Nieuwsbank - Interactief Nederlands Persbureau
Hoe schrijf ik een persbericht? Tips & trucs voor het schrijven van een bondig persbericht: www.persbericht.nl
Persberichten ontvangen? Ontvang persberichten op maat: maak een Nieuwsbank persberichtenfilter aan
Persbericht verspreiden? Verstuur direct uw persbericht via het Nieuwsbank persberichtenformulier
Nieuwsbank - Interactief Nederlands Persbureau
Nieuwsbank - Interactief Nederlands Persbureau Inloggen Abonneren Over Nieuwsbank Uw reactie

  Nieuwsbank voorpagina
  Alle persberichten van vandaag
  Persbericht plaatsen
  Verstuur persbericht
Ontvang persberichten
Uitgebreid zoeken

RSS Follow nieuwsbank on Twitter Nieuwsbank B.V. on LinkedIn



 

Festival Summertime voor de thuisblijvers

Datum nieuwsfeit: 30-07-2010
Vindplaats van dit bericht
Dit is een authentiek persbericht Bron: Gemeente Den Haag
Printversie Printversie
Zoek soortgelijke berichten Zoek soortgelijke berichten

Bookmark and Share

Scroll de pagina (druk op een toets of muisknop om het scrollen te stoppen)

Gemeente Den Haag

Festival Summertime voor de thuisblijvers


* Laatste wijziging: 30 juli 2010

Bezoek het gratis zomerfestival Summertime in hartje Den Haag. Op vrijdag 30 juli, zaterdag 31 juli en zondag 1 augustus wordt de Grote Markt in Den Haag omgetoverd tot een festivalparkje met gras en een schilderachtig carrouselpodium. U kunt er genieten van muziek, dans en theater.




De 3 festivaldagen hebben elk een eigen thema. Vrijdag staat in het teken van slagwerk. Zaterdag zullen snaren het belangrijkste thema van het programma zijn en zondag draait het voornamelijk om piano. Meesters en jonge talenten uit verschillende culturen zullen op hun unieke eigen wijze hun instrumenten bespelen.
Uñas de Gato (foto Martje de Graaf, bron flamenco-underground.nl)





Dyzack en Drumbassadors

Het Summertime Festival presenteert een mix van stijlen, voornamelijk muziek en dans, maar ook theatrale voorstellingen. Het Summertime Festival biedt een podium voor een diversiteit aan artiesten zoals Dyzack (alternative/singersongwriter), Drumbassadors (slagwerk), Hat FitZ & Cara (acoustic swamp blues) en de Haags/Zweedse Johannes Möller, winnaar van de International Concert Artist Competition 2010 van de Guitar Foundation of America. Deze wedstrijd in de stad Austin (Texas) wordt internationaal gezien als een van de belangrijkste ter wereld.

Ook dans is goed vertegenwoordigd in het festivalprogramma met onder andere Uñas de Gato (flamenco met gitaarmuziek), Samir Calixto & Jan Willem Troost (moderne dans en chello) en Clear Flow (klassiek ballet en hiphopdans).

Het Summertime Festival biedt een bijzonder en gevarieerd programma. Kom 30 juli, 31 juli en 1 augustus naar de Grote Markt in Den Haag om ontspannen te loungen in een bijzonder sfeervolle omgeving met verrassende acts. Midden in het centrum van Den Haag. Vrijdag 30 juli start het Summertime Festival om 15.00 uur. Op zaterdag en zondag kun je het festival bezoeken vanaf 13.00 uur. De toegang is gratis!
* Meer informatie? www.summersummersummertime.nl




*

Bookmark and Share


// zoek soortgelijke berichten // Vindplaats van dit bericht // Printversie

Dit is een bericht uit het Nieuwsbank persberichtenarchief. Gegevens in dit bericht kunnen verouderd zijn. Overname is toegestaan onder voorwaarden. Eventueel in dit bericht vermelde (e-mail) adressen en telefoonnummers zijn uitsluitend bedoeld voor journalisten.


Terug naar boven





*
 
 
Voorpagina / / Persberichten lezen / / Persbericht plaatsen / / Wie-is-Wie

Abonneren -- Over Nieuwsbank -- Privacy Policy -- Uw reactie