VVV Groningen

(Wijzigingen voorbehouden) Top

KUNST EN CULTUUR IN GRONINGEN

MUZIEK EN THEATER

Dinsdag 25 Januari T/M 10 Juni

GRONINGEN
De Machinefabriek - Bloemstraat 38 - 050-3113141 - MF 2000 - Tien verschillende theatermakers maken een voorstelling onder het motto: anarchie, energie en amusement Op locaties in de stad of in de MF Exacte data en voorstelling, zie lijst.

Woensdag 22 T/M Zaterdag 25 Maart

GRONINGEN
Grand Theatre - 20.30 uur - THE ART OF TWO - Dans door Galili Dance - ¦ 17.50, CJP/Pas 65 ¦ 15.00 - GT pas f12.50

Woensdag 22 T/M Zondag 26 Maart

Openbare Bibliotheek - Oude Boteringestraat 18 - 050-3683683 - 12.30 uur/zo 14.30/ za 25/3 niet - ZAPPEN - Brood en Spelen, lunchtheater van Harold Pinter door theatergroep La Tempe - ¦ 7.50 - leden OB f5.00/Stadjerspas gratis

Donderdag 23 Maart T/M Zaterdag 1 April

GRONINGEN
De Machinefabriek - Bloemstraat 38 - 050-3113141 - 19.00 en 21.30 - niet 26,27/3 - U.S AMOK/VERSTROOICIJNSD - Toneel door Koos Terpstra (19.00 uur) en Ludo Hoogmartens, i.k.v MF 2000: tien theatermakers over thema: anarchie, energie en amusement - ¦ 17.50 - restaurant open in pauze (diner)

Vrijdag 24 Maart

GRONINGEN

* Bibliotheek, filiaal Noorderbad - Oosterhamrikkade 66 - 050-5772076 - 20.00 uur - WIJLEN DE MOEDER VAN MEVROUW - Klucht van Georges Feydeau - ¦ 5.00 - met Stadjerspas f 2,50
* C Damsterdammertje - Damsterdiep 2/1 - 050-3121276 - 21.30 uur - BJORN ROZENGAARD - Rock country pop ballads - Gratis
* c Overstag - Gedempte Zuiderdiep 139 - 050-31429264 - 21.00 uur - PAUL & OVERSTAGCOMBO - Huisjazz met gasten - Gratis
* Conservatorium AE Zaal - Veemarktstraat 76 - 050-3660600 - 19.00-21.00 uur - VOORSPEELAVOND FLUIT - Door studenten van Thies Roorda en Wieke Kasrsten - Gratis

* De Oosterpoort - 20.30 uur - FRANKIE LEE - Blues - ¦ 25.00
* Discotheek Index - Poelestraat 53/55 - 050-3136466 - 23.00 uur - RAVERS RELIGION REUNION - Met DJ's Isaac, Crossbone, Mad-E-Fact, Petrov en Hardcor - ¦ 17.50

* Het Kruithuis - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.30 uur - NIEUWE THEATERMAKERS - Dans drieluik - ¦ 17.50

* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.30 uur - PLANET ORANGE - Funkrock.

* Muziekcafe Koekkoek - Peperstraat 4-6 - 050-3148405 - 23.00-05.00 uur - CAFE AFRICA MET DJ FRANCIS - Muziek - Gratis
* Simplon - Boterdiep 71 - 050-3184150 - CAFEINE & SUPPORT - Skatepunkconcert.

LOPPERSUM
Herberg de Lopster Kroon - 0596-572834 - BEN IK IN BEELD - Rederijkerskamer Sappho.

Vrijdag 24 T/M Zaterdag 25 Maart

GRONINGEN

* C Grunneger Sproak - Akerkstraat 11 - 050-3124029/5710413 - 20.00 uur - 15E NOORD-NEDERLANDSE LIEDJESFESTIVAL (VOORRONDES) - Festival met liedjes in een Nederlandse taal, o.a Groninger dialect, voorrondes - ¦ 10.00

* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - DE DAME MET DE CAMELIA'S - Toneel door Het Zuidelijk Toneel - ¦ 32.50
Zaterdag 25 Maart

BEDUM

* Feesttent aan de Vlijt - 050-3013140

+ 20.00-02.00 uur - COUNTRY MUZIEK SPEKTAKEL
+ 14.00-17.00 uur - JEUGDCIRCUS SANTELLI - Voorstelling.
DELFZIJL
De Molenberg - 20.15 uur - KLOOSTERBOER OP ZIJN RETOUR - Cabaret door de drie broers Kloosterboer - ¦ 20.00

GRONINGEN

* De Oosterpoort - 20.00 uur - GLOBE FESTIVAL - Wereldmuziekfestival.

* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.30 uur - AA AND THE DOCTERS

* Muziekcafe Koekkoek - Peperstraat 4-6 - 050-3148405 - 23.00-05.00 uur - THE RESISTEBLES - Jazzy pop muziek - Gratis
* Nieuwe kerk - 050-5255035 - 20.00 uur - COLLEGIUM VOCALE REFORMATUM - O.l.v Jan Pranger en het koor Intonatus uit Kampen o.l.v Rolf Drost, m.m.v Sietze de Vries op het orgel.
* Wijkcentrum Het Dok - Kajuit 4 - 050-5446875 - 20.00 uur - EEN ONBESCHREVEN BLAD - Komische thriller door Toneelvereniging Scheepsbel - ¦ 10.00 - Stadjerspas f2,50

LEEK
De Oude Ulo - Tolberterstraat 72 - 0594-517877 - 20.30 uur - BERT HERMELINK - Cabaret - ¦ 15.00

LOPPERSUM
Herberg de Lopster Kroon - 0596-572834 - GRENZELOOS - Rederijkerskamer Sappho.

NIEUWE PEKELA
De Riggel - 0597-421530 - BOERDERIJ & CAMPING - Klucht door Toneelver De Omtrek.

OLDEHOVE
Dorpshuis Humsterland - Englumstraat 10 - 0594-591220 - 20.00 uur - MEGA DANSSPEKTAKEL - Met demonstraties van slasa, styledansen, country line dance en street/breakdance Live Muziek van de John Roberts Band.
ONSTWEDDE
Slaait'nhoes - De Horn 5 - 0599 - 332232 - 20.00 uur - WIA BUZE EN JOHAN RASPE - Zang - ¦ 25.00

SINT ANNEN
Dorpshuis de Meuln - Molenpad 9 - 050-3021664 - 21.00 uur - BLUES CONCERT - Michael Roach & Larry Johnson uit de Usa - ¦ 7.50
STADSKANAAL
Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.00 uur - THE MIRACLE - Entertainment door Jeans 9 - uitverkocht

UITHUIZEN
C De Komeet - Brouwerijstraat 2 - 0595-432327 - 22.00 uur - FACE TO FACE - Concert - Gratis

WEHE DEN HOORN
Kerk - 050-5255035 - 20.30 uur - JAZZ CONCERT

WINSCHOTEN
De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 19.30 uur - THE KING AND I - Familie musical van de musical afdeling van het Koninklijk Ballet van Vlaanderen - Volw ¦ 50.00, Kind t/m 12 jr ¦ 27.50

WINSUM
De Poort - 0595-443388 - 20.00 uur - OPERA- EN OPERETTEVERENIGING OMLANDIA - Galaconcert - ¦ 15.00

Zaterdag 25 T/m Zondag 26 Maart

GRONINGEN
Het Kruithuis - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.00 en 22.00 uur - MUSSENGANG AFLEVERING 13 - Toneel door Dastater, Groninger studentensoapserie - ¦ 12.50

Zondag 26 Maart

APPINGEDAM
Hotel Wapen van Leiden - 0596-626517 - 16.00 uur - 7E ZOMERTIJD JAZZ WORKSHOP FESTIVAL - Met de Mill Rose Dixie, Harry van Lier's Bluesband, The Pelican Brassband e.v.a - ¦ 7.50
GRONINGEN

* c Overstag - Gedempte Zuiderdiep 139 - 050-31429264 - 15.00 uur - DUTCH PALLADIUM ORCHESTRA - Tienkoppig orkest o.l.v Pierre Lafay, jazzarrangementen - Gratis

* De Oosterpoort

+ 20.30 uur - EELS - Popconcert - ¦ 42.50
+ 15.00 uur - MARGIONO QUINTET - C Margiono, sopraan; M Mijnders, 1e viool; S Jaspers, 2e viool; GJ Leuverink, altviool; Y Viersen, cello - ¦ 37.50

* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.30 uur - 2GETHER - Jazzmuziek.

* Muziekcafe Koekkoek - Peperstraat 4-6 - 050-3148405 - 16.30-20.00 uur - MUSIC HALL - Kunst, muziek en poezie - Gratis
THESINGE
Kerk - 050-3022920 - 15.00 uur - FOLKGROEP LARRYGOGAN - Ierse volksmuziek.

Maandag 27 Maart

GRONINGEN
Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - R ELFERINK EN F V TUINEN - Jazzmuziek.

Dinsdag 28 Maart

GRONINGEN

* Conservatorium AE Zaal - Veemarktstraat 76 - 050-3660600 - 17.00-19.00 en van 19.00-21.00 uur - 1e sessie in cafe, lichte muziek - VOORSPEELMIDDAG- EN AVOND - Door studenten klassieke muziek - Gratis

* De Oosterpoort - 20.15 uur - MISIA - Fado - ¦ 27.50
* Het Kruithuis - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.30 uur - MENSEN UIT MIJN STRAAT - Cabaret door Frank Wijdenbosch - ¦ 17.50
* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - EEN DOZIJN SNAREN - Jazzmuziek.

* Muziekcafe Koekkoek - Peperstraat 4-6 - 050-3148405 - 23.00-05.00 uur - CAFE REGGEA - Met live reggeasession o.l.v Petah Bee - Gratis

* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - ABIGAILS PARTY - Toneel door Carrousel - uitverkocht
Woensdag 29 Maart

GRONINGEN

* Irish Pub O'ceallaigh - Gedempte Kattendiep 13 - 050-3112311 - 20.00 uur - SINGER-SONGWRITER CONTEST - Voorronde, finale op 7 mei in Grunneger Sproak.

* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - R ELFERINK EN S MEDEMA - Jazzmuziek.

* Muziekcafe Koekkoek - Peperstraat 4-6 - 050-3148405 - 23.00-05.00 uur - OPEN SESSIE - O.l.v Andre Eggens - Gratis
PIETERBUREN
Zeehondencreche - 0597-591135 - 14.30 uur - FINOALE GRUNNEGER VEURLEES CUP - Met de beste voorlezers van de voorrondes - Gratis
STADSKANAAL
Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.00 uur - NU NOG NIEUWER - Cabaret door Job Schuring & Rutger Laan - ¦ 20.00, CJP/Pas 65 ¦ 15.00

WINSCHOTEN

* De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - DUNK - Cabaret door Reinder van der Naalt - ¦ 25.00, CJP/Pas 65 ¦ 22.50

* Openbare Bibliotheek - Johan Modastraat 5 - 0597-413064 - GRIEZELVOORSTELLING - Voor kinderen van 9 tot 13 jaar.
Donderdag 30 Maart

GRIJPSKERK
G Kerk - 0594-505299 - 20.00 uur - JUBILEUMKOOR ZUIDHORN - Concert.
GRONINGEN

* De Oosterpoort

+ 12.45 uur - LUNCHCONCERT - Peter Mak, piano en Janet Emmelkamp, zang - Gratis

+ 20.30 uur - MAHAGONNY - Muziektheatervoorstelling - ¦ 15.00
+ 20.30 uur - VAN DIK HOUT - Popconcert - ¦ 25.00
* Grand Theatre - 20.30 uur - HIT - Toneel door De Onderneming - ¦ 17.50, CJP/Pas 65 ¦ 15.00 - GT pas f12.50

* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - DESHIMA ENSEMBLE - Jazzmuziek.

* Muziekcafe Koekkoek - Peperstraat 4-6 - 050-3148405 - 23.00-05.00 uur - SALSA & MERENGUE CAFE - Met DJ Ismaila - Gratis
* Singelhuis - Radesingel 6 - 050-3660660 - 20.30 uur - GRAAFF TRIO & LEW TABACKIN - Concert, saxofoon en fluit - ¦ 15.00
* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - NEDERLANDS DANS THEATER - Dans; Kylian/Naharin/Van Manen/Teshigawara - alleen nog kaarten 3e rang f22.50
HOOGEZAND
't Kielzog - 20.00 uur - VOICE MAIL - Muziek door Maarten Mourik - ¦ 20.00, CJP/Pas 65 ¦ 15.00

STADSKANAAL
Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 21.00 uur - BACK TO BASIC PART II - Zigeunerjazz door The Rosenberg Trio - ¦ 27.50, CJP/Pas 65 ¦ 22.50

WINSCHOTEN
De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - GLOBAL STRINGS - Five Great Guitars; Eric Vaarzon Morel (flamenco), Leonardo Amuedo (latin), Jan Kuiper (fusion) en het Groninger Gitaar Duo (klassiek) - ¦ 30.00, CJP/Pas 65 ¦ 27.50

Vrijdag 31 Maart

GRONINGEN

* c Overstag - Gedempte Zuiderdiep 139 - 050-31429264 - 21.00 uur - PAUL & OVERSTAGCOMBO - Huisjazz met gasten - Gratis
* De Oosterpoort - 20.15 uur - DE NACHT VAN RIO DE LA PLATA - Tango, Mabel Gonzalez y Guitarras & Alfredo Marcucci - ¦ 25.00
* Discotheek Index - Poelestraat 53/55 - 050-3136466 - 23.00 uur - R&B PARTY - Met DJ's MoneyMaker, Chamo en Guest - ¦ 15.00
* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.30 uur - STIEL ALL STARS - Wereldmuziek.

* Martinihal - Leonard Springerlaan 2 - 050-5222777 - 20.00 uur - GROOTKOOR GRONINGEN - Concert m.m.v E Daniel Smid - ¦ 35.00
* Muziekcafe Koekkoek - Peperstraat 4-6 - 050-3148405 - 23.00-05.00 uur - CAFE AFRICA MET DJ FRANCIS - Muziek - Gratis
* Simplon - Boterdiep 71 - 050-3184150 - 20.00 uur - VOODOO - Jongerenpoptheater door Made in da shade - ¦ 15.00
STADSKANAAL
Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 19.30 uur - KLOKKENLUIDER VAN DE NOTRE DAME - Familievoorstelling vanaf 8 jaar door "Opus One" - Volw ¦ 22.50, Kind t/m 15 jr ¦ 15.00, Pas 65 ¦ 17.50, CJP ¦ 15.00

TINALLINGE
Kerkje - 0900-2023050 - 20.00 uur - N PARREDIES EN T ALLERMOOISTE - Door Theatergroep Waark.

VEENDAM
Theater-cafe Pand 49 - Bocht Oosterdiep 49 - 0598-612903 - 20.00 uur - MUZIEKSCHOOL VEENDAM - Presentatie van docenten en leerlingen met vier verschillende muzieksttijlen - ¦ 10.00

WINSCHOTEN
De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - TOUR UNLIMITED - Theatertour door Het Groot Niet Te Vermijden - ¦ 32.50, CJP/Pas 65 ¦ 30.00

Vrijdag 31 Maart T/M Zaterdag 1 April

GRONINGEN
Het Kruithuis - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.30 uur - TENMINSTE HOUDBAAR TOT - Friestalig toneel door Leny Dijkstra & Lianne Zandstra - ¦ 20.00 - vr uitverkocht

Vrijdag 31 Maart T/M Zondag 2 April

GRONINGEN
Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur, zo 15.00 uur - DE PETOMAAN, DE NECROFIEL, DE TROMPETTIST - Toneel door Orkater - ¦ 30.00

Zaterdag 1 April

ADORP
Jeugdsoos - 050-3061716 - 14.00 uur - POPPENKASTVOORSTELLING - Voor de allerkleinsten.

DELFZIJL
De Molenberg - 20.15 uur - OVER EN WEER - Cabaret door Jos Brink en Lucie de Lange e.a - ¦ 35.00

GRONINGEN

* De Oosterpoort - 20.15 uur - GANGCHENPA - Zang en dans uit Tibet - ¦ 25.00

* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.30 uur - FUNKY DELICTS - Jazzfunk.

* Martinihal - Leonard Springerlaan 2 - 050-5222777 - 20.15 uur - RUTH JACOTT - Concert Vals verlangen - ¦ 55.00 - (excl servicekosten)

* Muziekcafe Koekkoek - Peperstraat 4-6 - 050-3148405 - 23.00-05.00 uur - NINA'S DOCHTERS - Folk pop muziek - Gratis
Universiteitstheater - 050-5779778 - 20.30 uur - VOORRONDES EENAKTERFESTIVAL - Toneelgroepen strijden met elkaar, finale 12 en 13 mei.

HOOGEZAND
't Kielzog - 15.00 uur - STELLALUNA - Poppentheater vanaf 5 jaar door Speeltheater Holland - ¦ 12.50

STADSKANAAL
Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.00 uur - KLOOSTERBOER OP ZIJN RETOUR - Cabaretesk liederenprogramma met Arno van der Heyden, Rob Elzenga en Jan Veldman - ¦ 22.50, CJP/Pas 65 ¦ 17.50

TER APEL
Museum klooster - Boslaan 3 - 0599-581370 - JONGVOLWASSENENKOOR EN NNO - Concert - Volw ¦ 5.50, Kind t/m 10 jr ¦ 2.00
UITHUIZERMEEDEN
G Kerk Het Anker - 0596-591953 - 20.00 uur - CHR VROUWENKOOR SOLA GRATIA - O.l.v Ties Molenhuis.

WINSCHOTEN
De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - BIG TOP CLOWNS - Clownsprogramma voor volwassenen door David Shiner & Rene Bazinet - ¦ 40.00

WINSUM
De Hoogte - Kerkpad 8 - 0595-442332 - 20.30 uur - MUSSENGANG, DEEL 11 EN 12 - Voorstelling n.a.v deze populaire strip die jaren in de Universiteitskrant heeft gestaan - ¦ 15.00, CJP ¦ 12.50 - vrienden SKKW f 12.50

Zaterdag 1 T/M Zondag 2 April

GRONINGEN

Waagplein - 050-3134618 - za 12.00-17.00 uur, zo 13.00-17.00 uur - MUZIEK & THEATER - Za Big Band Winsum, Zo Mister P-body straattheater - Gratis

Zondag 2 April

BELLINGWOLDE
Diverse kerken/Blijham/Oudeschans/Vriescheloo/ - Wedde - 050-8507155 - 14.00-17.00 uur - KORENRONDE BELLINGWEDDE - Diverse koren brengen in verschillende kerkjes werken ten gehore - Volw ¦ 10.00, Kind t/m 12 jr ¦ 5.00 - of f 5,00 per kerk

DELFZIJL
Delfzicht Ziekenhuis - Jachtlaan 50 - 0596-644444 - 14.30 uur - GRONINGER ZIGEUNERKAPEL CSEREBOGAR - Hongaarse, Roemeense en Slowaakse muziek - Gratis

GRONINGEN

* De Oosterpoort - Trompsingel 27 - 030-2513413 - 15.00 uur - MUSICA CLASSICA - Mozart en het theater - ¦ 27.50
* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - R ELFERINK EN F V TUINEN - Jazzmuziek.

* Muziekcafe Koekkoek - Peperstraat 4-6 - 050-3148405 - 16.30-20.00 uur - MUSIC HALL - Kunst, muziek en poezie - Gratis
* Nieuwe kerk - Nieuwe Kerkhof 1 - 050-3124716 - 17.00-18.00 uur - CANTATEDIENST - Met het Cantate Consort, solisten & instrumentaal o.l.v Jelte Hulzebos; Cantates BWV 22 en 23 van J.S Bach - Gratis
* Platformtheater - 050-3143860 - 20.30 uur - MERA GIPSY BAND - Traditionele Hongaarse en zigeunermuziek uit Transsylvanie.
* Simplon - Boterdiep 71 - 050-3184150 - 21.30 uur - NORTHERN DANCE EXPERIENCE - Dj's wedstrijd - ¦ 5.00

* Stadsparkpaviljoen - Paviljoenlaan 3 - 050-5280931 - 18.00 uur - reserveren voor 17 maart - MOORD AAN TAFEL - Theaterdiner met buffet - ¦ 110.00

LEEK
De Oude Ulo - Tolberterstraat 72 - 0594-517877 - 20.30 uur - MUSSENGANG DEEL 11 EN 12 - Stichting Dastater - ¦ 12.50
MIDWOLDE
Theehuis/Filmhuis Vredewold - Hoofdstraat 132 - 0594-515954 - 11.00 uur - BONE BRASS ENSEMBLE - Koffieconcert - Volw ¦ 12.50, Kind ¦ 2.50
Maandag 3 April

GRONINGEN
Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - JOB POSTHUMA & GAST - Jazz.

Dinsdag 4 April

GRONINGEN

* De Oosterpoort - 20.15 uur - TOOMLER - Cabaret door Comedytrain - uitverkocht

* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - FREEVE & WITHAAR - Jazz.

STADSKANAAL
Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.00 uur - MANNEN OP DE MAAN - Cabaret door Erik van Muiswinkel en Diederik van Vleuten - ¦ 27.50, CJP/Pas 65 ¦ 22.50

Dinsdag 4 T/M Woensdag 5 April

GRONINGEN
Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - SHOWIESJOO - Cabaret door Tineke Schouten - alleen nog kaarten 3e rang f 22.50
Woensdag 5 April

GRONINGEN

* Bibliotheek, filiaal Noorderbad - Oosterhamrikkade 66 - 050-5772076 - 14.00 uur - VOORLEZEN IN HET DONKER - voor kinderen vanaf 4 tot 7 jaar - Gratis

* De Oosterpoort

+ 20.15 uur - LEIPZIGER STREICHQUARTETT - Werken van Schubert, Berg en Mozart - ¦ 37.50

+ 20.30 uur - WILLY DEVILLE - Popconcert - ¦ 50.00
* Irish Pub O'ceallaigh - Gedempte Kattendiep 13 - 050-3112311 - 20.00 uur - SINGER-SONGWRITER CONTEST - Voorronde, finale op 7 mei in Grunneger Sproak.

* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - ROD NIANGANDOUMOU - & Mamour Seck, wereldpop.
HOOGEZAND
't Kielzog - 20.00 uur - MANY STORY HOUSE - Percussie door "Slagerij van Kampen" - ¦ 32.50, CJP/Pas 65 ¦ 27.50

WINSCHOTEN
De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 15.00 uur - TOEKAN TEKS THEATERTOUR - Vrolijke theatershow voor jong en oud met veel komische situaties - ¦ 15.00

Donderdag 6 April

GRONINGEN

* De Oosterpoort

+ GRONINGSE MUZIEK VERENIGING

+ 12.45 uur - LUNCHCONCERT - Werken van Poulenc, Messiaen, Doppler - Gratis

+ 20.15 uur - RONALD BRAUTIGAM - Pianosonates van Beethoven - ¦ 35.00

* Grand Theatre - 20.30 uur - AVAILABLE JELLY & DE KIFT - Toneel - ¦ 17.50, CJP/Pas 65 ¦ 15.00 - GT pas f12.50

* Het Kruithuis - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.30 uur - STRING - Cabaret door Paul Clark - ¦ 17.50

* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - DENCE DANSE - Jazzfunk.

* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - VAN DE BRUG AF GEZIEN - Toneel door Theater van het Oosten - ¦ 32.50
* Synagoge - Folkingestraat 60 - 050-3184316 - 20.15 uur - NOORDERSCHRIFT - Poeziefestival met dichters uit Groningen, Friesland en Duitsland - ¦ 15.00, Pas 65 ¦ 12.50, CJP ¦ 7.50 - abonnement Fl 45.00

HOOGEZAND
't Kielzog - 050-3185035 - 20.00 uur - DUIVINNENMELK - Wintertournee van Theater te Water, een komedie die het verhaal vertelt van de vriendelijke duivenmelker Dobbe, zijn vrouw Lies en zus Dollie - ¦ 20.00, CJP/Pas 65 ¦ 15.00

OLDEKERK
G Kerk - 0594-505299 - 20.00 uur - JUBILEUMKOOR ZUIDHORN - Concert.
WINSCHOTEN
De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - NEGERZOENEN - Cabaret door De Berini's - ¦ 30.00, CJP/Pas 65 ¦ 27.50
Donderdag 6 T/M Zaterdag 15 April

GRONINGEN

* De Machinefabriek - Bloemstraat 38 - 050-3113141 - 20.30 uur - niet 9,10/4 - DE BEKERING - Toneel door Jennifer Drabbe, i.k.v MF 2000: tien theatermakers over thema: anarchie, energie en amusement - ¦ 17.50

* Nieuwsblad van het Noorden, Lubeckweg - 050-3113141 - 20.3020.30 uur - niet 9,10/4 - ONDER MANNEN - Toneel door Geert Lageveen, i.k.v MF 2000: tien theatermakers over thema: anarchie, energie en amusement - ¦ 17.50

Vrijdag 7 April

GRONINGEN

* De Grunneger Sproak - 050-5779778 - 20.30 uur - VOORRONDES EENAKTERFESTIVAL - Toneelgroepen strijden met elkaar, finale 12 en 13 mei.

* De Oosterpoort - Trompsingel 27 - 050-3695815
+ 20.15 uur - NOORD NEDERLANDS ORKEST - O.l.v V Sinaisky, werken van Schumann en Sjostakovitsj - ¦ 38.00
+ CHR HARMONIEGEZELSCHAP PATRIMONIUM
* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.30 uur - SANDHYA SONJANA & BHIMA - Worldfusion.

* Jozefkerk - Radesingel 2 - 050-3124215 - 20.00 uur - TWEE KOREN CONCERT - Katholieke Oratorium Vereniging en Vrouwen Kleinkoor Orpheus; Werken van Liszt, Kodaly, Rachmaninov, Wissink en Fictoor.

* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - JEANNE D'ARC VD SLACHTHUIZEN - Door Toneelgroep Amsterdam, toneel van Bertolt Brecht - 1e rang uitverkocht, 2e rang Hfl 25.00, 3e rang Hfl 15.00

WINSCHOTEN
De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - GISELLE - Klassiek Academisch Ballet van Tatarstan - Volw ¦ 49.50, Kind t/m 12 jr ¦ 27.50

Zaterdag 8 April

APPINGEDAM
Sporthal Eelwerd - 0592-542789 - SOLISTENCONCOURS - Majorette en twirl.

DELFZIJL
De Molenberg - 20.15 uur - HOU JE VAN NEDERLAND - Cabaret door De Garde - ¦ 17.50

GRONINGEN

* De Oosterpoort

+ 20.15 uur - COR BAKKER & MADELINE BELL - Swing - uitverkocht
+ De Oosterpoort, grote zaal - 19.30 uur - BACHKOOR / MATTHEUS PASSION - o.l.v Daniel Reuss en met Concertgebouw Kamerorkest; J.S Bach - ¦ 57.50 - 2e rang Fl 52.50, ongeplaceerd Fl 50.00

* Het Dok - Kajuit 4 - 050-3124029/5710413 - 09.00-17.00 en van 20.00 uur - WORKSHOP/HERKANSING NOORD NEDERLANDS LIEDJESFESTIVAL - Festival met liedjes in een Nederlandse taal, o.a Groninger dialect.

* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.30 uur - RAI ONE - Wereldmuziek.

* Lutherse Kerk - Haddingestraat 23 - 050-3184316 - 21.15 uur - AMSTERDAM LOEKI STARDUST QUARTET - Avondconcert, Blokfluitkwartet; Hirose, Ortiz, de Cabezon en Vivaldi Org Musica Antiqua Nova - ¦ 25.00, Pas 65 ¦ 22.50, CJP ¦ 12.50

* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3138433 - 20.15 uur - DOE MAAR DICHT MAAR - Poeziefestival voor jongeren, de tien winnaars van de dichtwedstrijd - Volw ¦ 15.00, Kind t/m 18 jr ¦ 10.00
* Universiteitstheater - 050-5779778 - 20.30 uur - VOORRONDES EENAKTERFESTIVAL - Toneelgroepen strijden met elkaar, finale 12 en 13 mei.

LEEK

* De Oude Ulo - Tolberterstraat 72 - 0594-517877 - 20.30 uur - DOMSNOETEN - Grunneger Volkstoneel - ¦ 12.50
* G Kerk - 0594-512100 - 19.30 uur - MUZIKAAL GEBEUREN - Voor dwarsfluit en piano door 87 leerlingen van de Muziekschool Westerkwartier, thema: Joh Seb Bach 'Hemelse muziek".
STADSKANAAL
Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.00 uur - TOUR UNLIMITED - Het Groot Niet Te Vermijden - uitverkocht
W
ARFHUIZEN
Theaterherberg - Baron van Asbeckweg 42 - 0595-572742 - 20.30 uur - MAKAR - Solostuk door Ton van der Velden over een klein Russisch ambtenaartje uit de vorige eeuw.

WINSCHOTEN
De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 19.00 uur - BATO - Uitvoering Gymnastiekvereniging.

ZUIDHORN
Zaal Balk - 0594-505299 - 20.00 uur - JUBILEUMKOOR ZUIDHORN - Concert.
Zondag 9 April

ADORP
Kerk - 050-5255035 - 15.00 uur - CANTATE CONSORT - O.l.v Jelte Hulzebos, m.m.v de solisten H Warmelink en L Tuinders; Mattheus Passion van Heinrich Schutz.

BREEDE
Kerkje (nabij Warffum) - 0595-424866/422138/422151 - 16.00 uur - TOERMALIJN - Concert door klarinettist, violist, altviolist en cellist; werken uit de barokke en klassieke periode - Volw ¦ 7.50, Kind ¦ 3.75

GRONINGEN

* De Oosterpoort

+ 20.15 uur - EAST WEST BAROQUE ACADEMY - Hoogtepunten uit de barok.

+ 20.15 uur - VIEJA TROVA SANTIAGUERA - Cubaanse muziek - uitverkocht

+ 15.00 uur - WIE (Z)WINGT LEEFT - Kinderconcert door Samba Salad, vanaf 4 jaar - uitverkocht

* Grand Theatre - 15.00 uur - STELLA LUNA - Toneel door Speeltheater Holland - ¦ 17.50, CJP/Pas 65 ¦ 15.00 - GT pas f12.50
* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - R ELFERINK EN F V TUINEN - Jazzmuziek.

* Synagoge - Folkingestraat 60 - 050-3184316 - 11.30 uur - BRISK - Koffieconcert, Blokfluitkwartet; 200 notes, vier oude tegenover vier hedendaagse composities Org Musica Antiqua Nova - ¦ 15.00, Pas 65 ¦ 12.50, CJP ¦ 7.50 - abonnement Fl 45.00
STADSKANAAL
Streekhistorisch Centrum - Ceresstraat 2 - 0599-612649 - 11.30 uur - KOFFIECONCERT - Lachen in het donker: muziek uit het kamp Westerbork door het trio Petra Veldman, Mineke Daniels en Koos Akker - ¦ 10.00
WINSUM
De Gouden Karper - 0595-442332 - 14.00 uur - 'T ALLERMOOISTE/'N PARREDIES - Theatergroep Waark - ¦ 12.50, CJP ¦ 10.00 - vrienden SKKW f 10.00

Maandag 10 April

GRONINGEN

Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - MARLBORO FLASHBACKS - Nilsson flashback to Queen.

Dinsdag 11 April

DELFZIJL
De Molenberg - 20.15 uur - PYTHON - Muzikaal drama door Janke Dekker, Cox Habbema en Frits Lambrechts - ¦ 40.00

GRONINGEN

* De Oosterpoort - 20.15 uur - KING SIZE - Cabaret door Lebbis - ¦ 27.50

* Het Kruithuis - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.30 uur - SPUITGAT - Cabaret door Piranha - ¦ 17.50

* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - EEN DOZIJN SNAREN - Radboud Withaar en Martijn van Dijk, jazz.
* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - IENSUM YN IERLAN - Friestalig toneel door Tryater - ¦ 25.00
WINSCHOTEN
De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 19.00 uur - HOME - Muziektheatervoorstelling voor iedereen vanaf 10 jaar - ¦ 24.50, CJP/Pas 65 ¦ 20.00

Woensdag 12 April

GRONINGEN

* Grand Theatre - 20.30 uur - MICROMAN - Toneel door Anouk van Dijk - ¦ 17.50, CJP/Pas 65 ¦ 15.00 - GT pas f12.50
* Het Kruithuis - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 15.00 uur - DE MUTS VD MAN ZONDER HOOFD - Kindertheater door Theater Artemis, vanaf 6 jr - uitverkocht

* Irish Pub O'ceallaigh - Gedempte Kattendiep 13 - 050-3112311 - 20.00 uur - SINGER-SONGWRITER CONTEST - Voorronde, finale op 7 mei in Grunneger Sproak.

* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - KRIEK & HOLLANDERS - Pop.

* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - PYTHON - Een muzikale thriller met Frits Lambrechts, Janke Dekker en Cox Habbema - ¦ 40.00

HOOGEZAND
't Kielzog - 20.00 uur - COMEDYTRAIN - De top van de Nederlandse stand-up - ¦ 22.50, CJP/Pas 65 ¦ 17.50

WINSCHOTEN
De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - NIEUWE SHOW - Cabaret door Hans Liberg - ¦ 35.00
Woensdag 12 T/M Zaterdag 15 April

STADSKANAAL
Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.00 uur - GELUK ZIT IN HELE GROTE DINGEN - Cabaret door Bert Visscher - ¦ 32.50, CJP/Pas 65 ¦ 27.50

Donderdag 13 April

GRONINGEN

* De Oosterpoort

+ 20.30 uur - BLOF - Popconcert.

+ 20.15 uur - HAYDN JEUGD STRIJKORKEST - O.l.v Ben de Ligt, werk van Caldara, Werkman, Hamel, Bridge en Mendelssohn-Bartoldy - ¦ 25.00

* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - AQUARELA DO BRASIL - Jazz.

* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - DE TWEELING - Toneel door 't Bos theaterprodukties, naar Tessa de Loo - Alleen nog 3e rang Hfl 15.00

WINSCHOTEN
De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - THE COLOR OF DANCE - Folkloristische dans uit Roemenie, door Academisch Dansensemble JOC - ¦ 35.00, CJP/Pas 65 ¦ 32.50
Donderdag 13 T/M Vrijdag 14 April

GRONINGEN
Grand Theatre - 20.30 uur - 40.000 SUBLIME AND BEAUTIFUL THOUGHTS - Komedie door Dood Paard - ¦ 17.50, CJP/Pas 65 ¦ 15.00 - GT pas f12.50
Vrijdag 14 April

ADUARD
Abdijkerk - 0594-503161 - ABDIJCONCERT ADUARD - Calefax rietkwintet; J.S Bach, Sjostakowitsj, Part - Volw ¦ 20.00, Kind 13-16 jr ¦ 10.00, Pas 65 ¦ 17.50 - kind t/m 12 jaar Fl 5.00

GRONINGEN

* De Oosterpoort

+ 20.15 uur - ESTLANDS KAMERKOOR - O.l.v Tonu Kaljuste, Johannes Passion / Arvo Part - ¦ 40.00 - 2e rang Fl 35.00, ongeplaceerd Fl 32.50

+ 20.15 uur - JUANA AMAYA - Flamenco - ¦ 27.50
* Het Kruithuis - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.30 uur - LAAG BIJ DE GRONDS - Cabaret door Jacqueline Kerkhof - ¦ 17.50
* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.30 uur - JOHNNY EN ZIJN VRIENDEN - Funky.

* Prinsentheater - Noorderbuitensingel 11 - 050-5779778 - 20.30 uur - VOORRONDES EENAKTERFESTIVAL - Toneelgroepen strijden met elkaar, finale 12 en 13 mei.

* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - ZORG EN DE DROOMCENTRIFUGE - Toneel door Growing up in Public - ¦ 25.00
* Vindicat - 050-3039797 - 23.00 uur - STUDENTENDISCO - Met o.a DJ Royal Mike en talent van iegen bodem, i.k.v Stadjersweek.
* Wijkcentrum Het Dok - Kajuit 4 - 050-5446875 - KORENFESTIVAL
WINSCHOTEN
De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - MANY STORY HOUSE - Slagerij van Kampen - ¦ 30.00, CJP/Pas 65 ¦ 27.50
Zaterdag 15 April

APPINGEDAM
Sporthal Eelwerd - 0596-620300 - 20.00 uur - BRASS EN MALLETBAND CONSTANTIJN HUYGENS - Concert - ¦ 7.50

DELFZIJL
De Molenberg - 20.15 uur - GRUNNEGER OAVEND - Streektaaltoneel door Con Amore - ¦ 17.50

GRONINGEN

* De Oosterpoort

+ 20.15 uur - DE BEUK ERIN - Bram Vermeulen - uitverkocht
+ 19.00 uur - NOORD NEDERLANDS ORKEST - O.l.v Nicholas Kraemer, werk van Purcell - ¦ 50.00

* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.30 uur - MOTHER FUNKERS - Jazzfunk.

* Newscafe - 050-3039797 - 20.00-22.00 uur - CABARET AVOND - Bekende studenten talenten verzorgen een optreden, i.k.v Stadjersweek - entreeprijzen = symbolisch bedrag, opbrengst naar SOS kinderdorpen
* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - MET HANDEN EN VOETEN - Dans door het Internationaal Danstheater - ¦ 35.00

* USVA - 050-5779778 - 20.30 uur - VOORRONDES EENAKTERFESTIVAL - Toneelgroepen strijden met elkaar, finale 12 en 13 mei.
* Vindicat - 050-3039797 - 12.00-14.00 uur - POEZIEMIDDAG - Bekende Groningse dichters openen de dag waarna Groninge dichttalenten hun gedichten voordragen I.k.v Stadjersweek.

LEEK

* G Kerk - 0594-512100 - 20.00 uur - IN BETWEEN (ALG GEM KOOR) - Concert Chantant met Franstalige muziek.

* G Kerk De Hoeksteen - 0594-512100 - KORENFESTIVAL - Kinderkoren en jeugd- en gospelkoren.

VEENDAM
Sorghvliethal - Jan Salwaplein 1 - 0598-690499 - LET THE SIXTIES ROLL 12 - Muziekfestival met o.a Sailor en The Troggs - Kaartverkoop start eind januari, voor info 0598-630073

WINSCHOTEN

* De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 14.30 en van 19.30 uur - JOSTI BAND ORKEST - Concert.
* Marktpleinkerk - - - 20.00 uur - ARTI VOCALI - Concert gemengd koor o.l.v Wim Opgelder m.m.v tenor Ton Rota, bariton Roelf Wind en organist Dirk Swama; J.H Maunder, Olivetr to Calvary.
WINSUM
De Hoogte - Kerkpad 8 - 0595-442332 - 20.30 uur - GEGABBER - Cabaret door Jochem Myjer - ¦ 15.00, CJP ¦ 12.50 - vrienden SKKW f 12.50
Zaterdag 15 T/M Zondag 16 April

MUNTENDAM
De Menterne - Julianaplein 1 - 0598-616271 - 14.00 uur - 10E NEDERLANDSE KAMPIOENSCHAPPEN BLAASKAPEL - Muziek.
Zondag 16 April

ADORP

Kerk - 050-3061716 - 15.00 uur - MATTHEUS PASSION - Van Heinrich Schutsz.

GRONINGEN

* De Oosterpoort - 11.00-18.00 uur - BEETHOVEN, DE TITAAN - Muziekdag rond componist Ludwig van Beethoven, coproductie van De Oosterpoort en St Prime - ¦ 20.00

* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - SOURRIO - Rob Elferink & Izeline Callister, Jazz.
USQUERT
C 't Zielhoes - Zijlweg 4 - 0595-423058 - 14.00 uur - VELVET BREEZE - Concert - ¦ 7.50

WEHE DEN HOORN
Kerk - 050-5255035 - 15.00 uur - MANNENKWARTET SEQUENS
Maandag 17 April

GRONINGEN
Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - MARCO KERVER & GAST - Jazz.

Dinsdag 18 April

GRONINGEN

* De Oosterpoort - 20.15 uur - ANNA KRAVTCHENKO - Pianoconcert met werk van Mozart, Schumann, Debussy en Ravel - ¦ 35.00
* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - POT & BAUMGARTEN - Wereldmuziek.

* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - OMGEKEERDE WERELD - Cabaret door Jeroen van Merwijk & Bavo Galama - 1e rang uitverkocht, 2e rang f 22.50, 3e rang f 15.00
STADSKANAAL
Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.00 uur - CAPELLA MINSK - Paasconcert door het Staats Academisch koor van Wit-Rusland - ¦ 25.00, CJP/Pas 65 ¦ 20.00

Dinsdag 18 T/M Woensdag 19 April

GRONINGEN
De Oosterpoort, grote zaal - 19.30 uur - MATTHEUS PASSION - Door Toonkunstkoor Bekker, Het Gronings Jongenskoor en NNO - ¦ 52.50 - 2e rang Fl 47.50, ongeplaceerd Fl 45.00

Woensdag 19 April

GRONINGEN

* De Oosterpoort - 20.15 uur - NU NOG NIEUWER - Cabaret door Job Schuring & Rutger Laan - ¦ 25.00

* Het Kruithuis - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.30 uur - ROOYACKERS, KAMPS & KAMPS - Cabaret - uitverkocht
* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - 2 OF US - Fenny Hoekstra en Job Posthuma, jazz.
LEEK
De Oude Ulo - 0594-512100 - 16.00 uur - THEATER-POPJECT - Koning Ei'delheid (4 t/m 9 jaar).

STADSKANAAL
Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.00 uur - JOARDAG - Toneelvoorstelling door Theatergroep Waark - ¦ 15.00, CJP/Pas 65 ¦ 10.00

WINSCHOTEN
De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - DE PIANOSTEMMER - Cabaret door Bert Klunder - ¦ 25.00, CJP/Pas 65 ¦ 22.50
WINSUM
De Hoogte - Kerkpad 8 - 0595-442846 - LAURENTIUS ENSEMBLE - Lucas Passion van Bach.

ZEVENHUIZEN
't Wiekhuus - 0594-512100 - 13.30 uur - THEATER-POPJECT - Koning Ei'delheid (4 t/m 9 jaar).

Woensdag 19 T/M Donderdag 20 April

GRONINGEN
Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - OP BEZOEK BIJ MENEER GREEN - Toneel door John Kraaijkamp en Dirk Zeelenberg - ¦ 37.50

Woensdag 19 T/M Vrijdag 21 April

GRONINGEN
Grand Theatre - 20.30 uur - PLATANOV - Toneel door 't Barre Land - ¦ 17.50, CJP/Pas 65 ¦ 15.00 - GT pas f12.50

Donderdag 20 April

APPINGEDAM
Nicolaikerk - 0596-620300 - 19.30 uur - MATTHEUS PASSION - Met o.a NNO, Toonkunstkoor Bekker en Groninger Jongenskoor - ¦ 45.00
GRONINGEN

* Het Kruithuis - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.30 uur - ROOYACKERS, KAMPS & KAMPS - Cabaret - uitverkocht
* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - JAMES BROWN SPECIAL

STADSKANAAL
Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 14.00 uur - DE VROLIJKE AMATEURS - Seniorenmiddag - ¦ 7.00

WINSCHOTEN
De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - TROUWENS, HOEVEEL VROUWEN TROUWEN LAURENS ? - Klucht met o.a Bruni Heinke - ¦ 30.00, CJP/Pas 65 ¦ 27.50

Donderdag 20 T/M Vrijdag 21 April

GRONINGEN
De Oosterpoort - 20.15 uur - KLEINE EYOLF - OF DE MENSELIJKE VERANTWOORDELIJKHEID Toneel door Het Oranjehotel - ¦ 22.50
Donderdag 20 T/M Zaterdag 29 April

GRONINGEN
De Machinefabriek - Bloemstraat 38 - 050-3113141 - 19.0019.00 uur - niet 23,24/4; 26/4 ook 14.00 uur - M GUBBELS/ NINA DEUSS - Toneel: Een baby of je leven en Welkom in de Provincie, i.k.v MF 2000: tien theatermakers over thema: anarchie, energie en amusement - ¦ 17.50 - restaurant open in pauze (diner)

Vrijdag 21 April

GRONINGEN

* De Oosterpoort - 20.15 uur - THE SOUND OF OCEAN - Percussie door U-Theatre - ¦ 35.00

* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.30 uur - BLUESSESSIE - O.l.v Richard Koster.

HOOGEZAND
't Kielzog - 20.00 uur - DRIELUIK - Jan Vayne, Berdien Stenberg en het HS-Fanfare Corps - ¦ 25.00, CJP/Pas 65 ¦ 20.00
LEEK
B-cafe/De Oude Ulo - 0594-512100 - 20.00 uur - LEEKSTER POP=PRIMA PRIJS

MARUM
Evenementenhal - Tolhuisstraat 1 - 0594-643011/512040 - 16.00 uur - COUNTRYSTARS CD PRESENTATIE - Met o.a Derringer, Tekielja, Country Flavor e.a Met demonstratie line dancing, real country market en dansvloer - ¦ 22.50

STADSKANAAL
Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 19.30 uur - THE KING AND I - Musicalafdeling Koninklijk Ballet van Vlaanderen - uitverkocht
WINSCHOTEN
De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - BZN - Concerttour - ¦ 39.50

Zaterdag 22 April

GRONINGEN

* De Oosterpoort

+ 20.15 uur - CAPELLA MINSK - O.l.v Ludmilla Efimova, werken van Rachmaninov - ¦ 30.00 - 2e rang Fl 25.00, ongeplaceerd Fl 22.50

+ 11.00-16.30 uur - ZING ZING - Rijp en groen, van koor tot rapper en van popband tot folkzangeres, iedereen uit Stad en Provincie kan hier van zich laten horen.
* Grand Theatre - 20.30 uur - LANGS DE GROTE WEG - Toneel door 't Barre Land - ¦ 17.50, CJP/Pas 65 ¦ 15.00 - GT pas f12.50
* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.30 uur - ROD AND THE HONEST MOVEMENT - Wereldpop.

* Martinitoren - 050-3094786 - 19.00 uur - ORANJECONCERT - Carillonbespeling.

STADSKANAAL
Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.00 uur - JENNY AREAN - Avondvullende muzikale voorstelling - ¦ 27.50, CJP/Pas 65 ¦ 22.50
Zondag 23 April

GRONINGEN

* De Oosterpoort - 20.30 uur - DOE MAAR - Popconcert - speciale verkoop

* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - 2GETHER - Jazz.

Zondag 23 T/M Maandag 24 April

LEEK
Recreatiepark Nienoord - Nienoord 10 - 0594-512230 - 3 voorstellingen per dag - PAASCIRCUS

Maandag 24 April

GRONINGEN

* De Oosterpoort

+ 20.30 uur - BILL WYMAN - ¦ 42.50

+ 20.30 uur - YOUSSOU 'N DOUR - Popconcert - ¦ 45.00
* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - R ELFERINK EN F V TUINEN - Jazzmuziek.

UITHUIZERMEEDEN
H Mariakerk - 0596-623453 - 20.00 uur - STEF TUINSTRA - Orgelconcert - ¦ 10.00, CJP/Pas 65 ¦ 7.50

Dinsdag 25 April

GRONINGEN
Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - LES BOHEMES - Gipsy/balkan.

STADSKANAAL
Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.30 uur - KLEINE EYOLF - Of de menselijke verantwoordlijkheid Toneelvoorstelling door Het Oranjehotel - ¦ 20.00, CJP/Pas 65 ¦ 15.00

Dinsdag 25 t/m Woensdag 26 April

GRONINGEN
Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - BOCHT EN BUMPERS - Toneel door Peter Faber en Olga Zuiderhoek - Alleen nog 3e rang f 17.50

Woensdag 26 April

APPINGEDAM
Sporthal Eelwerd - 0596-620300 - 20.00 uur - JOHAN WILLEM FRISOKAPEL - Concert - Gratis

GRONINGEN

* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - DRIES BROUWER & GAST - Pop.

* Martinikerk - Martinikerkhof 3 - 030-2513413 - 20.15 uur - SOLISTENENSEMBLE CAPPELLA FIGURALIS - Werk van J.S Bach, Schutz en Kuhnau - ¦ 40.00, CJP/Pas 65 ¦ 35.00

STADSKANAAL
Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.30 uur - STOMSTOMSTOM - Cabaret door Hester Macrander - ¦ 20.00, CJP/Pas 65 ¦ 15.00

WINSCHOTEN
De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - KLOOSTERBOER OP ZIJN RETOUR - Cabaret door Trio Kloosterboer - ¦ 25.00, CJP/Pas 65 ¦ 22.50

Donderdag 27 April

GRONINGEN

* De Oosterpoort - 20.15 uur - TANGO PASION - Sexteto Mayor - ¦ 42.50

* Het Kruithuis - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.30 uur - NIEUWE THEATERMAKERS - Hotel Modern, Macbeth - ¦ 17.50
* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - JUNGLE WARRIORS - Wereldmuziek.

* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - HENDRIK EN WILHELMINA - Toneel door Ton Vorstenbosch e.a - ¦ 25.00
STADSKANAAL
Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 21.00 uur - DE BEUK ERIN, LIEDEREN VAN VERANDERING - Theaterprogramma door Bram Vermeulen - ¦ 25.00, CJP/Pas 65 ¦ 20.00

WINSCHOTEN
De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - TSJECHOV - Musical met o.a Boudewijn de Groot, Danny de Munk en Anne-Mieke Ruyten - ¦ 49.50, CJP/Pas 65 ¦ 47.00
Vrijdag 28 April

GRONINGEN

* De Oosterpoort - Trompsingel 27 - 050-3124029/5710413
+ 20.15 uur - 15E NOORD-NEDERLANDSE LIEDJESFESTIVAL - Finale Festival met liedjes in een Nederlandse taal, o.a Groninger dialect - ¦ 20.00

+ 20.15 uur - NOORD NEDERLANDS ORKEST - Sopraan; Charlotte Margiono, werken van Brahms, Berlioz en Roussel - ¦ 38.00
* Het Kruithuis - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - DE MEIDEN - Door Het Nationale Toneel - uitverkocht
* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.30 uur - STIELBAND - Wereldpop.

* Martinikerk - Martinikerkhof 3 - 050-3111277 - 20.00 uur - ORANJEVER ORANJE NASSAU - Concert.

LOPPERSUM
Manege van Kloosterboer - 0596-572576 - JOVINK & VOEDERBIETELS - En Sticky Fingers - ¦ 20.00

MIDDELSTUM
Feesthal - 06-55714287 - PROMS CONCERT - Klassiek ontmoet pop spektakel i.k.v Sunsation.

STADSKANAAL
Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.00 uur - EINE NACHT IN VENEDIG - Solisten, koor en orkest van de Hoofdstad Operette - uitverkocht

WINSCHOTEN
De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - CUBY & THE BLIZZARDS - Theaterconcert - ¦ 30.00, CJP/Pas 65 ¦ 27.50
ZEVENHUIZEN
Discotheek Pruim - 0594-512100 - 20.30 uur - ZEUV'MHUUSTER REVUE - I.k.v 350 jarig bestaan Zevenhuizen - ¦ 5.00 - Kaarten bestellen voor 15/5 op 0594-631872

ZUIDWOLDE
NH Kerk - 050-5268340/3660645 - 20.15 uur - HAYDN JEUGD STRIJKORKEST - Solist: Marlene Hemmer, viool; werk van Caldara, Werkman, Hamel, Bridge, Fischer, Tjaikovky, Mendelssohn-Bartholdy.
Vrijdag 28 t/m Zaterdag 29 April

GRONINGEN
Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - TSJECHOV - Musical met Boudewijn de Groot - Allen nog 3e rang f 25.00
GRONINGEN

Vrijdag 28 April T/M Zaterdag 13 Mei

MIDDELSTUM
Feesthal - 06-55714287 - SUNSATION 2000 - Popfestival met Promsconcert en optredens van diverse artiesten, o.a Skik, Blof en Rowen Heze.
Zaterdag 29 April

DELFZIJL
De Molenberg - 20.15 uur - JOARDAG - Streektaaltoneel door Waark - ¦ 17.50

GRONINGEN

* De Oosterpoort

+ 20.15 uur - CHRIS BARBER BAND - Jazz en Blues band - ¦ 35.00
+ 20.15 uur - GEGABBER - Cabaret door Jochen Myjer - uitverkocht

* Diverse locaties binnenstad - 0900-2023050 - HENRI ZAGIONI - En zijn zingende zaag.

* Het Kruithuis - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - DE MEIDEN - Door Het Nationale Toneel - uitverkocht
* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.30 uur - WILD BERRY'S - Sixties.

* Martinitoren - 050-3094786 - 09.15 uur - CARILLONBESPELING - I.k.v Koninginnedag.

* Prinsentheater - Noorderbuitensingel 11 - 050-5779778 - 20.30 uur - VOORRONDES EENAKTERFESTIVAL - Toneelgroepen strijden met elkaar, finale 12 en 13 mei.

HOOGEZAND
't Kielzog - 20.00 uur - IWAMI KAGURA - Muziek en dans - ¦ 40.00, CJP/Pas 65 ¦ 35.00

MIDDELSTUM
Feesthal - 06-55714287 - ORANJEFEEST - I.k.v Sunsation.
ONDERDENDAM
Kerk - 050-3015111 - 20.15 uur - CONCERT - Zang, altviool en piano.
STADSKANAAL
Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.00 uur - ATLANTIS - Een muzikale reis door het rijk van mythen en fabels door Muziektheatergroep Zenga - ¦ 27.50, CJP/Pas 65 ¦ 22.50
Zondag 30 April

GRONINGEN

* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - LITTLE PICTURES - Blues.

* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 14.00 en van 17.00 uur - WILHELMINA ZONDER FRANJE - Toneel door Josee Ruiter - ¦ 25.00

USQUERT
C 't Zielhoes - Zijlweg 4 - 0595-423058 - 14.00 uur - RIK BARRON - Folksongs and tunes from Atlantic Canada - ¦ 10.00
ZEVENHUIZEN
H Kerk - 0594-512100 - 19.00 uur - GOSPEL SING IN - O.l.v Siert de Jong, m.m.v The Lighting Stars uit Ureterp en De Dobber uit Gaasterland, i.k.v 350 jarig bestaan Zevenhuizen.

Deel: ' Muziek en Theater agenda VVV Groningen - 44943 '




Lees ook