Nieuwsbank

Schrijft, screent en verspreidt persberichten voor journalistiek, search en social media. Hét startpunt om uw nieuws wereldkundig te maken. Ook voor follow-ups, pitches en korte videoproducties.

Muziek en Theater agenda VVV Groningen

Datum nieuwsfeit: 24-03-2000
Vindplaats van dit bericht
Bron: Razende Robot Reporter
Zoek soortgelijke berichten
VVV Groningen

(Wijzigingen voorbehouden) Top

KUNST EN CULTUUR IN GRONINGEN

MUZIEK EN THEATER

Dinsdag 25 Januari T/M 10 Juni

GRONINGEN
De Machinefabriek - Bloemstraat 38 - 050-3113141 - MF 2000 - Tien verschillende theatermakers maken een voorstelling onder het motto: anarchie, energie en amusement Op locaties in de stad of in de MF Exacte data en voorstelling, zie lijst.

Woensdag 22 T/M Zaterdag 25 Maart

GRONINGEN
Grand Theatre - 20.30 uur - THE ART OF TWO - Dans door Galili Dance - ¦ 17.50, CJP/Pas 65 ¦ 15.00 - GT pas f12.50

Woensdag 22 T/M Zondag 26 Maart

Openbare Bibliotheek - Oude Boteringestraat 18 - 050-3683683 - 12.30 uur/zo 14.30/ za 25/3 niet - ZAPPEN - Brood en Spelen, lunchtheater van Harold Pinter door theatergroep La Tempe - ¦ 7.50 - leden OB f5.00/Stadjerspas gratis

Donderdag 23 Maart T/M Zaterdag 1 April

GRONINGEN
De Machinefabriek - Bloemstraat 38 - 050-3113141 - 19.00 en 21.30 - niet 26,27/3 - U.S AMOK/VERSTROOICIJNSD - Toneel door Koos Terpstra (19.00 uur) en Ludo Hoogmartens, i.k.v MF 2000: tien theatermakers over thema: anarchie, energie en amusement - ¦ 17.50 - restaurant open in pauze (diner)

Vrijdag 24 Maart

GRONINGEN

* Bibliotheek, filiaal Noorderbad - Oosterhamrikkade 66 - 050-5772076 - 20.00 uur - WIJLEN DE MOEDER VAN MEVROUW - Klucht van Georges Feydeau - ¦ 5.00 - met Stadjerspas f 2,50
* C Damsterdammertje - Damsterdiep 2/1 - 050-3121276 - 21.30 uur - BJORN ROZENGAARD - Rock country pop ballads - Gratis
* c Overstag - Gedempte Zuiderdiep 139 - 050-31429264 - 21.00 uur - PAUL & OVERSTAGCOMBO - Huisjazz met gasten - Gratis
* Conservatorium AE Zaal - Veemarktstraat 76 - 050-3660600 - 19.00-21.00 uur - VOORSPEELAVOND FLUIT - Door studenten van Thies Roorda en Wieke Kasrsten - Gratis

* De Oosterpoort - 20.30 uur - FRANKIE LEE - Blues - ¦ 25.00
* Discotheek Index - Poelestraat 53/55 - 050-3136466 - 23.00 uur - RAVERS RELIGION REUNION - Met DJ's Isaac, Crossbone, Mad-E-Fact, Petrov en Hardcor - ¦ 17.50

* Het Kruithuis - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.30 uur - NIEUWE THEATERMAKERS - Dans drieluik - ¦ 17.50

* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.30 uur - PLANET ORANGE - Funkrock.

* Muziekcafe Koekkoek - Peperstraat 4-6 - 050-3148405 - 23.00-05.00 uur - CAFE AFRICA MET DJ FRANCIS - Muziek - Gratis
* Simplon - Boterdiep 71 - 050-3184150 - CAFEINE & SUPPORT - Skatepunkconcert.

LOPPERSUM
Herberg de Lopster Kroon - 0596-572834 - BEN IK IN BEELD - Rederijkerskamer Sappho.

Vrijdag 24 T/M Zaterdag 25 Maart

GRONINGEN

* C Grunneger Sproak - Akerkstraat 11 - 050-3124029/5710413 - 20.00 uur - 15E NOORD-NEDERLANDSE LIEDJESFESTIVAL (VOORRONDES) - Festival met liedjes in een Nederlandse taal, o.a Groninger dialect, voorrondes - ¦ 10.00

* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - DE DAME MET DE CAMELIA'S - Toneel door Het Zuidelijk Toneel - ¦ 32.50
Zaterdag 25 Maart

BEDUM

* Feesttent aan de Vlijt - 050-3013140

+ 20.00-02.00 uur - COUNTRY MUZIEK SPEKTAKEL
+ 14.00-17.00 uur - JEUGDCIRCUS SANTELLI - Voorstelling.
DELFZIJL
De Molenberg - 20.15 uur - KLOOSTERBOER OP ZIJN RETOUR - Cabaret door de drie broers Kloosterboer - ¦ 20.00

GRONINGEN

* De Oosterpoort - 20.00 uur - GLOBE FESTIVAL - Wereldmuziekfestival.

* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.30 uur - AA AND THE DOCTERS

* Muziekcafe Koekkoek - Peperstraat 4-6 - 050-3148405 - 23.00-05.00 uur - THE RESISTEBLES - Jazzy pop muziek - Gratis
* Nieuwe kerk - 050-5255035 - 20.00 uur - COLLEGIUM VOCALE REFORMATUM - O.l.v Jan Pranger en het koor Intonatus uit Kampen o.l.v Rolf Drost, m.m.v Sietze de Vries op het orgel.
* Wijkcentrum Het Dok - Kajuit 4 - 050-5446875 - 20.00 uur - EEN ONBESCHREVEN BLAD - Komische thriller door Toneelvereniging Scheepsbel - ¦ 10.00 - Stadjerspas f2,50

LEEK
De Oude Ulo - Tolberterstraat 72 - 0594-517877 - 20.30 uur - BERT HERMELINK - Cabaret - ¦ 15.00

LOPPERSUM
Herberg de Lopster Kroon - 0596-572834 - GRENZELOOS - Rederijkerskamer Sappho.

NIEUWE PEKELA
De Riggel - 0597-421530 - BOERDERIJ & CAMPING - Klucht door Toneelver De Omtrek.

OLDEHOVE
Dorpshuis Humsterland - Englumstraat 10 - 0594-591220 - 20.00 uur - MEGA DANSSPEKTAKEL - Met demonstraties van slasa, styledansen, country line dance en street/breakdance Live Muziek van de John Roberts Band.
ONSTWEDDE
Slaait'nhoes - De Horn 5 - 0599 - 332232 - 20.00 uur - WIA BUZE EN JOHAN RASPE - Zang - ¦ 25.00

SINT ANNEN
Dorpshuis de Meuln - Molenpad 9 - 050-3021664 - 21.00 uur - BLUES CONCERT - Michael Roach & Larry Johnson uit de Usa - ¦ 7.50
STADSKANAAL
Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.00 uur - THE MIRACLE - Entertainment door Jeans 9 - uitverkocht

UITHUIZEN
C De Komeet - Brouwerijstraat 2 - 0595-432327 - 22.00 uur - FACE TO FACE - Concert - Gratis

WEHE DEN HOORN
Kerk - 050-5255035 - 20.30 uur - JAZZ CONCERT

WINSCHOTEN
De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 19.30 uur - THE KING AND I - Familie musical van de musical afdeling van het Koninklijk Ballet van Vlaanderen - Volw ¦ 50.00, Kind t/m 12 jr ¦ 27.50

WINSUM
De Poort - 0595-443388 - 20.00 uur - OPERA- EN OPERETTEVERENIGING OMLANDIA - Galaconcert - ¦ 15.00

Zaterdag 25 T/m Zondag 26 Maart

GRONINGEN
Het Kruithuis - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.00 en 22.00 uur - MUSSENGANG AFLEVERING 13 - Toneel door Dastater, Groninger studentensoapserie - ¦ 12.50

Zondag 26 Maart

APPINGEDAM
Hotel Wapen van Leiden - 0596-626517 - 16.00 uur - 7E ZOMERTIJD JAZZ WORKSHOP FESTIVAL - Met de Mill Rose Dixie, Harry van Lier's Bluesband, The Pelican Brassband e.v.a - ¦ 7.50
GRONINGEN

* c Overstag - Gedempte Zuiderdiep 139 - 050-31429264 - 15.00 uur - DUTCH PALLADIUM ORCHESTRA - Tienkoppig orkest o.l.v Pierre Lafay, jazzarrangementen - Gratis

* De Oosterpoort

+ 20.30 uur - EELS - Popconcert - ¦ 42.50
+ 15.00 uur - MARGIONO QUINTET - C Margiono, sopraan; M Mijnders, 1e viool; S Jaspers, 2e viool; GJ Leuverink, altviool; Y Viersen, cello - ¦ 37.50

* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.30 uur - 2GETHER - Jazzmuziek.

* Muziekcafe Koekkoek - Peperstraat 4-6 - 050-3148405 - 16.30-20.00 uur - MUSIC HALL - Kunst, muziek en poezie - Gratis
THESINGE
Kerk - 050-3022920 - 15.00 uur - FOLKGROEP LARRYGOGAN - Ierse volksmuziek.

Maandag 27 Maart

GRONINGEN
Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - R ELFERINK EN F V TUINEN - Jazzmuziek.

Dinsdag 28 Maart

GRONINGEN

* Conservatorium AE Zaal - Veemarktstraat 76 - 050-3660600 - 17.00-19.00 en van 19.00-21.00 uur - 1e sessie in cafe, lichte muziek - VOORSPEELMIDDAG- EN AVOND - Door studenten klassieke muziek - Gratis

* De Oosterpoort - 20.15 uur - MISIA - Fado - ¦ 27.50
* Het Kruithuis - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.30 uur - MENSEN UIT MIJN STRAAT - Cabaret door Frank Wijdenbosch - ¦ 17.50
* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - EEN DOZIJN SNAREN - Jazzmuziek.

* Muziekcafe Koekkoek - Peperstraat 4-6 - 050-3148405 - 23.00-05.00 uur - CAFE REGGEA - Met live reggeasession o.l.v Petah Bee - Gratis

* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - ABIGAILS PARTY - Toneel door Carrousel - uitverkocht
Woensdag 29 Maart

GRONINGEN

* Irish Pub O'ceallaigh - Gedempte Kattendiep 13 - 050-3112311 - 20.00 uur - SINGER-SONGWRITER CONTEST - Voorronde, finale op 7 mei in Grunneger Sproak.

* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - R ELFERINK EN S MEDEMA - Jazzmuziek.

* Muziekcafe Koekkoek - Peperstraat 4-6 - 050-3148405 - 23.00-05.00 uur - OPEN SESSIE - O.l.v Andre Eggens - Gratis
PIETERBUREN
Zeehondencreche - 0597-591135 - 14.30 uur - FINOALE GRUNNEGER VEURLEES CUP - Met de beste voorlezers van de voorrondes - Gratis
STADSKANAAL
Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.00 uur - NU NOG NIEUWER - Cabaret door Job Schuring & Rutger Laan - ¦ 20.00, CJP/Pas 65 ¦ 15.00

WINSCHOTEN

* De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - DUNK - Cabaret door Reinder van der Naalt - ¦ 25.00, CJP/Pas 65 ¦ 22.50

* Openbare Bibliotheek - Johan Modastraat 5 - 0597-413064 - GRIEZELVOORSTELLING - Voor kinderen van 9 tot 13 jaar.
Donderdag 30 Maart

GRIJPSKERK
G Kerk - 0594-505299 - 20.00 uur - JUBILEUMKOOR ZUIDHORN - Concert.
GRONINGEN

* De Oosterpoort

+ 12.45 uur - LUNCHCONCERT - Peter Mak, piano en Janet Emmelkamp, zang - Gratis

+ 20.30 uur - MAHAGONNY - Muziektheatervoorstelling - ¦ 15.00
+ 20.30 uur - VAN DIK HOUT - Popconcert - ¦ 25.00
* Grand Theatre - 20.30 uur - HIT - Toneel door De Onderneming - ¦ 17.50, CJP/Pas 65 ¦ 15.00 - GT pas f12.50

* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - DESHIMA ENSEMBLE - Jazzmuziek.

* Muziekcafe Koekkoek - Peperstraat 4-6 - 050-3148405 - 23.00-05.00 uur - SALSA & MERENGUE CAFE - Met DJ Ismaila - Gratis
* Singelhuis - Radesingel 6 - 050-3660660 - 20.30 uur - GRAAFF TRIO & LEW TABACKIN - Concert, saxofoon en fluit - ¦ 15.00
* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - NEDERLANDS DANS THEATER - Dans; Kylian/Naharin/Van Manen/Teshigawara - alleen nog kaarten 3e rang f22.50
HOOGEZAND
't Kielzog - 20.00 uur - VOICE MAIL - Muziek door Maarten Mourik - ¦ 20.00, CJP/Pas 65 ¦ 15.00

STADSKANAAL
Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 21.00 uur - BACK TO BASIC PART II - Zigeunerjazz door The Rosenberg Trio - ¦ 27.50, CJP/Pas 65 ¦ 22.50

WINSCHOTEN
De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - GLOBAL STRINGS - Five Great Guitars; Eric Vaarzon Morel (flamenco), Leonardo Amuedo (latin), Jan Kuiper (fusion) en het Groninger Gitaar Duo (klassiek) - ¦ 30.00, CJP/Pas 65 ¦ 27.50

Vrijdag 31 Maart

GRONINGEN

* c Overstag - Gedempte Zuiderdiep 139 - 050-31429264 - 21.00 uur - PAUL & OVERSTAGCOMBO - Huisjazz met gasten - Gratis
* De Oosterpoort - 20.15 uur - DE NACHT VAN RIO DE LA PLATA - Tango, Mabel Gonzalez y Guitarras & Alfredo Marcucci - ¦ 25.00
* Discotheek Index - Poelestraat 53/55 - 050-3136466 - 23.00 uur - R&B PARTY - Met DJ's MoneyMaker, Chamo en Guest - ¦ 15.00
* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.30 uur - STIEL ALL STARS - Wereldmuziek.

* Martinihal - Leonard Springerlaan 2 - 050-5222777 - 20.00 uur - GROOTKOOR GRONINGEN - Concert m.m.v E Daniel Smid - ¦ 35.00
* Muziekcafe Koekkoek - Peperstraat 4-6 - 050-3148405 - 23.00-05.00 uur - CAFE AFRICA MET DJ FRANCIS - Muziek - Gratis
* Simplon - Boterdiep 71 - 050-3184150 - 20.00 uur - VOODOO - Jongerenpoptheater door Made in da shade - ¦ 15.00
STADSKANAAL
Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 19.30 uur - KLOKKENLUIDER VAN DE NOTRE DAME - Familievoorstelling vanaf 8 jaar door "Opus One" - Volw ¦ 22.50, Kind t/m 15 jr ¦ 15.00, Pas 65 ¦ 17.50, CJP ¦ 15.00

TINALLINGE
Kerkje - 0900-2023050 - 20.00 uur - N PARREDIES EN T ALLERMOOISTE - Door Theatergroep Waark.

VEENDAM
Theater-cafe Pand 49 - Bocht Oosterdiep 49 - 0598-612903 - 20.00 uur - MUZIEKSCHOOL VEENDAM - Presentatie van docenten en leerlingen met vier verschillende muzieksttijlen - ¦ 10.00

WINSCHOTEN
De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - TOUR UNLIMITED - Theatertour door Het Groot Niet Te Vermijden - ¦ 32.50, CJP/Pas 65 ¦ 30.00

Vrijdag 31 Maart T/M Zaterdag 1 April

GRONINGEN
Het Kruithuis - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.30 uur - TENMINSTE HOUDBAAR TOT - Friestalig toneel door Leny Dijkstra & Lianne Zandstra - ¦ 20.00 - vr uitverkocht

Vrijdag 31 Maart T/M Zondag 2 April

GRONINGEN
Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur, zo 15.00 uur - DE PETOMAAN, DE NECROFIEL, DE TROMPETTIST - Toneel door Orkater - ¦ 30.00

Zaterdag 1 April

ADORP
Jeugdsoos - 050-3061716 - 14.00 uur - POPPENKASTVOORSTELLING - Voor de allerkleinsten.

DELFZIJL
De Molenberg - 20.15 uur - OVER EN WEER - Cabaret door Jos Brink en Lucie de Lange e.a - ¦ 35.00

GRONINGEN

* De Oosterpoort - 20.15 uur - GANGCHENPA - Zang en dans uit Tibet - ¦ 25.00

* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.30 uur - FUNKY DELICTS - Jazzfunk.

* Martinihal - Leonard Springerlaan 2 - 050-5222777 - 20.15 uur - RUTH JACOTT - Concert Vals verlangen - ¦ 55.00 - (excl servicekosten)

* Muziekcafe Koekkoek - Peperstraat 4-6 - 050-3148405 - 23.00-05.00 uur - NINA'S DOCHTERS - Folk pop muziek - Gratis
Universiteitstheater - 050-5779778 - 20.30 uur - VOORRONDES EENAKTERFESTIVAL - Toneelgroepen strijden met elkaar, finale 12 en 13 mei.

HOOGEZAND
't Kielzog - 15.00 uur - STELLALUNA - Poppentheater vanaf 5 jaar door Speeltheater Holland - ¦ 12.50

STADSKANAAL
Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.00 uur - KLOOSTERBOER OP ZIJN RETOUR - Cabaretesk liederenprogramma met Arno van der Heyden, Rob Elzenga en Jan Veldman - ¦ 22.50, CJP/Pas 65 ¦ 17.50

TER APEL
Museum klooster - Boslaan 3 - 0599-581370 - JONGVOLWASSENENKOOR EN NNO - Concert - Volw ¦ 5.50, Kind t/m 10 jr ¦ 2.00
UITHUIZERMEEDEN
G Kerk Het Anker - 0596-591953 - 20.00 uur - CHR VROUWENKOOR SOLA GRATIA - O.l.v Ties Molenhuis.

WINSCHOTEN
De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - BIG TOP CLOWNS - Clownsprogramma voor volwassenen door David Shiner & Rene Bazinet - ¦ 40.00

WINSUM
De Hoogte - Kerkpad 8 - 0595-442332 - 20.30 uur - MUSSENGANG, DEEL 11 EN 12 - Voorstelling n.a.v deze populaire strip die jaren in de Universiteitskrant heeft gestaan - ¦ 15.00, CJP ¦ 12.50 - vrienden SKKW f 12.50

Zaterdag 1 T/M Zondag 2 April

GRONINGEN

Waagplein - 050-3134618 - za 12.00-17.00 uur, zo 13.00-17.00 uur - MUZIEK & THEATER - Za Big Band Winsum, Zo Mister P-body straattheater - Gratis

Zondag 2 April

BELLINGWOLDE
Diverse kerken/Blijham/Oudeschans/Vriescheloo/ - Wedde - 050-8507155 - 14.00-17.00 uur - KORENRONDE BELLINGWEDDE - Diverse koren brengen in verschillende kerkjes werken ten gehore - Volw ¦ 10.00, Kind t/m 12 jr ¦ 5.00 - of f 5,00 per kerk

DELFZIJL
Delfzicht Ziekenhuis - Jachtlaan 50 - 0596-644444 - 14.30 uur - GRONINGER ZIGEUNERKAPEL CSEREBOGAR - Hongaarse, Roemeense en Slowaakse muziek - Gratis

GRONINGEN

* De Oosterpoort - Trompsingel 27 - 030-2513413 - 15.00 uur - MUSICA CLASSICA - Mozart en het theater - ¦ 27.50
* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - R ELFERINK EN F V TUINEN - Jazzmuziek.

* Muziekcafe Koekkoek - Peperstraat 4-6 - 050-3148405 - 16.30-20.00 uur - MUSIC HALL - Kunst, muziek en poezie - Gratis
* Nieuwe kerk - Nieuwe Kerkhof 1 - 050-3124716 - 17.00-18.00 uur - CANTATEDIENST - Met het Cantate Consort, solisten & instrumentaal o.l.v Jelte Hulzebos; Cantates BWV 22 en 23 van J.S Bach - Gratis
* Platformtheater - 050-3143860 - 20.30 uur - MERA GIPSY BAND - Traditionele Hongaarse en zigeunermuziek uit Transsylvanie.
* Simplon - Boterdiep 71 - 050-3184150 - 21.30 uur - NORTHERN DANCE EXPERIENCE - Dj's wedstrijd - ¦ 5.00

* Stadsparkpaviljoen - Paviljoenlaan 3 - 050-5280931 - 18.00 uur - reserveren voor 17 maart - MOORD AAN TAFEL - Theaterdiner met buffet - ¦ 110.00

LEEK
De Oude Ulo - Tolberterstraat 72 - 0594-517877 - 20.30 uur - MUSSENGANG DEEL 11 EN 12 - Stichting Dastater - ¦ 12.50
MIDWOLDE
Theehuis/Filmhuis Vredewold - Hoofdstraat 132 - 0594-515954 - 11.00 uur - BONE BRASS ENSEMBLE - Koffieconcert - Volw ¦ 12.50, Kind ¦ 2.50
Maandag 3 April

GRONINGEN
Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - JOB POSTHUMA & GAST - Jazz.

Dinsdag 4 April

GRONINGEN

* De Oosterpoort - 20.15 uur - TOOMLER - Cabaret door Comedytrain - uitverkocht

* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - FREEVE & WITHAAR - Jazz.

STADSKANAAL
Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.00 uur - MANNEN OP DE MAAN - Cabaret door Erik van Muiswinkel en Diederik van Vleuten - ¦ 27.50, CJP/Pas 65 ¦ 22.50

Dinsdag 4 T/M Woensdag 5 April

GRONINGEN
Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - SHOWIESJOO - Cabaret door Tineke Schouten - alleen nog kaarten 3e rang f 22.50
Woensdag 5 April

GRONINGEN

* Bibliotheek, filiaal Noorderbad - Oosterhamrikkade 66 - 050-5772076 - 14.00 uur - VOORLEZEN IN HET DONKER - voor kinderen vanaf 4 tot 7 jaar - Gratis

* De Oosterpoort

+ 20.15 uur - LEIPZIGER STREICHQUARTETT - Werken van Schubert, Berg en Mozart - ¦ 37.50

+ 20.30 uur - WILLY DEVILLE - Popconcert - ¦ 50.00
* Irish Pub O'ceallaigh - Gedempte Kattendiep 13 - 050-3112311 - 20.00 uur - SINGER-SONGWRITER CONTEST - Voorronde, finale op 7 mei in Grunneger Sproak.

* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - ROD NIANGANDOUMOU - & Mamour Seck, wereldpop.
HOOGEZAND
't Kielzog - 20.00 uur - MANY STORY HOUSE - Percussie door "Slagerij van Kampen" - ¦ 32.50, CJP/Pas 65 ¦ 27.50

WINSCHOTEN
De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 15.00 uur - TOEKAN TEKS THEATERTOUR - Vrolijke theatershow voor jong en oud met veel komische situaties - ¦ 15.00

Donderdag 6 April

GRONINGEN

* De Oosterpoort

+ GRONINGSE MUZIEK VERENIGING

+ 12.45 uur - LUNCHCONCERT - Werken van Poulenc, Messiaen, Doppler - Gratis

+ 20.15 uur - RONALD BRAUTIGAM - Pianosonates van Beethoven - ¦ 35.00

* Grand Theatre - 20.30 uur - AVAILABLE JELLY & DE KIFT - Toneel - ¦ 17.50, CJP/Pas 65 ¦ 15.00 - GT pas f12.50

* Het Kruithuis - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.30 uur - STRING - Cabaret door Paul Clark - ¦ 17.50

* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - DENCE DANSE - Jazzfunk.

* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - VAN DE BRUG AF GEZIEN - Toneel door Theater van het Oosten - ¦ 32.50
* Synagoge - Folkingestraat 60 - 050-3184316 - 20.15 uur - NOORDERSCHRIFT - Poeziefestival met dichters uit Groningen, Friesland en Duitsland - ¦ 15.00, Pas 65 ¦ 12.50, CJP ¦ 7.50 - abonnement Fl 45.00

HOOGEZAND
't Kielzog - 050-3185035 - 20.00 uur - DUIVINNENMELK - Wintertournee van Theater te Water, een komedie die het verhaal vertelt van de vriendelijke duivenmelker Dobbe, zijn vrouw Lies en zus Dollie - ¦ 20.00, CJP/Pas 65 ¦ 15.00

OLDEKERK
G Kerk - 0594-505299 - 20.00 uur - JUBILEUMKOOR ZUIDHORN - Concert.
WINSCHOTEN
De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - NEGERZOENEN - Cabaret door De Berini's - ¦ 30.00, CJP/Pas 65 ¦ 27.50
Donderdag 6 T/M Zaterdag 15 April

GRONINGEN

* De Machinefabriek - Bloemstraat 38 - 050-3113141 - 20.30 uur - niet 9,10/4 - DE BEKERING - Toneel door Jennifer Drabbe, i.k.v MF 2000: tien theatermakers over thema: anarchie, energie en amusement - ¦ 17.50

* Nieuwsblad van het Noorden, Lubeckweg - 050-3113141 - 20.3020.30 uur - niet 9,10/4 - ONDER MANNEN - Toneel door Geert Lageveen, i.k.v MF 2000: tien theatermakers over thema: anarchie, energie en amusement - ¦ 17.50

Vrijdag 7 April

GRONINGEN

* De Grunneger Sproak - 050-5779778 - 20.30 uur - VOORRONDES EENAKTERFESTIVAL - Toneelgroepen strijden met elkaar, finale 12 en 13 mei.

* De Oosterpoort - Trompsingel 27 - 050-3695815
+ 20.15 uur - NOORD NEDERLANDS ORKEST - O.l.v V Sinaisky, werken van Schumann en Sjostakovitsj - ¦ 38.00
+ CHR HARMONIEGEZELSCHAP PATRIMONIUM
* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.30 uur - SANDHYA SONJANA & BHIMA - Worldfusion.

* Jozefkerk - Radesingel 2 - 050-3124215 - 20.00 uur - TWEE KOREN CONCERT - Katholieke Oratorium Vereniging en Vrouwen Kleinkoor Orpheus; Werken van Liszt, Kodaly, Rachmaninov, Wissink en Fictoor.

* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - JEANNE D'ARC VD SLACHTHUIZEN - Door Toneelgroep Amsterdam, toneel van Bertolt Brecht - 1e rang uitverkocht, 2e rang Hfl 25.00, 3e rang Hfl 15.00

WINSCHOTEN
De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - GISELLE - Klassiek Academisch Ballet van Tatarstan - Volw ¦ 49.50, Kind t/m 12 jr ¦ 27.50

Zaterdag 8 April

APPINGEDAM
Sporthal Eelwerd - 0592-542789 - SOLISTENCONCOURS - Majorette en twirl.

DELFZIJL
De Molenberg - 20.15 uur - HOU JE VAN NEDERLAND - Cabaret door De Garde - ¦ 17.50

GRONINGEN

* De Oosterpoort

+ 20.15 uur - COR BAKKER & MADELINE BELL - Swing - uitverkocht
+ De Oosterpoort, grote zaal - 19.30 uur - BACHKOOR / MATTHEUS PASSION - o.l.v Daniel Reuss en met Concertgebouw Kamerorkest; J.S Bach - ¦ 57.50 - 2e rang Fl 52.50, ongeplaceerd Fl 50.00

* Het Dok - Kajuit 4 - 050-3124029/5710413 - 09.00-17.00 en van 20.00 uur - WORKSHOP/HERKANSING NOORD NEDERLANDS LIEDJESFESTIVAL - Festival met liedjes in een Nederlandse taal, o.a Groninger dialect.

* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.30 uur - RAI ONE - Wereldmuziek.

* Lutherse Kerk - Haddingestraat 23 - 050-3184316 - 21.15 uur - AMSTERDAM LOEKI STARDUST QUARTET - Avondconcert, Blokfluitkwartet; Hirose, Ortiz, de Cabezon en Vivaldi Org Musica Antiqua Nova - ¦ 25.00, Pas 65 ¦ 22.50, CJP ¦ 12.50

* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3138433 - 20.15 uur - DOE MAAR DICHT MAAR - Poeziefestival voor jongeren, de tien winnaars van de dichtwedstrijd - Volw ¦ 15.00, Kind t/m 18 jr ¦ 10.00
* Universiteitstheater - 050-5779778 - 20.30 uur - VOORRONDES EENAKTERFESTIVAL - Toneelgroepen strijden met elkaar, finale 12 en 13 mei.

LEEK

* De Oude Ulo - Tolberterstraat 72 - 0594-517877 - 20.30 uur - DOMSNOETEN - Grunneger Volkstoneel - ¦ 12.50
* G Kerk - 0594-512100 - 19.30 uur - MUZIKAAL GEBEUREN - Voor dwarsfluit en piano door 87 leerlingen van de Muziekschool Westerkwartier, thema: Joh Seb Bach 'Hemelse muziek".
STADSKANAAL
Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.00 uur - TOUR UNLIMITED - Het Groot Niet Te Vermijden - uitverkocht
W
ARFHUIZEN
Theaterherberg - Baron van Asbeckweg 42 - 0595-572742 - 20.30 uur - MAKAR - Solostuk door Ton van der Velden over een klein Russisch ambtenaartje uit de vorige eeuw.

WINSCHOTEN
De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 19.00 uur - BATO - Uitvoering Gymnastiekvereniging.

ZUIDHORN
Zaal Balk - 0594-505299 - 20.00 uur - JUBILEUMKOOR ZUIDHORN - Concert.
Zondag 9 April

ADORP
Kerk - 050-5255035 - 15.00 uur - CANTATE CONSORT - O.l.v Jelte Hulzebos, m.m.v de solisten H Warmelink en L Tuinders; Mattheus Passion van Heinrich Schutz.

BREEDE
Kerkje (nabij Warffum) - 0595-424866/422138/422151 - 16.00 uur - TOERMALIJN - Concert door klarinettist, violist, altviolist en cellist; werken uit de barokke en klassieke periode - Volw ¦ 7.50, Kind ¦ 3.75

GRONINGEN

* De Oosterpoort

+ 20.15 uur - EAST WEST BAROQUE ACADEMY - Hoogtepunten uit de barok.

+ 20.15 uur - VIEJA TROVA SANTIAGUERA - Cubaanse muziek - uitverkocht

+ 15.00 uur - WIE (Z)WINGT LEEFT - Kinderconcert door Samba Salad, vanaf 4 jaar - uitverkocht

* Grand Theatre - 15.00 uur - STELLA LUNA - Toneel door Speeltheater Holland - ¦ 17.50, CJP/Pas 65 ¦ 15.00 - GT pas f12.50
* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - R ELFERINK EN F V TUINEN - Jazzmuziek.

* Synagoge - Folkingestraat 60 - 050-3184316 - 11.30 uur - BRISK - Koffieconcert, Blokfluitkwartet; 200 notes, vier oude tegenover vier hedendaagse composities Org Musica Antiqua Nova - ¦ 15.00, Pas 65 ¦ 12.50, CJP ¦ 7.50 - abonnement Fl 45.00
STADSKANAAL
Streekhistorisch Centrum - Ceresstraat 2 - 0599-612649 - 11.30 uur - KOFFIECONCERT - Lachen in het donker: muziek uit het kamp Westerbork door het trio Petra Veldman, Mineke Daniels en Koos Akker - ¦ 10.00
WINSUM
De Gouden Karper - 0595-442332 - 14.00 uur - 'T ALLERMOOISTE/'N PARREDIES - Theatergroep Waark - ¦ 12.50, CJP ¦ 10.00 - vrienden SKKW f 10.00

Maandag 10 April

GRONINGEN

Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - MARLBORO FLASHBACKS - Nilsson flashback to Queen.

Dinsdag 11 April

DELFZIJL
De Molenberg - 20.15 uur - PYTHON - Muzikaal drama door Janke Dekker, Cox Habbema en Frits Lambrechts - ¦ 40.00

GRONINGEN

* De Oosterpoort - 20.15 uur - KING SIZE - Cabaret door Lebbis - ¦ 27.50

* Het Kruithuis - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.30 uur - SPUITGAT - Cabaret door Piranha - ¦ 17.50

* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - EEN DOZIJN SNAREN - Radboud Withaar en Martijn van Dijk, jazz.
* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - IENSUM YN IERLAN - Friestalig toneel door Tryater - ¦ 25.00
WINSCHOTEN
De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 19.00 uur - HOME - Muziektheatervoorstelling voor iedereen vanaf 10 jaar - ¦ 24.50, CJP/Pas 65 ¦ 20.00

Woensdag 12 April

GRONINGEN

* Grand Theatre - 20.30 uur - MICROMAN - Toneel door Anouk van Dijk - ¦ 17.50, CJP/Pas 65 ¦ 15.00 - GT pas f12.50
* Het Kruithuis - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 15.00 uur - DE MUTS VD MAN ZONDER HOOFD - Kindertheater door Theater Artemis, vanaf 6 jr - uitverkocht

* Irish Pub O'ceallaigh - Gedempte Kattendiep 13 - 050-3112311 - 20.00 uur - SINGER-SONGWRITER CONTEST - Voorronde, finale op 7 mei in Grunneger Sproak.

* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - KRIEK & HOLLANDERS - Pop.

* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - PYTHON - Een muzikale thriller met Frits Lambrechts, Janke Dekker en Cox Habbema - ¦ 40.00

HOOGEZAND
't Kielzog - 20.00 uur - COMEDYTRAIN - De top van de Nederlandse stand-up - ¦ 22.50, CJP/Pas 65 ¦ 17.50

WINSCHOTEN
De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - NIEUWE SHOW - Cabaret door Hans Liberg - ¦ 35.00
Woensdag 12 T/M Zaterdag 15 April

STADSKANAAL
Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.00 uur - GELUK ZIT IN HELE GROTE DINGEN - Cabaret door Bert Visscher - ¦ 32.50, CJP/Pas 65 ¦ 27.50

Donderdag 13 April

GRONINGEN

* De Oosterpoort

+ 20.30 uur - BLOF - Popconcert.

+ 20.15 uur - HAYDN JEUGD STRIJKORKEST - O.l.v Ben de Ligt, werk van Caldara, Werkman, Hamel, Bridge en Mendelssohn-Bartoldy - ¦ 25.00

* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - AQUARELA DO BRASIL - Jazz.

* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - DE TWEELING - Toneel door 't Bos theaterprodukties, naar Tessa de Loo - Alleen nog 3e rang Hfl 15.00

WINSCHOTEN
De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - THE COLOR OF DANCE - Folkloristische dans uit Roemenie, door Academisch Dansensemble JOC - ¦ 35.00, CJP/Pas 65 ¦ 32.50
Donderdag 13 T/M Vrijdag 14 April

GRONINGEN
Grand Theatre - 20.30 uur - 40.000 SUBLIME AND BEAUTIFUL THOUGHTS - Komedie door Dood Paard - ¦ 17.50, CJP/Pas 65 ¦ 15.00 - GT pas f12.50
Vrijdag 14 April

ADUARD
Abdijkerk - 0594-503161 - ABDIJCONCERT ADUARD - Calefax rietkwintet; J.S Bach, Sjostakowitsj, Part - Volw ¦ 20.00, Kind 13-16 jr ¦ 10.00, Pas 65 ¦ 17.50 - kind t/m 12 jaar Fl 5.00

GRONINGEN

* De Oosterpoort

+ 20.15 uur - ESTLANDS KAMERKOOR - O.l.v Tonu Kaljuste, Johannes Passion / Arvo Part - ¦ 40.00 - 2e rang Fl 35.00, ongeplaceerd Fl 32.50

+ 20.15 uur - JUANA AMAYA - Flamenco - ¦ 27.50
* Het Kruithuis - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.30 uur - LAAG BIJ DE GRONDS - Cabaret door Jacqueline Kerkhof - ¦ 17.50
* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.30 uur - JOHNNY EN ZIJN VRIENDEN - Funky.

* Prinsentheater - Noorderbuitensingel 11 - 050-5779778 - 20.30 uur - VOORRONDES EENAKTERFESTIVAL - Toneelgroepen strijden met elkaar, finale 12 en 13 mei.

* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - ZORG EN DE DROOMCENTRIFUGE - Toneel door Growing up in Public - ¦ 25.00
* Vindicat - 050-3039797 - 23.00 uur - STUDENTENDISCO - Met o.a DJ Royal Mike en talent van iegen bodem, i.k.v Stadjersweek.
* Wijkcentrum Het Dok - Kajuit 4 - 050-5446875 - KORENFESTIVAL
WINSCHOTEN
De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - MANY STORY HOUSE - Slagerij van Kampen - ¦ 30.00, CJP/Pas 65 ¦ 27.50
Zaterdag 15 April

APPINGEDAM
Sporthal Eelwerd - 0596-620300 - 20.00 uur - BRASS EN MALLETBAND CONSTANTIJN HUYGENS - Concert - ¦ 7.50

DELFZIJL
De Molenberg - 20.15 uur - GRUNNEGER OAVEND - Streektaaltoneel door Con Amore - ¦ 17.50

GRONINGEN

* De Oosterpoort

+ 20.15 uur - DE BEUK ERIN - Bram Vermeulen - uitverkocht
+ 19.00 uur - NOORD NEDERLANDS ORKEST - O.l.v Nicholas Kraemer, werk van Purcell - ¦ 50.00

* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.30 uur - MOTHER FUNKERS - Jazzfunk.

* Newscafe - 050-3039797 - 20.00-22.00 uur - CABARET AVOND - Bekende studenten talenten verzorgen een optreden, i.k.v Stadjersweek - entreeprijzen = symbolisch bedrag, opbrengst naar SOS kinderdorpen
* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - MET HANDEN EN VOETEN - Dans door het Internationaal Danstheater - ¦ 35.00

* USVA - 050-5779778 - 20.30 uur - VOORRONDES EENAKTERFESTIVAL - Toneelgroepen strijden met elkaar, finale 12 en 13 mei.
* Vindicat - 050-3039797 - 12.00-14.00 uur - POEZIEMIDDAG - Bekende Groningse dichters openen de dag waarna Groninge dichttalenten hun gedichten voordragen I.k.v Stadjersweek.

LEEK

* G Kerk - 0594-512100 - 20.00 uur - IN BETWEEN (ALG GEM KOOR) - Concert Chantant met Franstalige muziek.

* G Kerk De Hoeksteen - 0594-512100 - KORENFESTIVAL - Kinderkoren en jeugd- en gospelkoren.

VEENDAM
Sorghvliethal - Jan Salwaplein 1 - 0598-690499 - LET THE SIXTIES ROLL 12 - Muziekfestival met o.a Sailor en The Troggs - Kaartverkoop start eind januari, voor info 0598-630073

WINSCHOTEN

* De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 14.30 en van 19.30 uur - JOSTI BAND ORKEST - Concert.
* Marktpleinkerk - - - 20.00 uur - ARTI VOCALI - Concert gemengd koor o.l.v Wim Opgelder m.m.v tenor Ton Rota, bariton Roelf Wind en organist Dirk Swama; J.H Maunder, Olivetr to Calvary.
WINSUM
De Hoogte - Kerkpad 8 - 0595-442332 - 20.30 uur - GEGABBER - Cabaret door Jochem Myjer - ¦ 15.00, CJP ¦ 12.50 - vrienden SKKW f 12.50
Zaterdag 15 T/M Zondag 16 April

MUNTENDAM
De Menterne - Julianaplein 1 - 0598-616271 - 14.00 uur - 10E NEDERLANDSE KAMPIOENSCHAPPEN BLAASKAPEL - Muziek.
Zondag 16 April

ADORP

Kerk - 050-3061716 - 15.00 uur - MATTHEUS PASSION - Van Heinrich Schutsz.

GRONINGEN

* De Oosterpoort - 11.00-18.00 uur - BEETHOVEN, DE TITAAN - Muziekdag rond componist Ludwig van Beethoven, coproductie van De Oosterpoort en St Prime - ¦ 20.00

* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - SOURRIO - Rob Elferink & Izeline Callister, Jazz.
USQUERT
C 't Zielhoes - Zijlweg 4 - 0595-423058 - 14.00 uur - VELVET BREEZE - Concert - ¦ 7.50

WEHE DEN HOORN
Kerk - 050-5255035 - 15.00 uur - MANNENKWARTET SEQUENS
Maandag 17 April

GRONINGEN
Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - MARCO KERVER & GAST - Jazz.

Dinsdag 18 April

GRONINGEN

* De Oosterpoort - 20.15 uur - ANNA KRAVTCHENKO - Pianoconcert met werk van Mozart, Schumann, Debussy en Ravel - ¦ 35.00
* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - POT & BAUMGARTEN - Wereldmuziek.

* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - OMGEKEERDE WERELD - Cabaret door Jeroen van Merwijk & Bavo Galama - 1e rang uitverkocht, 2e rang f 22.50, 3e rang f 15.00
STADSKANAAL
Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.00 uur - CAPELLA MINSK - Paasconcert door het Staats Academisch koor van Wit-Rusland - ¦ 25.00, CJP/Pas 65 ¦ 20.00

Dinsdag 18 T/M Woensdag 19 April

GRONINGEN
De Oosterpoort, grote zaal - 19.30 uur - MATTHEUS PASSION - Door Toonkunstkoor Bekker, Het Gronings Jongenskoor en NNO - ¦ 52.50 - 2e rang Fl 47.50, ongeplaceerd Fl 45.00

Woensdag 19 April

GRONINGEN

* De Oosterpoort - 20.15 uur - NU NOG NIEUWER - Cabaret door Job Schuring & Rutger Laan - ¦ 25.00

* Het Kruithuis - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.30 uur - ROOYACKERS, KAMPS & KAMPS - Cabaret - uitverkocht
* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - 2 OF US - Fenny Hoekstra en Job Posthuma, jazz.
LEEK
De Oude Ulo - 0594-512100 - 16.00 uur - THEATER-POPJECT - Koning Ei'delheid (4 t/m 9 jaar).

STADSKANAAL
Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.00 uur - JOARDAG - Toneelvoorstelling door Theatergroep Waark - ¦ 15.00, CJP/Pas 65 ¦ 10.00

WINSCHOTEN
De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - DE PIANOSTEMMER - Cabaret door Bert Klunder - ¦ 25.00, CJP/Pas 65 ¦ 22.50
WINSUM
De Hoogte - Kerkpad 8 - 0595-442846 - LAURENTIUS ENSEMBLE - Lucas Passion van Bach.

ZEVENHUIZEN
't Wiekhuus - 0594-512100 - 13.30 uur - THEATER-POPJECT - Koning Ei'delheid (4 t/m 9 jaar).

Woensdag 19 T/M Donderdag 20 April

GRONINGEN
Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - OP BEZOEK BIJ MENEER GREEN - Toneel door John Kraaijkamp en Dirk Zeelenberg - ¦ 37.50

Woensdag 19 T/M Vrijdag 21 April

GRONINGEN
Grand Theatre - 20.30 uur - PLATANOV - Toneel door 't Barre Land - ¦ 17.50, CJP/Pas 65 ¦ 15.00 - GT pas f12.50

Donderdag 20 April

APPINGEDAM
Nicolaikerk - 0596-620300 - 19.30 uur - MATTHEUS PASSION - Met o.a NNO, Toonkunstkoor Bekker en Groninger Jongenskoor - ¦ 45.00
GRONINGEN

* Het Kruithuis - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.30 uur - ROOYACKERS, KAMPS & KAMPS - Cabaret - uitverkocht
* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - JAMES BROWN SPECIAL

STADSKANAAL
Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 14.00 uur - DE VROLIJKE AMATEURS - Seniorenmiddag - ¦ 7.00

WINSCHOTEN
De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - TROUWENS, HOEVEEL VROUWEN TROUWEN LAURENS ? - Klucht met o.a Bruni Heinke - ¦ 30.00, CJP/Pas 65 ¦ 27.50

Donderdag 20 T/M Vrijdag 21 April

GRONINGEN
De Oosterpoort - 20.15 uur - KLEINE EYOLF - OF DE MENSELIJKE VERANTWOORDELIJKHEID Toneel door Het Oranjehotel - ¦ 22.50
Donderdag 20 T/M Zaterdag 29 April

GRONINGEN
De Machinefabriek - Bloemstraat 38 - 050-3113141 - 19.0019.00 uur - niet 23,24/4; 26/4 ook 14.00 uur - M GUBBELS/ NINA DEUSS - Toneel: Een baby of je leven en Welkom in de Provincie, i.k.v MF 2000: tien theatermakers over thema: anarchie, energie en amusement - ¦ 17.50 - restaurant open in pauze (diner)

Vrijdag 21 April

GRONINGEN

* De Oosterpoort - 20.15 uur - THE SOUND OF OCEAN - Percussie door U-Theatre - ¦ 35.00

* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.30 uur - BLUESSESSIE - O.l.v Richard Koster.

HOOGEZAND
't Kielzog - 20.00 uur - DRIELUIK - Jan Vayne, Berdien Stenberg en het HS-Fanfare Corps - ¦ 25.00, CJP/Pas 65 ¦ 20.00
LEEK
B-cafe/De Oude Ulo - 0594-512100 - 20.00 uur - LEEKSTER POP=PRIMA PRIJS

MARUM
Evenementenhal - Tolhuisstraat 1 - 0594-643011/512040 - 16.00 uur - COUNTRYSTARS CD PRESENTATIE - Met o.a Derringer, Tekielja, Country Flavor e.a Met demonstratie line dancing, real country market en dansvloer - ¦ 22.50

STADSKANAAL
Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 19.30 uur - THE KING AND I - Musicalafdeling Koninklijk Ballet van Vlaanderen - uitverkocht
WINSCHOTEN
De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - BZN - Concerttour - ¦ 39.50

Zaterdag 22 April

GRONINGEN

* De Oosterpoort

+ 20.15 uur - CAPELLA MINSK - O.l.v Ludmilla Efimova, werken van Rachmaninov - ¦ 30.00 - 2e rang Fl 25.00, ongeplaceerd Fl 22.50

+ 11.00-16.30 uur - ZING ZING - Rijp en groen, van koor tot rapper en van popband tot folkzangeres, iedereen uit Stad en Provincie kan hier van zich laten horen.
* Grand Theatre - 20.30 uur - LANGS DE GROTE WEG - Toneel door 't Barre Land - ¦ 17.50, CJP/Pas 65 ¦ 15.00 - GT pas f12.50
* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.30 uur - ROD AND THE HONEST MOVEMENT - Wereldpop.

* Martinitoren - 050-3094786 - 19.00 uur - ORANJECONCERT - Carillonbespeling.

STADSKANAAL
Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.00 uur - JENNY AREAN - Avondvullende muzikale voorstelling - ¦ 27.50, CJP/Pas 65 ¦ 22.50
Zondag 23 April

GRONINGEN

* De Oosterpoort - 20.30 uur - DOE MAAR - Popconcert - speciale verkoop

* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - 2GETHER - Jazz.

Zondag 23 T/M Maandag 24 April

LEEK
Recreatiepark Nienoord - Nienoord 10 - 0594-512230 - 3 voorstellingen per dag - PAASCIRCUS

Maandag 24 April

GRONINGEN

* De Oosterpoort

+ 20.30 uur - BILL WYMAN - ¦ 42.50

+ 20.30 uur - YOUSSOU 'N DOUR - Popconcert - ¦ 45.00
* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - R ELFERINK EN F V TUINEN - Jazzmuziek.

UITHUIZERMEEDEN
H Mariakerk - 0596-623453 - 20.00 uur - STEF TUINSTRA - Orgelconcert - ¦ 10.00, CJP/Pas 65 ¦ 7.50

Dinsdag 25 April

GRONINGEN
Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - LES BOHEMES - Gipsy/balkan.

STADSKANAAL
Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.30 uur - KLEINE EYOLF - Of de menselijke verantwoordlijkheid Toneelvoorstelling door Het Oranjehotel - ¦ 20.00, CJP/Pas 65 ¦ 15.00

Dinsdag 25 t/m Woensdag 26 April

GRONINGEN
Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - BOCHT EN BUMPERS - Toneel door Peter Faber en Olga Zuiderhoek - Alleen nog 3e rang f 17.50

Woensdag 26 April

APPINGEDAM
Sporthal Eelwerd - 0596-620300 - 20.00 uur - JOHAN WILLEM FRISOKAPEL - Concert - Gratis

GRONINGEN

* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - DRIES BROUWER & GAST - Pop.

* Martinikerk - Martinikerkhof 3 - 030-2513413 - 20.15 uur - SOLISTENENSEMBLE CAPPELLA FIGURALIS - Werk van J.S Bach, Schutz en Kuhnau - ¦ 40.00, CJP/Pas 65 ¦ 35.00

STADSKANAAL
Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.30 uur - STOMSTOMSTOM - Cabaret door Hester Macrander - ¦ 20.00, CJP/Pas 65 ¦ 15.00

WINSCHOTEN
De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - KLOOSTERBOER OP ZIJN RETOUR - Cabaret door Trio Kloosterboer - ¦ 25.00, CJP/Pas 65 ¦ 22.50

Donderdag 27 April

GRONINGEN

* De Oosterpoort - 20.15 uur - TANGO PASION - Sexteto Mayor - ¦ 42.50

* Het Kruithuis - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.30 uur - NIEUWE THEATERMAKERS - Hotel Modern, Macbeth - ¦ 17.50
* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - JUNGLE WARRIORS - Wereldmuziek.

* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - HENDRIK EN WILHELMINA - Toneel door Ton Vorstenbosch e.a - ¦ 25.00
STADSKANAAL
Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 21.00 uur - DE BEUK ERIN, LIEDEREN VAN VERANDERING - Theaterprogramma door Bram Vermeulen - ¦ 25.00, CJP/Pas 65 ¦ 20.00

WINSCHOTEN
De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - TSJECHOV - Musical met o.a Boudewijn de Groot, Danny de Munk en Anne-Mieke Ruyten - ¦ 49.50, CJP/Pas 65 ¦ 47.00
Vrijdag 28 April

GRONINGEN

* De Oosterpoort - Trompsingel 27 - 050-3124029/5710413
+ 20.15 uur - 15E NOORD-NEDERLANDSE LIEDJESFESTIVAL - Finale Festival met liedjes in een Nederlandse taal, o.a Groninger dialect - ¦ 20.00

+ 20.15 uur - NOORD NEDERLANDS ORKEST - Sopraan; Charlotte Margiono, werken van Brahms, Berlioz en Roussel - ¦ 38.00
* Het Kruithuis - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - DE MEIDEN - Door Het Nationale Toneel - uitverkocht
* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.30 uur - STIELBAND - Wereldpop.

* Martinikerk - Martinikerkhof 3 - 050-3111277 - 20.00 uur - ORANJEVER ORANJE NASSAU - Concert.

LOPPERSUM
Manege van Kloosterboer - 0596-572576 - JOVINK & VOEDERBIETELS - En Sticky Fingers - ¦ 20.00

MIDDELSTUM
Feesthal - 06-55714287 - PROMS CONCERT - Klassiek ontmoet pop spektakel i.k.v Sunsation.

STADSKANAAL
Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.00 uur - EINE NACHT IN VENEDIG - Solisten, koor en orkest van de Hoofdstad Operette - uitverkocht

WINSCHOTEN
De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - CUBY & THE BLIZZARDS - Theaterconcert - ¦ 30.00, CJP/Pas 65 ¦ 27.50
ZEVENHUIZEN
Discotheek Pruim - 0594-512100 - 20.30 uur - ZEUV'MHUUSTER REVUE - I.k.v 350 jarig bestaan Zevenhuizen - ¦ 5.00 - Kaarten bestellen voor 15/5 op 0594-631872

ZUIDWOLDE
NH Kerk - 050-5268340/3660645 - 20.15 uur - HAYDN JEUGD STRIJKORKEST - Solist: Marlene Hemmer, viool; werk van Caldara, Werkman, Hamel, Bridge, Fischer, Tjaikovky, Mendelssohn-Bartholdy.
Vrijdag 28 t/m Zaterdag 29 April

GRONINGEN
Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - TSJECHOV - Musical met Boudewijn de Groot - Allen nog 3e rang f 25.00
GRONINGEN

Vrijdag 28 April T/M Zaterdag 13 Mei

MIDDELSTUM
Feesthal - 06-55714287 - SUNSATION 2000 - Popfestival met Promsconcert en optredens van diverse artiesten, o.a Skik, Blof en Rowen Heze.
Zaterdag 29 April

DELFZIJL
De Molenberg - 20.15 uur - JOARDAG - Streektaaltoneel door Waark - ¦ 17.50

GRONINGEN

* De Oosterpoort

+ 20.15 uur - CHRIS BARBER BAND - Jazz en Blues band - ¦ 35.00
+ 20.15 uur - GEGABBER - Cabaret door Jochen Myjer - uitverkocht

* Diverse locaties binnenstad - 0900-2023050 - HENRI ZAGIONI - En zijn zingende zaag.

* Het Kruithuis - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - DE MEIDEN - Door Het Nationale Toneel - uitverkocht
* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.30 uur - WILD BERRY'S - Sixties.

* Martinitoren - 050-3094786 - 09.15 uur - CARILLONBESPELING - I.k.v Koninginnedag.

* Prinsentheater - Noorderbuitensingel 11 - 050-5779778 - 20.30 uur - VOORRONDES EENAKTERFESTIVAL - Toneelgroepen strijden met elkaar, finale 12 en 13 mei.

HOOGEZAND
't Kielzog - 20.00 uur - IWAMI KAGURA - Muziek en dans - ¦ 40.00, CJP/Pas 65 ¦ 35.00

MIDDELSTUM
Feesthal - 06-55714287 - ORANJEFEEST - I.k.v Sunsation.
ONDERDENDAM
Kerk - 050-3015111 - 20.15 uur - CONCERT - Zang, altviool en piano.
STADSKANAAL
Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.00 uur - ATLANTIS - Een muzikale reis door het rijk van mythen en fabels door Muziektheatergroep Zenga - ¦ 27.50, CJP/Pas 65 ¦ 22.50
Zondag 30 April

GRONINGEN

* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - LITTLE PICTURES - Blues.

* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 14.00 en van 17.00 uur - WILHELMINA ZONDER FRANJE - Toneel door Josee Ruiter - ¦ 25.00

USQUERT
C 't Zielhoes - Zijlweg 4 - 0595-423058 - 14.00 uur - RIK BARRON - Folksongs and tunes from Atlantic Canada - ¦ 10.00
ZEVENHUIZEN
H Kerk - 0594-512100 - 19.00 uur - GOSPEL SING IN - O.l.v Siert de Jong, m.m.v The Lighting Stars uit Ureterp en De Dobber uit Gaasterland, i.k.v 350 jarig bestaan Zevenhuizen.

reageer via disqus

Nieuwsbank op Twitter

Gratis persberichten ontvangen?

Registreer nu

Profiteer van het gratis Nieuwsbank persberichtenfilter

advertentie