VVV Groningen

(Wijzigingen voorbehouden) Top

KUNST EN CULTUUR IN GRONINGEN

MUZIEK EN THEATER 24 FEBRUARI T/M 9 APRIL 2000
Dinsdag 25 Januari T/M 10 Juni

GRONINGEN
De Machinefabriek - Bloemstraat 38 - 050-3113141 - MF 2000 - Tien verschillende theatermakers maken een voorstelling onder het motto: anarchie, energie en amusement Op locaties in de stad of in de MF Exacte data en voorstelling, zie lijst.

Donderdag 17 T/M Zaterdag 26 Februari

GRONINGEN
Crematorium - 050-3113141 - 20.30 uur - EEN SPROOKJE OVER DE DOOD - Toneel van Fenneke Wekker & Rogier in 't Hout, i.k.v MF 2000: tien theatermakers over thema: anarchie, energie en amusement - 17.50

Dinsdag 22 T/M Vrijdag 25 Februari

GRONINGEN
USVA - Munnekeholm 10 - 050-3634670 - 20.30 uur - MUSSENGANG AFLEVERING 12 - Toneel door Dastater - 10.00

Donderdag 24 Februari

DELFZIJL
De Molenberg - 20.15 uur - BREAD - Dans door Galili Dance - 25.00

GRONINGEN

* C Koekkoek - Peperstraat 4/6 - 050-3148405 - 01.00 uur - SALSA & MERENGUE CAFE - Met DJ Ismaila - Gratis

* C Roezemoes - Gedempte Zuiderdiep 15 - 050-3140382 - 22.15 uur - OHLSEN & DE ROOY - Mooie liedjes uit de vorige eeuw - Gratis
* De Oosterpoort


* 20.15 uur - JOAO PEDRO & MARGARIDA BESSA - Fado - 27.50
* 12.45 uur - LUNCHCONCERT - Irina Ossetskaja, piano en Jan Misdom, klarinet - Gratis

* 20.30 uur - ZAP MAMA - Popconcert - 27.50

Het Kruithuis - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.30 uur - MARV! - Engelstalige voorstelling door Nadine Lavern - 17.50

Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - JUNGLE WARRIORS - Wereldmuziek.

Openbare Bibliotheek - Oude Boteringestraat 18 - 050-3683683 - 12.30 uur - DE INDRINGER - Brood & Spelen lunchtheater van margriet v d Werff - 7.50 - leden OB f5.00/Stadjerspas gratis

Simplon - Boterdiep 71 - 050-3184150 - 23.00 uur - ZAPCLUB - RAT & Jacky + Channel Zero - 5.00

Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - DE ONVERWACHTE MAN - Toneel door Linda van Dyck en Jules Croiset - 35.00

WINSCHOTEN

De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - GOING DUTCH - Orkest Koninklijke Luchtmacht -  38.50

Vrijdag 25 Februari

GRONINGEN

* C Koekkoek - Peperstraat 4/6 - 050-3148405 - 01.00 uur - CAFE AFRICA - Met DJ Francis - Gratis

* De Oosterpoort - Trompsingel 27 - 050-3695815
+ 20.15 uur - NOORD NEDERLANDS ORKEST - O.l.v Jean-Yves Ossance, werken van Wagner, Dvorak en Magnard - 38.00
+ 19.30 uur - WHO'S AFRAID OF... - Kamermuziekconcert van zeven meesterwerken en zeven premieres - 25.00
* Discotheek Index - Poelestraat 53/55 - 050-3136466 - 23.00 uur - R&B PARTY - Met DJ's Problem Child, MoneyMaker en Chamo - 15.00
* Grand Theatre - 20.30 uur - MACBETH - Door de Rotterdamse theatergroep Hotel Modern - 17.50, CJP/Pas 65 15.00 - GT pas f12.50

* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.30 uur - STIEL ALLSTARS - Wereldmuziek.

* Jazzcafe Overstag - Gedempte Zuiderdiep 139 - 050-3142926 - 21.00 uur - PAUL EN OVERSTAGCOMBO - Jazzconcert met gasten.
* Openbare Bibliotheek - Oude Boteringestraat 18 - 050-3683683 - 12.30 uur - DE INDRINGER - Brood & Spelen lunchtheater van margriet v d Werff - 7.50 - leden OB f5.00/Stadjerspas gratis
* Prinsentheater - SMARTLAPPENFESTIVAL - Tevens voorronde voor de Dag van het Levenslied (7/5, Nijmegen) - 10.00
* Simplon - Boterdiep 71 - 050-3184150 - 21.30 uur - CALLENISH CIRCLE - & Salacious Gods, black en death/doom metal concert - 10.00

* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - HET GEHEUGEN VAN WATER - Door Het Nationale Toneel - 15.00 - 1e en 2e rang uitverkocht

SLOCHTEREN
Fraeylemaborg - Hoofdweg 32 - 030-2362238 - 20.00 uur - MALLE SYMEN QUARTET - Kamermuziekconcert; Solmisatiethema's uit Engelse en Franco-Vlaamse gouden tijden - 22.50, CJP/Pas 65 17.50

STADSKANAAL
Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.00 uur - DE ONVERWACHTE MAN - Toneel door Linda van Dyck en Jules Croiset - 30.00, CJP/Pas 65 25.00

VEENDAM
Theater Cafe Pand 49 - Bocht Oosterdiep 49 - 0598-612903 - 20.00 uur - FRE SCHREIBER/HILDE BOON - St Sympathisanten Kleinkunst Veendam - 10.00

WINSCHOTEN
De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - OMGEKEERDE WERELD - Cabaret door Bavo Galama & Jeroen van Merwijk - 27.50, CJP/Pas 65 25.00

Vrijdag 25 T/M Zaterdag 26 Februari

GRONINGEN
Het Kruithuis - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.30 uur - GEEN LIED - Toneel door Ramsey Nasr - 20.00

Zaterdag 26 Februari

BEDUM
Goede Herderkerk - 050-3424900 - 20.00 uur - MANNENKOOR LAUS DEO - O.l.v Jelke Hamersma met solisten en organist Piet Wiersma; Romantische Engelse koormuziek.

DELFZIJL
De Molenberg - 20.15 uur - PURSUIT OF PLEASURE - A-capella groep Montezuma's Revenge - 30.00

GRONINGEN

* C Koekkoek - Peperstraat 4/6 - 050-3148405 - 01.00 uur - THE BEATKINGS - Sixties - Gratis

* De Oosterpoort

+ 20.15 uur - R HOLL & R JANSEN - Die schone Mullerin van Franz Schubert - 37.50

+ 20.15 uur - THE YOUNG MESSIAH - Tom Parker - 49.50 - 2e Rang Fl 44.50, 3e rang uitverkocht

* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.30 uur - JAMES TRIO - Jazzconcert.

* Simplon - Boterdiep 71 - 050-3184150 - 23.00 uur - CLUB TECHNOTICA, REMKO - Top funky techno Dj uit UK - 15.00
* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - LA FILLE MAL GARDEE - Dans door Introdans - 25.00 - 3e rang f 15.00, 1e rang uitverkocht

HOOGEZAND
't Kielzog - 20.00 uur - OORSPRONG - Muziek door Harry Sacksioni - 25.00, CJP/Pas 65 20.00

ONSTWEDDE
Slaait'nhoes - De Horn 5 - 0599 - 332232 - 20.00 uur - DE KOSTERS - Zang en amusement - 22.50

OUDE PEKELA
De Snikke - 0597-421530 - BOERDERIJ & CAMPING - Klucht door Toneelver De Omtrek.

STADSKANAAL
Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.00 uur - MET DE HAKKEN OVER DE SLOOT - Toneel door 't Volk van Grada - 16.00, CJP/Pas 65 13.50

TERMUNTEN
Cafe De Driesprong - 0596-602066 - MUZIEKVERENIGING PRINS BERNHARD - Jaarconcert.

VEENDAM
Veenkoloniaal museum - Winkler Prinsstraat 5 - 0598-616590 - 20.00 uur - TORF TERUG - Concert - 12.50

WARFHUIZEN
Theaterherberg - Baron van Asbeckweg 42 - 0595-572742 - 20.30 uur - MAKAR - Solostuk door Ton van der Velden over een klein Russisch ambtenaartje uit de vorige eeuw.

WINSCHOTEN
De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - BACK TO BASIC II - The Rosenberg Trio - 32.50, CJP/Pas 65 30.00

Zaterdag 26 T/M Zondag 27 Februari

GRONINGEN
USVA - 050-3185035 - 20.30 uur - DUIVINNENMELK - Wintertournee van Theater te Water, een komedie die het verhaal vertelt van de vriendelijke duivenmelker Dobbe, zijn vrouw Lies en zus Dollie - 8.50

Zondag 27 Februari

GRONINGEN

* C Koekkoek - Peperstraat 4/6 - 050-3148405 - 16.30 uur - KUNST, LITERATUUR & POEZIE - Presentatie Ronald Ohlsen/Michael Hall/Daniel Dee/Bart FM Droog - Gratis

* De Oosterpoort - 15.00 uur - CANTO OSTINATO - Simeon ten Holt - 30.00

* Grand Theatre - 20.30 uur - BRAVE OLD WORLD - Klezmer muziek door dit Amerikaanse Kwartet - 25.00, CJP/Pas 65 22.50 - GT pas f20.00

* Openbare Bibliotheek - Oude Boteringestraat 18 - 050-3683683 - 14.30 uur - DE INDRINGER - Brood & Spelen lunchtheater van margriet v d Werff - 7.50 - leden OB f5.00/Stadjerspas gratis
* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - R ELFERINK EN F V TUINEN - Jazzmuziek.

* Jazzcafe Overstag - Gedempte Zuiderdiep 139 - 050-3142926 - 15.00 uur - TRIO REGINA EBBINAL - Jazzconcert.

* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - DE OMMEKEER - Cabaret door Seth Gaaikema - 15.00 - 1e en 2e rang uitverkocht

Maandag 28 Februari

GRONINGEN

* C Roezemoes - Gedempte Zuiderdiep 15 - 050-3140382 - 22.15 uur - OPEN SESSIE - O.l.v Chris Sweet - Gratis

* De Oosterpoort - 20.30 uur - BJORN AGAIN - Popconcert - 25.00
* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - DRIES BROUWER & GAST - Popmuziek.

* USVA - Munnekeholm 10 - 050-3634670 - 21.30 uur - JAMSESSIE - O.l.v Wenko Millaard.

Dinsdag 29 Februari

EENRUM
Zaal Bulthuis - Hoofdstraat 4 - 0595-491545 - CLOWN - Kindermiddag.

GRONINGEN

* De Oosterpoort - 20.15 uur - OPERAGALA - Met oprafragmenten waarin de liefde centraal staat - 20.00

* Het Kruithuis - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.30 uur - DE BUITENSTAANDER - Cabaret door Johan Hoogeboom - 17.50
* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - EEN DOZIJN SNAREN - Jazzmuziek.

* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - SINATRA - Muziektheater met Alexandra van Marken en Karin Tanghe - 40.00

* USVA - Munnekeholm 10 - 050-3634670 - 20.30 uur - PAULINE SLOT - Boekpresentatie - 8.50

WINSCHOTEN
De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 14.00-16.00 uur - KANJERMIDDAGEN - Kindervoorstellingen en muziek, vanaf 6 jaar.

WINSUM
De Hoogte - Kerkpad 8 - 0595-442332 - 15.00 uur - DE RODE PRINSES - Kindervoorstelling door Verteltheater Pagee (4 t/m 9 jr) - Volw 10.00, Kind 7.50

Woensdag 1 Maart

GRONINGEN

* Bibliotheek, filiaal Noorderbad - Oosterhamrikkade 66 - 050-5772076 - 14.00 uur - VOORLEZEN IN HET DONKER - voor kinderen vanaf 4 tot 7 jaar - Gratis

* De Oosterpoort - 20.30 uur - MORGAN HERITAGE - Popconcert.
* Grand Theatre - Grote Markt 35 - 050-3134965 - 20.30 uur - DE TREDEN VAN EEN STEMMING - Door Barbara Duyfjes - 17.50, CJP/Pas 65 15.00 - GT pas f12.50

* Het Kruithuis - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.30 uur - DUNK - Cabaret door Reinder van der Naalt - uitverkocht
* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - R NIANGANDOUMOU & M SECK - Wereldpop.

* Stadsschouwburg - 050-3185035 - DUIVINNENMELK - Wintertournee van Theater te Water, een komedie die het verhaal vertelt van de vriendelijke duivenmelker Dobbe, zijn vrouw Lies en zus Dollie - 25.00 - 2e Rang Fl 17.50, 3e Rang Fl 12.50

HOOGEZAND

* 't Kielzog - Gorecht-Oost 157 - 0597-591135 - KLASSIEK GRUNNEGER MEZIEK GALA - Klassiek met Grunneger solisten op Grunneger teksten en werk van Grunneger komponisten Datum nog niet bekend - 20.00, CJP/Pas 65 15.00

* 20.00 uur - THE MIRACLE - Entertainment door Jeans 9 - 40.00, CJP/Pas 65 35.00

WINSCHOTENDe Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555
* 15.00 uur - HET EENZAME CLOWNTJE - Kindervoorstelling door Poppentheater Tierelijn - 12.50

* 14.00-16.00 uur - KANJERMIDDAGEN - Kindervoorstellingen en muziek, vanaf 6 jaar.

Donderdag 2 Maart

DELFZIJL
De Molenberg - 20.15 uur - LANG GENOEG JONG - Concert door Robert Long - 32.50

GRONINGEN

* De Oosterpoort

+ 12.45 uur - LUNCHCONCERT - Josine Zeijen, cello en Robert Harris, piano - Gratis

+ 20.15 uur - MARIMBA EXTRAVAGANZA - Percussie door Amampondo - 27.50

* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - THE GOOD GUYS - Sixties soul/pop.

WINSCHOTEN
De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - IN PURSUIT OF PLEASURE - A capella groep Montezuma's Revenge - 28.50, CJP/Pas 65 26.00

Donderdag 2 T/M Vrijdag 3 Maart

GRONINGEN
Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - EINE NACHT IN VENEDIG - Opera van Johann Strauss jr door de Hoofdstad Operette - 25.00 - 1e, 2e Rang uitverkocht

Vrijdag 3 Maart

GRONINGEN

* De Oosterpoort

+ 20.15 uur - ATLANTIS - Muziektheater door Zenga - 27.50
+ 20.15 uur - I FIAMMINGHI - O.l.v Rudolf Werthen, werk van Part, Tavener en Gorecki - 40.00 - 2e rang Fl 35.00, ongeplaceerd Fl 32.50

* Discotheek Index - Poelestraat 53/55 - 050-3136466 - 23.00 uur - CLUB X ON TOUR - Met DJ Rob en MC Joe - 10.00
* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.30 uur - R+B RAVERS - Rythm & Blues.

* Simplon - Boterdiep 71 - 050-3184150 - 21.00 uur - ZOMBI SOUND SYSTEM - Hip hop event met Nederhop special met o.a White Wolf - 10.00

STADSKANAAL
Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.00 uur - PYTHON - Muzikale thriller door Frits Lambrechts, Janke Dekker, Gerrie van der Klei e.a - 35.00, CJP/Pas 65 30.00

WINSCHOTEN
De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - THE YOUNG MESSIAH - A black celebration, Tom Parker - 47.50, CJP/Pas 65 45.00

WINSUM
De Hoogte - Kerkpad 8 - 050-3124029/5710413 - 20.00 uur - 15E NOORD-NEDERLANDSE LIEDJESFESTIVAL (VOORRONDES) - Festival met liedjes in een Nederlandse taal, o.a Groninger dialect, voorrondes - 10.00

Vrijdag 3 T/M Zaterdag 4 Maart

GRONINGEN
Grand Theatre - 20.30 uur - ONWAARSCHIJNLIJK NORMAAL EINDIGEND VERHAAL - Toneel door Victoria / Ceremonia - 17.50, CJP/Pas 65 15.00 - GT pas f12.50

Zaterdag 4 Maart

DELFZIJL
De Molenberg - 15.00 uur - HET EENZAME CLOWNTJE - Door poppentheater Tierelijn, voor kinderen vanaf 4 jaar - Volw 17.50, Kind t/m 12 jr 12.50

GRONINGEN

* De Oosterpoort

+ 20.15 uur - ATLANTIS - Muziektheater door Zenga - 27.50
+ 20.15 uur - GRUNO'S POSTHARMONIE - 20.00, Pas 65 15.00
* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.30 uur - SOUL EXPRESS

* Lutherse Kerk - Haddingestraat 23 - 050-3184316 - 20.15 uur - A MANZE EN R EGARR - Avondconcert, viool en klavecimbel; de Rozenkrans-sonates van Biber en preludien en fuga's van JS Bach Org Musica Antiqua Nova - 25.00, Pas 65 22.50, CJP 12.50
* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - EEN ZWARTE POOL - Toneel door Het Toneel Speelt - uitverkocht

HOOGEZAND
't Kielzog - 19.00 uur - GRIEZELEN - Film/Muziek/Familievoorstelling vanaf 6 jaar - 22.50, CJP/Pas 65 17.50

ONSTWEDDE
Slaait'nhoes - De Horn 5 - 0599 - 332232 - 20.00 uur - FRANSIEN KUIPER EN PEER - Zang en amusement - 22.50

OUDE PEKELA
De Snikke - 0597-421530 - BOERDERIJ & CAMPING - Klucht door Toneelver De Omtrek.

STADSKANAAL
Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.00 uur - TONEELVERENIGING TAGO - 15.00, CJP/Pas 65 12.50

WINSCHOTEN
De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - EINE NACHT IN VENEDIG - Van Johann Strauss door de Hoofdstad Operette - 42.50

Zaterdag 4 T/M Zondag 5 Maart

GRONINGEN

* De Machinefabriek - Bloemstraat 38 - 050-3113141 - 15.00 en 20.00 uur - MF 2000 DICHTERBIJ - Toneel, NNT Jongerenproject, i.k.v MF 2000: tien theatermakers over thema: anarchie, energie en amusement Ook op locatie - 17.50

* Waagplein - 050-3134618 - za 12.00-17.00 uur, zo 13.00-17.00 uur - MUZIEK & THEATER - Za Straattheatergroep Close Act met Amazing Aliens en Incredible Insects, Zo Straatorkesten Los Bomberos en Koper & Co - Gratis

Zondag 5 Maart

GRONINGEN

* De Oosterpoort - 11.00 uur - HET NEDERLANDS FLUITORKEST - O.l.v Jorge Caryevschi - Volw 15.00, Kind t/m 16 jr 7.50
* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - ROB ELFERINK & GAST - Jazzmuziek.

* Nieuwe kerk - Nieuwe Kerkhof 1 - 050-3124716 - 17.00-18.00 uur - CANTATEDIENST - Met Cantorij, solisten & instrumentaal o.l.v Jelte Hulzebos; Cantate BWV 92 van J.S Bach - Gratis
* Openbare Bibliotheek - Oude Boteringestraat 18 - 050-3683683
+ 14.30 uur - CONCERT - Nild Dierckx en Michiel Megens - 7.50 - leden OB f5.00/Stadjerspas gratis

+ 14.30 uur - VOORLEZEN - Door Git Schuitemaker voor kinderen van 3 tot 6 jaar - Gratis

* Stadsparkpaviljoen - Paviljoenlaan 3 - 050-5280931 - 18.00 uur - reserveren voor 18 februari - MOORD AAN TAFEL - Theaterdiner met buffet - 110.00

* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 14.00 en van 19.00 uur - DON CARLOS ENDE UILENSPIEGEL - Familievoorstelling door Frank Groothof en musici , vanaf 7 jaar - uitverkocht

HAREN
NH Kerk - 050-5349164 - 15.30 uur - DORPSKERKCONCERT - Musica Son, Russisch Byzantijns koor en Kamerkoor o.l.v Dhr C Straatman; Rachmaninov en Grieg - 15.00 - scholieren/studenten Fl 7.50

MIDWOLDE
Theehuis/Filmhuis Vredewold - Hoofdstraat 132 - 0594-515954 - 11.00 uur - WAARK - Eenakter - Volw 12.50, Kind 2.50

STADSKANAAL
Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 15.00 uur - UITGESTELDE ONTMOETING - Zondagmiddagprogramma door Louis van Dijk en Jasperina de Jong - 25.00, CJP/Pas 65 20.00

TER APEL
Wonderwereld - Ruiten A Kanaal Noord 1 - 0599-587990 - 14.30 uur - TRAMMELANT MET EEN TOVERBOEK - Poppenkast voorstelling door poppentheater De Ronzebons voor kinderen van groep 1 t/m 5 - 7.50

VEENDAM
Veenkoloniaal museum - Winkler Prinsstraat 5 - 0598-616590 - 14.00 uur - BAROKTRIO - Inloopconcert werken van Correlli, De Fesch, Pergolesi en Mozart - 12.50

Maandag 6 Maart

GRONINGEN

* De Oosterpoort - 20.30 uur - WAILING SOULS - Reggaeconcert - 25.00

* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - FREEVE EN WITHAAR - Jazzmuziek.

* Martinikerk - Martinikerkhof 3 - 050-3111277 - 20.00 uur - ORCHESTRE D'AUVERGNE - M.m.v Pauline Oostenrijk, werk van Telemann, Bach en Tsjaikovsky - 35.00

Dinsdag 7 Maart

GRONINGEN

* Conservatorium AE Zaal - Veemarktstraat 76 - 050-3660600 - 17.00-19.00 en van 19.00-21.00 uur - 1e sessie in cafe, lichte muziek - VOORSPEELMIDDAG- EN AVOND - Door studenten klassieke muziek - Gratis

* De Oosterpoort - 20.15 uur - DE KLUTS - Cabaret door Andre Manuel - 25.00

* Het Kruithuis - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.30 uur - DE NAAKTSLAK - Cabaret door Oscar Siegelaar - 17.50
* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - R ELFERINK EN F V TUINEN - Jazzmuziek.

* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - KAMELEON - Cabaret door Karin Bloemen - 22.50 - 1e, 2e Rang uitverkocht

STADSKANAAL
Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.00 uur - NICO - Dansvoorstelling door Scapino Rotterdam - Volw 27.50, Kind t/m 15 jr 15.00, Pas 65 22.50, CJP 15.00

Woensdag 8 Maart

GRONINGEN

* Bibliotheek, filiaal Noorderbad - Oosterhamrikkade 66 - 050-5772076 - 14.00 uur - AFSLUITING LEESPROGRAMMA - Meespeeltheater Sneeuwwitje door Anita Ros en uitreiking leesdiploma's, voor kinderen vanaf 6 tot 9 jaar - 2.50 - met Stadjerspas f 1,00

* Conservatorium AE Zaal - Veemarktstraat 76 - 050-3660600 - 19.30 uur - VOORSPEELAVOND SAXOFOON - Door studenten van Peter Stam en Jan Schoemaker - Gratis

* De Oosterpoort - 20.15 uur - ASTRID SERIESE - Concert, Weep - 32.50

* Het Kruithuis - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 19.00 uur - PADU - Jeugdtheater door Wijnand Stomp, vanaf 7 jaar - Volw 15.00, Kind t/m 16 jr 7.50

* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - KRIEK & HOLLANDERS - Pop.

* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - IJSBERENREVUE - Toneel door De Tijd - 30.00

STADSKANAAL
Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.00 uur - ZIN - Cabaret door Sanne Wallis de Vries - 25.00, CJP/Pas 65 20.00

Woensdag 8 T/M Zaterdag 11 Maart

GRONINGEN
Grand Theatre - 20.30 uur - KLEINE EYOLF - Toneel door Het Oranjehotel - 17.50, CJP/Pas 65 15.00 - GT pas f12.50 - 8 t/m 10 Try-out

Donderdag 9 Maart

DELFZIJL
De Molenberg - 20.15 uur - THE MIRACLE - Muziekshowprogramma door Jeans 9 - 35.00

GRONINGEN

* De Oosterpoort

+ 20.30 uur - COUNTING CROWS - Concert - uitverkocht
+ 2.45 uur - LUNCHCONCERT - De Speeldoos, Friese zang, Jenny Haisma, sopraan, Hester Dam, mezzo en Rixt vd Kooij, piano - Gratis

+ 20.15 uur - QUATUOR YSAYE & PASCAL ROGE - Piano, org Groningse Muziekver.; Franck en Dvorak - 35.00
* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - MAD ABS - Jazzmuziek.

HOOGEZAND
't Kielzog - 20.00 uur - KANONOREN - Cabaret door Jaap Mulder - 22.50, CJP/Pas 65 17.50

WINSCHOTEN
De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - PYTHON, ALS LIEFDE JE WURGT - Muzikale thriller met Janke Dekker, Gerrie van der Klei en Frits Lambrechts - 42.50, CJP/Pas 65 40.00

Donderdag 9 T/M Zaterdag 18 Maart

GRONINGEN
De Machinefabriek - Bloemstraat 38 - 050-3113141 - 20.30 uur - niet op 12,13/3 - KILLING - Toneel van Femke Janssen, i.k.v MF 2000: tien theatermakers over thema: anarchie, energie en amusement - 17.50

Vrijdag 10 Maart

GRONINGEN

* De Oosterpoort

+ 20.15 uur - MANY STORY HOUSE - Percussie door Slagerij van Kampen - uitverkocht

+ 20.15 uur - SANDOR JAROKA JR - Zigeunermuziek - 22.50
* Discotheek Index - Poelestraat 53/55 - 050-3136466 - 23.00 uur - DISCO-FEVER - Met DJ Wytze en DJ Loeki - 7.50
* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.30 uur - RAMMENAS - Fusion.

* Simplon - Boterdiep 71 - 050-3184150 - 21.30 uur - REIZIGER & JIMMY BAROCK - Concert - 10.00

LOPPERSUM
Herberg de Lopster Kroon - 0596-572834 - VLUCHTEN KAN NIET MEER - Rederijkerskamer Sappho.

WINSCHOTEN
De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - NOORD NEDERLANDS ORKEST - o.l.v Takuo Yuasa m.m.v Angel Gimeno, viool.Werken van Nishimura, Prokofiev en Mendelssohn - 30.00, CJP/Pas 65 27.50 - NNO serie abonnement f85.00

Vrijdag 10 T/M Zondag 12 Maart

GRONINGEN
Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur, zo 15.00 uur - STRIKE UP THE BAND - Opera van Gershwin door de Groninger Opera en Operette Vereniging - 30.00 - 1e Rang uitverkocht

Zaterdag 11 Maart

DELFZIJL
De Molenberg - 19.00 uur - BOEVENPAK - Jeugdmusical door Jeugdkomedie Amsterdam - Volw 17.50, Kind t/m 12 jr 12.50

GRONINGEN

* Bibliotheek, filiaal Noorderbad - Oosterhamrikkade 66 - 050-5772076 - 10.00-11.30 uur - WORKSHOP TONEELSPELEN - Toneelspelen en improviseren op muziek voor kinderen van 7 tot 12 jaar - 5.00 - Stadjerspas fl 2,50

* De Oosterpoort - 20.15 uur - LAURA FYGI - Concert, in concert 2000 - 32.50

* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.30 uur - SUPER FLY - Soul.

* Lutherse Kerk - Haddingestraat 37 - 050-3120376 - 20.15 uur - GUSTAV LEONARDT - Clavecimbel concert; J.S Bach - 20.00, Pas 65 15.00, CJP 10.00

* Martinikerk - Martinikerkhof 3 - 030-2513413 - 20.15 uur - DE LIJDENSTIJD - Werk van Bach, Hassler, Pergolesi, Buxtehude en Kuhnau; uitgevoerd door Koor en Barokorkest van De Nederlandse Bachvereniging - 40.00, CJP/Pas 65 35.00

HOOGEZAND

* 't Kielzog - 20.00 uur - BENEFIETCONCERT - St Goede Doel.
* Winkelcentrum Groot Gorecht - 0598-391441 - 14.00 uur - TALENTENJACHT

MEEDEN
Dorpshuis - 0598-618093 - 20.00 uur - GRONINGER AVOND - Met Fre Schreiber, Deheleboel, Petra Ferwerda en Engbert Gruben, i.k.v Meertmoand Dialectmoand - 12.50

STADSKANAAL
Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.00 uur - THE YOUNG MESSIAH - Tom Parker, A Black Celebration - uitverkocht

TOLBERT
Ons Dorpshuis - 0594-512100 - 20.00 uur - SLIPJACHT - Toneelvereniging De Posthoorn.

WARFFUM
Op Roakeldaishal Evenementenhal - Oostervalge 52-53 - 0595-4422496 - 20.30 uur - COUNTRY DANSAVOND - M.m.v Major Dundee - Volw 15.00, Kind t/m 12 jr 10.00

WINSCHOTEN
De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - OVER EN WEER - Cabaret door Jos Brink, Lucie de Lange e.a - 37.50, CJP/Pas 65 35.00

Zondag 12 Maart

GRONINGEN

* De Oosterpoort

+ 20.30 uur - ANOUK - uitverkocht

+ 15.00 uur - HOT HANDS, DE BASKETBALOPERA - Kinderconcert door Buffo Operamakers Vanaf 8 jaar met stretdance, jungle, hiphop, rap en basketball - Volw 15.00, Kind t/m 16 jr
7.50

* Grand Theatre - Grote Markt 35 - 050-3134965 - 15.00 uur - KETEN - Door Peter Zegveld, voor kinderen vanaf 6 jaar - Volw 12.50, Kind 8-12 jr 5.00

* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - R ELFERINK EN F V TUINEN - Jazzmuziek.

* Openbare Bibliotheek - Oude Boteringestraat 18 - 050-3683683


* 14.30 uur - CONCERT - In Wolters-Noordhoffzaal.
* 14.00 uur - CONCERTJES VOOR KINDEREN - Door studenten Stedelijke Muziekschool.

OUDESCHANS
Kerk - 050-5255035 - 11.30 uur - TRIO CONTRASTANTE - Werken van Mozart, Rachmaninov, Bizet, Sibelius en Bernstein.

STADSKANAAL
Streekhistorisch Centrum - Ceresstraat 2 - 0599-612649 - 11.30 uur - VOULON-KOFFIECONCERT - Klassieke muziek voor twee cello's - 10.00

Maandag 13 Maart

GRONINGEN

* Conservatorium AE Zaal - Veemarktstraat 76 - 050-3660600 - 19.00 uur - ENSEMBLEPROJECT CONCERT - Georg Philipp Telemann, Cantates, concerten, kwartetten en triosonates - Gratis
* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - MARCO KERVER EN GAST - Jazzmuziek.

WINSCHOTEN
De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - THE MATCHMAKER - Engelstalige komedie door The London Adacemy for Music and Dramatic Arts - 22.50, CJP/Pas 65 17.50

Dinsdag 14 Maart

GRONINGEN

* Conservatorium AE Zaal - Veemarktstraat 76 - 050-3660600 - 17.00-19.00 en van 19.00-21.00 uur - 1e sessie in cafe, lichte muziek - VOORSPEELMIDDAG- EN AVOND - Door studenten klassieke muziek - Gratis

* De Oosterpoort - 20.15 uur - BIKS - Cabaret door Plien en Bianca - uitverkocht

* Het Kruithuis - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.30 uur - POLDERLAND - Cabaret door Koopmans & Gunning - uitverkocht
* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - EEN DOZIJN SNAREN - Jazzmuziek.

* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - TEN OORLOG - Toneel door Tom Lanoye - 30.00

Dinsdag 14 T/M Woensdag 15 Maart

GRONINGEN
Grand Theatre - Grote Markt 35 - 050-3134965 - 20.30 uur - HET WEER - Toneel door Carver - 17.50, CJP/Pas 65 15.00 - GT pas f12.50

Woensdag 15 Maart

GRONINGEN

* Academisch Ziekenhuis (fonteinpatio) - Hanzeplein 1 - 050-3660660 - 19.30-20.15 uur - CONSERVATORIUM KAMERORKEST - O.l.v Chris Duindam en solisten (sopraan, fluit, harp); Mozart, Graf, Handel.
* Bibliotheek, filiaal Noorderbad - Oosterhamrikkade 66 - 050-5772076 - 14.30 uur - WIE WIW OUI? - Mime-familievoorstelling door Martin Forget voor kinderen vanaf 6 t/m 12 jaar - Volw 5.00, Kind 6-12 jr 2.50 - met Stadjerspas f 2,50/f 1,00
* De Oosterpoort - 20.30 uur - VENICE - Popconcert.
* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - BILLY THE KID - Flashback to Rod Stuart.

* STADSKANAAL

* Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.30 uur - BIKS! - Cabaret door Plien en Bianca - 20.00, CJP/Pas 65 15.00

Woensdag 15 T/M Donderdag 16 Maart

GRONINGEN
Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - IVANOV - Toneel door Art & Pro - 30.00

Donderdag 16 Maart

GRONINGEN

* Conservatorium AE Zaal - Veemarktstraat 76 - 050-3660600 - 20.15 uur - KAMERMUZIEKAVOND - Door studenten - Gratis
* De Oosterpoort

+ 12.45 uur - LUNCHCONCERT - Peter Garfield, piano - Gratis
+ 20.15 uur - NIKOS SARAGOUDAS & KOMPANIA - Wereldmuziek uit Griekenland - 25.00

* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - ROD & PROJECT - wereldpop.

* Lutherse Kerk - Haddingestraat 23 - 050-3660660 - 20.15 uur - CONSERVATORIUM KAMERORKEST - O.l.v Chris Duindam en solisten (sopraan, fluit, harp); Mozart, Graf, Handel.

Donderdag 16 T/M Vrijdag 17 Maart

GRONINGEN
Het Kruithuis - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.30 uur - PRINSES MARIANNE, DE ROMANTISCHE ORANJE - Toneel door Nel Kars - uitverkocht

Vrijdag 17 Maart

ADUARD
Abdijkerk - 0594-503631 - ABDIJCONCERT ADUARD - Schonbrunn Ensemble; Bach, Brandenburg no 5 en de 2e suite - Volw 25.00, Kind 13-16 jr 10.00, Pas 65 22.50 - kind t/m 12 jaar Fl 5.00

GRONINGEN

* Conservatorium AE Zaal - Veemarktstraat 76 - 050-3660600 - 11.30-13.30 uur - VOORSPEELUUR KOPER - Door studenten van Ane Travaille, Auke vd Merk, Frank Brouns en Sipke Bakker - Gratis
* De Oosterpoort - Trompsingel 27 - 050-3695815
+ 20.15 uur - NOORD NEDERLANDS ORKEST - O.l.v Takuo Yuasa, werken van Bach en Mahler - 38.00

+ 20.15 uur - TOKYO STRING QUARTET - Werken van Beethoven, Von Webern, Wolf en Sjostakovitsj - 37.50
* Discotheek Index - Poelestraat 53/55 - 050-3136466 - 23.00 uur - SCANDALOUS - Trance party met Michael, Remko en Tino.
* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.30 uur - SESSIE OLV JEROEN VAN OLPHEN - Jazzmuziek.

* Simplon - Boterdiep 71 - 050-3184150 - 21.30 uur - THE QUEENS & JABBERWOCKY - Punkconcert - 12.50

LEEK
B-cafe/De Oude Ulo - 0594-512100 - 20.00 uur - GUITAR NIGHT - Met Hans Hooijer.

STADSKANAAL
Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.00 uur - ER VALT EEN TRAAN OP DE TOMPOES - Komedie van Annie M.G Schmidt met o.a Trudy Labij, Jules Hamel en Margot Dames - uitverkocht

Vrijdag 17 T/M Zaterdag 18 Maart

GRONINGEN

* Grand Theatre - 20.30 uur - KLEINE EYOLF - Toneel door Het Oranjehotel - 17.50, CJP/Pas 65 15.00 - GT pas f12.50
* Martinihal - Leonard Springerlaan 2 - 050-5222777 - 20.15 uur - CARMEN - Opera door De Roemeense Staatsopera met muziek van George Bizet - 55.00

* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - OP ZIJN RETOUR - Cabaret door Kloosterboer - 22.50 - 1e Rang uitverkocht

Zaterdag 18 Maart

DELFZIJL
De Molenberg - 20.15 uur - DOLORES - Cabaret door Eric Brey (Voormalig Purper) - 25.00

FARMSUM
G kerk - 0900-2023050 - 20.00 uur - MARTIN MANS - Orgelconcert - 11.00, CJP/Pas 65 8.00

GRONINGEN

* Bibliotheek, filiaal Noorderbad - Oosterhamrikkade 66 - 050-5772076

+ 14.00 uur - EINDPRESENTATIE WORKSHOP KINDERTHEATER - Gratis
+ 10.00-11.30 uur - WORKSHOP TONEELSPELEN - Toneelspelen en improviseren op muziek voor kinderen van 7 tot 12 jaar -
5.00 - Stadjerspas fl 2,50

* De Oosterpoort

+ 20.15 uur ACADEMY OF ANCIENT MUSIC - O.l.v Andrew Manze, werken van Bach - 45.00 - 2e rang Fl 40.00, ongeplaceerd Fl 37.50

+ 20.15 uur - HARDOP DROMEN - Voorstelling door Intermezzo - 27.50

* Het Kruithuis - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 15.00 uur - ZACHTJES HARD - Kindertheater door Cees Brandt, van 3 tot 6 jr - uitverkocht

* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.30 uur - THE KING AGAIN - Elvisact.

* Lutherse Kerk - Haddingestraat 23 - 050-3184316 - 20.15 uur - LA POETICA - Avondconcert, Sopraan Marian vd Heide, Jankees Braaksma, blokfluit, Wilma vd Wardt, cello, Ireen Thomas, luit Org Musica A Nova - 25.00, Pas 65 22.50, CJP 12.50

LEEK
Sportcentrum - 0594-512040 - 20.15 uur - FRANS BAUER - Avondvullend programma met showorkest en in het voorprogramma Hanny - 45.00

STADSKANAAL
Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.00 uur - NOORD NEDERLANDS ORKEST - O.l.v Takuo Yuasa, m.m.v Angel Gimeno, werken van Nishimura, Prokofiev en Mendelssohn - Volw 30.00, Kind t/m 15 jr 10.00, CJP/Pas 65 27.50

TOLBERT
De Postwagen - 0594-512100 - 20.00 uur - REDERIJKERSKAMER ONS GENOEGEN - Jaarlijkse uitvoering.

WARFHUIZEN
Theaterherberg - Baron van Asbeckweg 42 - 0595-572742 - 20.30 uur - MAKAR - Solostuk door Ton van der Velden over een klein Russisch ambtenaartje uit de vorige eeuw.

WINSCHOTEN
De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - TELLERLIKKER JAZZCONCERT

WINSUM
De Hoogte - Kerkpad 8 - 0595-442332 - 20.30 uur - ADRIAAN VAN DIS - Remco Ekkers in gesprek met Adriaan van Dis - 20.00, CJP 15.00 - vrienden SKKW f 17.50

Zondag 19 Maart

GRONINGEN

* De Oosterpoort - 15.00 uur - WENDINGEN III - Concert met confrontatie tussen muziek en beeldende kunst - 20.00
* Grand Theatre - 20.30 uur - BMN TRIO - Jazzconcert door Thomas Borgmann, Wilber Morris, Reggie Nicholson - 17.50, CJP/Pas 65 15.00 - GT pas f12.50

* Het Kruithuis - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.30 uur - ORESTES - Door Aluin - 25.00

* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - MARCO KERVER EN GAST - Jazzmuziek.

* Openbare Bibliotheek - Oude Boteringestraat 18 - 050-3683683 uziek en dia's - 7.50 - leden OB f5.00/Stadjerspas gratis
+ 14.30 uur - DE WILDE ZWANEN - Meespeelsprookje door Anita Ros voor kinderen vanaf 6 jaar - 3.50 - Stadjerspas gratis
+ 14.30 uur - BOEKENWEEKPROGRAMMA - De hel van Dante, show met toneel, m

HOOGEZAND
't Kielzog - 15.00 uur - NOORD NEDERLANDS ORKEST - Sinfonietta Groningen o.l.v Lubertus Leutscher, m.m.v Frank Brouns Werken van Grieg, Larsson, Ter Veldhuis en Mozart - 23.50

SLOCHTEREN
Fraeylemaborg - Hoofdweg 32 - 050-3660660 - 11.00 uur - CONSERVATORIUM KAMERORKEST - O.l.v Chris Duindam, met solisten (sopraan, fluit, harp); Mozart, Graf, Handel, Keuris.

TER APEL
Wonderwereld - Ruiten A Kanaal Noord 1 - 0599-587990 - 14.30 uur - DE TWEE TOVENAARS - Poppenkast voorstelling door poppentheater De Ronzebons voor kinderen van groep 1 t/m 5 - 7.50

Zondag 19 T/M Dinsdag 21 Maart

GRONINGEN
De Oosterpoort - 20.15 uur - MARCO BORSATO - Concert - 20.00

Maandag 20 Maart

GRONINGEN

* De Oosterpoort - 19.00 uur - THE INTERNATIONAL THEATRE COMPANY LONDON - Concert, spel, Brave New World (Orwell) van Aldous Huxley - 30.00, CJP 17.00

* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - R ELFERINK EN F V TUINEN - Jazzmuziek.

Dinsdag 21 Maart

DELFZIJLDe Molenberg
20.15 uur - NOORD NEDERLANDS ORKEST - O.l.v Lubertus Leutscher, solist Frank Brouns,
hoorn; werken van Mozart, Grieg, Larsson en J ter Veldhuis, 23 strijkers - 23.00

GRONINGEN

* Conservatorium AE Zaal - Veemarktstraat 76 - 050-3660600 - 17.00-19.00 en van 19.00-21.00 uur - 1e sessie in cafe, lichte muziek - VOORSPEELMIDDAG- EN AVOND - Door studenten klassieke muziek - Gratis

* De Oosterpoort - 20.15 uur - EMIL ZHIRAN & QUARTET - Jiddisch/Joods - 25.00

* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - POT & BAUMGARTEN - Wereldmuziek.

* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - KATHALZEN - Toneel van Pjeroo Roobjee door Het Toneelhuis - 32.50

Woensdag 22 Maart

GRONINGEN

* De Oosterpoort

+ 20.15 uur - M SIMONS & A WILLIAMS - Kamermuziekconcert viool en piano, werk van Brahms, Simons, Williams en Milhaud - 25.00

+ 20.30 uur - TIPICO ORIENTAL - Concert, Cubaanse muziek - 25.00, CJP 17.00

* Irish Pub O'ceallaigh - Gedempte Kattendiep 13 - 050-3112311 - SINGER-SONGWRITER CONTEST - Voorronde, finale op 6 mei.
* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - DRIES BROUWER EN GAST - Pop.

* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - TOLOMEO, RE DI EGITTO - Opera van Handel door Muziektheater Transparant - 60.00

STADSKANAAL

* Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731
+ 14.00 uur - COUNTRY GROEP STADSKANAAL - Seniorenmiddag -
7.00

+ 20.00 uur - LITERAIR CAFE JAN SIEBELINK - 10.00, CJP/Pas 65
7.50

WINSCHOTEN
De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - DE ONVERWACHTE MAN - Toneelstuk met Linda van Dyck en Jules Croiset - 34.50, CJP/Pas 65 32.00

Woensdag 22 T/M Zaterdag 25 Maart

GRONINGEN
Grand Theatre - 20.30 uur - THE ART OF TWO - Dans door Galili Dance - 17.50, CJP/Pas 65 15.00 - GT pas f12.50

Woensdag 22 T/M Zondag 26 Maart

Openbare Bibliotheek - Oude Boteringestraat 18 - 050-3683683 - 12.30 uur/zo 14.30/ za 25/3 niet - ZAPPEN - Brood en Spelen, lunchtheater van Harold Pinter door theatergroep La Tempe -  7.50 - leden OB f5.00/Stadjerspas gratis

Donderdag 23 Maart

GRONINGEN

* De Oosterpoort

+ 20.15 uur - LIEVER LIJF - Rob de Nijs - 42.50
+ 12.45 uur - LUNCHCONCERT - NNO Blazersensemble - Gratis
+ 20.15 uur - MICHIEL BORSTLAP & I JANSSEN - Jazzpianist en klassiek pianist, 20e eeuws repertoire; Prokovjev en Art Tatum - 25.00

* Het Kruithuis - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.30 uur - ZERO TOLERANCE - Toneel door Les Enfants Terribles - 20.00
* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - JUNGLE WARRIORS - Wereldmuziek.

* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - MANNEN OP DE MAAN - Cabaret door Erik van Muiswinkel en Diederik van Vleuten - 15.00 - kaarten 3e rang, 1e en 2e uitverkocht

HOOGEZAND
't Kielzog - 20.00 uur - KLOOSTERBOER OP ZIJN RETOUR - Cabaret door Trio Kloosterboer - 22.50, CJP/Pas 65 17.50

STADSKANAAL
Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.00 uur - THE MIRACLE - Entertainment door Jeans 9 - uitverkocht

WINSCHOTEN
De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - THE COUNTRY MUSIC HALL OF FAME II - 37.50, CJP/Pas 65 35.00

Donderdag 23 Maart T/M Zaterdag 1 April

GRONINGEN
De Machinefabriek - Bloemstraat 38 - 050-3113141 - 19.00 en 21.30 - niet 26,27/3 - U.S AMOK/VERSTROOICIJNSD - Toneel door Koos Terpstra (19.00 uur) en Ludo Hoogmartens, i.k.v MF 2000: tien theatermakers over thema: anarchie, energie en amusement - 17.50 - restaurant open in pauze (diner)

Vrijdag 24 Maart

GRONINGEN

* Bibliotheek, filiaal Noorderbad - Oosterhamrikkade 66 - 050-5772076 - 20.00 uur - WIJLEN DE MOEDER VAN MEVROUW - Klucht van Georges Feydeau - 5.00 - met Stadjerspas f 2,50
* Conservatorium AE Zaal - Veemarktstraat 76 - 050-3660600 - 19.00-21.00 uur - VOORSPEELAVOND FLUIT - Door studenten van Thies Roorda en Wieke Kasrsten - Gratis

* De Oosterpoort - 20.30 uur - FRANKIE LEE - Blues - 25.00
* Discotheek Index - Poelestraat 53/55 - 050-3136466 - 23.00 uur - RAVERS RELIGION REUNION - Met DJ's Isaac, Crossbone, Mad-E-Fact, Petrov en Hardcor - 17.50

* Het Kruithuis - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.30 uur - NIEUWE THEATERMAKERS - Dans drieluik - 17.50

* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.30 uur - PLANET ORANGE - Funkrock.

* Simplon - Boterdiep 71 - 050-3184150 - CAFEINE & SUPPORT - Skatepunkconcert.

LOPPERSUM
Herberg de Lopster Kroon - 0596-572834 - BEN IK IN BEELD - Rederijkerskamer Sappho.

Vrijdag 24 T/M Zaterdag 25 Maart

GRONINGEN

* C Grunneger Sproak - Akerkstraat 11 - 050-3124029/5710413 - 20.00 uur - 15E NOORD-NEDERLANDSE LIEDJESFESTIVAL (VOORRONDES) - Festival met liedjes in een Nederlandse taal, o.a Groninger dialect, voorrondes - 10.00

* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - DE DAME MET DE CAMELIA'S - Toneel door Het Zuidelijk Toneel - 32.50

Zaterdag 25 Maart

DELFZIJL
De Molenberg - 20.15 uur - KLOOSTERBOER OP ZIJN RETOUR - Cabaret door de drie broers Kloosterboer - 20.00

GRONINGEN

* De Oosterpoort - 20.00 uur - GLOBE FESTIVAL - Wereldmuziekfestival.

* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.30 uur - CRUSADE - Funkrock.

* Nieuwe kerk - 050-5255035 - 20.00 uur - COLLEGIUM VOCALE REFORMATUM - O.l.v Jan Pranger en het koor Intonatus uit Kampen o.l.v Rolf Drost, m.m.v Sietze de Vries op het orgel.

LEEK
De Oude Ulo - Tolberterstraat 72 - 0594-517877 - 20.30 uur - BERT HERMELINK - Cabaret.

LOPPERSUM
Herberg de Lopster Kroon - 0596-572834 - GRENZELOOS - Rederijkerskamer Sappho.

NIEUWE PEKELA
De Riggel - 0597-421530 - BOERDERIJ & CAMPING - Klucht door Toneelver De Omtrek.

ONSTWEDDE
Slaait'nhoes - De Horn 5 - 0599 - 332232 - 20.00 uur - WIA BUZE EN JOHAN RASPE - Zang - 25.00

STADSKANAAL
Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.00 uur - THE MIRACLE - Entertainment door Jeans 9 - uitverkocht

WEHE DEN HOORN
Kerk - 050-5255035 - 20.30 uur - JAZZ CONCERT

WINSCHOTEN
De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 19.30 uur - THE KING AND I - Familie musical van de musical afdeling van het Koninklijk Ballet van Vlaanderen - Volw 50.00, Kind t/m 12 jr 27.50

WINSUM
De Poort - 0595-443388 - 20.00 uur - OPERA- EN OPERETTEVERENIGING OMLANDIA - Galaconcert.

Zaterdag 25 T/m Zondag 26 Maart

GRONINGEN
Het Kruithuis - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.00 en 22.00 uur - MUSSENGANG AFLEVERING 13 - Toneel door Dastater, Groninger studentensoapserie - 12.50

Zondag 26 Maart

APPINGEDAM
Hotel Wapen van Leiden - 0596-626517 - 17.00 uur - 7E ZOMERTIJD JAZZ WORKSHOP FESTIVAL - Met de Mill Rose Dixie, Herry van Lier's Bluesband, The Pelican Brassband e.v.a - 7.50

GRONINGEN

* De Oosterpoort

+ 20.30 uur - EELS - Popconcert - 42.50
+ 15.00 uur - MARGIONO QUINTET - C Margiono, sopraan; M Mijnders, 1e viool; S Jaspers, 2e viool; GJ Leuverink, altviool; Y Viersen, cello - 37.50

* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - 2GETHER - Jazzmuziek.

* Lutherse Kerk - Haddingestraat 23 - 050-3133628 - 16.00 uur - DILETTO MUSICALE - Amateurorkest voor barokmuziek o.l.v Paulien Kostense; Buxtehude - 15.00 - kinderen f1.00 per leeftijdjaar
* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - verplaatst van 13 jan - POTRET, HET BESTE VAN ADELE - Cabaret door Adele Bloemendaal - 30.00 - kaarten 2e rang, 3e rang f 22.50, 1e rang uitverkocht

OBERGUM
Kerk - 050-3133628 - 11.30 uur - DILETTO MUSICALE - Amateurorkest voor barokmuziek o.l.v Paulien Kostense; Buxtehude 15.00 - kinderen f1.00 per leeftijdjaar

THESINGE
Kerk - 050-3022920 - 15.00 uur - FOLKGROEP LARRYGOGAN - Ierse volksmuziek.

Maandag 27 Maart

GRONINGEN
Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - R ELFERINK EN F V TUINEN - Jazzmuziek.

Dinsdag 28 Maart

GRONINGEN

* Conservatorium AE Zaal - Veemarktstraat 76 - 050-3660600 - 17.00-19.00 en van 19.00-21.00 uur - 1e sessie in cafe, lichte muziek - VOORSPEELMIDDAG- EN AVOND - Door studenten klassieke muziek - Gratis

* De Oosterpoort - 20.15 uur - MISIA - Fado - 27.50
* Het Kruithuis - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.30 uur - MENSEN UIT MIJN STRAAT - Cabaret door Frank Wijdenbosch - 17.50
* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - EEN DOZIJN SNAREN - Jazzmuziek.

* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - ABIGAILS PARTY - Toneel door Carrousel - uitverkocht

Woensdag 29 Maart

GRONINGEN

* Irish Pub O'ceallaigh - Gedempte Kattendiep 13 - 050-3112311 - SINGER-SONGWRITER CONTEST - Voorronde, finale op 6 mei.
* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - R ELFERINK EN S MEDEMA - Jazzmuziek.

PIETERBUREN
Zeehondencreche - 0597-591135 - 14.30 uur - FINOALE GRUNNEGER VEURLEES CUP - Met de beste voorlezers van de voorrondes - Gratis

STADSKANAAL
Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.00 uur - NU NOG NIEUWER - Cabaret door Job Schuring & Rutger Laan - 20.00, CJP/Pas 65 15.00

WINSCHOTEN

* De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - DUNK - Cabaret door Reinder van der Naalt - 25.00, CJP/Pas 65 22.50

* Openbare Bibliotheek - Johan Modastraat 5 - 0597-413064 - GRIEZELVOORSTELLING - Voor kinderen van 9 tot 13 jaar.

Donderdag 30 Maart

GRONINGEN

* De Oosterpoort - 050-3134618

+ 20.30 uur - MAHAGONNY - Muziektheatervoorstelling - 15.00
+ 20.30 uur - VAN DIK HOUT - Popconcert - 25.00
* Grand Theatre - 20.30 uur - HIT - Toneel door De Onderneming - 17.50, CJP/Pas 65 15.00 - GT pas f12.50

* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - DESHIMA ENSEMBLE - Jazzmuziek.

* Singelhuis - Radesingel 6 - 050-3660660 - 20.30 uur - GRAAFF TRIO & LEW TABACKIN - Concert, saxofoon en fluit - 15.00
* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - NEDERLANDS DANS THEATER - Dans; Kylian/Naharin/Van Manen/Teshigawara - alleen nog kaarten 3e rang f22.50

HOOGEZAND
't Kielzog - 20.00 uur - VOICE MAIL - Muziek door Maarten Mourik - 20.00, CJP/Pas 65 15.00

STADSKANAAL
Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 21.00 uur - BACK TO BASIC PART II - Zigeunerjazz door The Rosenberg Trio - 27.50, CJP/Pas 65 22.50

WINSCHOTEN
De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - GLOBAL STRINGS - Five Great Guitars; Eric Vaarzon Morel (flamenco), Leonardo Amuedo (latin), Jan Kuiper (fusion) en het Groninger Gitaar Duo (klassiek) - 30.00, CJP/Pas 65 27.50

Vrijdag 31 Maart

GRONINGEN

* De Oosterpoort - 20.15 uur - DE NACHT VAN RIO DE LA PLATA - Tango, Mabel Gonzalez y Guitarras & Alfredo Marcucci - 25.00
* Discotheek Index - Poelestraat 53/55 - 050-3136466 - 23.00 uur - R&B PARTY - Met DJ's MoneyMaker, Chamo en Guest - 15.00
* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.30 uur - STIEL ALL STARS - Wereldmuziek.

* Simplon - Boterdiep 71 - 050-3184150 - 20.00 uur - VOODOO - Jongerenpoptheater door Made in da shade - 15.00

STADSKANAAL
Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 19.30 uur - KLOKKENLUIDER VAN DE NOTRE DAME - Familievoorstelling vanaf 8 jaar door "Opus One" - Volw 22.50, Kind t/m 15 jr 15.00, Pas 65 17.50, CJP 15.00

WINSCHOTEN
De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - TOUR UNLIMITED - Theatertour door Het Groot Niet Te Vermijden - 32.50, CJP/Pas 65 30.00

Vrijdag 31 Maart T/M Zaterdag 1 April

GRONINGEN
Het Kruithuis - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.30 uur - TENMINSTE HOUDBAAR TOT - Friestalig toneel door
Leny Dijkstra & Lianne Zandstra - 20.00 - vr uitverkocht

Vrijdag 31 Maart T/M Zondag 2 April

GRONINGEN
Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur, zo 15.00 uur - DE PETOMAAN, DE NECROFIEL, DE TROMPETTIST - Toneel door Orkater - 30.00

Zaterdag 1 April

DELFZIJL
De Molenberg - 20.15 uur - OVER EN WEER - Cabaret door Jos Brink en Lucie de Lange e.a - 35.00

GRONINGEN

* De Oosterpoort - 20.15 uur - GANGCHENPA - Zang en dans uit Tibet - 25.00

* Martinihal - Leonard Springerlaan 2 - 050-5222777 - 20.15 uur - RUTH JACOTT - Concert - 55.00 - (excl servicekosten)
* Universiteitstheater - 050-5779778 - VOORRONDES EENAKTERFESTIVAL - Toneelgroepen strijden met elkaar, finale 12 en 13 mei.

HOOGEZAND
't Kielzog - 15.00 uur - STELLALUNA - Poppentheater vanaf 5 jaar door Speeltheater Holland - 12.50

STADSKANAAL
Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.00 uur - KLOOSTERBOER OP ZIJN RETOUR - Cabaretesk liederenprogramma met Arno van der Heyden, Rob Elzenga en Jan Veldman - 22.50, CJP/Pas 65 17.50

TER APEL
Museum klooster - Boslaan 3 - 0599-581370 - JONGVOLWASSENENKOOR EN NNO - Concert - Volw 5.50, Kind t/m 10 jr 2.00

WINSCHOTEN
De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - BIG TOP CLOWNS - Clownsprogramma voor volwassenen door David Shiner & Rene Bazinet - 40.00

WINSUM
De Hoogte - Kerkpad 8 - 0595-442332 - 20.30 uur - MUSSENGANG, DEEL 11 EN 12 - Voorstelling n.a.v deze populaire strip die jaren in de Universiteitskrant heeft gestaan - 15.00, CJP 12.50 - vrienden SKKW f 12.50

Zaterdag 1 T/M Zondag 2 April

GRONINGEN

Waagplein - 050-3134618 - za 12.00-17.00 uur, zo 13.00-17.00 uur - MUZIEK & THEATER - Za Big Band Winsum, Zo Mister P-body straattheater - Gratis

Zondag 2 April

BELLINGWOLDE
Diverse kerken/Blijham/Oudeschans/Vriescheloo/ - Wedde - 050-8507155 - 14.00-17.00 uur - KORENRONDE BELLINGWEDDE - Diverse koren brengen in verschillende kerkjes werken ten gehore - 10.00

GRONINGEN

* De Oosterpoort - Trompsingel 27 - 030-2513413 - 15.00 uur - MUSICA CLASSICA - Mozart en het theater - 27.50

* Nieuwe kerk - Nieuwe Kerkhof 1 - 050-3124716 - 17.00-18.00 uur - CANTATEDIENST - Met het Cantate Consort, solisten & instrumentaal o.l.v Jelte Hulzebos; Cantates BWV 22 en 23 van J.S Bach - Gratis
* Simplon - Boterdiep 71 - 050-3184150 - 21.30 uur - NORTHERN DANCE EXPERIENCE - Dj's wedstrijd - 5.00

* Stadsparkpaviljoen - Paviljoenlaan 3 - 050-5280931 - 18.00 uur - reserveren voor 17 maart - MOORD AAN TAFEL - Theaterdiner met buffet - 110.00

LEEK

De Oude Ulo - Tolberterstraat 72 - 0594-517877 - 20.30 uur - MUSSENGANG DEEL 11 EN 12 - Stichting Dastater.

MIDWOLDE
Theehuis/Filmhuis Vredewold - Hoofdstraat 132 - 0594-515954 - 11.00 uur - BONE BRASS ENSEMBLE - Koffieconcert - Volw 12.50, Kind 2.50

Dinsdag 4 April

GRONINGEN

* De Oosterpoort 20.15 uur - TOOMLER - Cabaret door Comedytrain - 25.00

* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 20.15 uur - SHOWIESJOO - Cabaret door Tineke Schouten - alleen nog kaarten 3e rang f 22.50

STADSKANAAL
Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.00 uur - MANNEN OP DE MAAN - Cabaret door Erik van Muiswinkel en Diederik van Vleuten - 27.50, CJP/Pas 65 22.50

Woensdag 5 April

GRONINGEN

* Bibliotheek, filiaal Noorderbad - Oosterhamrikkade 66 - 050-5772076 - 14.00 uur - VOORLEZEN IN HET DONKER - voor kinderen vanaf 4 tot 7 jaar - Gratis

* De Oosterpoort

+ 20.15 uur - LEIPZIGER STREICHQUARTETT - Werken van Schubert, Berg en Mozart - 37.50

+ 20.30 uur - WILLY DEVILLE - Popconcert - 50.00
* Irish Pub O'ceallaigh - Gedempte Kattendiep 13 - 050-3112311 - SINGER-SONGWRITER CONTEST - Voorronde, finale op 6 mei.

HOOGEZAND
't Kielzog - 20.00 uur - MANY STORY HOUSE - Percussie door "Slagerij van Kampen" - 32.50, CJP/Pas 65 27.50

WINSCHOTEN
De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 15.00 uur - TOEKAN TEKS THEATERTOUR - Vrolijke theatershow voor jong en oud met veel komische situaties - 15.00

Donderdag 6 April

GRONINGEN

* De Oosterpoort

+ GRONINGSE MUZIEK VERENIGING

+ 20.15 uur - RONALD BRAUTIGAM - Pianosonates van Beethoven.
* Grand Theatre - 20.30 uur - AVAILABLE JELLY & DE KIFT - Toneel - 17.50, CJP/Pas 65 15.00 - GT pas f12.50

* Het Kruithuis - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.30 uur - STRING - Cabaret door Paul Clark - 17.50

* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - VAN DE BRUG AF GEZIEN - Toneel door Theater van het Oosten - 32.50

HOOGEZAND
't Kielzog - 050-3185035 - 20.00 uur - DUIVINNENMELK - Wintertournee van Theater te Water, een komedie die het verhaal vertelt van de vriendelijke duivenmelker Dobbe, zijn vrouw Lies en zus Dollie - 20.00, CJP/Pas 65 15.00

WINSCHOTEN

De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - NEGERZOENEN - Cabaret door De Berini's - 30.00, CJP/Pas 65 27.50

Donderdag 6 T/M Zaterdag 15 April

GRONINGEN

* De Machinefabriek - Bloemstraat 38 - 050-3113141 - 20.30 uur - niet 9,10/4 - DE BEKERING - Toneel door Jennifer Drabbe, i.k.v MF 2000: tien theatermakers over thema: anarchie, energie en amusement - 17.50

* op locatie nnb - 050-3113141 - 20.30 uur - niet 9,10/4 - ONDER MANNEN - Toneel door Geert Lageveen, i.k.v MF 2000: tien theatermakers over thema: anarchie, energie en amusement - 17.50

Vrijdag 7 April

GRONINGEN

* De Grunneger Sproak - 050-5779778 - VOORRONDES EENAKTERFESTIVAL - Toneelgroepen strijden met elkaar, finale 12 en 13 mei.
* De Oosterpoort - Trompsingel 27 - 050-3695815
+ 20.15 uur - NOORD NEDERLANDS ORKEST - O.l.v V Sinaisky, werken van Schumann en Sjostakovitsj - 38.00
+ CHR HARMONIEGEZELSCHAP PATRIMONIUM
* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - JEANNE D'ARC VD SLACHTHUIZEN - Door Toneelgroep Amsterdam, toneel van Bertolt Brecht - 32.50

WINSCHOTEN
De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - GISELLE - Klassiek Academisch Ballet van Tatarstan - Volw 49.50, Kind t/m 12 jr 27.50

Zaterdag 8 April

APPINGEDAM
NNB - 0595-551821 - SOLISTENCONCOURS - Majorette en twirl.

DELFZIJL
De Molenberg - 20.15 uur - HOU JE VAN NEDERLAND - Cabaret door De Garde - 17.50

GRONINGEN

* De Oosterpoort - 20.15 uur - COR BAKKER & MADELINE BELL - Swing - 35.00

* De Oosterpoort, grote zaal - 19.30 uur - BACHKOOR / MATTHEUS PASSION - o.l.v Daniel Reuss en met Concertgebouw Kamerorkest; J.S Bach - 57.50 - 2e rang Fl 52.50, ongeplaceerd Fl 50.00
* Het Dok - Kajuit 4 - 050-3124029/5710413 - 09.00-17.00 en van 20.00 uur - WORKSHOP/HERKANSING NOORD NEDERLANDS LIEDJESFESTIVAL - Festival met liedjes in een Nederlandse taal, o.a Groninger dialect.

* Lutherse Kerk - Haddingestraat 23 - 050-3184316 - 21.15 uur - AMSTERDAM LOEKI STARDUST QUARTET - Avondconcert, Blokfluitkwartet; Hirose, Ortiz, de Cabezon en Vivaldi Org Musica Antiqua Nova - 25.00, Pas 65 22.50, CJP 12.50

* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - DOE MAAR DICHT MAAR - Poeziefestival voor jongeren, de tien winnaars van de dichtwedstrijd.

* Universiteitstheater - 050-5779778 - VOORRONDES EENAKTERFESTIVAL - Toneelgroepen strijden met elkaar, finale 12 en 13 mei.

LEEK
De Oude Ulo - Tolberterstraat 72 - 0594-517877 - 20.30 uur - DOMSNOETEN - Grunneger Volkstoneel.

STADSKANAAL

Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.00 uur - TOUR UNLIMITED - Het Groot Niet Te Vermijden - 30.00, CJP/Pas 65 25.00

WARFHUIZEN
Theaterherberg - Baron van Asbeckweg 42 - 0595-572742 - 20.30 uur - MAKAR - Solostuk door Ton van der Velden over een klein Russisch ambtenaartje uit de vorige eeuw.

WINSCHOTEN
De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 19.00 uur - BATO - Uitvoering Gymnastiekvereniging.

Zondag 9 April

ADORP
Kerk - 050-5255035 - 15.00 uur - CANTATE CONSORT - O.l.v Jelte Hulzebos, m.m.v de solisten H Warmelink en L Tuinders; Mattheus Passion van Heinrich Schutz.

BREEDE
Kerkje (nabij Warffum) - 0595-424866/422138/422151 - 16.00 uur - TOERMALIJN - Concert door klarinettist, violist, altviolist en cellist; werken uit de barokke en klassieke periode - Volw 7.50, Kind 3.75

GRONINGEN

* De Oosterpoort

+ 20.15 uur - VIEJA TROVA SANTIAGUERA - Cubaanse muziek - 30.00

+ 15.00 uur - WIE (Z)WINGT LEEFT - Kinderconcert door Samba Salad, vanaf 4 jaar - Volw 15.00, Kind t/m 16 jr 7.50
* Grand Theatre - 20.30 uur - STELLA LUNA - Toneel door Speeltheater Holland - 17.50, CJP/Pas 65 15.00 - GT pas f12.50
* Synagoge - Folkingestraat 60 - 050-3184316 - 11.30 uur - BRISK - Koffieconcert, Blokfluitkwartet; 200 notes, vier oude tegenover vier hedendaagse composities Org Musica Antiqua Nova - 15.00, Pas 65 12.50, CJP 7.50 - abonnement Fl 45.00

STADSKANAAL
Streekhistorisch Centrum - Ceresstraat 2 - 0599-612649 - 11.30 uur - KOFFIECONCERT - Lachen in het donker: muziek uit het kamp Westerbork door het trio Petra Veldman, Mineke Daniels en Koos Akker - 10.00

WINSUM
De Gouden Karper - 0595-442332 - 14.00 uur - 'T ALLERMOOISTE/'N PARREDIES - Theatergroep Waark - 12.50, CJP 10.00 - vrienden SKKW f 10.00

Deel: ' Muziek en Theater agenda VVV Groningen - 58741 '




Lees ook