. - Ronald Snijders en Leo Jansen.


* Martinihal - Leonard Springerlaan 2 - 050-5222777 - 20.15 uur - FRANS BAUER - Concert - ¦ 45.00

* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - DE WITTE NEGERIN - Cabaret door Els de Schepper - ¦ 27.50

HOOGEZAND
't Kielzog - 20.00 uur - DUBBELPROGRAMMA - Muziek/cabaret door Vrouw Holland en Jochem Myjer - ¦ 22.50, CJP/Pas 65 ¦ 17.50

STADSKANAAL
Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.00 uur - NOORD NEDERLANDS ORKEST - O.l.v Christiaan Zacharias m.m.v pianiste Marie-luise Hinrichs; werken van Haydn, Sjostakowitsj en Schubert - Volw ¦ 23.50, Kind t/m 15 jr ¦ 10.00, CJP/Pas 65 ¦ 21.00

WINSCHOTEN
De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - ZEKER WETEN - Cabaret door Van Houts & De Ket - ¦ 25.00, CJP/Pas 65 ¦ 22.50

Vrijdag 15 Oktober

GRONINGEN


* De Oosterpoort Kleine zaal - 20.15 uur - TAIL DRAGGER - Popconcert - ¦ 25.00

* De Oosterpoort, Grote zaal - 20.15 uur - NIEUW SINFONIETTA

AMSTERDAM - O.l.v Peter Oundjian m.m.v violist Anne Akiko Meyers; Haydn, Bernstein, Bartok - ¦ 30.00 - 2e rang Fl 25.00, ongeplaceerd Fl 22.50

* Het Kruithuis - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.30 uur - DNO,OF DE BODEM VAN HET HART - Dans door Elshout en Handeler - ¦ 25.00
* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-3126300 - 23.30 uur - TIME BANDITS - Featuring Alides Hiddink - ¦ 7.50
* Martinihal - Leonard Springerlaan 2 - 050-5222777 - 20.15 uur - FRANS BAUER - Concert - ¦ 45.00

* Simplon - Boterdiep 71 - 050-3184150 - DE KIFT - Nederlandse avantgarde.

* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - DE VERLOSSING - Door Het Toneel speelt, van Hugo Claus - ¦ 45.00

STADSKANAAL
Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.00 uur - RIJK & MAARTEN - Rijk de Gooier en Maarten Spanjer met voorlezen en meer - ¦ 25.00, CJP/Pas 65 ¦ 20.00

UITHUIZEN
H 't Gemeentehuis - Hoofdstraat Oost 16 - 0595-551478 - 20.00 uur - NU NOG NIEUWER - Cabaretier Job Schuring m.m.v pianist Rutger Laan Try-out.

WINSCHOTEN
De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - NOORD NEDERLANDS ORKEST - O.l.v Christiaan Zacharias m.m.v Luise Hinrichs,piano werken van Haydn, Sjostakovitsj en Schubert - ¦ 23.50, CJP/Pas 65 ¦ 21.00 - NNO serie abonnement f85.00

Vrijdag 15 T/M Zaterdag 24 Oktober

GRONINGEN

Universiteitstheater - Oude Kijk in 't Jatstr 26 - 050-3636128 - 20.30 uur/zo 15.00 uur - 'T LESTE LAIDJE - Muziektheaterstuk over een volksbuurt (Folkingestraat) in 1938, waar Joden en niet-Joden cultuur delen. (niet op 18,21) - ¦ 12.50

Zaterdag 16 Oktober

APPINGEDAM
Nicolaikerk - 0596-620300 - PRO MUSICA - Jubileumconcert m.m.v Roder Jongens Koor.

DELFZIJL
Multicenter Aquariom - 0596-618104 - 20.00 uur - UITVOERING DHO.

EENRUM
Zaal Bulthuis - Hoofdstraat 4 - 0595-491388 - NOSTALGISCH MUZIEKFESTIVAL - I.k.v 2200-jarig bestaan.

FARMSUM


* G kerk - 0900-2023050 - 20.00 uur - HERMAN VAN VLIET - Orgelconcert - ¦ 11.00, CJP/Pas 65 ¦ 8.00

* H Kerk - 0900-2023050 - 20.00 uur - PIET WIERSMA - Orgelconcert - ¦ 11.00, CJP/Pas 65 ¦ 8.00

GRONINGEN

* Bibliotheek Filiaal Trefkoel - 050-3683683 - 10.00 uur - DE TOVENAARSLEERLING - Een poppenkastvoorstelling door Elizabeth Schouten voor kinderen van 4 t/m 7 jaar.

* De Oosterpoort - Trompsingel 27 - 020-5700538 - 20.15 uur -

JUBILEUMCONCERT KWF - Optredens van Ernst Daniel Smid, Margriet

Eshuijs, Jan Vayne en Willeke Alberti met koor en orkest - ¦ 55.00 - prijs is vanaf, diverse prijzen, opbrengst voor KWF
* Het Kruithuis - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.30 uur - JULIUS CAESAR - Toneel door Theatergroep Aluin - uitverkocht
* Martinihal - Leonard Springerlaan 2 - 050-5222777 - 20.15 uur - FRANS BAUER - Concert - ¦ 45.00

* Simplon - Boterdiep 71 - 050-3184150 - SUB SOUND SYSTEM - Met Chamelian Paul Jay & Git Hyper Breakbeats met vier decks, sampler en scratchkampioen.

* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - DE VERLOSSING - Door Het Toneel speelt, van Hugo Claus - ¦ 45.00

HOOGEZAND
't Kielzog - 050-3112311 - TOEDO BENG - Dansdag voor kinderen tussen 8 en 14 jaar met capoeira en percussie.

STADSKANAAL
Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.00 uur - CANTABILE - Jubileumconcert - ¦ 20.00, CJP/Pas 65 ¦ 15.00

VEENDAM
Dorpshuis De Wending - Zuidwending 199 - 20.00 uur - GRUNNEGER OAVEND - Een gezellige avond met koffie uit Kraantjespotten, Groninger boerenthee, Groninger koek, tal van hapjes van Groninger bodem en diverse optredens van: Roelie Meijer, Wim Feiken, Kees Visscher, Siemen Pommel - ¦ 7.50

WINSCHOTEN


* De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 19.00 uur - 20.000 MIJLEN ONDER ZEE - Familievoorstelling door filmorkest Max Tak & Rene Groothof - Volw ¦ 20.00, Kind t/m 12 jr ¦ 15.00
* TELLERLIKKER JAZZCONCERT.

Zondag 17 Oktober

GRONINGEN

* Bibliotheek - Oude Boteringestraat 18 - 050-3683683 - 14.30 uur - DIAVOORSTELLING - Met sprookjes en verhalen voor kinderen van 3 tot 8 jaar.


* De Oosterpoort - Trompsingel 27 - 030-2513413
+ 15.00 uur - SOLISTENENSEMBLE CAPELLA FIGURALIS - Werken van Heinrich Bach, Johann Christoph Bach, Johann Ludwig Bach, Johann Michael Bach - ¦ 27.50

+ 20.15 uur - ELIADES OCHOA & - EL CUARTETO PATRIA Popconcert - ¦ 25.00


* Simplon - Boterdiep 71 - 050-3184150 - KEITH CAPUTO - Ex zanger van Life Of Agony akoestisch met begeleider.
* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - DE VERLOSSING - Door Het Toneel speelt, van Hugo Claus - ¦ 45.00

PROVINCIE GRONINGEN
Kerken in Noorddijk, Middelbert, Zuidwolde, Noordwolde, Garmerwolde - 050-3112311 - 14.00-17.00 uur - KORENRONDE - Tocht langs verschillende kerkjes waar koren optreden - Volw ¦ 10.00, Kind t/m 12 jr ¦ 2.50 - passe-partout incl programma en route

SAPPEMEER
Koepelkerk - Noorderstraat 169 - 0598-397197 - 19.00 uur - KANTORIJ KIELWINDEWEER & ZANGGROEP CANTATE - Liederen van Huybers.

Maandag 18 Oktober

GRONINGEN


* De Oosterpoort

+ 20.30 uur - DE KAST - Popconcert - ¦ 25.00
* 20.30 uur - ZITA SWOON - Popconcert - ¦ 20.00


* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - VAN DIK HOUT - Popconcert - ¦ 35.00

Dinsdag 19 Oktober

GRONINGEN


* Conservatorium - Radesingel 6 - 050-3660600 - 16.30-17.30 en 17.30-19.00 uur - VOOSPEELMIDDAG/AVOND - 's Middags voorspelen lichte muziek en 's avonds sessie lichte muziek.
* De Oosterpoort - 050-3131044 - 20.30 uur - ZAWINUL SYNDICATE - - ¦ 30.00


* Het Kruithuis - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.30 uur - WATER BIJ DE VIS - Cabaret door De Dulle Roeckers - ¦ 17.50

Woensdag 20 Oktober

GRONINGEN

* Bibliotheek Filiaal Noorderbad - 050-3683683 - 14.00 uur - VOORLEZEN IN HET TURKS - Voor kinderen van 5 tot 8 jaar.
* Het Kruithuis - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 15.00 uur - ANDERLAND - Kindertheater door Theatergroep Maccus, vanaf 6 jaar -

uitverkocht


* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-3126300 - 23.00 uur - EMMANUEL MATONDO & ROD NIANGANDOUMOU - Wereldmuziek.
* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - LARA AND FRIENDS - Door Dansgroep Krisztina de Chatel - ¦ 30.00

STADSKANAAL
Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.30 uur - KOOIBOS - Toneel door Joep Onderdelinden, Wimie Wilhelm en Nico de Vries - ¦ 20.00, CJP/Pas 65 ¦ 15.00

Donderdag 21 Oktober

GRONINGEN


* De Oosterpoort - 050-3131044


* 20.30 uur - GRAND SLAM - Joe Lovano, saxen; Jim Hall, gitaar; George Mraz, bas; Lewis Nash, drums - ¦ 30.00
* 20.30 uur - JIM HALL & JOE LOVANO - Jazzconcert in Grand Slam - ¦ 30.00

* 12.45 uur - LUNCHCONCERT - Gaugain Trio, Milhaud - Gratis
* 20.00 uur - SING & SWING '99 - O.l.v Lea Schepel - ¦ 15.00

Grand Theatre - 20.30 uur - DE TRAPEZISTE - Toneel door Maartje van den Brink - ¦ 17.50, CJP/Pas 65 ¦ 15.00 - GT pas f12.50

Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-3126300 - 23.00 uur - KLAUS PAIER TRIO - Oostenrijkse jazz/tango nuevo.

Simplon - Boterdiep 71 - 050-3184150 - ADAM FREELAND - ZAP Special.

Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - MIDZOMERNACHTSDROOM - Toneel door Panacea.

Stedelijke Muziekschool - Sint Jansstraat 7-9 - 050-3694848 - 20.00 uur - BARANA WERELDMUZIEKCAFE - Presentaties van o.m Balkanmuziek en videofilms - Gratis

Vrijdag 22 Oktober

GRONINGEN


* De Oosterpoort

+ 20.15 uur - HARRY SACKSIONI - Gitaarmuziek, concert: Oorsprong - ¦ 29.50

+ 20.15 uur - NOORD NEDERLANDS ORKEST - O.l.v Roy Goodman m.m.v Colin Carr, cello en Noord Nederlands Concertkoor, vrouwen; Haydn, Sjostakovitsj, Holst - ¦ 38.00


* Grand Theatre - 's nachts - THEATER- EN MUZIEKNACHT - 0.30 uur:

Keefman, 02.00 uur: Ciampi en 03.30 uur: Talkshow - ¦ 17.50, Pas 65 ¦ 15.00 - passe-partout Fl 35.00


* Huize Maas - 050-3112311 - BUURTKORENFESTIVAL - Twaalf koren zingen van shanty tot gospel.

* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-3126300 - 23.30 uur - WEDUWES BLINXMA - Jazz.

* Simplon - Boterdiep 71 - 050-3184150 - NRA - Punkband.
* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - DE AMORE - Muziektheaterstuk door de Nationale Reisopera - ¦ 65.00

HOOGEZAND
't Kielzog - 20.00 uur - IN T ZOG VAN N VRUMDE VOGEL - Theaterconcert door Alex Vissering, Hollywood Horse Shit, Vrizze Wichter en Alex Staal - ¦ 20.00, CJP/Pas 65 ¦ 15.00

STADSKANAAL


* De Kandelaar - 0900-2023050 - 20.00 uur - B STEENDAM & B DE VRIES - Orgelconcert - ¦ 7.50, CJP/Pas 65 ¦ 5.00

* Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.00 uur - HERFST IN RIGA - Toneel door Ingeborg Elzevier en Kees Coolen - ¦ 30.00, CJP/Pas 65 ¦ 25.00

WINSCHOTEN
De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - ERIC VAN SAUERS - Cabaret - ¦ 25.00, CJP/Pas 65 ¦ 22.50

Vrijdag 22 T/M Zondag 31 Oktober

GRONINGEN

Het Prinsentheater - 050-3112311 - BLOEDBRUILOFT - Muziek/theater/dansspektakel, naar een stuk van Garcia Lorca

Zaterdag 23 Oktober

BOURTANGE

Disco De Zwarte Schapen - 0599-354600 - WIJNFEEST.

DELFZIJL
Diverse cafe's - 0596-618104 - KASTANJENACHT - Met live-muziek.

GLIMMEN
Paviljoen De Appelbergen - Hoge Hereweg 33 - 050-4061594 - 21.00 uur - COUNTRY AVOND - Met De Appelmounten country dansers en country deejay Roel Stabler - ¦ 12.50

GRONINGEN

* Bibliotheek Filiaal Noorderbad - 050-3683683 - 10.30 uur - VOORLEZEN - Door Kees Visser, schrijver van verhalen en gedichten in het Gronings.


* De Oosterpoort

+ 20.30 uur - JOHNNY GRIFFIN - Jazzconcert in Chigaco Calling met tenorsaxofoon & Rein de Graaff Trio - ¦ 27.50
+ 20.30 uur - LUKA BLOOM - Popconcert - ¦ 37.50


* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-3126300 - 23.30 uur - HIGH TEMPERATURE - Reggae.

* Simplon - Boterdiep 71 - 050-3184150 - RED ZONE , DARK-O - Rauwe Drum & Bass.

* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - HERFST IN RIGA - Toneel door Ingeborg Elzevier en Kees Coolen - ¦ 35.00

HOOGEZAND
't Kielzog - KONINKLIJK MANNENKOOR HS - Concert.

LEEK
Sporthal - 050-5731436 - SAIDAMA - Jubileumvoorstelling door jeugdcircus Fantastini - ¦ 10.00

SCHILDWOLDE
Hal Everts Tuin en Park - 0598-422970 - 20.00 uur - COUNTRY FESTIVAL - M.m.v Savannah en Ramblin Edy.

STADSKANAAL
Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.00 uur - JOOP VISSER - Theaterconcert - ¦ 22.50, CJP/Pas 65 ¦ 17.50

VLAGTWEDDE
Party Centrum Rendering - Schoolstraat 8 - 0599-312623 - DANSEN BIJ JAN BEIJERING - Afscheidsartiestenavond van voormalig horecaondernemer (dancing).

WINSCHOTEN


* De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555
+ 14.30 en 19.00 uur - MINI IRMA & DE GOLD IRMA - De Eerste Winschoter Kunstrolschaatsclub met een wervelende show, 's middags mini IRMA, 's avonds Gold - ¦ 6.00 - 's avonds F
8.50, passepartout F12.00

+ 20.00 uur - POLITIE MUZIEKCORPS - Concert door dit regionale corps uit Groningen - ¦ 10.00

Zaterdag 23 en Zondag 24 Oktober

GRONINGEN
Het Kruithuis - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.30 en 22.00 uur - MUSSENGANG AFLEVERING 9 - Toneel door Dastater, Groninger studentensoapserie - ¦ 12.50

Zondag 24 Oktober

GRONINGEN

De Oosterpoort - 15.00 uur - KRENG - Kinderconcert door Theatergroep Xynix, vanaf 7 jaar - Volw ¦ 15.00, Kind t/m 16 jr ¦ 7.50

HAREN
NH Kerk - 050-5349164 - 15.30 uur - DORPSKERKCONCERT - Eeva Koskinen, viool en Martin Kaaij, gitaar; Schubert, Granados, Dvorak, Verdi en Sarasate - ¦ 20.00 - scholieren/studenten Fl 10.00

SAPPEMEER
Horecacentrum Struve - Noorderstraat 103 - 0598-390836 - 13.00 uur - ACCORDEONGALA - Met optredens van Viacheslav Semionov, Dominique Paats, Tony Roel, Kwartet Andre Vrolijk, Cees de Nijs - ¦ 15.00

Dinsdag 26 Oktober

GRONINGEN

De Oosterpoort - 20.15 uur - MATILDE SANTING & MUSICI - Concert - uitverkocht

STADSKANAAL
Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 050-5731436 - 14.00 uur - SAIDAMA - Jubileumvoorstelling door jeugdcircus Fantastini - ¦ 10.00

Dinsdag 26 T/M Vrijdag 29 Oktober

GRONINGEN

USVA - Munnekeholm 10 - 050-3634670 - 20.30 en 22.00 uur - MUSSENGANG AFLEVERING 9 - Toneel door Dastater, Groninger studentensoapserie.

Woensdag 27 Oktober

DELFZIJL
De Molenberg - Molenberg 11 - 050-5731436 - 15.00 uur - SAIDAMA - Jubileumvoorstelling Jeugdcircus Fantastini - Volw ¦ 10.00, Kind t/m 12 jr ¦ 7.50

GRONINGEN

* De Oosterpoort - 20.15 uur - MATILDE SANTING & MUSICI - Concert -

uitverkocht


* Het Kruithuis - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 19.00 uur - HANNAH - Jeugdtheater door Inez Derksen, vanaf 7 jaar - Volw ¦ 15.00, Kind t/m 16 jr ¦ 7.50

* Theater CR De Grunneger Sproak - Akerkstraat 11 - 050-3129694 - 20.00 uur - KOVVIEVISTE - Toneelvoorstelling Ver Grunneger Sproak.

STADSKANAAL
Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.00 uur - 5 JAAR VAN DIK HOUT - Theaterconcert - ¦ 35.00, CJP/Pas 65 ¦ 30.00

WINSCHOTEN
De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - HEMELSE MOTHER - Cabaret door Mylene d'Anjou - ¦ 25.00, CJP/Pas 65 ¦ 22.50

Woensdag 27 T/M Vrijdag 29 Oktober

GRONINGEN

Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3637512 - 20.15 uur - STUDENTEN CABARET FESTIVAL - Open Podium voor beginnende cabaretiers - ¦ 17.50 - op finaleavond Fl 22.50

Donderdag 28 Oktober

GRONINGEN


* De Oosterpoort 12.45 uur - LUNCHCONCERT - Acht Amerikaanse componistes - Gratis


* De Oosterpoort, grote zaal - 20.15 uur - ENSEMBLE AMADE - Kamermuziekconcert met werk van Manuel de Falla - ¦ 25.00
* Het Kruithuis - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.30 uur - VERSTAND VAN WEEMOED 2 - Theaterconcert door Theo Nijland - ¦ 20.00
* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-3126300 - 23.00 uur - BENT OVER - Fusion.

HOOGEZAND
't Kielzog - 20.00 uur - VAN DIK HOUT - Theaterconcert - ¦ 35.00, CJP/Pas 65 ¦ 30.00

LAUWERSOOG
Staatsbosbeheerschuur - De Rug 1 - 0595-401830 - 13.00-15.00 uur - WADD'N EB, MAN WANDELING - U kunt de route, uit het gelijknamige boek van Freya Noest, meelopen met de gehele familie Op diverse locaties worden dan scene's uit het boek met poppen in de vrije natuur gespeeld en met een educatief programma - ¦ 12.50

SLOCHTEREN
Sporthal - 050-5731436 - SAIDAMA - Jubileumvoorstelling door jeugdcircus Fantastini - ¦ 10.00

STADSKANAAL
Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 21.00 uur - TOKER Y LA MILONGA - Theaterconcert - ¦ 20.00, CJP/Pas 65 ¦ 15.00

WINSCHOTEN
De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - NEN TOFFE AVOND - Vlaamse Volksmuziekgroep 't Kliekske - ¦ 25.00, CJP/Pas 65 ¦ 22.50

Vrijdag 29 Oktober

GRONINGEN


* De Oosterpoort


* 20.15 uur - BOUBACAR TRAORE (KAR KAR) - Malinese populaire muziek - ¦ 22.50

* 20.15 uur - ROBERT LONG - Concert Lang genoeg jong - ¦ 42.50 - 2e R f37.50/Ongepl f35.00

Discotheek Index - Poelestraat 53/55 - 050-3136466 - 23.00 uur - R&B NIGHT - ¦ 15.00

Grand Theatre - 20.30 uur - ERIC M & PALOMA - Twee acts uit het Amsterdamse Try Tone Festival in Paradiso doen Groningen aan - ¦ 17.50, CJP/Pas 65 ¦ 15.00 - Grand Pas Hfl 12.50

Het Kruithuis - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.30 uur - NIEUWE THEATERMAKERS - Bambie 6 - ¦ 17.50

Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-3126300 - 23.30 uur - TIME OUT - Kaseko/jazzfunk.

Simplon - Boterdiep 71 - 050-3184150 - TRIGGER AGENCY.

Theater CR De Grunneger Sproak - Akerkstraat 11 - 050-3129694 - 20.00 uur - KOVVIEVISTE - Toneelvoorstelling Ver Grunneger Sproak.

STADSKANAAL
Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - MILLENNIUMKOOR - Uitvoering.

WINSCHOTEN
De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - OP NOAR ADRILLEN III - Muziekvereniging Nieuw Leven en Shantykoor Maritiem met een speciale vocale gast - ¦ 12.50 - incl kop koffie en Adrillen Oliebol

Zaterdag 30 Oktober

EENRUM
Zaal Bulthuis - Hoofdstraat 4 - 0595-491388 - 19.00 uur - KINDERKARAOKE - I.k.v 2200-jarig bestaan.

GRONINGEN


* De Oosterpoort

+ 20.15 uur - ABBEY LINCOLN - Jazzconcert - ¦ 32.50
+ 20.30 uur - FREDERIQUE SPIGT - Popconcert - ¦ 25.00


* Het Kruithuis - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.30 uur - HEMELSE MOTHER - Cabaret door Mylene d'Anjou - ¦ 17.50
* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-3126300 - 23.30 uur - JOHN BLUES & THE CRAZY RACE - Rock & roll.

* Martinikerk - Martinikerkhof 3 - 050-5019519 - 20.15 uur - RODEN HANDEL CHORUS - O.l.v Bouwe R Dijkstra, m.m.v Collegium Musicum en solisten; Oratorium Samson GF Handel - ¦ 35.00
* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - THE ZOO STORY - Toneel van Edward Albee met als tweede eenakter Old Friends - ¦ 32.50

* Zaal van Swietenlaan 1 - 050-5349998 - 15.00 uur - 's Middags voorrondes en 's avonds finales - WORLD CUP BOOGIE-WOOGIE - Zo'n 40 danstopparen uit geheel Europa komen naar het Noorden om de felbegeerde titel in de wacht te slepen - ¦ 10.00 - 's avonds F 35.00

HOOGEZAND
't Kielzog - 20.30 uur - HOOGHOLTJE BEATNACHT - Swingevenement met o.a The Fortunes, Mariska Veres & Shocking Blue, Safari Joe, The Destroyers en verrassingsband - ¦ 35.00

LEEK
Sportcentrum - Sunckemalaan 2 - 0594-643034 - 20.00 uur - INDOORTAPTOE - M.m.v Harmonie Leek, Noordenveld Roden, Oranje IJsselmuiden, De Tukkers Losser en showband Marum - Volw ¦ 10.00, Kind ¦ 5.00 - voorverkoop F 8.50

SAPPEMEER
Koepelkerk - Noorderstraat 169 - 0598-397197 - 20.00 uur - LUCAS JAN SCHOONBEEK - Orgelconcert - ¦ 5.00

STADSKANAAL
Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.00 uur - POTASCH & PERLEMOER - Blijspel door o.a Hans Boskamp, Fred Vaassen e.a - ¦ 30.00, CJP/Pas 65 ¦ 25.00

UITHUIZERMEEDEN
H Mariakerk - 0596-623453 - 20.00 uur - KLAAS JAN MULDER - Orgelconcert - ¦ 10.00, CJP/Pas 65 ¦ 7.00

WEHE DEN HOORN
Marnehoes - Kerkstraat 21 - 0595-571800 - WINFRED BUMA TRIO - Jazzconcert.

WINSCHOTEN
De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - KOREAN DRUMS & DANCE SHOW - Groep uit Zuid Korea - ¦ 40.00

Zaterdag 30 en Zondag 31 Oktober

MUNTENDAM
De Menterne - Julianaplein 1 - 0598-616676 - 13.00 en van 20.30 uur/zo 10.00 uur - 24E INTERNATIONAAL BLAASKAPELLENCONCOURS - 22 blaaskapellen uit Duitsland en Nederland Zaterdagavond Concert en folklore door de Tsjechische Blaaskapel Prespolanka.

Zondag 31 Oktober

APPINGEDAM
Nicolaikerk - 0596-620300 - 15.30 uur - NICOLAI CONSORT - A Rots, orgel; J Steendam, sopraan; R Pop, dwarsfluit - ¦ 12.50

GRONINGEN


* Bibliotheek - Oude Boteringestraat 18 - 050-3683683
* 14.30 uur - NYNKE DE CLOWN - Met liedjes en muziek.
* 14.30 uur - 40 JAAR TONEEL IN DE BIBLIOTHEEK - Met een

voorstelling van Waark.


* De Oosterpoort - 20.15 uur - MERCEDES SOSA - Popconcert - uitverkocht


* De Oosterpoort, grote zaal - 15.00 uur - HET NATIONAAL JEUGDORKEST & IGOR ROMA - Concert met werk van Mozart, Poulenc, Schubert en Schumann - ¦ 35.00

* Grand Theatre - 20.30 uur - EX MACHINA - Leden van de ensembles Ecoute, Aquarius en Spectra spelen drie composities waarin elektronica centraal staat - ¦ 17.50, CJP/Pas 65 ¦ 15.00 - Grand Pas Hfl 12.50

STADSKANAAL
Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 15.30 uur - POTASCH & PERLEMOER - Blijspel door o.a Hans Boskamp, Fred Vaassen e.a - ¦ 30.00, CJP/Pas 65 ¦ 25.00

Maandag 1 November

GRONINGEN

Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - NEDERLANDS DANS THEATER - Door Kylian, Inger en Lightfoot, theater I - ¦ 45.00

Dinsdag 2 November

GRONINGEN

* Grand Theatre - 20.30 uur - MARIUS - Toneel door De Onderneming - ¦ 17.50, CJP/Pas 65 ¦ 15.00 - GT pas f12.50
* Het Kruithuis - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - EINDELIJK AFGELOPEN - Toneel van Peter Turrini door Het Gevolg - ¦ 20.00

STADSKANAAL
Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.30 uur - ERIC VAN SAUERS - Cabaret door Eric van Sauers - ¦ 20.00, CJP/Pas 65 ¦ 15.00

Woensdag 3 November

GRONINGEN

* Het Kruithuis - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 15.00 uur - HET KLEINSTE HUIS - Kindertheater door Het Filiaal, vanaf 6 jaar - Volw ¦ 15.00, Kind t/m 16 jr ¦ 7.50

* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - ACDA & DE MUNNIK DEEL II - Cabaret/zang, Life is what happens to you while you're busy making other plans - ¦ 30.00 - 2e rang Fl 22.50, 3e rang Fl 15.00

STADSKANAAL
Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.30 uur - VADER EN ZOON - Door Theater van het Oosten, Joop en Mads Wittermans - ¦ 20.00, CJP/Pas 65 ¦ 15.00

WINSCHOTEN
De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - KALMAN BALOGH & THE GIPSY CYMBALOM BAND - Groep uit Hongarije - ¦ 27.50, CJP/Pas 65 ¦ 25.00

Donderdag 4 November

GRONINGEN

* De Oosterpoort - GROOTKOOR GRONINGEN - Promconcert m.m.v Gruno's

Postharmonie Groningen.


* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - SCAPINO ROTTERDAM - Dans door Wubbe, Reischl en Ochoa - ¦ 35.00

HOOGEZAND
't Kielzog - 20.00 uur - BLOND EN BLAUW - Cabaret door Kiki Heessels - ¦ 20.00, CJP/Pas 65 ¦ 15.00

STADSKANAAL
Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.00 uur - ACDA & DE MUNNIK - Cabaret en muziekprogramma - ¦ 27.50, CJP/Pas 65 ¦ 22.50

WINSCHOTEN
De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - FRANS BAUER IN CONCERT - ¦ 45.00

Vrijdag 5 November

ADUARD
Abdijkerk - 0594-503631 - ABDIJCONCERT ADUARD - Han de Vries, hoboist m.m.v het Doelenkwartet; hobokwartetten van Mozart, Dorati - Volw ¦ 25.00, Kind 13-16 jr ¦ 10.00, Pas 65 ¦ 22.50 - kind t/m 12 jaar Fl
5.00

GRONINGEN

* De Oosterpoort - 20.15 uur - COEN BAIS - Concert met golvende melodielijnen - ¦ 30.00

* Discotheek Index - Poelestraat 53/55 - 050-3136466 - 23.00 uur - CLUB X ON TOUR - ¦ 10.00

* Grand Theatre - 20.30 uur - DUBBELSPOOR - Dans door Beppie Blankert - ¦ 17.50, CJP/Pas 65 ¦ 15.00

* Simplon - Boterdiep 71 - 050-3184150 - SPOOKRIJDERS - Nederhop-top.

* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - JENNY AREAN - Cabaret - ¦ 37.50

HOOGEZAND
't Kielzog - OLD FELLOWS - Benefietconcert.

STADSKANAAL
Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.00 uur - HET LANG GENOEG JONG CONCERT - Door Robert Long - ¦ 35.00

TER APEL
RK kerk - Hoofdstraat - 0599-581277 - KORENAVOND.

WINSCHOTEN
De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 19.30 uur - SHANTYKOREN - Groot rayonconcert met maar liefst zes koren - ¦ 5.00

Zaterdag 6 November

DELFZIJL
De Molenberg - 20.15 uur - POTASCH EN PERLEMOER - Toneel met o.a Hans Boskamp en Fred Vaassen - ¦ 45.00

GRONINGEN


* De Oosterpoort


* 20.15 uur - GLOBE ORCHESTRA - Internationale groep gerenommeerde muzikanten - ¦ 25.00

* 20.15 uur - NOORD NEDERLANDS ORKEST - O.l.v Muhai Tang m.m.v

sopraan Miranda van Kralingen; De Leeuw, Beethoven, Strauss - ¦ 38.00

Grand Theatre - 20.30 uur - DUBBELSPOOR - Dans door Beppie Blankert - ¦ 17.50, CJP/Pas 65 ¦ 15.00

Het Kruithuis - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.30 uur - BANKETJE - Door de Rotterdamse Schouwburg - ¦ 20.00

Huize Maas - 050-3112311 - 'N WERELDPLAATJE - Wereldmuziekfestival met bekende en onbekende groepen uit stad en provincie.

Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - BLACK BOX - Toneel van Amoz Oz met o.a Nelleke Zitman, Gijs Scholten van Aschat - ¦ 30.00

LEEK
De Oude Ulo - Tolberterstraat 72 - 0594-517877 - 10.00-18.00 uur - TREKHARMONICA-TREFDAG - Met open podium, exposities van instrumenten en verwante artikelen etc - ¦ 5.00

STADSKANAAL
Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.00 uur - HET LANG GENOEG JONG CONCERT - Door Robert Long - ¦ 35.00

WINSCHOTEN
De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - ENGEL - Frederique Spigt en band - ¦ 27.50, CJP/Pas 65 ¦ 25.00

Zondag 7 November

GRONINGEN

* De Oosterpoort - 15.00 uur - JUILLIARD STRING QUARTET - Werken van Mendelssohn, Bartok en Beethoven - ¦ 37.50

* Grand Theatre - 15.00 uur - KABAAL -
Jeugd-muziektheatervoorstelling door Loot, vanaf 7 jaar - Volw ¦ 12.50, Kind ¦ 5.00, CJP/Pas 65 ¦ 10.00 - GT pas f10.00
* Kunstencentrum - Oliemulderstraat 51 - 050-3112311 - DANSCAFE - Discussies en lezingen.

MIDWOLDE
Theehuis/Filmhuis Vredewold - Hoofdstraat 132 - 0594-515954 - 11.00 uur - STRIJKERSENSEMBLE AMARANT - Koffieconcert - Volw ¦ 12.50, Kind ¦
2.50

WINSCHOTEN
De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 15.00 uur - WIENER MELANGE - Operettevereniging Amicitia - ¦ 12.50

reageer via disqus

Nieuwsbank op Twitter

Gratis persberichten ontvangen?

Registreer nu

Profiteer van het gratis Nieuwsbank persberichtenfilter

advertentie