Nieuwsbank - Interactief Nederlands Persbureau
Nieuwsbank - Interactief Nederlands Persbureau
Nieuwsbank - Interactief Nederlands Persbureau Inloggen Abonneren Over Nieuwsbank Uw reactie

  Nieuwsbank voorpagina
  Alle persberichten van vandaag
  Persbericht plaatsen
 

Uitgebreid zoeken
Service:
Verstuur persbericht
E-mailservice
RSS
Follow nieuwsbank on Twitter
Boeken
Proefabonnementen
(Thuis) studeren
Vacatures
Verzekeringen
Vliegtickets


 

Uitreiking jaarlijkse onderwijsprijzen

Datum nieuwsfeit: 17-06-2009
Vindplaats van dit bericht
Dit is een authentiek persbericht Bron: Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC)
Printversie Printversie
Zoek soortgelijke berichten Zoek soortgelijke berichten
Scroll de pagina (druk op een toets of muisknop om het scrollen te stoppen)

Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC)

Uitreiking jaarlijkse onderwijsprijzen

Publicatiedatum: 29 mei 2009 | PERSBERICHT
Aandachtsgebieden: Onderwijs en opleidingen

Op woensdag 17 juni 2009, om 16.00 uur, vindt in de Burumazaal van het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) de jaarlijkse uitreiking van de onderwijsprijzen plaats. Tijdens een feestelijke bijeenkomst worden zes prijzen uitgereikt.

De Raad van Bestuur kent de LUMC Student Research Awards toe aan een student Geneeskunde en een student Biomedische Wetenschappen voor het beste onderzoek. De M.F.L.S. reikt de prof. dr. G.J. Tammelingprijs uit. Dit is de prijs voor de beste docent van het LUMC. Daarnaast reikt de M.F.L.S. een prijs uit voor het beste onderwijsblok Geneeskunde en Biomedische Wetenschappen. Ook de afdeling die het beste uit de Co-Raad enquête komt ontvangt uit handen van de Leidse Co-Raad een prijs. De voorbereidingen zijn in volle gang en de genomineerden zijn al bekend, op de nominaties voor het beste co-schap na. Die worden binnenkort bekend gemaakt. LUMC Student Research Award Juryvoorzitter Jan Anthonie Bruijn en de voorzitter van de M.F.L.S. presenteren de bijeenkomst.





De uitreiking zal muzikaal worden ondersteund door de Delftse Oud-Studenten Big-Band 'The Band Formally Known As Archie And The Bunkers'. Deze BigBand zal ook een workshop in de Geschiedenis van de Rock´n Roll geven. Het belooft een bijzondere uitreiking te worden.

De genomineerden:

Student Research Award Biomedische Wetenschappen:

Mathilde Almekinders
Willemijn Quispel
Jolien Suurmond

Beste onderwijsblok Biomedische Wetenschappen:

Introduction into the Neurosciences
Hormones and the Nervous System
FOS Molecular Virology

Student Research Award Geneeskunde:

Mark Lobatto
Mirjam Botermans
Maria Sleddering

Beste onderwijsblok Geneeskunde:

Hart en Bloedsomloop
Houding en Beweging
Bewegingsapparaat

Prof. dr. G.J. Tammelingprijs:

Dr. B.O. Roep
Dr. M.J. Gosselink
Dr. O. Meijer

Persberichten.nl
Volg actuele persberichten, zelf feeds selecteren
www.persberichten.nl


Tweet This! // zoek soortgelijke berichten // Vindplaats van dit bericht // Printversie

Dit is een bericht uit het Nieuwsbank persberichtenarchief. Gegevens in dit bericht kunnen verouderd zijn. Overname is toegestaan onder voorwaarden. Eventueel in dit bericht vermelde (e-mail) adressen en telefoonnummers zijn uitsluitend bedoeld voor journalisten.

Terug naar boven




 
 
Voorpagina / / Persberichten lezen / / Persbericht plaatsen / / Wie-is-Wie

Abonneren -- Over Nieuwsbank -- Privacy Policy -- Uw reactie