Nieuwsbank - Interactief Nederlands Persbureau
Hoe schrijf ik een persbericht? Tips & trucs voor het schrijven van een bondig persbericht: www.persbericht.nl
Persberichten ontvangen? Ontvang persberichten op maat: maak een Nieuwsbank persberichtenfilter aan
Persbericht verspreiden? Verstuur direct uw persbericht via het Nieuwsbank persberichtenformulier
Nieuwsbank - Interactief Nederlands Persbureau
Nieuwsbank - Interactief Nederlands Persbureau Inloggen Abonneren Over Nieuwsbank Uw reactie

  Nieuwsbank voorpagina
  Alle persberichten van vandaag
  Persbericht plaatsen
  Verstuur persbericht
Ontvang persberichten
Uitgebreid zoeken

RSS Follow nieuwsbank on Twitter Nieuwsbank B.V. on LinkedIn



 

90ste Kaagweek start vanavond met vlootschouw

Datum nieuwsfeit: 09-07-2010
Vindplaats van dit bericht
Dit is een authentiek persbericht Bron: Watersportverbond
Printversie Printversie
Zoek soortgelijke berichten Zoek soortgelijke berichten

Bookmark and Share

Scroll de pagina (druk op een toets of muisknop om het scrollen te stoppen)

Watersportverbond - KNWV

90ste Kaagweek start vanavond met vlootschouw

vrijdag 9 juli 2010

De negentigste Kaagweek gaat vanavond 9 juli met een traditionele vlootschouw van start. Vanaf zaterdagmorgen 10 juli komen honderden zeilers van diverse niveaus en leeftijden in actie. Vijf dagen voor aanvang staan er 233 boten ingeschreven, verdeeld over 24 klassen.




Foto Wim Haze De feestelijke openingceremonie begint rond 19.00 uur in Park Groot Leerust in Warmond en eindigt omstreeks 22.00 uur met een muzikaal onthaal bij de Sociëteit De Kaag. Na de officiële
openingswoorden van de voorzitter Jan Bart Lucas en de burgemeester van de gemeente Teylingen, de heer Sander Schelberg, volgt de unieke vlootschouw.





Vertegenwoordigers van alle deelnemende Kaagweek-klassen formeren zich in 'kop-staart' kiellinie. Deze sleep zal langzaam door de Leede en over de Laeck richting Kaagsociëteit varen. Uiteraard vergezeld door een armada van sloepen en andere boten. Ondermeer met traditionele live muziek. De vloot wordt begeleid door een originele sloep met
Koninklijke allure. Eenmaal bij de Sociëteit aangekomen, barst het feest los.

Niet te lang, want de volgende ochtend om 10.00 uur klinkt het eerste startschot. De Regenboog is met 49 inschrijvingen de grootste klasse, gevolgd door de Pampus (24) en Valk (23). De traditionele
Holland-Friesland Teamwedstrijden in de Regenboog vinden plaats op zaterdag-, zondag- en dinsdagmiddag vanaf 17.00 uur. Op maandag 12 juli om 17.00 uur staan de damesraces in de Regenboog en Valk gepland.

Voor meer informatie, surf naar www.kaagweek.nl.




*

Bookmark and Share


// zoek soortgelijke berichten // Vindplaats van dit bericht // Printversie

Dit is een bericht uit het Nieuwsbank persberichtenarchief. Gegevens in dit bericht kunnen verouderd zijn. Overname is toegestaan onder voorwaarden. Eventueel in dit bericht vermelde (e-mail) adressen en telefoonnummers zijn uitsluitend bedoeld voor journalisten.


Terug naar boven





*
 
 
Voorpagina / / Persberichten lezen / / Persbericht plaatsen / / Wie-is-Wie

Abonneren -- Over Nieuwsbank -- Privacy Policy -- Uw reactie