Nieuwsbank

Schrijft, screent en verspreidt persberichten voor journalistiek, search en social media. Hét startpunt om uw nieuws wereldkundig te maken. Ook voor follow-ups, pitches en korte videoproducties.

Mailadressen protestactie Pax Christie tegen FPÖ in coalitie

Datum nieuwsfeit: 03-02-2000
Vindplaats van dit bericht
Bron: Razende Robot Reporter
Zoek soortgelijke berichten
Pax Christi Nederland

Het is de bedoeling dat u uw e-mail boodschap stuurt aan een van de adressen, die Pax Christi Oostenrijk daarvoor heeft geselecteerd. Wij roepen op tot een waardig, beheerst protest.

Hieronder vindt u de brief met de oproep, de adressen en een verklaring van Pax Christi Oostenrijk. Laat ze even weten dat u hebt meegedaan!

Dear friends!

We would like to ask you to send the text above to some important representatives of Austrian party ÖVP, which is in charge to start a coalition with Jörg Haider's FPÖ:
Please send e-mails to the mentioned adresses:

ÖVP-Party leader Dr. Wolfgang Schüssel: (Wolfgang.Schuessel@oevp.at) Minister Dr. Martin Bartenstein: (Martin.Bartenstein@oevp.at) Minister Elisabeth Gehrer (Elisabeth.Gehrer@oevp.at) Minister Dr. Werner Fasslabend (Werner.Fasslabend@oevp.at) Minister Mag. Wilhelm Molterer (Wilhelm.Molterer@oevp.at)

Chancellor Dr. Viktor Klima (Socialdemokrats) (viktor.klima@spoe.at) Dr. Jörg Haider (FPÖ): (joerg.haider@fpoe.at)
Dr. Alexander van der Bellen (Green Party) (vd.bellen@gruene.at)

reageer via disqus

Nieuwsbank op Twitter

Gratis persberichten ontvangen?

Registreer nu

Profiteer van het gratis Nieuwsbank persberichtenfilter

advertentie