Nieuwsbank

Schrijft, screent en verspreidt persberichten voor journalistiek, search en social media. Hét startpunt om uw nieuws wereldkundig te maken. Ook voor follow-ups, pitches en korte videoproducties.

Pierre Vimont Franse ambassadeur bij de Europese Unie

Datum nieuwsfeit: 19-11-1999
Vindplaats van dit bericht
Bron: Razende Robot Reporter
Zoek soortgelijke berichten

Appointment : Mr Pierre VIMONT

Press Release: Brussels (30-11-1999) - Press: 352 - Nr: 12924/99


Brussel, 19 november 1999

12924/99 (Presse 352)

De Raad van de Europese Unie is ervan in kennis gesteld dat de Franse regering de heer Pierre VIMONT benoemd heeft tot Ambassadeur, Permanent Vertegenwoordiger bij de Europese Unie, ter vervanging van ambassadeur Pierre de BOISSIEU, die benoemd is tot plaatsvervangend secretaris-generaal van de Raad van de Europese Unie.

Ambassadeur VIMONT is op 7 november 1999 in functie getreden.

(Curriculum vitae in bijlage dezes)

__________________

ANNEXE

CURRICULUM VITAE

M. Pierre VIMONT

Né le 15 juin 1949

Licence en Droit

Diplôme de l'Institut d'Etudes Politiques

Ancien élève de l'Ecole nationale d'Administration

Promotion "André Malraux" 1977

Ministre plénipotentiaire de 2ème classe

1975 - 1977 : Ecole nationale d'Administration

1er juin 1977 : Nommé et titularisé Secrétaire des Affaires étrangères

1977 - 1978 : Deuxième Secrétaire à Londres

1978 - 1981 : Premier Secrétaire à Londres

1981 - 1985 : Information et Presse au Ministère des Affaires étrangères

1985 - 1986 : Institut pour les Etudes des Problèmes de Sécurité Est-Ouest à New York
1986 - 1990 : Deuxième Conseiller à la Représentation permanente de la France auprès des Communautés européennes à Bruxelles
1990 - 1993 : Directeur du Cabinet du Ministre délégué aux Affaires européennes

25 novembre 1993 : Chevalier de l'Ordre national du Mérite

Décembre 1993 - novembre 1997 : Directeur du Développement et de la Coopération scientifique, technique et éducative (relations culturelles, scientifiques et techniques)
Novembre 1997 - novembre 1999 : Directeur de la Coopération européenne
Depuis novembre 1999 : Ambassadeur, Représentant permanent de la France auprès des Communautés européennes


nl/misc/12924.NL9.htm

reageer via disqus

Nieuwsbank op Twitter

Gratis persberichten ontvangen?

Registreer nu

Profiteer van het gratis Nieuwsbank persberichtenfilter

advertentie