Nieuwsbank

Schrijft, screent en verspreidt persberichten voor journalistiek, search en social media. Hét startpunt om uw nieuws wereldkundig te maken. Ook voor follow-ups, pitches en korte videoproducties.

Exact Holding NV Halfjaarresultaten 2002

Datum nieuwsfeit: 25-07-2002
Bron: Ingezonden persbericht
Zoek soortgelijke berichten

Exact Holding NV


Halfjaarresultaten 2002

Resultaat Exact Software in eerste halfjaar 2002 stabiel
ondanks zwakke markt

Persbericht 25 juli 2002
Exact Holding N.V. (EURONEXT: EXACT) kondigt vandaag de resultaten over de eerste zes maanden van het jaar tot en met juni 2002 aan.
Resultaten(in§'000) 2002/12001/12000/1
Omzet
Software32.65737.53125.243
Onderhoudscontracten55.30048.80639.976
Implementatie en consultancy15.52415.63314.093
Totaal omzet103.481101.97079.312
Kosten
Kosten van de omzet9.6178.8606.248
Personeelslasten46.18043.79441.144
Afschrijvingen3.3163.5922.022
Overige operationele kosten13.94113.49512.300
Verkoop & Marketing8.44410.3616.647
Totaal kosten81.49880.10268.361
Operationeel resultaat21.98321.86810.951
FinanciŽle baten1.4821.3382.028
Winst voor belasting23.46523.20612.979
Vennootschapsbelasting6.3746.3603.534
Netto resultaat17.09116.8469.445
Amortisatie van goodwill3.2872.0690
Netto resultaat na amortisatie13.80414.7779.445
Operationeelresultaatals%vandeomzet21%21%14%
Nettoresultaatals%vandeomzet 17%17%12%
Per aandeel
Gemiddeld aantal aandelen (verwaterd)23.35323.37623.236
Winst per aandeel0,730,720,41
Winst ...

Dit waren de eerste 100 woorden van de door u opgevraagde pagina uit het Nieuwsbank persberichtenarchief. Na betaling kunt u het hele persbericht lezen.
Bent u abonnee? Klik hier om uw wachtwoord op te geven.
Wilt u nu snel binnen tien minuten abonnee worden? Klik dan hier.

Klik hier om het volledige persbericht te lezen




reageer via disqus

Nieuwsbank op Twitter

Gratis persberichten ontvangen?

Registreer nu

Profiteer van het gratis Nieuwsbank persberichtenfilter

advertentie