Nieuwsbank - Interactief Nederlands Persbureau
Hoe schrijf ik een persbericht? Tips & trucs voor het schrijven van een bondig persbericht: www.persbericht.nl
Persberichten ontvangen? Ontvang persberichten op maat: maak een Nieuwsbank persberichtenfilter aan
Persbericht verspreiden? Verstuur direct uw persbericht via het Nieuwsbank persberichtenformulier
Nieuwsbank - Interactief Nederlands Persbureau
Nieuwsbank - Interactief Nederlands Persbureau Inloggen Abonneren Over Nieuwsbank Uw reactie

  Nieuwsbank voorpagina
  Alle persberichten van vandaag
  Persbericht plaatsen
  Verstuur persbericht
Ontvang persberichten
Uitgebreid zoeken

RSS Follow nieuwsbank on Twitter Nieuwsbank B.V. on LinkedIn



 

Ontruimingsoefening in ATC

Datum nieuwsfeit: 02-09-2010
Vindplaats van dit bericht
Dit is een authentiek persbericht Bron: Politie Brabant-Noord
Printversie Printversie
Zoek soortgelijke berichten Zoek soortgelijke berichten

Bookmark and Share

Scroll de pagina (druk op een toets of muisknop om het scrollen te stoppen)

Politie Brabant-Noord

Ontruimingsoefening in ATC

Sambeek, 02-09-2010

Donderdagochtend omstreeks 06.30 uur hebben politie, brandweer en gemeente een ontruimingsoefening, mèt flinke rookontwikkeling, georganiseerd in ATC Sambeek. Enkele weken geleden was daar naar aanleiding van een serie loze brandmeldingen een persoon van het ATC verwijderd, omdat de brandweer al verschillende keren voor niets was uitgerukt. Sinds vorige week waren er weer enkele loze brandmeldingen binnengekomen bij de brandweer. Om de (tijdelijke) bewoners van het ATC duidelijk te maken wat de gevolgen zijn van deze meldingen, werd deze ontruimingsoefening georganiseerd.


Er reageerde geen enkele bewoner op het brandalarm. De leiding van het ATC had tien minuten gewacht, na het afgaan van het alarm door heel het pand, voordat zij alle bewoners wakker ging maken. Na een kwartier stonden alle bewoners dan eindelijk buiten. Daar konden de wijkagent en de brandweercommandant duidelijk maken wat het gevaar van loze meldingen en het niet reageren op een brandmelding was.







*

Bookmark and Share


// zoek soortgelijke berichten // Vindplaats van dit bericht // Printversie

Dit is een bericht uit het Nieuwsbank persberichtenarchief. Gegevens in dit bericht kunnen verouderd zijn. Overname is toegestaan onder voorwaarden. Eventueel in dit bericht vermelde (e-mail) adressen en telefoonnummers zijn uitsluitend bedoeld voor journalisten.


Terug naar boven





*
 
 
Voorpagina / / Persberichten lezen / / Persbericht plaatsen / / Wie-is-Wie

Abonneren -- Over Nieuwsbank -- Privacy Policy -- Uw reactie