Nieuwsbank - Interactief Nederlands Persbureau
Hoe schrijf ik een persbericht? Tips & trucs voor het schrijven van een bondig persbericht: www.persbericht.nl
Persberichten ontvangen? Ontvang persberichten op maat: maak een Nieuwsbank persberichtenfilter aan
Persbericht verspreiden? Verstuur direct uw persbericht via het Nieuwsbank persberichtenformulier
Nieuwsbank - Interactief Nederlands Persbureau
Nieuwsbank - Interactief Nederlands Persbureau Inloggen Abonneren Over Nieuwsbank Uw reactie

  Nieuwsbank voorpagina
  Alle persberichten van vandaag
  Persbericht plaatsen
  Verstuur persbericht
Ontvang persberichten
Uitgebreid zoeken

RSS Follow nieuwsbank on Twitter Nieuwsbank B.V. on LinkedIn



 

Sportmarkt in Enkhuizen

Datum nieuwsfeit: 28-03-2010
Vindplaats van dit bericht
Dit is een authentiek persbericht Bron: Gemeente Andijk
Printversie Printversie
Zoek soortgelijke berichten Zoek soortgelijke berichten

Bookmark and Share

Scroll de pagina (druk op een toets of muisknop om het scrollen te stoppen)

Gemeente Andijk


Sportmarkt in Enkhuizen

19-03-2010
Sportbeleving en informatie over sporten met een beperking Zondag 28 maart a.s. organiseert het Samenwerkingsverband Aangepast Sporten in samenwerking met Enkhuizen Actief een aangepast sporten markt in sporthal de Drecht.
Sportverenigingen uit de omgeving met een activiteit voor mensen met een beperking zullen zich presenteren. Om 13.00 uur wordt de actieve sportmarkt geopend door dhr. H. Boland wethouder gemeente Enkhuizen en blinde topgolfer Ronald Boef. De toegang is gratis.




De markt is speciaal voor inwoners uit West-Friesland met een beperking die willen weten en zien wat er op het gebied van aangepast sporten in de regio aangeboden wordt. Er zijn tien verenigingen aanwezig die een sportaanbod hebben voor mensen met een verstandelijke of lichamelijke beperking of chronische aandoening. Er zijn ook verenigingen die hun activiteit als clinic aanbieden waar gratis aan deelgenomen kan worden om de sport zelf eens te proberen. Sportservice Noord-Holland zorgt voor rolstoelen die gebruikt kunnen worden voor bijvoorbeeld de rolstoelvaardigheidsclinic of de rolstoeltennisclinic. Andere clinics waar aan deelgenomen kan worden zijn o.a. rolstoeldansen, golf, g-voetbal, boccia en aerobic voor mensen met een hersenletsel.





Verder zijn ook organisaties als Autifit aanwezig met informatie over sporten met een stoornis in het autistisch spectrum, een diëtiste van de Omring, Sailwise voor aangepast zeilen en EmCart Sport met informatie over sportrolstoelen. Kijk voor de volledige lijst met aanwezigen en het tijdschema van de clinics op
www.aangepastsporten.info. De sportmarkt wordt gehouden in sporthal de Drecht, Boendersveld 1 te Enkhuizen en is van 13.00-16.00 uur geopend voor bezoekers. Wilt u meer informatie over de sportmarkt of aangepast sporten in het algemeen, dan kunt u contact opnemen met de regiomedewerker aangepast sporten Mariska Bakker via telefoonnummer: 0229-287704 of via mail.

template afbeelding

Gemeente Andijk | Middenweg 73 | 1619 ZG | info@andijk.nl | www.andijk.nl |





*

Bookmark and Share


// zoek soortgelijke berichten // Vindplaats van dit bericht // Printversie

Dit is een bericht uit het Nieuwsbank persberichtenarchief. Gegevens in dit bericht kunnen verouderd zijn. Overname is toegestaan onder voorwaarden. Eventueel in dit bericht vermelde (e-mail) adressen en telefoonnummers zijn uitsluitend bedoeld voor journalisten.


Terug naar boven





*
 
 
Voorpagina / / Persberichten lezen / / Persbericht plaatsen / / Wie-is-Wie

Abonneren -- Over Nieuwsbank -- Privacy Policy -- Uw reactie