Nieuwsbank

Schrijft, screent en verspreidt persberichten voor journalistiek, search en social media. Hét startpunt om uw nieuws wereldkundig te maken. Ook voor follow-ups, pitches en korte videoproducties.

Tentoonstelling agenda VVV Groningen

Datum nieuwsfeit: 24-02-2000
Vindplaats van dit bericht
Bron: Razende Robot Reporter
Zoek soortgelijke berichten
VVV Groningen

TENTOONSTELLINGEN 24 FEBRUARI T/M 9 APRIL 2000

ADUARD

SINT BERNARDUSHOF,
Hofstraat 45, 050-4032109 zo 13.00-17.00 uur van 1/4 t/m 31/10 ook di t/m za 10-17
2 januari t/m 30 december, KLOOSTERGESCHIEDENIS, Permanente expositie over het 900-jarig bestaan van de Aduarder, Cistercienzer (grootste en belangrijkste orde van de late middeleeuwen).

APPINGEDAM

DE NOORDELIJKE KUNSTHOF,
Blankenstein 2, 0596-624488 wo 14.00-17.00 en vr 19.00-21.00 en za en zo 14.00-17.00 uur

* 19 februari t/m 2 april, JAN HENKEL & JOUKJE PEES, Grafiek, schetsboeken, tekeningen en schilderijen.

* 8 april t/m 21 mei, DIVERSE KUNSTENAARS, Lieke Vreede, grafiek; Peter de Vis, schilderijen; Flip Drukker, objecten.

GALERIE FRONTAAL,
Oranjeweg 10a, 0596-629199 wo 14.00-17.00 en vr t/m zo 14.00-17.00 uur
* 13 februari t/m 5 maart, TRUDE VAN ASSEM, Objecten, landschappen in zand.

* 12 maart t/m 2 april, VIER TILBURGSE ACADEMIEVERLATERS, Mixed media van Iris Stolk, Efin An, Marie-Jose Eijkmans, Sigrid van Iersel.

* 9 t/m 30 april, JANET MEESTER, Schilderijen.

MUSEUM STAD APPINGEDAM,
Wijkstraat 25, 0596-680168 di t/m vr 11.00-17.00 en za en zo 13.00-17.00 uur
1 december '99 t/m 31 maart '00, WATERSCHAPPEN IN GRONINGEN, Ontwikkelingen tot het jaar 2000. Zilverbezit, maquettes.

2 januari t/m 31 december,
GESCHIEDENIS APPINGEDAM, Permanente expositie. Ook collectie koperslagersgereedschappen.

BELLINGWOLDE

BELLIN GARDE THEETUIN BEELDENTUIN,
Hoofdweg 244, 0597-531257 wo t/m zo 11.00-21.00 uur en op feestdagen 1 april t/m 1 oktober, KUNST ALS VLIEGWERK, Amsterdams Beeldhouwers Kollektief.

STREEKMUSEUM DE OUDE WOLDEN,
Hoofdweg 161, 0597-531509 di t/m vr 09.00-12.00 en 13.00-16.30 en zo 13.00-17.00 uur
1 januari t/m 31 december, BOEREN EN ARBEIDERS IN HET OLDAMBT, Permanente expositie van Lodewijk Bruckman, Magisch Realist.

11 februari t/m 3 mei,
MARC JONK, Schilderijen.

BORGERCOMPAGNIE

MUSEUM LAMMERT BOERMA,
Borgercompagnieweg 44/46, 0598-393381/050-5730976 vr 12.00-18.00 en zo 12.00-18.00 uur en na afspraak
1 maart t/m 31 december, KIJKJE IN DE SALON, Permanente expositie schilderkunst, beeldhouwkunst, meubilair, architectuur.

BOURTANGE

MUSEUM DE BARAQUEN,
Meestraat 3, 0599-354600 t/m 31/3 za en zo 13.30-16.00,vanaf 1/4 ma t/m vr 10.00-17.00 en za en zo 12.30-17.00 uur
1 januari t/m 31 december, OPGRAVINGSVONDSTEN VESTING, Permanente expositie opgravingsvondsten uit de vesting.

BRILTIL

GALERIE BRILJANT,
Brilweg 44, 0594-507495 do t/m zo 13.00-17.00 uur 27 februari t/m 23 april, DIVERSE KUNSTENAARS, H Weymar-Schultz, schilderijen; M Hoff, keramiek; T Horneman, digitale illustraties; J Kemp, landschappen.

DELFZIJL

AQUARIOM,
Zeebadweg 3, 0596 612318 ma t/m zo 10.00-17.00 uur 1/4 tot 1/10 10-18 2 januari t/m 31 december, GEOLOGISCH EN MARITIEMMUSEUM, ZEEAQUARIUM EN SCHELPENEXPOSITIE Permanente expositie.

DELFZICHT ZIEKENHUIS,
Jachtlaan 50, 0596-644444 ma t/m vr 08.00-17.00 uur 10 januari t/m 3 maart, G VD SLEEN & M V HULSEN, Foto's en sieraden.

MOLEN ADAM,
Molenberg 21, 0596-624636 wo t/m vr 14.30-17.00 en za en zo 14.00-17.00 uur
26 februari t/m 26 maart, PETER MEYER, Schilderijen.

VLIETHOVEN,
Zwet 9, 0596-618944
1 december '99 t/m 1 maart '00, SCHILDERSCLUB WAGENBORGEN, Diverse technieken.

EENRUM

ABRAHAMS MOSTERDMAKERIJ,
Molenstraat 5, 0595-491600 wo t/m zo 12.00-17.00 uur van 1/4 t/m 30/9 ma t/m zo
2 januari t/m 31 december, MOSTERDFABRIEKJE, Historie van de Groninger mosterdfabriekjes, demonstratie mosterdmaken met winkel en restaurant. Permanente expositie.

KAARSENMAKERIJ WILHELMUS,
Hoofdstraat 14, 0595 491388 wo t/m za 10.00-17.00 en zo 11.00-17.00 uur
1 januari t/m 31 december, KAARSENMAKERIJ, Museum en winkel. Permanente expositie.

EZINGE

MUSEUM WIERDENLAND,
Torenstraat 12, 0594-621524 di t/m vr 10.00-16.00 en za en zo 13.00-17.00 uur
2 januari t/m 30 december, HET ONTSTAAN VAN WIERDEN, Permanente expositie over wierden, het leven van prehistorische bewoners en opgravingsvondsten en de bedijking vanaf jaar 1000.

GRONINGEN

A-TAVEERNE
, 0900-2023050
17 februari t/m 30 april, TONNIS EVERS, Schilderijen, druksels.

ACADEMISCH ZIEKENHUIS,
Hanzeplein 1, 050-3616161 dagelijks doorlopend

* 20 januari t/m 1 maart, SILVIA BENNIKS, En William van de Velde en Herman Nijkamp.

* 9 februari t/m 20 maart, HENK KRIST, Schilderijen.
* 9 februari t/m 3 april, INEKE MEINDERTSMA, Mandela's en Joke Langendorff, schilderijen.

* 15 februari t/m 3 april, HENK FLEDDERMANS, Schilderijen.

ANATOMISCH MUSEUM,
Oostersingel 69, 050 3632460 ma t/m vr 09.00-16.30 uur 4 januari t/m 24 december, ANATOMIE EN VERLOSKUNDE, Permanente expositie. Collectie samengesteld door hoogleraren vanaf 1760 tot heden.

BEZOEKERSCENTRUM VOOR NATUUR EN MILIEU,
Beijumerweg 19, 050-5490698 di t/m vr 13.00-16.45 en zo 13.00-16.45 uur
24 november '99 t/m 1 april '00, WINTERSE TAFERELEN, Een foto-expositie over Beijum en haar omgeving tijdens de winter.

CENTRUM BEELDENDE KUNST,
Trompsingel 27, 050-3680160 di t/m vr 10.00-17.00 en za en zo 13.00-17.00 uur

* 12 februari t/m 12 maart, RENZE DIJKEMA, Foto's, schilderijen en een kijkdoos.

* 26 februari t/m 26 maart, NIEUWE AANKOPEN.
* 18 maart t/m 16 april, BERT BOOMSMA.

* 9 april t/m 21 mei, R DE RODE & J KORMELING.

CORAZON
ma t/m vr 10.00-16.00 uur
9 februari t/m 10 maart, EDDY WULLINK.

DE PERMANENTE,
Kreupelstraat 12, 050-3189983 di t/m za 13.00-17.00 uur koopavond/zondag 18-21/13-17
13 februari t/m 21 maart, VROUWBEELD, Elf vrouwelijke kunstenaars met schilderijen, tekeningen, beelden en foto's.

DIGITAAL,
Damsterdiep 29, 050-3141253 ma t/m vr 09.00-17.00 uur 1 oktober '99 t/m 31 maart '00, PETRA KOONSTRA, Schilderijen en ruimtelijk werk.

FORMA AKTUA PINAKOTHEEK,
Nieuwstad 10, 050-3133342 di t/m vr 12.30-17.00 en za 11.00-17.00 en zo 13.00-17.00 uur
12 februari t/m 9 maart, A MARTENS & P WESSLER, Beelden en schilderijen.

FOTOGALERIE LICHTZONE,
Oude Kijk in 't Jatstr 36, 050-5770139 wo t/m zo 13.00-17.00 uur 2 februari t/m 5 maart, LIESBETH GORT, De vier elementen.

GALERIE ALBION PUTTI,
Noorderhaven 27-1, 050-3181805 do t/m za 12.00-17.00 uur en na afspraak
29 januari t/m 26 februari, C VAN MAAREN & MJ ROBBEN, Houten objecten en olieverfschilderijen.

GALERIE ANDERWERELD/KATUIN,
Aweg 2, 050-3114446 di t/m vr 11.00-18.00 en za 11.00-17.00 uur
* 12 februari t/m 8 maart, Tijdens deze tentoonstelling ook op zo geopend van 13.00-17.00 uur, DIVERSE KUNSTENAARS, O.a. T Borghuis, T Demmer, H Rikken, H Bartelds, X Donders, R Lanjouw, J Rotmans, A Gaaikema, J Leick, T Dessauvage, D Corregan.
* 11 maart t/m 12 april, X DONDERS & N CARRILHO, Gedrukte schilderijen en beelden.

GALERIE ANDERWERELD/KATUIN DEPENDANCE,
Folkingestraat 28 en 32, 050-3131602 wo t/m vr 12.00-17.30 en za 11.00-17.00 uur
1 januari t/m 31 december, STOCKTENTOONSTELLING, Permanente expositie.

GALERIE ANN'S ART,
Munnekeholm 8, 050-3122822 vr en za 12.00-17.00 uur, dagelijks na afspraak

* 1 januari t/m 31 december, KUNST TE HUUR, Permanente expositie.
* 4 maart t/m 1 april, WILLOVERT, Schilderijen van Wim Hendriks.

GALERIE BROODNODIG,
Ged. Zuiderdiep 95, 050 3136294 ma 12.00-18.00 en di en wo 11.00-18.00 en do 11.00-21.00 en vr 11.00-18.00 en za 11.00-17.00 uur 1 januari t/m 31 december, HERMAN BROOD, Permanente expositie. Schilderijen en ander werk uitgestald in De Tevreden Rook-ster.

GALERIE DOMINO,
Pottebakkersrijge 6, 050-3181914 di t/m do 14.00-17.00 en za en zo 14.00-17.00 uur
23 januari t/m 12 maart, DE GEBUTSTE MENS, Een peepshow in kleur en gebroken wit. Beeldend kunstenaar/fotografe Janke de Vries.

GALERIE FASE 4,
Nieuwe Ebbingestraat 105, wo t/m vr 13.00-18.00 en do 18.00-21.00 en za 13.00-17.00 uur
11 februari t/m 31 maart, OPENINGSTENTOONSTELLING, Met diverse ontwerpers en kunstenaars o.a. Marcia Broekarts en Yvonne Dijkstra e.a.

GALERIE NABER,
Korreweg 50, 050-5777179 do t/m zo 13.00-17.00 uur 12 februari t/m 12 maart, A DEN RIDDER & P VERDONK, Beelden, schilderijen en werken op papier.

GALERIE NOORD,
Nieuwstad 6, 050-3113322 di t/m vr 12.30-17.00 en za 11.00-17.00 en zo 13.00-17.00 uur

* 1 t/m 27 februari, DE EIGEN LIJN, Wim Kroon, tekeningen; Karien Melman, schilderijen; Rutger Hiemstra, schilderijen en tekeningen; Natasja Bennink, beelden.

* 29 februari t/m 26 maart, GRAFIEKEXPOSITIE, M Keuken, steendrukken; M Pianarosa, etsen; J van Nimwegen, houtdrukken; E Winkel, zeefdrukken.

GALERIE SIGN,
Winschoterkade 10, 050-3132651 di en wo 12.00-18.00 en do 14.00-18.00 en vr 12.00-18.00 en za 12.00-17.00 uur en 1e zo vd mnd 14-17 27 februari t/m 25 maart, JAN SCHEERHOORN, Ruimte-installatie.

GALERIE WIEK XX,
Korenstraat 7-9, 050-3120180 wo t/m zo 13.00-17.00 uur en na afspraak 6 februari t/m 13 maart, MARIAN LEYTENS, Beelden.

GEMEENTELIJK INFORMATIECENTRUM,
Kreupelstraat 1, 050-3673000 ma t/m vr 09.00-16.00 uur, do ook 18.00-20.00 uur
19 januari t/m 2 maart, JAAP KRAMER, illustraties o.a. uit jeugdserie Snuf de hond.

GEZONDHEIDSENTRUM LEWENBORG,
Kombuis 174, 050-5412744 ma t/m vr 09.00-17.00 uur 14 januari t/m 8 maart, CURSISTEN KUNSTENCENTRUM, Divers werk.

GRAFISCH MUSEUM,
Rabenhauptstraat 65, 050 5256497 di t/m zo 13.00-17.00 uur
* 2 januari t/m 30 december, GRAFISCHE TECHNIEKEN, Permanente expositie van historische en hedendaagse grafische technieken; drukpersen, een drukkerij uit 1900, illustratie van drukwerk en een binderij

* 9 februari t/m 2 april, DE NOORDELIJKE ETSERS, Met o.a. Lieke Vreede, Tineke Mulder, Els van Gulik.

GRONINGER MUSEUM,
Museumeiland 1, 0900-8212132di t/m zo 10.00-17.00 uur
* 16 oktober '99 t/m 4 juni '00, HAKS WAS HERE, Kunst in de twijfelzone, I.k.v. 5-jarig jubileum van het museum.
* 19 december '99 t/m 5 maart '00, JOZEF ISRAELS, Overzichtstentoonstelling van de in Groningen geboren Haagse School kunstenaar (1824-1911). Druksels, schetsen, tekeningen en schilderijen.

* 2 januari t/m 31 december, ARCHEOLOGISCHE GESCHIEDENIS, VAN DE STAD EN STREEK GRONINGEN, KUNSTNIJVERHEID, OUDE BEELDENDE KUNST (1500-1950) EN EIGENTIJDSE KUNST Permanente expositie.
* 9 april t/m 25 juni, ANTON CORBIJN, Overzichtstentoonstelling van deze popfotograaf die zich naast fotografie ook bezighoudt met het regisseren van videoclips, korte filmpjes en maken van platenhoezen.

HET DOK,
Kajuit 4, 050-5446875 ma t/m vr 09.00-17.00 uur 6 t/m 30 maart, OPEN VERLEDEN EN AFFICHE-NIET AFFICHE, Kunstenares Joanna Paskiewicz en Bafuss, tekeningen en collages.

HET MILIEUHUIS,
Hereweg 9, 050-5264814 na afspraak
27 november '99 t/m 1 mei '00, GROENE KEUKENS, Expositie over milieuvriendelijke keukens.

HUMANISTISCH CENTRUM,
W A Scholtenstraat 2, 050-3128750 ma t/m vr 10.30-13.00 uur 15 januari t/m 25 maart, JAN PIJPKER, Penseeltekeningen en schilderijen.

HUMANITAS,
Eendrachtskade Nz 19, 050-3120633 alleen na afspraak 26 november '99 t/m 30 april '00, KUNSTENAARS UIT KENIA, CHILI, Australie, Suriname, Armenie en Iran, met o.a. Ruben Mokkum, Ricardo Rojas Milesi, David Oduki.

INFORMATIEPUNT DUURZAAM BOUWEN,
Hereweg 9, 050-5290920 di t/m do 10.00-12.00 uur en na afspraak
* 2 januari t/m 31 december, DUURZAAM BOUWEN, Permanente expositie van duurzame bouwproducten, bv. in de wijk Waterland Groningen.
* 20 januari t/m 3 mei, DE DUURZAME INGERICHTE KEUKEN, Informatie over duurzaam klussen in de keuken, met voorbeelden.

KUNST & KUNST,
Folkingestraat 19, 050-3188466 ma 13.00-18.00 en di t/m vr 10.00-18.00 en za 10.00-17.00 en zo 13.00-17.00 uur

* 13 t/m 27 februari, H SIKKENGA & T WUBBOLT, Thema: kamermuziek.
* 27 februari t/m 12 maart, A REILING & S KUIPER, Schilderijen en objecten en figuratieve acrylschilderijen.

* 26 maart t/m 9 april, H ARLING & I BRUL, Kosmotronics en olieverfen acrylschilderijen.

* 9 t/m 23 april, T BLAAUW & H BROADTAERTS, Landschappen in tekeningen en houtsneden; olieverfschilderijen op doek.

KUNSTPROEVERIJ ERIKA STULP,
Korenstraat 11, 050-3184651 do t/m za 13.00-18.00 uur 17 februari t/m 17 maart, J KOPPELMAN & E STULP, Beelden, schilderijen.

LIJN 2,
Lijnbaanstraat 2, 050-318239vr en za 13.00-17.00 uur 1e zo vd mnd en op afspraak
20 februari t/m 12 maart, FLIP DRUKKER, Grafiek.

MARTINIZIEKENHUIS LOCATIE VAN KETWICH,
Van Ketwich Verschuurln 82, 050-5245245
14 januari t/m 31 maart, GRONINGER SCHAATS, & Bert Schmidt, schilderijen.

MARTINIZIEKENHUIS LOCATIE VAN SWIETEN,
Van Swietenlaan 4, 050-5245245
14 januari t/m 31 maart, MINNO BANNING, Aquarellen, tekeningen en gemengde techniek.

MINI MUSEUM,
Ubbo Emmiusstraat 34a, 050 3146365 ma t/m zo 11.00-18.00 uur 2 januari t/m 31 december, KUNSTKAARTEN, Permanente expositie. Ongeveer 800 ansichtkaarten met werken van oa Anton Pieck, Karel Appel , Dick Bruna en Nicolaas Werkman.

MUSEUMPROJECT AZG,
Hanzeplein 1, 050-3611713 ma t/m zo 08.00-20.00 uur 1 oktober '99 t/m 31 december '00, GENEESKUNDE, Veel van het oude ziekenhuis blijft bewaard in een vitrine, permanente expositie.

NATUURMUSEUM,
Praediniussingel 59, 050-3676170 di t/m vr 10.00-17.00 en za en zo 13.00-17.00 uur

* 31 mei '99 t/m 28 mei '00, GROND ONDER DE VOETEN, Bodembewegingen in Noord Nederland. Met interactieve computerpresentatie.
* 2 januari t/m 31 december, SNUFFELHOEK, Hier kunnen kinderen het mysterie van de natuur ontdekken d.m.v. interaktieve objecten, spannende kamertjes en levende dieren.

* 2 januari t/m 31 december, REGIONALE FLORA EN FAUNA, LANDSCHAPPEN EN GEOLOGIE Permanente expositie. Tevens museumtuin en iedere 1e wo van de maand determinatie van natuurvondsten om 14.00 uur.
* 2 januari t/m 31 december, WOUTER KABOUTER, Voor peuters en kleuters is deze tentoonstelling een plezierige kennismaking met de natuur.

* 2 januari t/m 31 december, BARRE TIJDEN, Over het Groningerlandschap gedurende de laatste ijstijd.
* 15 januari t/m 12 maart, ANTONIO QUINTERO, Diaserie met als thema het lot van de sledehonden in het Noordwesten van Canada en Groenland.

* 12 februari t/m 29 oktober, 2000 ROEKEN, Oscar van Doorn, waarnemingen en visies verzameld tijdens een verblijf van 4 seizoenen tussen een roekenkolonie.

* 3 t/m 30 april, WAT ZIE JE DAN ?, Vrolijke doe-tentoonstelling voor kinderen rond de thema's schaduwen en spiegelingen met schilderingen van Angela de Vrede.

NIEMEYER TABAKSMUSEUM,
Brugstraat 24-26, 050 3122202 di t/m za 10.00-17.00 en zo 13.00-17.00 uur, feestdagen 13-17
2 januari t/m 31 december, TABAKSGEBRUIKGESCHIEDENIS, Permanente expositie.

NOORDELIJK SCHEEPVAARTMUSEUM,
Brugstraat 24-26, 050 3122202 di t/m za 10.00-17.00 en zo 13.00-17.00 uur

* 2 januari t/m 31 december, SCHEEPVAARTGESCHIEDENIS, Permanente expositie.

* 12 februari t/m 9 april, VUURTORENS IN DE KUNST, Werk van div. kunstenaars, geproduceerd in verschillende technieken, waarbij de vuurtoren tot bron van inspiratie diende.

NOVO GALERIE/ATELIER,
Naberpassage 5, 050-3112301 ma t/m vr 13.00-17.00 en za 11.00-17.00 uur
2 januari t/m 31 december, NOVO EXPOSITIE, Permanente expositie van gehandicapte kunstenaars, u kunt de kunstenaars tevens zelf aan het werk zien.

OPENBARE BIBLIOTHEEK,
Oude Boteringestraat 18, 050-3683683 tijdens openingsuren
* 10 januari t/m 28 februari, TONNY GROENHUYSEN, Acrylschilderijen en mono-types.

* 31 januari t/m 13 maart, JAKME BROS, Trout mask replica, zeefdrukken.

* 1 februari t/m 1 maart, A. L. V RIJN & S RONDEEL, Fotocollages
* 14 februari '00 t/m 27 maart '00, VOLGENDE STAND, Acht beeldende kunstenaars, tekeningen en schilderijen.

* 28 februari t/m 10 april, BELCAMPO EN BACH, Verhaal en illustraties.

* 1 t/m 20 maart, KOEN RENGERS, Zwartwit foto's.
* 13 maart t/m 17 april, AKKE ANTJE HETTEMA, Grafisch werk in zwartwit.

* 20 maart t/m 3 april, DROOMHUIZEN, MAQUETTES, Van kinderen.
* 20 maart t/m 7 mei, AAFKE STEENHUIS, Het meer van verhalen en beelden, schilderijen.

OPENBARE BIBLIOTHEEK, FILIAAL BEIJUM,
Ypemaheerd 42, 050-5414877
25 februari t/m 14 april, INEKE HEMMINGA, Woestijnen en Toeareg (Nomadenvolk).

OPENBARE BIBLIOTHEEK, FILIAAL NOORDERBAD,
Oosterhamrikkade 66, 050-5772076

* 18 januari t/m 29 februari, INGE BOS & JOKE TRIOU, Schilderijen.
* 1 t/m 31 maart, KORRIE KRIKKE, Abstracte veelkleurige acrylschilderijen.

OPENBARE BIBLIOTHEEK, FILIAAL ZUID,
Van Iddekingeweg 183, 050-5255055

* 1 januari t/m 29 februari, FOTOCLUB BEELDSPRAAK, Zwartwit en kleurenfoto's met een grote variatie aan thema's.
* 1 maart t/m 30 april, DOET WASSENS, Aquarellen en krijttekeningen, thema landschappen en bloemen.

PICTURA,
Martinikerkhof 26, 050-3122953 wo t/m za 13.00-17.00 en zo 14.00-17.00 uur

* 6 t/m 27 februari, C BEUKEMA & J V.D. VEEN, Installaties met als uitgangspunt Licht en Tijd.

* 5 t/m 26 maart, IERS FESTIJN, Drie Ierse en vier Nederlandse kunstenaars, schilderijen van de westkust.

* 2 t/m 24 april, A HUITEMA & J STERENBERG, Kleurengrafiek en beelden.

PROVINCIEHUIS,
Martinikerkhof 12, 050-3164911 ma t/m vr 09.00-17.00 uur 10 maart t/m 7 april, 25 EXLIBRIS GRONINGAE 2000, Hedendaagse exlibris ontwerpen door beeldend kunstenaars en grafische ontwerpers uit stad en provincie.

SYNAGOGE,
Folkingestraat 60, 050-3123151 di t/m vr 13.00-17.00 en zo 13.00-17.00 uur
27 februari t/m 12 maart, GEVELVERSIERING, Foto's n.a.v. fotowedstrijd.

UNIVERSITEITSMUSEUM,
Zwanestraat 33, 050-3635562 di t/m vr 12.00-16.00 en za en zo 13.00-16.00 uur
2 januari t/m 31 december, UNIVERSITEITSGESCHIEDENIS, Permanente expositie geschiedenis Universiteit en studentenleven in Groningen.

USVA NOORDERLICHT FOTOGALERIE,
Munnekeholm 10, 050-3534672 ma t/m vr 10.00-21.00 uur 28 januari t/m 17 maart, MEERVOUDIGE MIDDELEN, Schilderijen en tekeningen van Joyce Eijkhout, Harold Koopman, Saskia Koops, Paul Meek, Annelies Middel, Dienke Nauta en Mieke Wind.

VOLKENKUNDIG MUSEUM GERARDUS VAN DER LEEUW,
Nieuwe Kijk in 't Jatstr 104, 050 3635791 di t/m vr 10.00-16.00 en za en zo 13.00-17.00 uur

* 4 januari t/m 24 december, NIET-WESTERSE CULTUUR, Permanente expositie. Collectie voorwerpen betreffende de materiele cultuur uit niet-westerse gebieden.

* 14 januari t/m 27 februari, CAJA DE VISIONES, Mexicaanse fotograaf Manuel Alvarez Bravo.

* 29 februari t/m 28 maart, LES ARTISANS DE MADAGASCAR, Nijverheidskunst uit het Centrale Hoogland van Madagascar, raffia, aardewerk en speelgoed. Aan de hand van foto's van Rik de Boer wordt de natuur, leven en werken in dit gebied in beeld gebracht.
* 28 maart t/m 7 mei, LIJNEN IN CULTUURCONTACT, Niet-Europese textiel door Nederlandse, Groningse kunstenaars, i.k.v. Verweven verleden, textiel 2000.

HAREN

GALERIE DE DILCHT,
Rijksstraatweg 17, 050-5340459 do en vr 13.00-18.00 en za 11.00-17.00 uur en na afspraak
27 januari t/m 18 maart, S LEUTHOLFF & C TROMP, Kleurhoutsneden, schilderijen, pasteltekeningen en glasobjecten.

HORTUS HAREN,
Kerklaan 34, 050-5370053 za t/m vr 09.00-18.00 uur 25 maart t/m 29 oktober, HUTONG, Dorp met wassenbeelden, het straatleven van Peking. Thema: feesten en festivals.

HEILIGERLEE

KLOKKENGIETERIJMUSEUM,
Provincialeweg 46, 0597-421799 di t/m za 10.00-17.00 en zo 13.00-17.00 uur
1 april t/m 31 oktober, GESCHIEDENIS KLOKKENGIETEN, Permanente expositie klokkengieten, demonstraties in gerestaureerde klokkengieterij van Van Bergen.

MUSEUM SLAG BIJ HEILIGERLEE,
Provincialeweg 55, 0597-418199 di t/m za 10.00-17.00 en zo 13.00-17.00 uur
1 april t/m 31 oktober, SLAG BIJ HEILIGERLEE, Permanente expositie met tijdstunnel van heden naar 1568.

HOUWERZIJL

DE THEEFABRIEK,
Hoofdstraat 15-17, 0595-572053 za en zo 10.00-17.00 uur 1/4 t/m 31/10 di t/m zo 10-17
1 februari t/m 30 december, THEEMUSEUM, Museum met alles op het gebied van thee, tevens winkel en theeschenkerij.

KROPSWOLDE

ARTICOLL GALLERY,
Schoener 22, 0598-327710 vr t/m zo 13.00-17.00 uur en na afspraak 2 januari t/m 31 december, STOCKTENTOONSTELLING, Werk van verschillende kunstenaars.

LAUWERSOOG

EXPOZEE/VVV LAUWERSMEER-OOST,
Strandweg 1, 0519 -349045za en zo 11.00-17.00 uur 1/4 t/m 31/5 wo-zo 11-17
1 januari t/m 31 december, WADDENZEE EN LAUWERSMEERGEBIED, Permanente expositie.

LEEK

HET ATRIUM,
Ewesheim 2, 0594-515783 za en zo 13.00-18.00 uur en na afspraak 2 januari t/m 30 december, JAN ERNST DOUMA, Permanente tentoonstelling en wissel exposities.

MUSEUM JOODS SCHOOLTJE,
S Leviestraat 10, 0594-515678/513319 di t/m do 14.00-16.30 en vr 14.00-16.00 uur
2 januari t/m 31 december, JOODS SCHOOLTJE, Permanente expositie over het Joodse leven.

NATIONAAL RIJTUIG MUSEUM,
Nienoord 1, 0594-512260 di t/m za 10.00-17.00 en zo 13.00-17.00 uur 1 april t/m 31 oktober, RIJTUIGEN EN KAROSSEN, Permanente expositie in de borg van koetsen, arresleen en koninklijke rijtuigen.

LEENS

BORG VERHILDERSUM,
Wierde 40, 0595-571430 di t/m zo 10.30-17.00 uur april t/m 29 oktober, BORG, BORGTUIN MET BEELDEN, Permanente expositie 19e eeuws ingerichte borg. Borgtuin, koetshuis met wisselexposities en Museumboerderij.

MUSEUMBOERDERIJ VERHILDERSUM,
Dijkstilsterweg 4, 0595-572400 di t/m zo 10.30-17.00 uur
* 1 april t/m 29 oktober, ONTWIKKELING BOERENBEDRIJF, Permanente expositie met een beeld van de ontwikkeling van het beorenbedrijf en de daarmee verbonden ambachten uit de tijd voor de invoering van de grootschalige mechanisatie.

* 1 april t/m 26 oktober, ODE AAN EDE, Expositie over Ede Staal, meest bekende Groninger zanger. Met nevenactiviteiten.

LOPPERSUM

SPOORWEGMUSEUM,
Raadhuisstraat 7, 0596 572543 na afspraak
2 januari t/m 31 december, SPOOREN TRAMWEGEN, Permanente verzameling voorwerpen over de spooren tramwegen en alles wat daar mee te maken heeft.

LUTJEGAST

ABEL TASMAN KABINET/DORPSHUIS HET KOMPAS,
Kompasstraat 1, 0594 612431/614000ma t/m do 08.30-12.00 en 13.00-18.00 en vr 08.30-12.00 en 13.00-21.00 en za 08.30-12.00 en 13.00-17.00 uur 1 januari t/m 31 december, Bezoekers kunnen zich melden bij Garantsupermarkt, A Tasmanwg 70, hier wordt een vrijwilliger gebeld die uitleg geeft, ABEL TASMAN, Permanente expositie. Een overzicht van zijn levensloop.

MEEDEN

ATELIER ANNET GAAIKEMA,
Hereweg 18, 0598-615012 za en zo 13.00-18.00 uur en na afspraak 1 januari t/m 31 december, ANNET GAAIKEMA, Doorlopende tentoonstelling met schilderijen en beelden.

MIDDELSTUM

MUSEUMBAKKERIJ MENDELS,
Kerkstraat 3, 0595 551248 na afspraak
1 april t/m 31 oktober, 18E EEUWSE BAKKERIJ, EN WINKELINTERIEUR UIT CA 1829. Permanente expositie.

MIDWOLDA

BRODIE COUNTRY SHOP & TEAROOM,
Hoofdweg 169, 0597-552455 di t/m zo 11.00-18.00 uur 4 september '99 t/m 30 april '00, TEA DANCE, Keramiek van Philomena Pretsell.

LANDGOED DE ENNEMABORG,
Hoofdweg 100, 0597 552950 vr t/m zo 14.00-17.00 uur en na afspraak 2 januari t/m 31 december, MAYA WILDEVUUR, Permanente expositie hedendaagse schilderkunst.

NIEUW BEERTA

ATELIER/GALERIE KOBALT FOTOGRAFIE,
Kerkhoflaan 3, 0597-522263 di t/m za 13.00-17.00 uur 1 januari t/m 31 december, LANDSCHAPSFOTOGRAFIE, Permanente expositie.

NIEUWESCHANS

GALERIE DE KIEKKAST,
Voorstraat 40, 0597 521578 ma t/m za 14.00-17.00 uur 2 januari t/m 31 december, VOLKENKUNST EN KUNSTNIJVERHEID Permanente expositie.

NAAIMACHINE MUSEUM,
Hoofdstraat 29, 0597 521208 na afspraak
2 januari t/m 31 december, ANTIEKE NAAIMACHINES, Permanente collectie antieke huishoudelijke-, kinderen industrienaaimachines.

VESTINGMUSEUM NIEUWESCHANS,
1e Kanonnierstraat 2, 0597-522020 ma t/m vr 09.30-12.00 en 13.30-17.00 uur
31 oktober '99 t/m 31 december '00, NIEUWESCHANS IN HISTORISCH PERSPECTIEF, Oude vesting met geschiedenis, Permanente expositie.

NIEUWOLDA

KINDERWAGENMUSEUM,
Hoofdweg West 25, 0596-541941 wo 13.00-18.00 en za en zo 13.00-18.00 uur
1 april t/m 31 oktober, KINDERWAGENS, Permanente expositie kinderwagens en babyartikelen vanaf 1841.

NOORDBROEK

AARDEWERKMUSEUM PETRUS REGOUT,
Noorderstraat 2, 0598 451713 na afspraak
2 januari t/m 31 december, AARDEWERK COLLECTIE, Permanente collectie van aardewerkfabriek Petrus Regout midden vorige eeuw tot 1969.

STRIJKIJZERMUSEUM,
Noorderstraat 4, 0598 452075 alleen na afspraak 1 januari t/m 31 december, GESCHIEDENIS V H HUISHOUDEN, Permanente collectie strijkbouten, mangelplanken, linnenpersen en plooiapparaten.

NOORDHORN

GALERIE MEBIUS,
Torenstraat 24, 0594-505033 wo t/m za 13.00-17.00 en zo 14.00-17.00 uur en na afspraak
23 februari t/m 9 april, DIVERSE KUNSTENAARS, R Soeliman, olieverven/landschappen/stillevens, J Oostland, acryl, stripfiguren, H Hage, olieverven, A Bentvelzen & H Gobbels, keramiek.

KOSTUUMMUSEUM DE GOUDEN LEEUW,
Langestraat 48, 0594-503804 wo t/m za 13.00-17.00 uur, groepen na afspraak

* 1 oktober '99 t/m 31 december '00, KOSTUUMVERZAMELING, Centrale thema: oorijzerdracht van Fr, Gr en Dr. Tevens authentiek ingerichte stijlkamer, stijlkeuken en bovenzaal.Permanente expositie.

* 1 april t/m 31 oktober, NET ECHT, Restaureren, reconstrueren en kopieren van antieke kleding, i.k.v. Verweven verleden, textiel 2000.

ONSTWEDDE

SLAAIT'NHOES,
De Horn 5, 0599 332232 di t/m zo 10.00-18.00 uur 1 januari t/m 31 december, WESTERWOLDSE OUDHEIDSKAMER, Permanente collectie oude gebruiksvoorwerpen, tevens demonstraties klompen maken, zandstrooien en spinnen.

OOSTWOLD GEM LEEK

GALERIE DE SIERSTEEN,
Hoofdstraat 197, 0594 519016 na afspraak
1 januari t/m 31 december, MINERALEN EN FOSSIELEN, Permanente expositie.

OUDESCHANS

GALERIE HET KOETSHUIS,
Poortweg 3, 0597-655268 wo t/m zo 12.00-18.00 uur 2 januari t/m 31 december, ANKE PEDDEMORS, Permanente expositie schilderen diverse kunstenaars.

GALERIE INEZ VAN SCHOONEVELD,
Voorstraat 32, 0597-655343 wo t/m zo 13.00-17.00 uur 2 januari t/m 30 december, ART GRANIVER WANDOBJECTEN, Permanente expositie.

VESTINGMUSEUM,
Bakkersgang 2, 0597-655252 zo 14.00-17.00 uur
1 april t/m 31 oktober, en na afspraak, VESTINGEN IN OOST-GRONINGEN, Permanente expositie geschiedenis vestingen in Oost Groningen en een natuur-historische expositie over de omgeving.

PIETERBUREN

RESTAURANTSCHIP 'T APPELTJE,
Martenspad 1, 0595-528529 wo t/m vr 17.00 en za en zo 12.00 uur 7 februari t/m 31 maart, HENNIE BIJKER & RIJK BLOM, Foto's en beelden.

WADDENCENTRUM TEN DIJKE,
Hoofdstraat 83, 0595 528522 di t/m zo 13.00-17.00 uur 2 januari t/m 31 december, WAD, WADLOPEN EN ZEEHONDEN, Permanente expositie met panorama diashow over het Groninger landschap en speciaal over de flora en fauna van het wad, zeehonden en wadlopen.

SAAXUMHUIZEN

DE PRONKKOAMER,
Saaxumhuizerweg 2, 0595-425078 do t/m zo 10.30-17.00 uur 4 maart t/m 9 april, M HESSELING & M BUDDENDORF, Zeefdrukken op glas en beelden.

SAPPEMEER

GRONINGER SCHAATSMUSEUM,
Noorderstraat 274, 0598-398002 zo 12.00-17.00 uur 2 januari t/m 31 december, en na afspraak, COLLECTIE SCHAATSEN, Permanente tentoonstelling schoolplaten, sleden, ijspret vanaf 1500. O.a. schaatsen van Marianne Timmer.

SCHEEMDA

GALERIE ATELIER BEELDKRACHT,
Torenstraat 6/8, 0597-591068 ma t/m za 14.00-18.00 uur 1e zo vd mnd 11-17

* 1 januari '99 t/m 31 december '00, KUNSTKABINET, Permanente expositie met ruim 300 kunstwerken van diverse kunstenaars.
* 5 februari t/m 3 maart, ELS MAASSON, Verfijnde kleuretsen en objecten, waarin het dier en diersymboliek overheerst.

SELLINGEN

STICHTING SELLIAN,
Dorpsstraat 15a, 0599 322398 di t/m za 14.00-17.00 uur, groepen na afspraak
16 januari t/m 23 december, KUNSTNIJVERHEID, VERZAMELING EN HISTORIE WESTERWOLDE Permanente expositie.

SLOCHTEREN

BOERDERIJ MUSEUM DUURSWOLD,
Hoofdweg 271, 0598-421573 wo 13.00-17.00 en za 10.00-17.00 uur en na afspraak
2 januari t/m 31 december, LANDBOUWGEREEDSCHAP, Permanente expositie landbouwgereedschappen en huishoudelijke attributen vanaf medio 19e eeuw.

FRAEYLEMABORG,
Hoofdweg 32, 0598 421568 / 0599 619135 di t/m vr 10.00-17.00 en za en zo 13.00-17.00 uur, feestdagen 13-17
1 maart t/m 31 december, 16E EEUWSE BORG MET STIJLKAMERS, Permanente expositie.

GEMEENTEHUIS,
Hoofdweg 10a, 0598-425555 ma t/m vr 09.00-17.00 uur 18 februari t/m 30 maart, E V FUCHT & J DOORNIK, Bronzen beelden en aquarellen.

MUSEUM '40 -'45,
Hoofdweg 56, 050-4041226 na afspraak
2 januari t/m 31 december, 2E WERELDOORLOGVOORWERPEN, Permanente expositie voorwerpen, kleding, surrogaten en documenten.

VOORMALIG POLITIEBUREAU,
Zuiderweg 3, 0598-422970 alleen na afspraak
2 januari t/m 31 december, POLITIEPETTEN, Permanente expositie van plm 800 politiepetten.

STADSKANAAL

GALERIE BOVEN,
Handelsstraat 58, 0599-613412 do en vr 14.00-18.00 en za 13.00-17.00 uur do avond 19-21

* 15 september '99 t/m 31 december '00, COLLECTIEF GALERIE BOVEN, Permanente expositie 12 kunstenaars.

* 30 januari t/m 18 maart, BAUHAUS EN DE STIJL, Kunstenaarscollectief van galerie Boven.

MUSEUM MUSICA,
Scheepswerfkade 34-35, 0599-648756 za en zo 14.00-17.00 uur 1 april t/m 31 oktober, MUZIEKINSTRUMENTEN, Permanente expositie antieke en oude mechanische muziekinstrumenten.

REFAJA ZIEKENHUIS,
Boerhaavestraat 1, 0599-654654
26 januari t/m 10 maart, OVERLEVEN, Schilderijen van Marijke Sjollema.

STREEKHISTORISCH CENTRUM,
Ceresstraat 2, 0599-612649 di t/m vr 10.00-17.00 en zo 14.00-17.00 uur

2 januari t/m 24 december, HUIZE TER MARSE, Permanente expositie over de geschiedenis van de Kanaalstreek en Westerwolde en streekhistorische voorwerpen, foto's en documenten.

STEDUM

GALERIE DE TOONKAMER,
Hoofdstraat 35, 0596-551937 vr 14.00-18.00 uur en na afspraak 1 januari t/m 31 december, MIRIAM GEERTS, Permanente expositie toegepast werk.

TER APEL

MUSEUM KLOOSTER,
Boslaan 3, 0599-581370

* di t/m za 10.00-17.00 en zo 13.00-17.00 uur van 1/4 t/m 31/10 ook ma 10.00-17.00 uur 13 november '99 t/m 26 april '00, HELMANTEL IN TROAPEL, Schilderijen, stillevens en kerkinterieurs.
* 2 januari t/m 31 december, KLOOSTERGESCHIEDENIS, Permanente expositie middeleeuws plattelandsklooster met kruidentuin en kerk. oude bekenden.

THESINGE

SMEDERIJMUSEUM SMIDSHOUK,
Kapelstraat 16, 050-3021856 na afspraak
1 oktober '99 t/m 31 december '00, SMEDERIJ, Permanente expositie.

UITHUIZEN

DIORAMA'S/TINGIETERIJ SPANDAUW,
Spoorstraat 10a, 0595-432525 ma t/m za 10.00-17.00 uur 5 april t/m 22 oktober, DIORAMA'S, Permanente expositie historische diorama's. Tevens tingieterij.

KUNSTUITLEEN EEMSMOND,
Havendwarsweg 2, 0595-433245

di 10.00-16.00 en do en vr 10.00-16.00 uur 9 februari t/m 7 april, WIM JONKMAN, Steendrukken.

MUSEUM 1939-1945,
Dingeweg 1, 0595-434100 ma t/m zo 09.00-18.00 uur 1 april t/m 31 oktober, BEVRIJDINGSGESCHIEDENIS, Permanente expositie voertuigen, telecommunicatieapparatuur, uniformen, documenten.

MUSEUM MENKEMABORG,
Menkemaweg 2, 0595 431970 di t/m zo 10.00-12.00 en 13.00-16.00 uur van 1/4 t/m 30/9 ma t/m zo 10-12 en 13-17

* 1 februari t/m 31 december, 17E EN 18E EEUWSE BORG MET BORGTUIN, Permanente expositie.

* 1 april t/m 31 oktober, EEN BED OM MEE TE PRONKEN, Het staatsledikant van de Menkemaborg, i.k.v. Verweven verleden, Textiel 2000.

UITHUIZERMEEDEN

MUSEUM HET HOOGELAND,
Hoofdstraat 13, 0595-412201 na afspraak
1 april t/m 30 september, HANDWERKEN, Permanente expositie particuliere verzameling handwerken, Willem de Merodekamer.

VEELERVEEN

HET GESCHENKSTEENTJE,
Ruiten A Kanaal West 1 26, 0597-541539 di t/m vr 13.00-17.00 en zo 13.00-17.00 uur en na afspraak
2 januari t/m 31 december, EDELSTENEN, SIERADEN, Permanente Expositie/verkoop halfedelstenen, sieraden en demonstraties alternatieve geneeswijzen, zelf pendelen en wichelroedelopen.

VEENDAM

ARTOTHEEK ST. BEELDENDE KUNST,
Julianapark 3, 0598-631030 do t/m zo 14.00-17.00 uur en na afspraak 7 januari t/m 27 februari, A A HETTEMA & J VAN MEEUWEN, Tekeningen en beelden.

VEENKOLONIAAL MUSEUM,
Winkler Prinsstraat 5, 0598-616590 di t/m vr 11.00-17.00 en za en zo 13.00-17.00 uur

* 28 november '99 t/m 14 mei '00, HANDEL EN WANDEL VAN W.A. SCHOLTEN, Wisselexpositie over de vele fabrieken in het buitenland van W.A. Scholten.

* 12 december '99 t/m 27 februari '00, BERT VEEMAN, Foto's van Oost-Groningen en het poolgebied, Bert Veeman.
* 2 januari t/m 30 december, DE GRONINGER VEENKOLONIEN, Permanente expositie over de geschiedenis van de vervening, scheepvaart, landbouw, industrie en negotie.

* 4 t/m 27 februari, GRONINGEN ALS STADSTAAT, Kleine wisseltentoonstelling n.a.v. de publicatie van het gelijknamige boek over de afbouw van de stadbezittingen.
* 4 februari t/m 14 mei, ZORG IS MENSENWERK, I.k.v. lustrumviering Stichting Meander uit Veendam.

* 26 maart t/m 7 mei, SAMEN STERK, Fototentoonstelling i.k.v. vijftigjarig bestaan Gemeente Hoogezand-Sapppemeer.

VERZAMELMUSEUM,
Beneden Oosterdiep 60, 0598-621122 ma t/m do 09.30-16.30 en zo 12.00-16.30 uur
2 januari t/m 31 december, DIVERSE VERZAMELINGEN, Permanente expositie met o.a. vingerhoedjes en allerlei particuliere verzamelingen. Wisselt elke drie maanden.

WARFFUM

MUSEUMSMEDERIJ DE LANTAARN,
Hoofdstraat 8, 0595-423118 na afspraak
2 januari t/m 31 december, SMEDERIJ, Permanente expositie smederij.

OPENLUCHTMUSEUM HET HOOGELAND,
Schoolstraat 2, 0595-422233 di t/m za 10.00-17.00 en zo 13.00-17.00 uur

* 1 april t/m 31 oktober, OPENLUCHTMUSEUM HET HOOGELAND, Permanente Expositie in een aantal authentieke gebouwen uit Warffum, zoals schooltje, herberg.

* 1 april t/m 31 augustus, ALLES UIT DE KAST, Wonen en werken op het platteland rond 1900, i.k.v. Verweven verleden, Textiel 2000.

WATERHUIZEN

BLOKWACHTERSWONING,
Waterhuizen 4, vr t/m wo 10.00-18.00 uur
2 januari t/m 31 december, MINIATUUR SPOOR, Permanente expositie met omgebouwde blauwe engel/hondekop en noodstationnetje.

WEDDE

MUSEUM GROOTMOEDERS KEUKEN,
Hoofdweg 10, 0597-562652 na afspraak
2 januari t/m 31 december, GROOTMOEDERSKEUKENSPULLEN, Permanente expositie keukenartikelen uit de periode 1880-1930.

WILDERVANK

PORSELEINEN DIERENPARK,
Landbouwstraat 27, 0598-625333 alleen volgens afspraak 1 april t/m 31 oktober, PORSELEINEN DIERENPARK, Permanente expositie aardewerk/keramiek en porseleinen beeldjes.

WINSCHOTEN

DE KLINKER,
Meester D U Stikkerlaan 41, 0597-415555 ma t/m vr 10.00-17.00 uur en tijdens voorstellingen
1 januari t/m 29 februari, PETER HOFLAND, Aquarellen.

NOORDELIJK BUSMUSEUM,
P van Dijkstraat 5, 0597-424776 wo t/m zo 13.00-17.00 uur 1 april t/m 31 oktober, PERSONENVERVOER, Permanente expositie oude streekbussen, foto's en voorwerpen.

SINT LUCAS ZIEKENHUIS,
Gassingel 18, 0597-459111 ma t/m zo 09.00-20.00 uur 12 december '99 t/m 30 april '00, SELECTIE UIT DE COLLECTIE, Foto's, keramiek en schilderijen.

ST. NATIONAAL AMBULANCE & EERSTE HULP MUSEUM,
Papierbaan 2, 0597-422000
ma t/m za 10.00-16.00 uur
2 januari t/m 31 december, AMBULANCES EN OVERIGE, Permanente expositie oude ambulances, apparatuur, miniatuurambulances, postzegels, hulporganisaties en ingerichte doktersbehandelkamer begin 20e eeuw.

WINSUM

ST. KINDERBOEK CULTUURBEZIT,
Hoofdstraat Winsum 4, 0595-443663 di t/m vr 10.00-17.00 uur
* 12 mei '99 t/m 12 mei '00, MIJN HOEPEL, MIJN PRIKTOL, VERRUIL IK VOOR BOEKEN, Zeldzame en kostbare boeken die door onze voorouders in hun jeugd werden gelezen worden tentoongesteld.
* 15 januari t/m 16 december, KINDERBOEKEN VERZAMELING, Permanente verzameling kinderboeken van heden en verleden, ook uitleen.

ZEERIJP

GALERIE GIJS VAN DER SLEEN,
Borgweg 65, 0596-573433
za en zo 13.00-15.00 uur en na afspraak 14 januari t/m 26 maart, WITTE AARDE,VERSTILDE GEEST, DE WEG VAN HET ZIEN, G van der Sleen, airbrush en fotografie; F Erkelens, olieverfschilderijen en glas objecten.

ZOUTKAMP

RIJWIELEN BROMFIETSMUSEUM,
Schoolstraat 2, 0595 401320
ma 13.00-17.30 en wo t/m za 10.00-17.30 uur 2 januari t/m 31 december, ANTIEKE BROMMERS EN FIETSEN, Permanente expositie brommers van voor 1960 en vooroorlogse fietsen.

ZUIDHORN

MUSEUM VOOR HISTORISCHE BUITENBOORDMOTOREN,
Oostergast 19, 0594-503998 na afspraak2 januari t/m 31 december, BUITENBOORDMOTOREN, Permanente expositie historische, vooroorlogse buitenboordmotoren.

ZUIDWOLDE

WEDGWOODMUSEUM,
Boterdiep Westzijde 38, 050 3015493
za 10.00-17.00 uur groepen na afspraak & alle dagen 's avond na 7 uur (op afspraak) 2 januari t/m 30 december, WEDGWOOD COLLECTIE, Permanente collectie Wedgwood produkten die in verschillende materiaalsoorten zijn gemaakt; aardewerk, Bone China, Jasper, Basalt, Stoneware.

reageer via disqus

Nieuwsbank op Twitter

Gratis persberichten ontvangen?

Registreer nu

Profiteer van het gratis Nieuwsbank persberichtenfilter

advertentie