Nieuwsbank

Schrijft, screent en verspreidt persberichten voor journalistiek, search en social media. Hét startpunt om uw nieuws wereldkundig te maken. Ook voor follow-ups, pitches en korte videoproducties.

Deelnemers aan internationale paardenwedstrijden

Datum nieuwsfeit: 01-11-2000
Vindplaats van dit bericht
Bron: Razende Robot Reporter
Zoek soortgelijke berichten
Horses of the Dutch



Deelnemers aan internationale wedstrijden 1-5 november 2000 CSI-W Millstreet (IRL) 1-5 november 2000
Tel. 00353 2970800 - Fax 00353 2970305 - Email (milhorse@iol.ie)

Edwin Klokman (Barchem) - Agossi, Bluf, Masasyvo Edwin Smits (Meerlo) - Galanda, Inspiration, Querelle Leon Thijssen (Baarlo) - Abebe Bikila, Hickory, Logtenburgs Hot Shot Eric Willemsz Geeroms (Helmond) - Karlstad, Lely, Mr. Itt

CSI-A Verona (ITA) 2-5 november 2000
Tel. 0039 0458298179 - Fax 0039 0458298107

Rob Eras (Helvoirt) - Collezione Cesaro La Perla, Collezione Cesaro Valentino
Dion van Groesen (Mierlo) - Dinky-Toy, Jambers, Joris Jack Leemans (Dorst) - Gasaya's La Pomme, Izaura G

CSI-A Zuidlaren (NED) 3-5 november 2000
Tel. 020 4655446 - Fax 020 4651640 - Email (joyce@eqi.nl)

Mathijs van Asten (Ysselsteyn) - Arnaldo, Koodwill, Larone Rob Ehrens (Weert) - Balaboeska R, Celano, Kir Royal Peter Geerink (Gelselaar) - Goldy, Heartbreaker, Iroko Emile Hendrix (Baarlo) - Audi's Kathja, RBG Finesse, RBG Jupiter Angelique Hoorn (Wanneperveen) - Hascal, Liberty, Meyboom's Millennium Proof
Yves Houtackers (Weert) - Copa d'Oro, Gentleman, Granni-G Carry Huis in 't Veld (Diemen) - Ireach Hay Guy, Ireach Iceberg, Supertramp
Patrick Jurriëns (Duiven) - Brugman's El Pasja, Brugman's Gullit, Hadine
Hanneke Mol (Breda) - Molca's First Lady, Molca's Ivory Piet Raymakers (Asten) - Copaco Cher, Copaco Duna, Copaco Praline Wout-Jan van der Schans (Lunteren) - Broere Goldenbridge, Broere VDL Corland, Kimberley
Wil Schellekens (Esbeek) - Stapp's Aerobic, Stapp's Hollywood, Stapp's Laila
Ben Schröder (Putte) - Jewel's Emerald II, Jewel's Ivory, Jewel's Pleonast
Gerco Schröder (Tubbergen) - Eurocommerce Cartagene, Eurocommerce Fortaleza, Eurocommerce Sevilla
Wim Schröder (Tubbergen) - Eurocommerce Atlanta, Eurocommerce Florence, Eurocommerce Sydney
Eric van der Vleuten (Mierlo) - Audi's Candlelight, Audi's Impression, Audi's Jikke
Albert Voorn (Someren) - Tinello Ischa, Tinello Kwidanta, Tinello Louisiana
Jur Vrieling (Holwierde) - Labor's Jumper, Labor's VDL Indorado, Labor's VDL Kalusha
Albert Zoer (Echten) - Faldo, Kijoy for Ever, Lincoln

CSI-A Wiener Stadthalle (AUT) 3-6 november 2000 Tel. 0043 18787812273 - Fax 0043 18787813723 - Email (pferdefreunde@chello.at)

Roelof Bril (Westendorp) - Kor II, Phin Phin
Jeroen Dubbeldam (Ootmarsum) - Inter Access Chanel, Inter Access Renoir
Marc Houtzager (Rouveen) - Jacomar, Petronella

CSI-C Luik (BEL) 2-4 november 2000
Tel. 0032 43608416 - Fax 0032 43609178

Mischa Everse-van de Kraats (Bergschenhoek) - Kairo, Keaton Paul van Herten (Leende) - Ferrari, Garcon II
Astrid van Leeuwen (Lierop) - Jamaika L, Skyman L

CSI-J/YR-A en CSIP-A Wanroij (NED) 2-4 november 2000 Tel. 0485 478416 - Fax 0485 478225 - Email (nkb.centrum@nhs.nl)

CSI-J/YR-A:
Bart Bles (Wanneperveen) - Kassian, Marpe's Jicky Inge van den Bosch (Nuenen) - Goubergh's Diolene, I Spy Tom Brinkman (Albergen) - Expo-on-Horse, Jolinque Marco Brinkman (Baarlo) - Jupiter
Madelein Brugman (Ambt Delden) - Jerremy, King Kadermie Pieter-Martyn de Bruyn (Driebergen-Rijsenburg) - Jalisco, Laranco, Palm Springs
Ellen van Bussel (Roggel) - Afari
Thijs Clauwers (Nederweert Eind) - Imago
Veronica Feigel (Mierlo) - Coco, Kimberly
Tim Franssen (Roosendaal) - Harley, Lady Carthago Lizzy de Gooijer (Assendelft) - Matsuru's Ippon Willem Greve (Haaksbergen) - Creool, Kyraleen
Niek Groenewoud (Elst Gld.) - Vienna
Jeroen Hendriks (Duiven) - Domengo, Lareina Z
Wendy Hermans (Roggel) - Mr. Ed, Panama
Reggy Hoffmann (Helmond) - Laurin, Loretta
Rogier Linssen (Belfeld) - Gucci, Loncorde
Kees Lips (Breda) - Leader, Lilena
Thijs Meulemeesters (Boekel) - Kapsones, Leminka II Kevin van den Nieuwenhuyzen (Brasschaat Bel.) - Jawaryn, Jeffink, Le Concorde
Kevin Olsmeyer (Doorwerth) - Top's Charly, Top's Garfield Marleen Oudbier (Kaatsheuvel) - Davino, Laranco Johnny Pals (As Bel.) - Gabelou, Nigvette van Butswerve, Vilja Wasa Cristiaan van de Plasse (Yerseke) - Delta Mossel Skybreaker Annemarie Poels (Swolgen) - Black Jack, Katmandu Twan van Rooy (Berlicum) - Laser
Mylene Rulkens (Maasbracht) - Ieniemienie
Arnoud Sekreve (Roosendaal) - Goubergh's Clarence, Goubergh's Pierre Lian Timmermans (Beesel) - Adios, Paris 35
Dave Tolboom (Bunschoten-Spakenburg) - Kambius
Maurice van Vliet (Breda) - Kasino, Rembrandt
Wim Vos (Apeldoorn) - Bertone T, Diana
Rob Wiering (Reek) - Bokemo's Capuchina, Bokemo's M.P.R., Clover Fashion

CSIP-A:
Jack Ansems (Poppel Bel.) - Doeternietoe, Kinkie, Poco Loco Girl Marie-Louise Bakker (Aadorp) - Capuccino, Rockefeller Nadine Bakker (Nieuw Roden) - Apache A.B.
Angela van den Berg (Almere) - Dandy
Marleen Bruggink (Weerselo) - Balou, Biondy
Patty Custers (Hunsel) - Charieffa
Anique Diks (Vorstenbosch) - Nachico
Thijs van Doremalen (Rosmalen) - Mc Cloud, Special Delivery Marjet Drost (Holten) - King Kadanz
Dominique Greeve (Bergschenhoek) - Lex BB, Magic BB Natascha Hermans (Roggel) - Bonfire, Golden Lady Maikel Heydens (Enschede) - Eternity, HT The First Lady Wesley Heydens (Enschede) - Disisbisnis
Sophie Horn (Ootmarsum) - Just Shannons Way, Scarlet H Tim Lips (Made) - Golden Rock, Kantje's Gonzales Sophia Lutgens (Huis ter Heide) - Hertogin, Mister Amontinaro Cindy Perdaen (Sas van Gent) - Little Ratina, Mick Carolein van de Plasse (Yerseke) - Delta Mossel's Lady Ratina, Deltamossel Ambassador
Caroline Poels (Swolgen) - Jackaroo Jasper, Night Vision Joost Post (Bergschenhoek) - Posthuys' Archie
Roxanne van Rijswijk (Boskoop) - Vicky de la Haye Brigitte Smits (Honselersdijk) - Ashfield Silver Ghost Niels Tacken (Horst) - Aqua Vite, Chester
Frank Ubachs (Nieuwstadt) - Hertel Beauty, Hertel Bonaparte Sander Ubachs (Nieuwstadt) - Hertle Safari, Hertel Teddy Boy Judith Vetker (Wierden) - Baloubet du Rouet W/V, Mississippi Janou Vlaar (Baexem) - Giovanni, Tylano
Maikel van der Vleuten (Mierlo) - Audi's Nikita, Audi's Super Brat Roy Wilten (Zwolle) - Heartbreaker, Revenge



©1999 Horses of the Dutch - All rights reserved read our Disclaimer

reageer via disqus

Nieuwsbank op Twitter

Gratis persberichten ontvangen?

Registreer nu

Profiteer van het gratis Nieuwsbank persberichtenfilter

advertentie