Nieuwsbank - Interactief Nederlands Persbureau
Hoe schrijf ik een persbericht? Tips & trucs voor het schrijven van een bondig persbericht: www.persbericht.nl
Persberichten ontvangen? Ontvang persberichten op maat: maak een Nieuwsbank persberichtenfilter aan
Persbericht verspreiden? Verstuur direct uw persbericht via het Nieuwsbank persberichtenformulier
Nieuwsbank - Interactief Nederlands Persbureau
Nieuwsbank - Interactief Nederlands Persbureau Inloggen Abonneren Over Nieuwsbank Uw reactie

  Nieuwsbank voorpagina
  Alle persberichten van vandaag
  Persbericht plaatsen
  Verstuur persbericht
Ontvang persberichten
Uitgebreid zoeken

RSS Follow nieuwsbank on Twitter Nieuwsbank B.V. on LinkedIn



 

Getuigenoproep: woninginbraken Elshout

Datum nieuwsfeit: 18-08-2010
Vindplaats van dit bericht
Dit is een authentiek persbericht Bron: Politie Brabant-Noord
Printversie Printversie
Zoek soortgelijke berichten Zoek soortgelijke berichten

Bookmark and Share

Scroll de pagina (druk op een toets of muisknop om het scrollen te stoppen)

Politie Brabant-Noord

Kom bij de politie

Getuigenoproep: woninginbraken Elshout

Elshout, 18-08-2010

In de nacht van dinsdag op woensdag hebben inbrekers toegeslagen in drie woningen in Elshout. Er werd ingebroken op de Heusdenseweg, de Kerkstraat en de Schanswijk. Bij de inbraken werden goederen meegenomen, en in een geval ook een personenauto.




De politie is een onderzoek gestart en is nog op zoek naar getuigen die mogelijk iets gezien of gehoord hebben. Zij kunnen zich melden bij de politie team Heusden via: 0900-8844.





U kunt de politie helpen in de strijd tegen woninginbrekers. Meldt verdachte situaties altijd! Op die manier wordt de pakkans van inbrekers veel groter.

Maak het inbrekers zo moeilijk mogelijk om uw huis binnen te komen. Sluit bijvoorbeeld ramen en deuren altijd goed af. Meer tips kunt u vinden op onze website: www.politie.nl/brabant-noord.



*

Bookmark and Share


// zoek soortgelijke berichten // Vindplaats van dit bericht // Printversie

Dit is een bericht uit het Nieuwsbank persberichtenarchief. Gegevens in dit bericht kunnen verouderd zijn. Overname is toegestaan onder voorwaarden. Eventueel in dit bericht vermelde (e-mail) adressen en telefoonnummers zijn uitsluitend bedoeld voor journalisten.


Terug naar boven





*
 
 
Voorpagina / / Persberichten lezen / / Persbericht plaatsen / / Wie-is-Wie

Abonneren -- Over Nieuwsbank -- Privacy Policy -- Uw reactie