Nieuwsbank

Schrijft, screent en verspreidt persberichten voor journalistiek, search en social media. Hét startpunt om uw nieuws wereldkundig te maken. Ook voor follow-ups, pitches en korte videoproducties.

KNSB competitiemailing 29 oktober 2000

Datum nieuwsfeit: 29-10-2000
Bron: Razende Robot Reporter
Zoek soortgelijke berichten
KNSB competitiemailing 29 oktober 2000

Inhoud

- bijeenkomst Teamleiders

- teamopstelling

- ronde 9 Meesterklasse

- wijzigingen competitiegids

- wijzigingen opstellingen

- uitslagen ronde 2

- wedstrijdleiders 18 november, ronde 3

- indeling bekercompetitie


Bijeenkomst Teamleiders
Op woensdag 15 november a.s. zal een bijeenkomst van teamleiders plaatsvinden in Hogeschool Domstad, Koningsbergerstraat 9, te Utrecht. De bijeenkomst zal om 19.00 uur aanvangen. In elk geval wordt besproken:
1 Extra klasse tussen Meester en Eerste klasse
2 KNSB wedstrijden geheel vooruitspelen op avonden
3 Vooruitspelen buitenlanders die aan de Olympiade meedoen
4 Teamopstellingen

5 Tactische opstellingen

6 Verdeling over klassen bij competitie indeling
7 Beperking sterke invallers

Teamopstelling
Wij willen u wijzen op Artikel 11 lid 2 sub b van het competitiereglement. Voor de derde ronde mogen in geval van overmacht spelers vervangen worden. Een opgestelde speler dient minimaal 2x te spelen anders volgen strenge sancties.

Ronde 9 Meesterklasse
De Negende ronde van de Meesterklasse zal in Apeldoorn gespeeld worden. Schaakstad Apeldoorn heeft in samenwerking met de Gemeente Apeldoorn aangeboden om in het gemeentehuis een denksport dag te organiseren. De negende ronde zal daar een onderdeel van zijn.

Wijzigingen competitiegids
Toevoeging pag 38: Wedstrijdleiders P.H.A.J. Goud, 053-4337731, (pgoud@castel.nl) pag. 38 Wedstrijdleiders: J.J. van der Burg: 020-6364109 pag. 38 Wedstrijdleiders: Heeregrave, 7622 XN Borne pag. 38 Wedstrijdleiders: Lagendijk mobiel: 06-17510622 pag. 39 Wedstrijdleiders: Opgenhaffen tel werk: 020-4602197 pag. 62 Schaakstad Apeldoorn: W.A. Weenink, Noorderenk 8, 7437 VR Bathmen, 0570-542898, (weenwes@hetnet.nl) pag. 67 Utrecht: teamleider 2: Hein-Piet v.d. Spek, Nicolaas Beetsstraat 100, 3511 HG Utrecht, 030-2343057
pag. 71 VAS: Teamleider 2: P.L. Zwetsloot, Hogemorsweg 25, 2332 HG Leiden pag. 77 LSG: Raoul van Ketel, Vierlinghlaan 236, 2332 CT Leiden, 071-5317132, 06-22602329 pag. 93 Vianen/DVP: (ornett.stork@capgemini.nl)
pag. 98 VSM: verbeterde routebeschrijving:

· Openbaar vervoer: vanaf station Maastricht: stadsbus 2, 5 of 6, vanaf perron B. Uitstappen op het einde van de Brusselse straat bij het Kon. Emmaplein: De Sint Annalaan is een zijstraat van dit plein.
· Auto: Einde autoweg A2/E25, bij 1e verkeerslicht rechtsaf richting centrum. Over de Noorderbrug en na de Frontensingel in de bocht (4e stoplicht) linksaf de Statensingel op. Deze eindigt op het Kon. Emmaplein. Schuin naar voren is de Sint Annalaan.
Wijzigingen opstellingen
Klasse 1A Caissa: J. Spreeuw vervangen door: 7511647, M. Kahn, 2090 Amstelveen 2: J.H. van Doeland vervangen door: 6069448, M. Bottema, 2133 Kasse 1B De Pion: R. van Loon vervangen door: 6902885, E. van Loon, 1880 Klasse 2A O&O Kampen: B. Kamphuis vervangen door: 7631514, B. Kamphuis, 1982 Klasse 2B LSG 3: Oosterom vervangen door: 7167435, L. Jap Tjoen San, 2181 Klasse 2C CSV: M.P. van Ginkel vervangen door: 6492244, R. Trimp, 1961 Klasse 2D HSC Helmond: T.J.G. v/d Berkmortel vervangen door: 6149913, B. v/d Donk, 1998 Klasse 3A Tal 2: F Schoffelmeer vervangen door: 7791927, I. Niesen, 1675 Schaakwoude: 7133654 A. Steenberg vervangen door: 7454480, A. Steenberg, 2011 Klasse 3B Dr. Max Euwe: M. Groenhuis vervangen door: 7619755, V. Groenhuis, 1833 KLasse 3C Amstelveen 4: J. Sarlemijn vervangen door 7990191, D. Brouwer, 2103 Klasse 3D Amstelveen 3: D. Brouwer vervangen door: 6080118, M.M. Harmsen, 1970 Klasse 3E VAS 2: P.L. Zwetsloot vervangen door: 6317036, A.H. Hoffman, 1726

 
 
Uitslagen en standen ronde 2 
 
    Klasse 1A         Mp Bp   1   2   3   4   5   6   7   8  9   10 
1.  Groningen         4  14.5 xx  .   .   .   .   .   .   7  .   7.5 
2.  Caissa            4  12   .   xx  .   .   5.5 .   6.5 .  .   . 
3.  Euwe              3  10.5 .   .   xx  .   .   .   .   5  5.5 . 
4.  Unitas            2  10.5 .   .   .   xx  .   4.5 .   .  .   6 
5.  Utrecht 2         2  10   .   4.5 .   .   xx  5.5 .   .  .   . 
6.  Amstelveen 2      2  10   .   .   .   5.5 4.5 xx  .   .  .   . 
7.  Tal               2  9.5  .   3.5 .   .   .   .   xx  .  6   . 
8.  Philidor L'warden 1  8    3   .   5   .   .   .   .   xx .   . 
9.  HWP(Z)            0  8.5  .   .   4.5 .   .   .   4   .  xx  . 
10. Oegstgeest '80    0  6.5  2.5 .   .   4   .   .   .   .  .   xx 
 
 Utrecht 2  - Amstelveen 2       5.5 - 4.5 
 Tal        - Caissa             3.5 - 6.5 
 Euwe       - HWP(Z)             5.5 - 4.5 
 Groningen  - Philidor L'warden  7   - 3 
 Unitas     - Oegstgeest '80     6   - 4 
 
    Klasse 1B     Mp Bp   1   2   3  4   5   6   7  8   9   10 
1.  Eindhoven     4  16.5 xx  .   .  .   .   .   .  .   8.5 8 
2.  Stukkenjagers 4  13.5 .   xx  .  .   .   6.5 7  .   .   . 
3.  HWP(SvG)      4  13   .   .   xx .   .   .   6  7   .   . 
4.  DD            4  12.5 .   .   .  xx  .   5.5 .  .   .   7 
5.  Utrecht       4  12   .   .   .  .   xx  .   .  6.5 5.5 . 
6.  HMC Den Bosch 0  8    .   3.5 .  4.5 .   xx  .  .   .   . 
7.  Delftse SC    0  7    .   3   4  .   .   .   xx .   .   . 
8.  SMB 2         0  6.5  .   .   3  .   3.5 .   .  xx  .   . 
9.  Paul Keres    0  6    1.5 .   .  .   4.5 .   .  .   xx  . 
10. De Pion       0  5    2   .   .  3   .   .   .  .   .   xx 
 
 Utrecht        - Paul Keres     5.5 - 4.5 
 HWP(SvG)       - SMB 2          7   - 3 
 Stukkenjagers  - Delftse SC     7   - 3 
 DD             - HMC Den Bosch  5.5 - 4.5 
 Eindhoven      - De Pion        8   - 2 
 
    Klasse 2A   Mp Bp  1   2   3   4   5  6   7   8   9   10 
1.  Purmerend   4  13  xx  .   .   .   .  5.5 .   .   .   7.5 
2.  O & O       4  10  .   xx  .   4.5 .  .   .   5.5 .   . 
3.  ZSC/Saende  4  9   .   .   xx  .   .  .   4.5 .   4.5 . 
4.  SOPSWEPS'29 2  8   .   3.5 .   xx  .  .   .   .   .   4.5 
5.  Fischer Z   2  8   .   .   .   .   xx 3   .   .   5   . 
6.  Groningen 2 2  7.5 2.5 .   .   .   5  xx  .   .   .   . 
7.  Grasmat     1  7.5 .   .   3.5 .   .  .   xx  4   .   . 
8.  Haren       1  6.5 .   2.5 .   .   .  .   4   xx  .   . 
9.  Euwe 2      0  6.5 .   .   3.5 .   3  .   .   .   xx  . 
10. Lewenborg   0  4   0.5 .   .   3.5 .  .   .   .   .   xx 
 
 O & O        - SOPSWEPS'29  4.5 - 3.5 
 Grasmat      - Haren        4   - 4 
 Euwe 2       - ZSC/Saende   3.5 - 4.5 
 Groningen 2  - Fischer Z    5   - 3 
 Lewenborg    - Purmerend    0.5 - 7.5 
 
    Klasse 2B       Mp Bp   1  2   3   4   5   6  7   8  9  10 
1.  De Eenhoorn     4  12   xx .   .   .   .   6  .   .  6  . 
2.  Messemaker 1847 4  11.5 .  xx  .   .   .   .  4.5 .  .  7 
3.  Wageningen      3  8.5  .  .   xx  .   4.5 .  .   .  4  . 
4.  Promotie        2  9.5  .  .   .   xx  .   3  .   .  .  6.5 
5.  Weenink         2  8.5  .  .   3.5 .   xx  .  .   5  .  . 
6.  AAS             2  7    2  .   .   5   .   xx .   .  .  . 
7.  HSG 2           1  7.5  .  3.5 .   .   .   .  xx  4  .  . 
8.  LSG 3           1  7    .  .   .   .   3   .  4   xx .  . 
9.  Hardenberg      1  6    2  .   4   .   .   .  .   .  xx . 
10. Magnus BSG 2    0  2.5  .  1   .   1.5 .   .  .   .  .  xx 
 
 Wageningen       - Weenink       4.5 - 3.5 
 De Eenhoorn      - Hardenberg    6   - 2 
 Promotie         - AAS           3   - 5 
 Messemaker 1847  - Magnus BSG 2  7   - 1 
 LSG 3            - HSG 2         4   - 4 
 
    Klasse 2C          Mp Bp   1   2   3   4  5   6  7   8   9  10 
1.  LSG 2              4  11.5 xx  .   .   .  5   .  .   6.5 .  . 
2.  Spijkenisse        4  9.5  .   xx  .   .  .   .  .   .   5  4.5 
3.  Rotterdam 2        3  9.5  .   .   xx  .  .   .  5.5 4   .  . 
4.  Westlandse S.C.    3  9    .   .   .   xx .   4  .   .   5  . 
5.  C.S.V.             2  9.5  3   .   .   .  xx  .  .   .   .  6.5 
6.  RSR/Ivoren Toren   2  8    .   .   .   4  .   xx 4   .   .  . 
7.  Overschie          1  6.5  .   .   2.5 .  .   4  xx  .   .  . 
8.  Middelburg         1  5.5  1.5 .   4   .  .   .  .   xx  .  . 
9.  HWP(SvG) 2         0  6    .   3   .   3  .   .  .   .   xx . 
10. Charlois/Europoort 0  5    .   3.5 .   .  1.5 .  .   .   .  xx 
 
 Charlois/Europoort  - C.S.V.           1.5 - 6.5 
 HWP(SvG) 2          - Spijkenisse      3   - 5 
 RSR/Ivoren Toren    - Westlandse S.C.  4   - 4 
 Rotterdam 2         - Overschie        5.5 - 2.5 
 LSG 2               - Middelburg       6.5 - 1.5 
 
    Klasse 2D         Mp Bp  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10 
1.  Vianen/DVP        4  12  xx  .   .   .   .   .   6.5 .   5.5 . 
2.  Hoensbroek ME     4  9.5 .   xx  .   .   .   4.5 .   .   5   . 
3.  VS Maastricht     3  8.5 .   .   xx  .   4.5 .   .   4   .   . 
4.  PION              2  9.5 .   .   .   xx  .   3.5 .   .   .   6 
5.  Krimpen ad IJssel 2  9   .   .   3.5 .   xx  .   .   .   .   5.5 
6.  Helmond           2  8   .   3.5 .   4.5 .   xx  .   .   .   . 
7.  ASV               2  7   1.5 .   .   .   .   .   xx  5.5 .   . 
8.  Veldhoven         1  6.5 .   .   4   .   .   .   2.5 xx  .   . 
9.  Venlo             0  5.5 2.5 3   .   .   .   .   .   .   xx  . 
10. Groothoofd        0  4.5 .   .   .   2   2.5 .   .   .   .   xx 
 
 VS Maastricht  - Krimpen a/d IJssel  4.5 - 3.5 
 ASV            - Veldhoven           5.5 - 2.5 
 Venlo          - Vianen/DVP          2.5 - 5.5 
 Helmond        - Hoensbroek ME       3.5 - 4.5 
 Groothoofd     - PION                2   - 6 
 
    Klasse 3A     Mp Bp   1   2   3  4   5   6  7   8   9   10 
1.  Unitas 2      4  11.5 xx  .   .  .   .   .  .   5.5 .   6 
2.  Schaakwoude   3  10.5 .   xx  .  .   .   4  6.5 .   .   . 
3.  Philidor Lw 2 3  9    .   .   xx .   5   4  .   .   .   . 
4.  Sneek         3  8.5  .   .   .  xx  .   .  .   4   4.5 . 
5.  Groningen 3   2  8.5  .   .   3  .   xx  .  .   .   .   5.5 
6.  van der Linde 2  8    .   4   4  .   .   xx .   .   .   . 
7.  Tal 2         2  7.5  .   1.5 .  .   .   .  xx  .   6   . 
8.  Em.Lasker     1  6.5  2.5 .   .  4   .   .  .   xx  .   . 
9.  Staunton      0  5.5  .   .   .  3.5 .   .  2   .   xx  . 
10. Groningen 5   0  4.5  2   .   .  .   2.5 .  .   .   .   xx 
 
 Sneek          - Em.Lasker      4 - 4 
 Tal 2          - Staunton       6 - 2 
 van der Linde  - Schaakwoude    4 - 4 
 Groningen 3    - Philidor Lw 2  3 - 5 
 Unitas 2       - Groningen 5    6 - 2 
 
    Klasse 3B            Mp Bp  1   2  3  4  5   6   7  8   9   10 
1.  ESGOO 2              4  13  xx  .  .  .  6.5 .   .  6.5 .   . 
2.  Almelo               4  10  .   xx .  .  .   5   5  .   .   . 
3.  Hardenberg 2         3  9   .   .  xx .  .   .   4  .   .   5 
4.  Groningen 4          3  9   .   .  .  xx .   .   .  4   5   . 
5.  Schaakstad A'doorn 3 2  8   1.5 .  .  .  xx  .   .  .   .   6.5 
6.  De Burght            2  7.5 .   3  .  .  .   xx  .  .   4.5 . 
7.  Dr.Max Euwe          1  7   .   3  4  .  .   .   xx .   .   . 
8.  ESG                  1  5.5 1.5 .  .  4  .   .   .  xx  .   . 
9.  WSG                  0  6.5 .   .  .  3  .   3.5 .  .   xx  . 
10. HSC Hengelo          0  4.5 .   .  3  .  1.5 .   .  .   .   xx 
 
 Dr.Max Euwe  - Almelo                3   - 5 
 HSC Hengelo  - Hardenberg 2          3   - 5 
 ESGOO 2      - Schaakstad A'doorn 3  6.5 - 1.5 
 Groningen 4  - ESG                   4   - 4 
 De Burght    - WSG                   4.5 - 3.5 
 
   Klasse 3C            Mp Bp   1   2   3   4  5   6   7   8   9   10 
1. Amersfoort           4  10.5 xx  .   .   .  .   .   .   .   5   5.5 
2. ZSG                  4  10   .   xx  .   .  .   .   5.5 .   4.5 . 
3. Schaakmaat           3  9.5  .   .   xx  .  .   4   .   5.5 .   . 
4. Amstelveen 4         3  9    .   .   .   xx .   .   .   4   .   5 
5. Schaakstad A'doorn 2 3  8.5  .   .   .   .  xx  4.5 4   .   .   . 
6. Nieuwendam           1  7.5  .   .   4   .  3.5 xx  .   .   .   . 
7. VAS                  1  6.5  .   2.5 .   .  4   .   xx  .   .   . 
8. En Passant           1  6.5  .   .   2.5 4  .   .   .   xx  .   . 
9. O-O-O                0  6.5  3   3.5 .   .  .   .   .   .   xx  . 
10.Almere               0  5.5  2.5 .   .   3  .   .   .   .   .  xx 
 
 En Passant  - Amstelveen 4          4   - 4 
 Nieuwendam  - Schaakmaat            4   - 4 
 VAS         - Schaakstad A'doorn 2  4   - 4 
 O-O-O       - ZSG                   3.5 - 4.5 
 Almere      - Amersfoort            2.5 - 5.5 
 
    Klasse 3D    Mp Bp  1  2   3   4  5   6   7   8  9   10 
1.  Alphense SC  4  13  xx .   .   .  .   .   .   6  .   7 
2.  Amstelveen 3 4  11  .  xx  .   .  4.5 .   .   .  6.5 . 
3.  Bloemendaal  4  11  .  .   xx  .  .   5.5 5.5 .  .   . 
4.  Kijk Uit     4  10  .  .   .   xx .   .   .   5  5   . 
5.  VHS          2  8.5 .  3.5 .   .  xx  .   5   .  .   . 
6.  AAS 2        2  7   .  .   2.5 .  .   xx  .   .  .   4.5 
7.  DD 2         0  5.5 .  .   2.5 .  3   .   xx  .  .   . 
8.  0-0-0 2      0  5   2  .   .   3  .   .   .   xx .   . 
9.  LSG 4        0  4.5 .  1.5 .   3  .   .   .   .  xx  . 
10. Zwarte Pion  0  4.5 1  .   .   .  .   3.5 .   .  .   xx 
 
 VHS          - Amstelveen 3  3.5 - 4.5 
 Bloemendaal  - DD 2          5.5 - 2.5 
 Zwarte Pion  - AAS 2         3.5 - 4.5 
 0-0-0 2      - Alphense SC   2   - 6 
 LSG 4        - Kijk Uit      3   - 5 
 
    Klasse 3E       Mp Bp  1   2   3  4   5   6   7   8   9   10 
1.  De Ooievaar     4  12  xx  .   .  .   .   .   .   .   6.5 5.5 
2.  Alteveer        4  11  .   xx  .  .   .   .   4.5 .   .   6.5 
3.  Leiderdorp      3  9   .   .   xx 4   .   5   .   .   .   . 
4.  Oud Zuylen      3  8.5 .   .   4  xx  4.5 .   .   .   .   . 
5.  Voorschoten     2  8   .   .   .  3.5 xx  .   .   4.5 .   . 
6.  LSG 5           2  7.5 .   .   3  .   .   xx  .   .   4.5 . 
7.  Delftse SC 2    1  7.5 .   3.5 .  .   .   .   xx  4   .   . 
8.  VAS 2           1  7.5 .   .   .  .   3.5 .   4   xx  .   . 
9.  Philidor Leiden 0  5   1.5 .   .  .   .   3.5 .   .   xx  . 
10. DD 3            0  4   2.5 1.5 .  .   .   .   .   .   .   xx 
 
 De Ooievaar  - Philidor Leiden  6.5 - 1.5 
 Alteveer     - DD 3             6.5 - 1.5 
 VAS 2        - Delftse SC 2     4   - 4 
 Oud Zuylen   - Voorschoten      4.5 - 3.5 
 LSG 5        - Leiderdorp       3   - 5 
 
    Klasse 3F      Mp Bp  1  2   3   4   5   6   7   8   9   10 
1.  SGR            4  11  xx .   .   .   .   .   .   5   .   6 
2.  Ordina 3       4  9.5 .  xx  .   .   4.5 .   5   .   .   . 
3.  D4             3  9.5 .  .   xx  4   .   .   .   .   5.5 . 
4.  Bergen op Zoom 3  8.5 .  .   4   xx  .   .   .   4.5 .   . 
5.  Hillegersberg  2  9   .  3.5 .   .   xx  5.5 .   .   .   . 
6.  Wolstad        2  9   .  .   .   .   2.5 xx  .   .   .   6.5 
7.  Dordrecht      2  7.5 .  3   .   .   .   .   xx  .   4.5 . 
8.  Souburg        0  6.5 3  .   .   3.5 .   .   .   xx  .   . 
9.  HWP(SvG) 3     0  6   .  .   2.5 .   .   .   3.5 .   xx  . 
10. Groenoord      0  3.5 2  .   .   .   .   1.5 .   .   .   xx 
 
 Ordina 3        - Hillegersberg  4.5 - 3.5 
 HWP(SvG) 3      - Dordrecht      3.5 - 4.5 
 Bergen op Zoom  - D4             4   - 4 
 SGR             - Souburg        5   - 3 
 Wolstad         - Groenoord      6.5 - 1.5 
 
    Klasse 3G       Mp Bp  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10 
1.  Brunssum        4  9   xx  .   .   .   .   .   .   4.5 4.5 . 
2.  Schaesberg      3  9.5 .   xx  .   .   5.5 .   .   .   4   . 
3.  Zeist           3  9.5 .   .   xx  .   .   5.5 .   4   .   . 
4.  Paul Keres 2    2  9   .   .   .   xx  .   2.5 .   .   .   6.5 
5.  BAT SV          2  8.5 .   2.5 .   .   xx  .   6   .   .   . 
6.  Eindhoven 2     2  8   .   .   2.5 5.5 .   xx  .   .   .   . 
7.  Veldhoven 2     2  6.5 .   .   .   .   2   .   xx  .   .   4.5 
8.  DJC             1  7.5 3.5 .   4   .   .   .   .   xx  .   . 
9.  Stukkenjagers 2 1  7.5 3.5 4   .   .   .   .   .   .   xx  . 
10. Utrecht 4       0  5   .   .   .   1.5 .   .   3.5 .   .   xx 
 
 Utrecht 4        - Paul Keres 2  1.5 - 6.5 
 BAT SV           - Veldhoven 2   6   - 2 
 Stukkenjagers 2  - Schaesberg    4   - 4 
 DJC              - Brunssum      3.5 - 4.5 
 Eindhoven 2      - Zeist         2.5 - 5.5 
 
    Klasse 3H   Mp Bp  1   2   3  4   5   6   7   8   9   10 
1.  Voerendaal  4  11  xx  .   .  4.5 .   .   6.5 .   .   . 
2.  't Pionneke 4  9.5 .   xx  .  .   5   4.5 .   .   .   . 
3.  Moerkapelle 3  9   .   .   xx .   .   .   .   4   5   . 
4.  Combinatie  2  9   3.5 .   .  xx  .   .   .   .   .   5.5 
5.  GESS        2  8.5 .   3   .  .   xx  .   .   .   .   5.5 
6.  DBC         2  8   .   3.5 .  .   .   xx  .   .   4.5 . 
7.  Sliedrecht  2  6   1.5 .   .  .   .   .   xx  4.5 .   . 
8.  ASV 2       1  7.5 .   .   4  .   .   .   3.5 xx  .   . 
9.  Utrecht 3   0  6.5 .   .   3  .   .   3.5 .   .   xx  . 
10. DJC 2       0  5   .   .   .  2.5 2.5 .   .   .   .   xx 
 
 Utrecht 3    - DBC          3.5 - 4.5 
 ASV 2        - Moerkapelle  4   - 4 
 Voerendaal   - Sliedrecht   6.5 - 1.5 
 DJC 2        - Combinatie   2.5 - 5.5 
 't Pionneke  - GESS         5   - 3 
 
Wedstrijdleiders 18 november, ronde 3 
 
P.H.A.J. Goud   M:      Amstelveen      - HSG 
G.A.A.J. Alberink       1B:     Utrecht 1       - Paul Keres 
H. van den Berg 1A:     Utrecht 2       - Tal 
R. Bleeker      M:      SMB     - ESGOO 
H. Blom 1B:     SMB 2   - Stukkenjagers 
F.W.O. van Boven        2C:     C.S.V.  - Middelburg 
E. Crombeen     1B:     HMC Den Bosch   - ESV 
G.J. Croonenberg        2C:     Charlois/Europoort      - HWP(SvG) 2 
P. van Dijk     2C:     Westlandse S.C. - Rotterdam 2 
H. Gerth        M:      Magnus BSG      - LSG 
J.P. de Graaf   2B:     Magnus BSG 2    - LSG 3 
M.A. de Graaf   2C:     Overschie       - LSG 2 
P.B.J. Ham      2A:     O & O   - Grasmat 
F. Hanssen      2D:     Veldhoven       - Venlo 
T. Heeregrave   1A:     Philidor L'warden       - Unitas 
P. de Jonge     2D:     Krimpen a/d IJssel      - PION 
R. Kniest       M:      Ordina  - Ordina 2 
G. Kool 2A:     Fischer Z       - Lewenborg 
J.H. Krijgsman  2B:     Hardenberg      - Promotie 
J. Lagendijk    2B:     Weenink - HSG 2 
L. Muys 2D:     Hoensbroek/MaxEuwe      - Groothoofd 
A.C. Nicolai    2A:     Purmerend       - SOPSWEPS'29 
B. Plomp        2D:     Vianen/DVP      - Helmond 
J. Postma       1A:     Caissa  - Euwe 
J.H. Pots       1B:     Paul Keres      - De Pion 
S. Prins        2B:     Haren   - Euwe 2 
A. Rutten       2C:     Spijkenisse     - RSR/Ivoren Toren 
A. Schuytemaker 1A:     HWP(Z)  - Groningen 
H. Strating     2B:     Wageningen      - De Eenhoorn 
H.D. Swart      2A:     ZSC/Saende      - Groningen 2 
C.J. Verbiest   1B:     Delftse SC      - DD 
A.L. Voncken    2D:     VS Maastricht   - ASV 
M. v/d  Wal-Le Comte    2B:     AAS     - Messemaker 1847 
L.A.G.M. Wulffers       1A:     Amstelveen 2    - Oegstgeest '80 
M. Jongerius    M:      Schaakstad Apeldoorn    - Rotterdam 
 
Indeling bekercompetitie 
 
Beker Poule A 
 
Voorronde 
Deze ronde moet voor 27 november 2000 verspeeld zijn. 
 Sneek            - Schaakwoude 
 De Twee Kastelen - Em.Lasker 
 Bedum            - Van der Linde 
 Roden            - Staunton 
 ESG              - Hardenberg 
 Dr.Max Euwe      - VRIMOT     
 Almelo           - Hengelo    
 ASV              - BAT Zevenaar 
 ZSG              - Wageningen   
 
Vrij in de voorronde 
Philidor Lw 
Lewenborg 
Unitas 
Haren 
Groningen 
ESGOO 
Schaakstad Apeldoorn 
 
Ronde 1 
Deze ronde moet voor 1 januari 2001 verspeeld zijn. 
winnaar Sneek/Schaakwoude          - Philidor Lw 
winnaar De Twee Kastelen/Em.Lasker - Lewenborg 
Unitas                             - winnaar Bedum/Van der Linde 
winnaar Roden/Staunton             - Haren 
winnaar Dr.Max Euwe/VRIMOT         - Groningen 
ESGOO                              - winnaar Almelo/Hengelo 
winnaar ESG/Hardenberg             - winnaar ZSG/Wageningen 
winnaar ASV/BAT Zevenaar           - Schaakstad Apeldoorn 
 
Beker Poule B 
Deze ronde moet voor 27 november 2000 verspeeld zijn. 
 En Passant       - Amersfoort     
 Almere           - DBC            
 Grasmat          - Zeist          
 Nieuwendam       - VAS            
 Kijk Uit         - Fischer-Z      
 Aartswoud        - De Eenhoorn    
 Bloemendaal      - VHS            
 ZSC Saende       - Purmerend      
 Weenink          - 0-0-0         
 Euwe             - SGA - Amstelveen 
 SGS - Magnus BSG - HWP (Zaanstad)   
 
Vrij in de voorronde 
Amstelveen 
Magnus BSG 
Utrecht 
Caissa 
SOPSWEPS'29 
 
Ronde 1 
Deze ronde moet voor 1 januari 2001 verspeeld zijn. 
winnaar Nieuwendam/VAS               - Amstelveen 
winnaar En Passant/Amersfoort        - Magnus BSG 
Utrecht                              - winnaar Almere/DBC 
winnaar Aartswoud/De Eenhoorn        - Caissa 
winnaar ZSC Saende/Purmerend         - winnaar Euwe/SGA-Amstelveen 
winnaar SGS-Magnus BSG/HWP(Zaanstad) - winnaar Kijk Uit/Fischer-Z 
winnaar Bloemendaal/VHS              - winnaar Weenink/0-0-0 
winnaar Grasmat/Zeist                - SOPSWEPS'29 
 
Beker Poule C 
Deze ronde moet voor 27 november 2000 verspeeld zijn. 
 Oud Zuylen          - AAS            
 ASC                 - Voorschoten    
 Leiderdorp          - Zwarte Pion    
 Messemaker 1847     - Philidor Leiden 
 Moerkapelle         - Alteveer        
 RSR/Ivoren Toren    - De Ooievaar     
 CSV                 - Promotie        
 Nieuwerkerk         - Hillegersberg   
 LeiSB-Oegstgeest'80 - WSC             
 Overschie           - HSB-WSC         
 
Vrij in de voorronde 
HSG 
Paul Keres 
LSG 
Oegstgeest '80 
DD 
DSC 
 
Ronde 1 
Deze ronde moet voor 1 januari 2001 verspeeld zijn. 
winnaar Oud Zuylen/AAS                  - HSG 
winnaar Messemaker 1847/Philidor Leiden - Paul Keres 
winnaar Leiderdorp/ZwartePion           - LSG 
Oegstgeest '80                          - winnaar Moerkapelle/Alteveer 
winnaar RSR Ivoren Toren/De Ooievaar    - DD 
DSC                                     - winnaar Nieuwerkerk/Hillegersberg 
winnaar LeiSB-Oegstgeest'80/WSC         - winnaar ASC/Voorschoten 
winnaar CSV/Promotie                    - winnaar Overschie/HSB-WSC 
 
Beker Poule D 
Deze ronde moet voor 27 november 2000 verspeeld zijn. 
 Sliedrecht          - D4          
 Charlois/Europoort  - Spijkenisse 
 Krimpen a/d IJssel  - Groothoofd  
 Zierikzee           - Souburg     
 BSV                 - De Wolstad  
 Combinatie          - PION        
 Fianchetto          - Voerendaal  
 HSC Helmond         - Vianen DVP  
 
Vrij in de voorronde 
SMB 
Middelburg 
Ordina 
HMC 
VSM 
Veldhoven 
Eindhoven 
Stukkenjagers 
 
Ronde 1 
Deze ronde moet voor 1 januari 2001 verspeeld zijn. 
winnaar Combinatie/PION       - SMB 
winnaar Zierikzee/Souburg     - Middelburg 
Ordina                        - winnaar Charlois Europoort/Spijkenisse 
HMC                           - winnaar HSC Helmond/Vianen DVP 
winnaar Fianchetto/Voerendaal - VSM 
Veldhoven                     - winnaar BSV/De Wolstad 
winnaar Sliedrecht/D4         - Eindhoven 
Stukkenjagers                 - winnaar  
 
 

reageer via disqus

Nieuwsbank op Twitter

Gratis persberichten ontvangen?

Registreer nu

Profiteer van het gratis Nieuwsbank persberichtenfilter

advertentie