Nieuwsbank - Interactief Nederlands Persbureau
Hoe schrijf ik een persbericht? Tips & trucs voor het schrijven van een bondig persbericht: www.persbericht.nl
Persberichten ontvangen? Ontvang persberichten op maat: maak een Nieuwsbank persberichtenfilter aan
Persbericht verspreiden? Verstuur direct uw persbericht via het Nieuwsbank persberichtenformulier
Nieuwsbank - Interactief Nederlands Persbureau
Nieuwsbank - Interactief Nederlands Persbureau Inloggen Abonneren Over Nieuwsbank Uw reactie

  Nieuwsbank voorpagina
  Alle persberichten van vandaag
  Persbericht plaatsen
  Verstuur persbericht
Ontvang persberichten
Uitgebreid zoeken

RSS Follow nieuwsbank on Twitter Nieuwsbank B.V. on LinkedIn



 

Nieuw zwembad bij Andel: waar staan we nu?

Datum nieuwsfeit: 24-11-2011
Vindplaats van dit bericht
Dit is een authentiek persbericht Bron: Gemeente Woudrichem
Printversie Printversie
Zoek soortgelijke berichten Zoek soortgelijke berichten

Bookmark and Share

Scroll de pagina (druk op een toets of muisknop om het scrollen te stoppen)

Gemeente Woudrichem

NIEUWS

Nieuw zwembad bij Andel: waar staan we nu?

Aalburg en Woudrichem willen samen een nieuw zwembad bouwen in Andel, aan de Middenweg vlakbij de Neer Andelse weg.




Vijf bedrijven hebben belangstelling om het nieuwe zwembad te ontwerpen en te bouwen. De komende tijd zullen de twee gemeenten de vijf plannen beoordelen en uiteindelijk het beste plan kiezen. Die keuze wordt gemaakt in januari 2012.





De gemeenten hebben een aantal eisen geformuleerd waaraan de inschrijvingen moeten voldoen. Om te beginnen moet het bad gerealiseerd worden binnen een vast budget.
Daarvoor moet dan een minimaal aantal vierkante meters badwater, zowel binnen als buiten, worden ontworpen en gebouwd. Er moet een wedstrijdbad komen dat aan de eisen van de Zwembond voldoet, en natuurlijk de nodige kleedlokalen. Ook liggen er eisen en wensen op het gebied van duurzaamheid vast.

Het plan met de beste verhouding prijs-kwaliteit wordt gekozen, met andere woorden: het plan dat de maximale kwaliteit biedt voor het vaste budget.

Het is de bedoeling dat de eerste duik in het nieuwe zwembad bij de opening van het buitenseizoen van 2014 genomen kan worden. Een flink aantal stappen moet daarvoor gezet worden: allereerst buigen de gemeenteraden van Aalburg en Woudrichem zich in maart 2012 over de financiën, de raden moeten immers het geld beschikbaar stellen. Het jaar 2012 staat ook gereserveerd voor alle stappen die het bestemmingsplan voor het zwembad moet doorlopen. In 2013 kan dan begonnen worden met de bouw.

Via deze website wordt u regelmatig op de hoogte gehouden van de voortgang.





*

Bookmark and Share


// zoek soortgelijke berichten // Vindplaats van dit bericht // Printversie

Dit is een bericht uit het Nieuwsbank persberichtenarchief. Gegevens in dit bericht kunnen verouderd zijn. Overname is toegestaan onder voorwaarden. Eventueel in dit bericht vermelde (e-mail) adressen en telefoonnummers zijn uitsluitend bedoeld voor journalisten.


Terug naar boven





*
 
 
Voorpagina / / Persberichten lezen / / Persbericht plaatsen / / Wie-is-Wie

Abonneren -- Over Nieuwsbank -- Privacy Policy -- Uw reactie