VVV Groningen

(Wijzigingen voorbehouden) Top

KUNST EN CULTUUR IN GRONINGEN

MUZIEK EN THEATER 3 MAART T/M 16 APRIL 2000

Dinsdag 25 Januari T/M 10 Juni

GRONINGEN

* De Machinefabriek - Bloemstraat 38 - 050-3113141 - MF 2000 - Tien verschillende theatermakers maken een voorstelling onder het motto: anarchie, energie en amusement Op locaties in de stad of in de MF Exacte data en voorstelling, zie lijst.

Vrijdag 3 Maart

GRONINGEN

* Cafe Overstag - Gedempte Zuiderdiep 139 - 050-31429264 - 21.00 uur - OVERSTAGCOMBO - Huisjazz met gasten - Gratis
* De Oosterpoort - 20.15 uur - ATLANTIS - Muziektheater door Zenga - ¦ 27.50

* - 20.15 uur - I FIAMMINGHI - O.l.v Rudolf Werthen, werk van Part, Tavener en Gorecki - ¦ 40.00 - 2e rang Fl 35.00, ongeplaceerd Fl 32.50

* Discotheek Index - Poelestraat 53/55 - 050-3136466 - 23.00 uur - CLUB X ON TOUR - Met DJ Rob en MC Joe - ¦ 10.00
* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.30 uur - R+B RAVERS - Rythm & Blues.

* Muziekcafe Koekkoek - Peperstraat 4-6 - 050-3148405 - 23.00-05.00 uur - CAFE AFRICA MET DJ FRANCIS - Muziek - Gratis
* Simplon - Boterdiep 71 - 050-3184150 - 21.00 uur - ZOMBI SOUND SYSTEM - Hip hop event met Nederhop special met o.a White Wolf - ¦ 10.00

* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - EINE NACHT IN VENEDIG - Opera van Johann Strauss jr door de Hoofdstad Operette - ¦ 25.00 - 1e, 2e Rang uitverkocht

STADSKANAAL

Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.00 uur - PYTHON - Muzikale thriller door Frits Lambrechts, Janke Dekker, Gerrie van der Klei e.a - ¦ 35.00, CJP/Pas 65 ¦ 30.00

WARFHUIZEN

Dorpshuis De Warf - 0595-443388 - 20.30 uur - KLOOSTERBOER OP ZIJN RETOUR - Try-out cabaretprogramma Trio.

WINSCHOTEN

De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - THE YOUNG MESSIAH - A black celebration, Tom Parker - ¦ 47.50, CJP/Pas 65 ¦ 45.00

WINSUM

De Hoogte - Kerkpad 8 - 050-3124029/5710413 - 20.00 uur - 15E NOORD-NEDERLANDSE LIEDJESFESTIVAL (VOORRONDES) - Festival met liedjes in een Nederlandse taal, o.a Groninger dialect, voorrondes - ¦ 10.00

Vrijdag 3 T/M Zaterdag 4 Maart

GRONINGEN

* Grand Theatre - 20.30 uur - ONWAARSCHIJNLIJK NORMAAL EINDIGEND VERHAAL - Toneel door Victoria / Ceremonia - ¦ 17.50, CJP/Pas 65 ¦ 15.00 - GT pas f12.50

Zaterdag 4 Maart

DELFZIJL

De Molenberg - 15.00 uur - HET EENZAME CLOWNTJE - Door poppentheater Tierelijn, voor kinderen vanaf 4 jaar - Volw ¦ 17.50, Kind t/m 12 jr ¦ 12.50

Diverse cafe's centrum - 0596-618104 - 12E DELFZIJLSTER BLUESNACHT - Live muziek - ¦ 10.00

GRONINGEN

* De Oosterpoort - 20.15 uur - ATLANTIS - Muziektheater door Zenga - ¦ 27.50

* - 20.15 uur - GRUNO'S POSTHARMONIE - ¦ 20.00, Pas 65 ¦ 15.00
* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.30 uur - SOUL EXPRESS

* Lutherse Kerk - Haddingestraat 23 - 050-3184316 - 20.15 uur - A MANZE EN R EGARR - Avondconcert, viool en klavecimbel; de Rozenkrans-sonates van Biber en preludien en fuga's van JS Bach Org Musica Antiqua Nova - ¦ 25.00, Pas 65 ¦ 22.50, CJP ¦ 12.50
* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - EEN ZWARTE POOL - Toneel door Het Toneel Speelt - uitverkocht

HOOGEZAND

't Kielzog - 19.00 uur - GRIEZELEN - Film/Muziek/Familievoorstelling vanaf 6 jaar - ¦ 22.50, CJP/Pas 65 ¦ 17.50

ONSTWEDDE

Slaait'nhoes - De Horn 5 - 0599 - 332232 - 20.00 uur - FRANSIEN KUIPER EN PEER - Zang en amusement - ¦ 22.50

OUDE PEKELA

De Snikke - 0597-421530 - BOERDERIJ & CAMPING - Klucht door Toneelver De Omtrek.

STADSKANAAL

Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.00 uur - TONEELVERENIGING TAGO - ¦ 15.00, CJP/Pas 65 ¦ 12.50

STEDUM

H Kerk - 0595-443388 - 20.00 uur - JEHOVA NISSI & BRASSBAND - Uit Breukelen, concert populaire muziek.

WINSCHOTEN

De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - EINE NACHT IN VENEDIG - Van Johann Strauss door de Hoofdstad Operette - ¦ 42.50

Zaterdag 4 T/M Zondag 5 Maart

GRONINGEN

* De Machinefabriek - Bloemstraat 38 - 050-3113141 - 15.00 en 20.00 uur - MF 2000 DICHTERBIJ - Toneel, NNT Jongerenproject, i.k.v MF 2000: tien theatermakers over thema: anarchie, energie en amusement Ook op locatie - ¦ 17.50

* Waagplein - 050-3134618 - za 12.00-17.00 uur, zo 13.00-17.00 uur - MUZIEK & THEATER - Za Straattheatergroep Close Act met Amazing Aliens en Incredible Insects, Zo Straatorkesten Los Bomberos en Koper & Co - Gratis

Zondag 5 Maart

GRONINGEN

* Cafe Overstag - Gedempte Zuiderdiep 139 - 050-31429264 - 15.00 uur - HI-TREE - Jazzconcert - Gratis

* De Oosterpoort - 11.00 uur - HET NEDERLANDS FLUITORKEST - O.l.v Jorge Caryevschi - Volw ¦ 15.00, Kind t/m 16 jr ¦ 7.50
* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - ROB ELFERINK & GAST - Jazzmuziek.

* Muziekcafe Koekkoek - Peperstraat 4-6 - 050-3148405 - 16.30-20.00 uur - MUSIC HALL - Kunst, muziek en poezie - Gratis
* Nieuwe kerk - Nieuwe Kerkhof 1 - 050-3124716 - 17.00-18.00 uur - CANTATEDIENST - Met Cantorij, solisten & instrumentaal o.l.v Jelte Hulzebos; Cantate BWV 92 van J.S Bach - Gratis
* Openbare Bibliotheek - Oude Boteringestraat 18 - 050-3683683 - 14.30 uur - CONCERT - Nild Dierckx en Michiel Megens - ¦ 7.50 - leden OB f5.00/Stadjerspas gratis

* - 14.30 uur - VOORLEZEN - Door Git Schuitemaker voor kinderen van 3 tot 6 jaar - Gratis

* Stadsparkpaviljoen - Paviljoenlaan 3 - 050-5280931 - 18.00 uur - reserveren voor 18 februari - MOORD AAN TAFEL - Theaterdiner met buffet - ¦ 110.00

* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 14.00 en van 19.00 uur - DON CARLOS ENDE UILENSPIEGEL - Familievoorstelling door Frank Groothof en musici , vanaf 7 jaar - uitverkocht

HAREN

NH Kerk - 050-5349164 - 15.30 uur - DORPSKERKCONCERT - Musica Son, Russisch Byzantijns koor en Kamerkoor o.l.v Dhr C Straatman; Rachmaninov en Grieg - ¦ 15.00 - scholieren/studenten Fl 7.50

MIDWOLDE

Theehuis/Filmhuis Vredewold - Hoofdstraat 132 - 0594-515954 - 11.00 uur - WAARK - Eenakter 'n Parredies, na de pauze Age van der Velde, Groninger zanger/gitarist - Volw ¦ 12.50, Kind ¦ 2.50

STADSKANAAL

Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 15.00 uur - UITGESTELDE ONTMOETING - Zondagmiddagprogramma door Louis van Dijk en Jasperina de Jong - ¦ 25.00, CJP/Pas 65 ¦ 20.00

TER APEL

Wonderwereld - Ruiten A Kanaal Noord 1 - 0599-587990 - 14.30 uur - TRAMMELANT MET EEN TOVERBOEK - Poppenkast voorstelling door poppentheater De Ronzebons voor kinderen van groep 1 t/m 5 - ¦ 7.50

VEENDAM

Veenkoloniaal Museum - Winkler Prinsstraat 5 - 0598-616393 - 14.00 uur - VEENKOLONIAAL BAROKENSEMBLE - Inloopconcert werken van Correlli, De Fesch, Pergolesi en Mozart.

Maandag 6 Maart

GRONINGEN

* De Oosterpoort - 20.30 uur - WAILING SOULS - Reggaeconcert - ¦ 25.00

* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - FREEVE EN WITHAAR - Jazzmuziek.

* Martinikerk - Martinikerkhof 3 - 050-3111277 - 20.00 uur - ORCHESTRE D'AUVERGNE - M.m.v Pauline Oostenrijk, werk van Telemann, Bach en Tsjaikovsky - ¦ 35.00

WINSCHOTEN

Hollywood - Marktplein 8 - 0597-413800 - 20.00 uur - LOS AMANTES DEL CIRCULO POLAR - Film - ¦ 24.50, CJP/Pas 65 ¦ 20.00

Dinsdag 7 Maart

GRONINGEN

* Conservatorium AE Zaal - Veemarktstraat 76 - 050-3660600 - 17.00-19.00 en van 19.00-21.00 uur - 1e sessie in cafe, lichte muziek - VOORSPEELMIDDAG- EN AVOND - Door studenten klassieke muziek - Gratis

* De Oosterpoort - 20.15 uur - DE KLUTS - Cabaret door Andre Manuel - ¦ 25.00

* - 20.30 uur - CD PRESENTATIE FRANCIEN V TUINEN 4 FEAT - Met Benjamin Herman e.a CD Despina's Eye - Gratis
* Het Kruithuis - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.30 uur - DE NAAKTSLAK - Cabaret door Oscar Siegelaar - ¦ 17.50
* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - R ELFERINK EN F V TUINEN - Jazzmuziek.

* Muziekcafe Koekkoek - Peperstraat 4-6 - 050-3148405 - 23.00-05.00 uur - CAFE REGGEA - Met live reggeasession o.l.v Petah Bee - Gratis

* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - KAMELEON - Cabaret door Karin Bloemen - ¦ 22.50 - 1e, 2e Rang uitverkocht

STADSKANAAL

Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.00 uur - NICO - Dansvoorstelling door Scapino Rotterdam - Volw ¦ 27.50, Kind t/m 15 jr ¦ 15.00, Pas 65 ¦ 22.50, CJP ¦ 15.00

Woensdag 8 Maart

GRONINGEN

* Bibliotheek, filiaal Noorderbad - Oosterhamrikkade 66 - 050-5772076 - 14.00 uur - AFSLUITING LEESPROGRAMMA - Meespeeltheater Sneeuwwitje door Anita Ros en uitreiking leesdiploma's, voor kinderen vanaf 6 tot 9 jaar - ¦ 2.50 - met Stadjerspas f 1,00

* Conservatorium AE Zaal - Veemarktstraat 76 - 050-3660600 - 19.30 uur - VOORSPEELAVOND SAXOFOON - Door studenten van Peter Stam en Jan Schoemaker - Gratis

* De Oosterpoort - 20.15 uur - ASTRID SERIESE - Concert, Weep - ¦ 32.50

* Het Kruithuis - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 19.00 uur - PADU - Jeugdtheater door Wijnand Stomp, vanaf 7 jaar - Volw ¦ 15.00, Kind t/m 16 jr ¦ 7.50

* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - KRIEK & HOLLANDERS - Pop.

* Muziekcafe Koekkoek - Peperstraat 4-6 - 050-3148405 - 23.00-05.00 uur - OPEN SESSIE - O.l.v Andre Eggens - Gratis
* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - IJSBERENREVUE - Toneel door De Tijd - ¦ 30.00

STADSKANAAL

Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.00 uur - ZIN - Cabaret door Sanne Wallis de Vries - ¦ 25.00, CJP/Pas 65 ¦ 20.00

Woensdag 8 T/M Zaterdag 11 Maart

GRONINGEN

* Grand Theatre - 20.30 uur - KLEINE EYOLF - Toneel door Het Oranjehotel - ¦ 17.50, CJP/Pas 65 ¦ 15.00 - GT pas f12.50 - 8 t/m 10 Try-out

Donderdag 9 Maart

DELFZIJL

De Molenberg - 20.15 uur - THE MIRACLE - Muziekshowprogramma door Jeans 9 - ¦ 35.00

Zaal de Schans - 0596-618104 - 20.00 uur - DELFZIJL JOURNAAL 1999 - Film van Videogroep Delfzijl.

GRONINGEN

* De Oosterpoort - 20.30 uur - COUNTING CROWS - Concert - uitverkocht

* - 12.45 uur - LUNCHCONCERT - De Speeldoos, Friese zang, Jenny Haisma, sopraan, Hester Dam, mezzo en Rixt vd Kooij, piano - Gratis

* - 20.15 uur - QUATUOR YSAYE & PASCAL ROGE - Piano, org Groningse Muziekver.; Franck en Dvorak - ¦ 35.00

* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - MAD ABS - Jazzmuziek.

* Muziekcafe Koekkoek - Peperstraat 4-6 - 050-3148405 - 23.00-05.00 uur - SALSA & MERENGUE CAFE - Met DJ Ismaila - Gratis

HOOGEZAND

't Kielzog - 20.00 uur - KANONOREN - Cabaret door Jaap Mulder - ¦ 22.50, CJP/Pas 65 ¦ 17.50

WINSCHOTEN

De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - PYTHON, ALS LIEFDE JE WURGT - Muzikale thriller met Janke Dekker, Gerrie van der Klei en Frits Lambrechts - ¦ 42.50, CJP/Pas 65 ¦ 40.00

Donderdag 9 T/M Zaterdag 18 Maart

GRONINGEN

* De Machinefabriek - Bloemstraat 38 - 050-3113141 - 20.30 uur - niet op 12,13/3 - KILLING - Toneel van Femke Janssen, i.k.v MF 2000: tien theatermakers over thema: anarchie, energie en amusement - ¦ 17.50

Vrijdag 10 Maart

* GRONINGEN

* c Overstag - Gedempte Zuiderdiep 139 - 050-31429264 - 21.00 uur - PAUL & OVERSTAGCOMBO - Huisjazz met gasten - Gratis
* De Oosterpoort - 20.15 uur - MANY STORY HOUSE - Percussie door Slagerij van Kampen - uitverkocht

* - 20.15 uur - SANDOR JAROKA JR - Zigeunermuziek - ¦ 22.50
* Discotheek Index - Poelestraat 53/55 - 050-3136466 - 23.00 uur - DISCO-FEVER - Met DJ Wytze en DJ Loeki - ¦ 7.50
* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.30 uur - RAMMENAS - Fusion.

* Muziekcafe Koekkoek - Peperstraat 4-6 - 050-3148405 - 23.00-05.00 uur - CAFE AFRICA MET DJ FRANCIS - Muziek - Gratis
* Simplon - Boterdiep 71 - 050-3184150 - 21.30 uur - REIZIGER & JIMMY BAROCK - Concert - ¦ 10.00

LOPPERSUM

Herberg de Lopster Kroon - 0596-572834 - VLUCHTEN KAN NIET MEER - Rederijkerskamer Sappho.

MIDWOLDE

Theehuis/Filmhuis Vredewold - Hoofdstraat 132 - 0594-515954 - 20.00 uur - THE BLUE KITE - Film over het Chinese leven.

WINSCHOTEN

De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - NOORD NEDERLANDS ORKEST - o.l.v Takuo Yuasa m.m.v Angel Gimeno, viool.Werken van Nishimura, Prokofiev en Mendelssohn - ¦ 30.00, CJP/Pas 65 ¦ 27.50 - NNO serie abonnement f85.00

Vrijdag 10 T/M Zondag 12 Maart

GRONINGEN

* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur, zo 15.00 uur - STRIKE UP THE BAND - Opera van Gershwin door de Groninger Opera en Operette Vereniging - ¦ 30.00 - 1e Rang uitverkocht

Zaterdag 11 Maart

DELFZIJL

De Molenberg - 19.00 uur - BOEVENPAK - Jeugdmusical door Jeugdkomedie Amsterdam - Volw ¦ 17.50, Kind t/m 12 jr ¦ 12.50
* GRONINGEN

* Bibliotheek, filiaal Noorderbad - Oosterhamrikkade 66 - 050-5772076 - 10.00-11.30 uur - WORKSHOP TONEELSPELEN - Toneelspelen en improviseren op muziek voor kinderen van 7 tot 12 jaar - ¦ 5.00 - Stadjerspas fl 2,50

* De Oosterpoort - 20.15 uur - LAURA FYGI - Concert, in concert 2000 - ¦ 32.50

* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.30 uur - SUPER FLY - Soul.

* Lutherse Kerk - Haddingestraat 37 - 050-3120376 - 20.15 uur - GUSTAV LEONARDT - Clavecimbel concert; J.S Bach - ¦ 20.00, Pas 65 ¦ 15.00, CJP ¦ 10.00

* Martinikerk - Martinikerkhof 3 - 030-2513413 - 20.15 uur - DE LIJDENSTIJD - Werk van Bach, Hassler, Pergolesi, Buxtehude en Kuhnau; uitgevoerd door Koor en Barokorkest van De Nederlandse Bachvereniging - ¦ 40.00, CJP/Pas 65 ¦ 35.00
* Muziekcafe Koekkoek - Peperstraat 4-6 - 050-3148405 - 23.00-05.00 uur - LIVE MUZIEK - Gratis

HOOGEZAND

't Kielzog - 20.00 uur - BENEFIETCONCERT - St Goede Doel.

Winkelcentrum Groot Gorecht - 0598-391441 - 14.00 uur - TALENTENJACHT

MEEDEN

Dorpshuis - 0598-618093 - 20.00 uur - GRONINGER AVOND - Met Fre Schreiber, Deheleboel, Petra Ferwerda en Engbert Gruben, i.k.v Meertmoand Dialectmoand - ¦ 12.50

SCHOUWERZIJL

't Zylhoes - Zijlvestweg 3 - 0595-491868 - 21.00 uur - THE BLUE KITE - Film over het Chinese leven.

STADSKANAAL

Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.00 uur - THE YOUNG MESSIAH - Tom Parker, A Black Celebration - uitverkocht

TOLBERT

Ons Dorpshuis - 0594-512100 - 20.00 uur - SLIPJACHT - Toneelvereniging De Posthoorn.

WARFFUM

Op Roakeldaishal Evenementenhal - Oostervalge 52-53 - 0595-4422496 - 20.30 uur - COUNTRY DANSAVOND - M.m.v Major Dundee - Volw ¦ 15.00, Kind t/m 12 jr ¦ 10.00

WINSCHOTEN

De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - OVER EN WEER - Cabaret door Jos Brink, Lucie de Lange e.a - ¦ 37.50, CJP/Pas 65 ¦ 35.00

Zondag 12 Maart

GRONINGEN

* c Overstag - Gedempte Zuiderdiep 139 - 050-31429264 - 15.00 uur - JENNE MEINEMA TRIO - Jazzconcert - Gratis

* De Oosterpoort - 20.30 uur - ANOUK - uitverkocht
* - 15.00 uur - HOT HANDS, DE BASKETBALOPERA - Kinderconcert door Buffo Operamakers Vanaf 8 jaar met stretdance, jungle, hiphop, rap en basketball - Volw ¦ 15.00, Kind t/m 16 jr ¦ 7.50
* Grand Theatre - Grote Markt 35 - 050-3134965 - 15.00 uur - KETEN - Door Peter Zegveld, voor kinderen vanaf 6 jaar - Volw ¦ 12.50, Kind 8-12 jr ¦ 5.00

* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - R ELFERINK EN F V TUINEN - Jazzmuziek.

* Muziekcafe Koekkoek - Peperstraat 4-6 - 050-3148405 - 16.30-20.00 uur - MUSIC HALL - Kunst, muziek en poezie - Gratis
* Openbare Bibliotheek - Oude Boteringestraat 18 - 050-3683683 - 14.30 uur - CONCERT - In Wolters-Noordhoffzaal.
* - 14.00 uur - CONCERTJES VOOR KINDEREN - Door studenten Stedelijke Muziekschool.

OUDESCHANS

Kerk - 050-5255035 - 11.30 uur - TRIO CONTRASTANTE - Werken van Mozart, Rachmaninov, Bizet, Sibelius en Bernstein.

SAPPEMEER

't Pierement - Noorderstraat 59 - 0598-397770 - 16.00 uur - SWAMP - Concert - ¦ 10.00

STADSKANAAL

Streekhistorisch Centrum - Ceresstraat 2 - 0599-612649 - 11.30 uur - VOULON-KOFFIECONCERT - Celloduo Martin Grudaj en Jaap van Wely; Boismortier, Breval, Gliere, Vivaldi en Schonebeck - ¦ 10.00 - donateurs f 7,50

Maandag 13 Maart

GRONINGEN

* Conservatorium AE Zaal - Veemarktstraat 76 - 050-3660600 - 19.00 uur - ENSEMBLEPROJECT CONCERT - Georg Philipp Telemann, Cantates, concerten, kwartetten en triosonates - Gratis
* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - MARCO KERVER EN GAST - Jazzmuziek.

HOOGEZAND

't Kielzog - 20.00 uur - TEA WITH MUSSOLINI - Film - ¦ 32.50, CJP/Pas 65 ¦ 27.50

WINSCHOTEN

De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - THE MATCHMAKER - Engelstalige komedie door The London Adacemy for Music and Dramatic Arts - ¦ 22.50, CJP/Pas 65 ¦ 17.50

Dinsdag 14 Maart

DELFZIJL

De Molenberg - 20.15 uur - DIS MOI QUE JE REVE - Film.

GRONINGEN

* Conservatorium AE Zaal - Veemarktstraat 76 - 050-3660600 - 17.00-19.00 en van 19.00-21.00 uur - 1e sessie in cafe, lichte muziek - VOORSPEELMIDDAG- EN AVOND - Door studenten klassieke muziek - Gratis

* De Oosterpoort - 20.15 uur - BIKS - Cabaret door Plien en Bianca - uitverkocht

* Het Kruithuis - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.30 uur - POLDERLAND - Cabaret door Koopmans & Gunning - uitverkocht
* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - EEN DOZIJN SNAREN - Jazzmuziek.

* Muziekcafe Koekkoek - Peperstraat 4-6 - 050-3148405 - 23.00-05.00 uur - CAFE REGGEA - Met live reggeasession o.l.v Petah Bee - Gratis

* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - TEN OORLOG - Toneel door Tom Lanoye - ¦ 30.00

Dinsdag 14 T/M Woensdag 15 Maart

GRONINGEN

* Grand Theatre - Grote Markt 35 - 050-3134965 - 20.30 uur - HET WEER - Toneel door Carver - ¦ 17.50, CJP/Pas 65 ¦ 15.00 - GT pas f12.50

Woensdag 15 Maart

GRONINGEN

* Academisch Ziekenhuis (fonteinpatio) - Hanzeplein 1 - 050-3660660 - 19.30-20.15 uur - CONSERVATORIUM KAMERORKEST - O.l.v Chris Duindam en solisten (sopraan, fluit, harp); Mozart, Graf, Handel.
* Bibliotheek, filiaal Noorderbad - Oosterhamrikkade 66 - 050-5772076 - 14.30 uur - WIE WIW OUI? - Mime-familievoorstelling door Martin Forget voor kinderen vanaf 6 t/m 12 jaar - Volw ¦
5.00, Kind 6-12 jr ¦ 2.50 - met Stadjerspas f 2,50/f 1,00
* De Oosterpoort - 20.30 uur - VENICE - Popconcert.
* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - BILLY THE KID - Flashback to Rod Stuart.

* Muziekcafe Koekkoek - Peperstraat 4-6 - 050-3148405 - 23.00-05.00 uur - OPEN SESSIE - O.l.v Andre Eggens - Gratis

STADSKANAAL

Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.30 uur - BIKS! - Cabaret door Plien en Bianca - ¦ 20.00, CJP/Pas 65 ¦ 15.00

Woensdag 15 T/M Donderdag 16 Maart

GRONINGEN

* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - IVANOV - Toneel door Art & Pro - ¦ 30.00

Donderdag 16 Maart

GRONINGEN

* Conservatorium AE Zaal - Veemarktstraat 76 - 050-3660600 - 20.15 uur - KAMERMUZIEKAVOND - Door studenten - Gratis
* De Oosterpoort - 12.45 uur - LUNCHCONCERT - Peter Garfield, piano - Gratis

* - 20.15 uur - NIKOS SARAGOUDAS & KOMPANIA - Wereldmuziek uit Griekenland - ¦ 25.00

* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - ROD & PROJECT - wereldpop.

* Lutherse Kerk - Haddingestraat 23 - 050-3660660 - 20.15 uur - CONSERVATORIUM KAMERORKEST - O.l.v Chris Duindam en solisten (sopraan, fluit, harp); Mozart, Graf, Handel.
* Muziekcafe Koekkoek - Peperstraat 4-6 - 050-3148405 - 23.00-05.00 uur - SALSA & MERENGUE CAFE - Met DJ Ismaila - Gratis

Donderdag 16 T/M Vrijdag 17 Maart

GRONINGEN

* Het Kruithuis - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.30 uur - PRINSES MARIANNE, DE ROMANTISCHE ORANJE - Toneel door Nel Kars - uitverkocht

Vrijdag 17 Maart

ADUARD

Abdijkerk - 0594-503631 - ABDIJCONCERT ADUARD - Schonbrunn Ensemble; Bach, Brandenburg no 5 en de 2e suite - Volw ¦ 25.00, Kind 13-16 jr ¦ 10.00, Pas 65 ¦ 22.50 - kind t/m 12 jaar Fl 5.00

DELFZIJL

De Molenberg - 20.15 uur - KLESHIS PAUWER - Door Theaterstichting Paradox.

GRONINGEN

* c Overstag - Gedempte Zuiderdiep 139 - 050-31429264 - 21.00 uur - OVERSTAGCOMBO - Huisjazz met gasten - Gratis
* Conservatorium AE Zaal - Veemarktstraat 76 - 050-3660600 - 11.30-13.30 uur - VOORSPEELUUR KOPER - Door studenten van Ane Travaille, Auke vd Merk, Frank Brouns en Sipke Bakker - Gratis
* De Oosterpoort - Trompsingel 27 - 050-3695815 - 20.15 uur - NOORD NEDERLANDS ORKEST - O.l.v Takuo Yuasa, werken van Bach en Mahler - ¦ 38.00

* - 20.15 uur - TOKYO STRING QUARTET - Werken van Beethoven, Von Webern, Wolf en Sjostakovitsj - ¦ 37.50

* Discotheek Index - Poelestraat 53/55 - 050-3136466 - 23.00 uur - SCANDALOUS - Trance party met Michael, Remko en Tino.
* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.30 uur - SESSIE OLV JEROEN VAN OLPHEN - Jazzmuziek.

* Muziekcafe Koekkoek - Peperstraat 4-6 - 050-3148405 - 23.00-05.00 uur - CAFE AFRICA MET DJ FRANCIS - Muziek - Gratis
* Simplon - Boterdiep 71 - 050-3184150 - 21.30 uur - THE QUEENS & JABBERWOCKY - Punkconcert - ¦ 12.50

LEEK

B-cafe/De Oude Ulo - 0594-512100 - 20.00 uur - GUITAR NIGHT - Met Hans Hooijer.

NOORDHORN

Dorpsstee - 0594-506020 - 21.30-01.00 uur - DISCO - ¦ 3.50

STADSKANAAL

Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.00 uur - ER VALT EEN TRAAN OP DE TOMPOES - Komedie van Annie M.G Schmidt met o.a Trudy Labij, Jules Hamel en Margot Dames - uitverkocht

Vrijdag 17 T/M Zaterdag 18 Maart

GRONINGEN

* Grand Theatre - 20.30 uur - KLEINE EYOLF - Toneel door Het Oranjehotel - ¦ 17.50, CJP/Pas 65 ¦ 15.00 - GT pas f12.50
* Martinihal - Leonard Springerlaan 2 - 050-5222777 - 20.15 uur - CARMEN - Opera door De Roemeense Staatsopera met muziek van George Bizet - ¦ 55.00

* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - OP ZIJN RETOUR - Cabaret door Kloosterboer - ¦ 22.50 - 1e Rang uitverkocht

Zaterdag 18 Maart

DELFZIJL

De Molenberg - 20.15 uur - DOLORES - Cabaret door Eric Brey (Voormalig Purper) - ¦ 25.00

FARMSUM

G kerk - 0900-2023050 - 20.00 uur - MARTIN MANS - Orgelconcert - ¦ 11.00, CJP/Pas 65 ¦ 8.00

GRONINGEN

* Bibliotheek, filiaal Noorderbad - Oosterhamrikkade 66 - 050-5772076 - 14.00 uur - EINDPRESENTATIE WORKSHOP KINDERTHEATER - Gratis

* - 10.00-11.30 uur - WORKSHOP TONEELSPELEN - Toneelspelen en improviseren op muziek voor kinderen van 7 tot 12 jaar - ¦ 5.00 - Stadjerspas fl 2,50

* De Oosterpoort - 20.15 uur - ACADEMY OF ANCIENT MUSIC - O.l.v Andrew Manze, werken van Bach - ¦ 45.00 - 2e rang Fl 40.00, ongeplaceerd Fl 37.50

* - 20.15 uur - HARDOP DROMEN - Voorstelling door Intermezzo - ¦ 27.50

* Het Kruithuis - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 15.00 uur - ZACHTJES HARD - Kindertheater door Cees Brandt, van 3 tot 6 jr - uitverkocht

* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.30 uur - THE KING AGAIN - Elvisact.

* Lutherse Kerk - Haddingestraat 23 - 050-3184316 - 20.15 uur - LA POETICA - Avondconcert, Sopraan Marian vd Heide, Jankees Braaksma, blokfluit, Wilma vd Wardt, cello, Ireen Thomas, luit Org Musica A Nova - ¦ 25.00, Pas 65 ¦ 22.50, CJP ¦ 12.50
* Muziekcafe Koekkoek - Peperstraat 4-6 - 050-3148405 - 23.00-05.00 uur - THE SHAVERS - Feestrock muziek - Gratis

LEEK

Sportcentrum - 0594-512040 - 20.15 uur - FRANS BAUER - Avondvullend programma met showorkest en in het voorprogramma Hanny - ¦ 45.00

STADSKANAAL

Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.00 uur - NOORD NEDERLANDS ORKEST - O.l.v Takuo Yuasa, m.m.v Angel Gimeno, werken van Nishimura, Prokofiev en Mendelssohn - Volw ¦ 30.00, Kind t/m 15 jr ¦ 10.00, CJP/Pas 65 ¦ 27.50

TOLBERT

De postwagen - 0594-512100 - 20.00 uur - REDERIJKERSKAMER ONS GENOEGEN - Jaarlijkse uitvoering.

WARFHUIZEN

Theaterherberg - Baron van Asbeckweg 42 - 0595-572742 - 20.30 uur - MAKAR - Solostuk door Ton van der Velden over een klein Russisch ambtenaartje uit de vorige eeuw.

WINSCHOTEN

De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - TELLERLIKKER JAZZCONCERT.

WINSUM

De Hoogte - Kerkpad 8 - 0595-442332 - 20.30 uur - ADRIAAN VAN DIS - Remco Ekkers in gesprek met Adriaan van Dis - ¦ 20.00, CJP ¦ 15.00 - vrienden SKKW f 17.50

Zondag 19 Maart

DELFZIJL

De Molenberg - 14.00 uur - AMADEUS - Film over het leven van Mozart.

GRONINGEN

* c Overstag - Gedempte Zuiderdiep 139 - 050-31429264 - 15.00 uur - FRANCIEN VAN TUINEN KWARTET - Jazzconcert - Gratis
* De Oosterpoort - 15.00 uur - WENDINGEN III - Concert met confrontatie tussen muziek en beeldende kunst - ¦ 20.00
* Grand Theatre - 20.30 uur - BMN TRIO - Jazzconcert door Thomas Borgmann, Wilber Morris, Reggie Nicholson - ¦ 17.50, CJP/Pas 65 ¦ 15.00 - GT pas f12.50

* Het Kruithuis - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.30 uur - ORESTES - Door Aluin - ¦ 25.00

* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - MARCO KERVER EN GAST - Jazzmuziek.

* Lutherse Kerk - Haddingestraat 23 - 050-3133628 - 16.00 uur - DILETTO MUSICALE - Amateurorkest voor barokmuziek o.l.v Paulien Kostense; Buxtehude - ¦ 15.00 - kinderen f1.00 per leeftijdjaar
* Muziekcafe Koekkoek - Peperstraat 4-6 - 050-3148405 - 16.30-20.00 uur - MUSIC HALL - Kunst, muziek en poezie - Gratis
* Openbare Bibliotheek - Oude Boteringestraat 18 - 050-3683683 - 14.30 uur - BOEKENWEEKPROGRAMMA - De hel van Dante, show met toneel, muziek en dia's - ¦ 7.50 - leden OB f5.00/Stadjerspas gratis

* - 14.30 uur - DE WILDE ZWANEN - Meespeelsprookje door Anita Ros voor kinderen vanaf 6 jaar - ¦ 3.50 - Stadjerspas gratis
* Tante Truus - Blekerstraat 21 - 17.00 uur - TRIO KRASTER, SCHMAL & V ERK - Jazzconcert.

HOOGEZAND

't Kielzog - 15.00 uur - NOORD NEDERLANDS ORKEST - Sinfonietta Groningen o.l.v Lubertus Leutscher, m.m.v Frank Brouns Werken van Grieg, Larsson, Ter Veldhuis en Mozart - ¦ 23.50

OBERGUM

Kerk - 050-3133628 - 11.30 uur - DILETTO MUSICALE - Amateurorkest voor barokmuziek o.l.v Paulien Kostense; Buxtehude - ¦ 15.00 - kinderen f1.00 per leeftijdjaar

SLOCHTEREN

Fraeylemaborg - Hoofdweg 32 - 050-3660660 - 11.00 uur - CONSERVATORIUM KAMERORKEST - O.l.v Chris Duindam, met solisten (sopraan, fluit, harp); Mozart, Graf, Handel, Keuris.

TER APEL

Wonderwereld - Ruiten A Kanaal Noord 1 - 0599-587990 - 14.30 uur - DE TWEE TOVENAARS - Poppenkast voorstelling door poppentheater De Ronzebons voor kinderen van groep 1 t/m 5 - ¦ 7.50

Zondag 19 T/M Dinsdag 21 Maart

GRONINGEN

* De Oosterpoort - 20.15 uur - MARCO BORSATO - Concert -¦ 20.00

Maandag 20 Maart

GRONINGEN

* De Oosterpoort - 19.00 uur - THE INTERNATIONAL THEATRE COMPANY LONDON - Concert, spel, Brave New World (Orwell) van Aldous Huxley - ¦ 30.00, CJP ¦ 17.00

* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - R ELFERINK EN F V TUINEN - Jazzmuziek.

WINSCHOTEN

Hollywood - Marktplein 8 - 0597-413800 - 20.00 uur - HAREM SUARE - Film - ¦ 24.50, CJP/Pas 65 ¦ 20.00

Dinsdag 21 Maart

DELFZIJL

De Molenberg - 20.15 uur - NOORD NEDERLANDS ORKEST - O.l.v Lubertus Leutscher, solist Frank Brouns, hoorn; werken van Mozart, Grieg, Larsson en J ter Veldhuis, 23 strijkers - ¦ 23.00

GRONINGEN

* Conservatorium AE Zaal - Veemarktstraat 76 - 050-3660600 - 17.00-19.00 en van 19.00-21.00 uur - 1e sessie in cafe, lichte muziek - VOORSPEELMIDDAG- EN AVOND - Door studenten klassieke muziek - Gratis

* De Oosterpoort - 20.15 uur - EMIL ZHIRAN & QUARTET - Jiddisch/Joods - ¦ 25.00

* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - POT & BAUMGARTEN - Wereldmuziek.

* Muziekcafe Koekkoek - Peperstraat 4-6 - 050-3148405 - 23.00-05.00 uur - CAFE REGGEA - Met live reggeasession o.l.v Petah Bee - Gratis

* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - KATHALZEN - Toneel van Pjeroo Roobjee door Het Toneelhuis - ¦ 32.50

Woensdag 22 Maart

GRONINGEN

* De Oosterpoort - 20.15 uur - M SIMONS & A WILLIAMS - Kamermuziekconcert viool en piano, werk van Brahms, Simons, Williams en Milhaud - ¦ 25.00

* - 20.30 uur - TIPICO ORIENTAL - Concert, Cubaanse muziek - ¦ 25.00, CJP ¦ 17.00

* Irish Pub O'ceallaigh - Gedempte Kattendiep 13 - 050-3112311 - SINGER-SONGWRITER CONTEST - Voorronde, finale op 6 mei.
* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - DRIES BROUWER EN GAST - Pop.

* Muziekcafe Koekkoek - Peperstraat 4-6 - 050-3148405 - 23.00-05.00 uur - OPEN SESSIE - O.l.v Andre Eggens - Gratis
* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - TOLOMEO, RE DI EGITTO - Opera van Handel door Muziektheater Transparant - ¦ 60.00

STADSKANAAL

Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 14.00 uur - COUNTRY GROEP STADSKANAAL - Seniorenmiddag - ¦ 7.00

- 20.00 uur - LITERAIR CAFE JAN SIEBELINK - - - ¦ 10.00, CJP/Pas 65 ¦
7.50

WINSCHOTEN

De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - DE ONVERWACHTE MAN - Toneelstuk met Linda van Dyck en Jules Croiset - ¦ 34.50, CJP/Pas 65 ¦ 32.00

Woensdag 22 T/M Zaterdag 25 Maart

GRONINGEN

* Grand Theatre - 20.30 uur - THE ART OF TWO - Dans door Galili Dance - ¦ 17.50, CJP/Pas 65 ¦ 15.00 - GT pas f12.50

Woensdag 22 T/M Zondag 26 Maart
* Openbare Bibliotheek - Oude Boteringestraat 18 - 050-3683683 - 12.30 uur/zo 14.30/ za 25/3 niet - ZAPPEN - Brood en Spelen, lunchtheater van Harold Pinter door theatergroep La Tempe - ¦ 7.50 - leden OB f5.00/Stadjerspas gratis

Donderdag 23 Maart

GRONINGEN

* De Oosterpoort - 20.15 uur - LIEVER LIJF - Rob de Nijs - ¦ 42.50
* - 12.45 uur - LUNCHCONCERT - NNO Blazersensemble - Gratis
* - 20.15 uur - MICHIEL BORSTLAP & I JANSSEN - Jazzpianist en klassiek pianist, 20e eeuws repertoire; Prokovjev en Art Tatum - ¦ 25.00

* Het Kruithuis - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.30 uur - ZERO TOLERANCE - Toneel door Les Enfants Terribles - ¦ 20.00
* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - JUNGLE WARRIORS - Wereldmuziek.

* Muziekcafe Koekkoek - Peperstraat 4-6 - 050-3148405 - 23.00-05.00 uur - SALSA & MERENGUE CAFE - Met DJ Ismaila - Gratis
* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - MANNEN OP DE MAAN - Cabaret door Erik van Muiswinkel en Diederik van Vleuten - ¦ 15.00 - kaarten 3e rang, 1e en 2e uitverkocht

HOOGEZAND

't Kielzog - 20.00 uur - KLOOSTERBOER OP ZIJN RETOUR - Cabaret door Trio Kloosterboer - ¦ 22.50, CJP/Pas 65 ¦ 17.50

STADSKANAAL

Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.00 uur - THE MIRACLE - Entertainment door Jeans 9 - uitverkocht

WINSCHOTEN

De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - THE COUNTRY MUSIC HALL OF FAME II - - ¦ 37.50, CJP/Pas 65 ¦ 35.00

Donderdag 23 Maart T/M Zaterdag 1 April

GRONINGEN

* De Machinefabriek - Bloemstraat 38 - 050-3113141 - 19.00 en 21.30 - niet 26,27/3 - U.S AMOK/VERSTROOICIJNSD - Toneel door Koos Terpstra (19.00 uur) en Ludo Hoogmartens, i.k.v MF 2000: tien theatermakers over thema: anarchie, energie en amusement - ¦ 17.50 - restaurant open in pauze (diner)

Vrijdag 24 Maart

GRONINGEN

* Bibliotheek, filiaal Noorderbad - Oosterhamrikkade 66 - 050-5772076 - 20.00 uur - WIJLEN DE MOEDER VAN MEVROUW - Klucht van Georges Feydeau - ¦ 5.00 - met Stadjerspas f 2,50
* c Overstag - Gedempte Zuiderdiep 139 - 050-31429264 - 21.00 uur - PAUL & OVERSTAGCOMBO - Huisjazz met gasten - Gratis
* Conservatorium AE Zaal - Veemarktstraat 76 - 050-3660600 - 19.00-21.00 uur - VOORSPEELAVOND FLUIT - Door studenten van Thies Roorda en Wieke Kasrsten - Gratis

* De Oosterpoort - 20.30 uur - FRANKIE LEE - Blues - ¦ 25.00
* Discotheek Index - Poelestraat 53/55 - 050-3136466 - 23.00 uur - RAVERS RELIGION REUNION - Met DJ's Isaac, Crossbone, Mad-E-Fact, Petrov en Hardcor - ¦ 17.50

* Het Kruithuis - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.30 uur - NIEUWE THEATERMAKERS - Dans drieluik - ¦ 17.50

* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.30 uur - PLANET ORANGE - Funkrock.

* Muziekcafe Koekkoek - Peperstraat 4-6 - 050-3148405 - 23.00-05.00 uur - CAFE AFRICA MET DJ FRANCIS - Muziek - Gratis
* Simplon - Boterdiep 71 - 050-3184150 - CAFEINE & SUPPORT - Skatepunkconcert.

LOPPERSUM

Herberg de Lopster Kroon - 0596-572834 - BEN IK IN BEELD - Rederijkerskamer Sappho.

Vrijdag 24 T/M Zaterdag 25 Maart

GRONINGEN

* C Grunneger Sproak - Akerkstraat 11 - 050-3124029/5710413 - 20.00 uur - 15E NOORD-NEDERLANDSE LIEDJESFESTIVAL (VOORRONDES) - Festival met liedjes in een Nederlandse taal, o.a Groninger dialect, voorrondes - ¦ 10.00

* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - DE DAME MET DE CAMELIA'S - Toneel door Het Zuidelijk Toneel - ¦ 32.50

Zaterdag 25 Maart

DELFZIJL

De Molenberg - 20.15 uur - KLOOSTERBOER OP ZIJN RETOUR - Cabaret door de drie broers Kloosterboer - ¦ 20.00

GRONINGEN

* De Oosterpoort - 20.00 uur - GLOBE FESTIVAL - Wereldmuziekfestival.

* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.30 uur - CRUSADE - Funkrock.

* Muziekcafe Koekkoek - Peperstraat 4-6 - 050-3148405 - 23.00-05.00 uur - THE RESISTEBLES - Jazzy pop muziek - Gratis
* Nieuwe kerk - 050-5255035 - 20.00 uur - COLLEGIUM VOCALE REFORMATUM - O.l.v Jan Pranger en het koor Intonatus uit Kampen o.l.v Rolf Drost, m.m.v Sietze de Vries op het orgel.

LEEK

De Oude Ulo - Tolberterstraat 72 - 0594-517877 - 20.30 uur - BERT HERMELINK - Cabaret.

LOPPERSUM

Herberg de Lopster Kroon - 0596-572834 - GRENZELOOS - Rederijkerskamer Sappho.

NIEUWE PEKELA

De Riggel - 0597-421530 - BOERDERIJ & CAMPING - Klucht door Toneelver De Omtrek.

ONSTWEDDE

Slaait'nhoes - De Horn 5 - 0599 - 332232 - 20.00 uur - WIA BUZE EN JOHAN RASPE - Zang - ¦ 25.00

STADSKANAAL

Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.00 uur - THE MIRACLE - Entertainment door Jeans 9 - uitverkocht

WEHE DEN HOORN

Kerk - 050-5255035 - 20.30 uur - JAZZ CONCERT.

WINSCHOTEN

De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 19.30 uur - THE KING AND I - Familie musical van de musical afdeling van het Koninklijk Ballet van Vlaanderen - Volw ¦ 50.00, Kind t/m 12 jr ¦ 27.50

WINSUM

De Poort - 0595-443388 - 20.00 uur - OPERA- EN OPERETTEVERENIGING OMLANDIA - Galaconcert - ¦ 15.00

Zaterdag 25 T/m Zondag 26 Maart

GRONINGEN

* Het Kruithuis - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.00 en 22.00 uur - MUSSENGANG AFLEVERING 13 - Toneel door Dastater, Groninger studentensoapserie - ¦ 12.50

Zondag 26 Maart

APPINGEDAM

Hotel Wapen van Leiden - 0596-626517 - 17.00 uur - 7E ZOMERTIJD JAZZ WORKSHOP FESTIVAL - Met de Mill Rose Dixie, Herry van Lier's Bluesband, The Pelican Brassband e.v.a - ¦ 7.50

GRONINGEN

* c Overstag - Gedempte Zuiderdiep 139 - 050-31429264 - 15.00 uur - DUTCH PALLADIUM ORCHESTRA - Tienkoppig orkest o.l.v Pierre Lafay, jazzarrangementen - Gratis

* De Oosterpoort - 20.30 uur - EELS - Popconcert - ¦ 42.50
* - 15.00 uur - MARGIONO QUINTET - C Margiono, sopraan; M Mijnders, 1e viool; S Jaspers, 2e viool; GJ Leuverink, altviool; Y Viersen, cello - ¦ 37.50

* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.30 uur - 2GETHER - Jazzmuziek.

* Muziekcafe Koekkoek - Peperstraat 4-6 - 050-3148405 - 16.30-20.00 uur - MUSIC HALL - Kunst, muziek en poezie - Gratis
* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - verplaatst van 13 jan - POTRET, HET BESTE VAN ADELE - Cabaret door Adele Bloemendaal - ¦ 30.00 - kaarten 2e rang, 3e rang f 22.50, 1e rang uitverkocht

THESINGE

Kerk - 050-3022920 - 15.00 uur - FOLKGROEP LARRYGOGAN - Ierse volksmuziek.

Maandag 27 Maart

GRONINGEN

* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - R ELFERINK EN F V TUINEN - Jazzmuziek.

HOOGEZAND

't Kielzog - 20.00 uur - TOKYO EYES - Film - ¦ 32.50, CJP/Pas 65 ¦ 27.50

Dinsdag 28 Maart

GRONINGEN

* Conservatorium AE Zaal - Veemarktstraat 76 - 050-3660600 - 17.00-19.00 en van 19.00-21.00 uur - 1e sessie in cafe, lichte muziek - VOORSPEELMIDDAG- EN AVOND - Door studenten klassieke muziek - Gratis

* De Oosterpoort - 20.15 uur - MISIA - Fado - ¦ 27.50
* Het Kruithuis - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.30 uur - MENSEN UIT MIJN STRAAT - Cabaret door Frank Wijdenbosch - ¦ 17.50
* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - EEN DOZIJN SNAREN - Jazzmuziek.

* Muziekcafe Koekkoek - Peperstraat 4-6 - 050-3148405 - 23.00-05.00 uur - CAFE REGGEA - Met live reggeasession o.l.v Petah Bee - Gratis

* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - ABIGAILS PARTY - Toneel door Carrousel - uitverkocht

Woensdag 29 Maart

GRONINGEN

* Irish Pub O'ceallaigh - Gedempte Kattendiep 13 - 050-3112311 - SINGER-SONGWRITER CONTEST - Voorronde, finale op 6 mei.
* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - R ELFERINK EN S MEDEMA - Jazzmuziek.

* Muziekcafe Koekkoek - Peperstraat 4-6 - 050-3148405 - 23.00-05.00 uur - OPEN SESSIE - O.l.v Andre Eggens - Gratis

PIETERBUREN

Zeehondencreche - 0597-591135 - 14.30 uur - FINOALE GRUNNEGER VEURLEES CUP - Met de beste voorlezers van de voorrondes - Gratis

STADSKANAAL

Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.00 uur - NU NOG NIEUWER - Cabaret door Job Schuring & Rutger Laan - ¦ 20.00, CJP/Pas 65 ¦ 15.00

WINSCHOTEN

De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - DUNK - Cabaret door Reinder van der Naalt - ¦ 25.00, CJP/Pas 65 ¦ 22.50

Openbare Bibliotheek - Johan Modastraat 5 - 0597-413064 - GRIEZELVOORSTELLING - Voor kinderen van 9 tot 13 jaar.

Donderdag 30 Maart

GRONINGEN

* De Oosterpoort - 050-3134618 - 20.30 uur - MAHAGONNY - Muziektheatervoorstelling - ¦ 15.00

* - 20.30 uur - VAN DIK HOUT - Popconcert - ¦ 25.00
* Grand Theatre - 20.30 uur - HIT - Toneel door De Onderneming - ¦ 17.50, CJP/Pas 65 ¦ 15.00 - GT pas f12.50

* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.00 uur - DESHIMA ENSEMBLE - Jazzmuziek.

* Muziekcafe Koekkoek - Peperstraat 4-6 - 050-3148405 - 23.00-05.00 uur - SALSA & MERENGUE CAFE - Met DJ Ismaila - Gratis
* Singelhuis - Radesingel 6 - 050-3660660 - 20.30 uur - GRAAFF TRIO & LEW TABACKIN - Concert, saxofoon en fluit - ¦ 15.00
* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - NEDERLANDS DANS THEATER - Dans; Kylian/Naharin/Van Manen/Teshigawara - alleen nog kaarten 3e rang f22.50

HOOGEZAND

't Kielzog - 20.00 uur - VOICE MAIL - Muziek door Maarten Mourik - ¦ 20.00, CJP/Pas 65 ¦ 15.00

STADSKANAAL

Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 21.00 uur - BACK TO BASIC PART II - Zigeunerjazz door The Rosenberg Trio - ¦ 27.50, CJP/Pas 65 ¦ 22.50

WINSCHOTEN

De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - GLOBAL STRINGS - Five Great Guitars; Eric Vaarzon Morel (flamenco), Leonardo Amuedo (latin), Jan Kuiper (fusion) en het Groninger Gitaar Duo (klassiek) - ¦ 30.00, CJP/Pas 65 ¦ 27.50

Vrijdag 31 Maart

GRONINGEN

* c Overstag - Gedempte Zuiderdiep 139 - 050-31429264 - 21.00 uur - PAUL & OVERSTAGCOMBO - Huisjazz met gasten - Gratis
* De Oosterpoort - 20.15 uur - DE NACHT VAN RIO DE LA PLATA - Tango, Mabel Gonzalez y Guitarras & Alfredo Marcucci - ¦ 25.00
* Discotheek Index - Poelestraat 53/55 - 050-3136466 - 23.00 uur - R&B PARTY - Met DJ's MoneyMaker, Chamo en Guest - ¦ 15.00
* Jazzcafe De Spieghel - Peperstraat 11 - 050-5280588 - 23.30 uur - STIEL ALL STARS - Wereldmuziek.

* Martinihal - Leonard Springerlaan 2 - 050-5222777 - 20.00 uur - GROOTKOOR GRONINGEN - Concert m.m.v E Daniel Smid - ¦ 35.00
* Muziekcafe Koekkoek - Peperstraat 4-6 - 050-3148405 - 23.00-05.00 uur - CAFE AFRICA MET DJ FRANCIS - Muziek - Gratis
* Simplon - Boterdiep 71 - 050-3184150 - 20.00 uur - VOODOO - Jongerenpoptheater door Made in da shade - ¦ 15.00

STADSKANAAL

Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 19.30 uur - KLOKKENLUIDER VAN DE NOTRE DAME - Familievoorstelling vanaf 8 jaar door "Opus One" - Volw ¦ 22.50, Kind t/m 15 jr ¦ 15.00, Pas 65 ¦ 17.50, CJP ¦ 15.00

WINSCHOTEN

De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - TOUR UNLIMITED - Theatertour door Het Groot Niet Te Vermijden - ¦ 32.50, CJP/Pas 65 ¦ 30.00

Vrijdag 31 Maart T/M Zaterdag 1 April

GRONINGEN

* Het Kruithuis - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.30 uur - TENMINSTE HOUDBAAR TOT - Friestalig toneel door Leny Dijkstra & Lianne Zandstra - ¦ 20.00 - vr uitverkocht

Vrijdag 31 Maart T/M Zondag 2 April

GRONINGEN

* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur, zo 15.00 uur - DE PETOMAAN, DE NECROFIEL, DE TROMPETTIST - Toneel door Orkater - ¦ 30.00

Zaterdag 1 April

DELFZIJL

De Molenberg - 20.15 uur - OVER EN WEER - Cabaret door Jos Brink en Lucie de Lange e.a - ¦ 35.00

GRONINGEN

* De Oosterpoort - 20.15 uur - GANGCHENPA - Zang en dans uit Tibet - ¦ 25.00

* Martinihal - Leonard Springerlaan 2 - 050-5222777 - 20.15 uur - RUTH JACOTT - Concert Vals verlangen - ¦ 55.00 - (excl servicekosten)

* Muziekcafe Koekkoek - Peperstraat 4-6 - 050-3148405 - 23.00-05.00 uur - NINA'S DOCHTERS - Folk pop muziek - Gratis
* Universiteitstheater - 050-5779778 - VOORRONDES EENAKTERFESTIVAL - Toneelgroepen strijden met elkaar, finale 12 en 13 mei.

HOOGEZAND

't Kielzog - 15.00 uur - STELLALUNA - Poppentheater vanaf 5 jaar door Speeltheater Holland - ¦ 12.50

STADSKANAAL

Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.00 uur - KLOOSTERBOER OP ZIJN RETOUR - Cabaretesk liederenprogramma met Arno van der Heyden, Rob Elzenga en Jan Veldman - ¦ 22.50, CJP/Pas 65 ¦ 17.50

TER APEL

Museum klooster - Boslaan 3 - 0599-581370 - JONGVOLWASSENENKOOR EN NNO - Concert - Volw ¦ 5.50, Kind t/m 10 jr ¦ 2.00

WINSCHOTEN

De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - BIG TOP CLOWNS - Clownsprogramma voor volwassenen door David Shiner & Rene Bazinet - ¦ 40.00

WINSUM

De Hoogte - Kerkpad 8 - 0595-442332 - 20.30 uur - MUSSENGANG, DEEL 11 EN 12 - Voorstelling n.a.v deze populaire strip die jaren in de Universiteitskrant heeft gestaan - ¦ 15.00, CJP ¦ 12.50 - vrienden SKKW f 12.50

Zaterdag 1 T/M Zondag 2 April

GRONINGEN

* Waagplein - 050-3134618 - za 12.00-17.00 uur, zo 13.00-17.00 uur - MUZIEK & THEATER - Za Big Band Winsum, Zo Mister P-body straattheater - Gratis

Zondag 2 April

BELLINGWOLDE

Diverse kerken/Blijham/Oudeschans/Vriescheloo/ - Wedde - 050-8507155 - 14.00-17.00 uur - KORENRONDE BELLINGWEDDE - Diverse koren brengen in verschillende kerkjes werken ten gehore - ¦ 10.00

DELFZIJL

De Molenberg - 14.30 uur - TARZAN - Film.

GRONINGEN

* De Oosterpoort - Trompsingel 27 - 030-2513413 - 15.00 uur - MUSICA CLASSICA - Mozart en het theater - ¦ 27.50

* Muziekcafe Koekkoek - Peperstraat 4-6 - 050-3148405 - 16.30-20.00 uur - MUSIC HALL - Kunst, muziek en poezie - Gratis
* Nieuwe kerk - Nieuwe Kerkhof 1 - 050-3124716 - 17.00-18.00 uur - CANTATEDIENST - Met het Cantate Consort, solisten & instrumentaal o.l.v Jelte Hulzebos; Cantates BWV 22 en 23 van J.S Bach - Gratis
* Simplon - Boterdiep 71 - 050-3184150 - 21.30 uur - NORTHERN DANCE EXPERIENCE - Dj's wedstrijd - ¦ 5.00

* Stadsparkpaviljoen - Paviljoenlaan 3 - 050-5280931 - 18.00 uur - reserveren voor 17 maart - MOORD AAN TAFEL - Theaterdiner met buffet - ¦ 110.00

LEEK

De Oude Ulo - Tolberterstraat 72 - 0594-517877 - 20.30 uur - MUSSENGANG DEEL 11 EN 12 - Stichting Dastater.

MIDWOLDE

Theehuis/Filmhuis Vredewold - Hoofdstraat 132 - 0594-515954 - 11.00 uur - BONE BRASS ENSEMBLE - Koffieconcert - Volw ¦ 12.50, Kind ¦ 2.50

Maandag 3 April

WINSCHOTEN

Hollywood - Marktplein 8 - 0597-413800 - 20.00 uur - DE STILTE - Film - ¦ 24.50, CJP/Pas 65 ¦ 20.00

Dinsdag 4 April

GRONINGEN

* De Oosterpoort - 20.15 uur - TOOMLER - Cabaret door Comedytrain - ¦ 25.00

* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - SHOWIESJOO - Cabaret door Tineke Schouten - alleen nog kaarten 3e rang f 22.50

STADSKANAAL

Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.00 uur - MANNEN OP DE MAAN - Cabaret door Erik van Muiswinkel en Diederik van Vleuten - ¦ 27.50, CJP/Pas 65 ¦ 22.50

Woensdag 5 April

GRONINGEN

* Bibliotheek, filiaal Noorderbad - Oosterhamrikkade 66 - 050-5772076 - 14.00 uur - VOORLEZEN IN HET DONKER - voor kinderen vanaf 4 tot 7 jaar - Gratis

* De Oosterpoort - 20.15 uur - LEIPZIGER STREICHQUARTETT - Werken van Schubert, Berg en Mozart - ¦ 37.50

* - 20.30 uur - WILLY DEVILLE - Popconcert - ¦ 50.00
* Irish Pub O'ceallaigh - Gedempte Kattendiep 13 - 050-3112311 - SINGER-SONGWRITER CONTEST - Voorronde, finale op 6 mei.

HOOGEZAND

't Kielzog - 20.00 uur - MANY STORY HOUSE - Percussie door "Slagerij van Kampen" - ¦ 32.50, CJP/Pas 65 ¦ 27.50

WINSCHOTEN

De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 15.00 uur - TOEKAN TEKS THEATERTOUR - Vrolijke theatershow voor jong en oud met veel komische situaties - ¦ 15.00

Donderdag 6 April

GRONINGEN

* De Oosterpoort - GRONINGSE MUZIEK VERENIGING
* - 20.15 uur - RONALD BRAUTIGAM - Pianosonates van Beethoven.
* Grand Theatre - 20.30 uur - AVAILABLE JELLY & DE KIFT - Toneel - ¦ 17.50, CJP/Pas 65 ¦ 15.00 - GT pas f12.50

* Het Kruithuis - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.30 uur - STRING - Cabaret door Paul Clark - ¦ 17.50

* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - VAN DE BRUG AF GEZIEN - Toneel door Theater van het Oosten - ¦ 32.50

HOOGEZAND

't Kielzog - 050-3185035 - 20.00 uur - DUIVINNENMELK - Wintertournee van Theater te Water, een komedie die het verhaal vertelt van de vriendelijke duivenmelker Dobbe, zijn vrouw Lies en zus Dollie - ¦ 20.00, CJP/Pas 65 ¦ 15.00

WINSCHOTEN

De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - NEGERZOENEN - Cabaret door De Berini's - ¦ 30.00, CJP/Pas 65 ¦ 27.50

Donderdag 6 T/M Zaterdag 15 April

GRONINGEN

* De Machinefabriek - Bloemstraat 38 - 050-3113141 - 20.30 uur - niet 9,10/4 - DE BEKERING - Toneel door Jennifer Drabbe, i.k.v MF 2000: tien theatermakers over thema: anarchie, energie en amusement - ¦ 17.50

* op locatie nnb - 050-3113141 - 20.30 uur - niet 9,10/4 - ONDER MANNEN - Toneel door Geert Lageveen, i.k.v MF 2000: tien theatermakers over thema: anarchie, energie en amusement - ¦ 17.50

Vrijdag 7 April

GRONINGEN

* De Grunneger Sproak - 050-5779778 - VOORRONDES EENAKTERFESTIVAL - Toneelgroepen strijden met elkaar, finale 12 en 13 mei.
* De Oosterpoort - Trompsingel 27 - 050-3695815 - 20.15 uur - NOORD NEDERLANDS ORKEST - O.l.v V Sinaisky, werken van Schumann en Sjostakovitsj - ¦ 38.00

* - CHR HARMONIEGEZELSCHAP PATRIMONIUM

* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - JEANNE D'ARC VD SLACHTHUIZEN - Door Toneelgroep Amsterdam, toneel van Bertolt Brecht - ¦ 32.50

WINSCHOTEN

De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - GISELLE - Klassiek Academisch Ballet van Tatarstan - Volw ¦ 49.50, Kind t/m 12 jr ¦ 27.50

Zaterdag 8 April

APPINGEDAM

NNB - 0595-551821 - SOLISTENCONCOURS - Majorette en twirl.

DELFZIJL

De Molenberg - 20.15 uur - HOU JE VAN NEDERLAND - Cabaret door De Garde - ¦ 17.50

GRONINGEN

* De Oosterpoort - 20.15 uur - COR BAKKER & MADELINE BELL - Swing - ¦ 35.00

* De Oosterpoort, grote zaal - 19.30 uur - BACHKOOR / MATTHEUS PASSION - o.l.v Daniel Reuss en met Concertgebouw Kamerorkest; J.S Bach - ¦ 57.50 - 2e rang Fl 52.50, ongeplaceerd Fl 50.00
* Het Dok - Kajuit 4 - 050-3124029/5710413 - 09.00-17.00 en van 20.00 uur - WORKSHOP/HERKANSING NOORD NEDERLANDS LIEDJESFESTIVAL - Festival met liedjes in een Nederlandse taal, o.a Groninger dialect.

* Lutherse Kerk - Haddingestraat 23 - 050-3184316 - 21.15 uur - AMSTERDAM LOEKI STARDUST QUARTET - Avondconcert, Blokfluitkwartet; Hirose, Ortiz, de Cabezon en Vivaldi Org Musica Antiqua Nova - ¦ 25.00, Pas 65 ¦ 22.50, CJP ¦ 12.50

* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - DOE MAAR DICHT MAAR - Poeziefestival voor jongeren, de tien winnaars van de dichtwedstrijd.

* Universiteitstheater - 050-5779778 - VOORRONDES EENAKTERFESTIVAL - Toneelgroepen strijden met elkaar, finale 12 en 13 mei.

LEEK

De Oude Ulo - Tolberterstraat 72 - 0594-517877 - 20.30 uur - DOMSNOETEN - Grunneger Volkstoneel.

STADSKANAAL

Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.00 uur - TOUR UNLIMITED - Het Groot Niet Te Vermijden - ¦ 30.00, CJP/Pas 65 ¦ 25.00

WARFHUIZEN

Theaterherberg - Baron van Asbeckweg 42 - 0595-572742 - 20.30 uur - MAKAR - Solostuk door Ton van der Velden over een klein Russisch ambtenaartje uit de vorige eeuw.

WINSCHOTEN

De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 19.00 uur - BATO - Uitvoering Gymnastiekvereniging.

Zondag 9 April

ADORP

Kerk - 050-5255035 - 15.00 uur - CANTATE CONSORT - O.l.v Jelte Hulzebos, m.m.v de solisten H Warmelink en L Tuinders; Mattheus Passion van Heinrich Schutz.

BREEDE

Kerkje (nabij Warffum) - 0595-424866/422138/422151 - 16.00 uur - TOERMALIJN - Concert door klarinettist, violist, altviolist en cellist; werken uit de barokke en klassieke periode - Volw ¦ 7.50, Kind ¦ 3.75

GRONINGEN

* De Oosterpoort - 20.15 uur - VIEJA TROVA SANTIAGUERA - Cubaanse muziek - ¦ 30.00

* - 15.00 uur - WIE (Z)WINGT LEEFT - Kinderconcert door Samba Salad, vanaf 4 jaar - Volw ¦ 15.00, Kind t/m 16 jr ¦ 7.50
* Grand Theatre - 20.30 uur - STELLA LUNA - Toneel door Speeltheater Holland - ¦ 17.50, CJP/Pas 65 ¦ 15.00 - GT pas f12.50
* Synagoge - Folkingestraat 60 - 050-3184316 - 11.30 uur - BRISK - Koffieconcert, Blokfluitkwartet; 200 notes, vier oude tegenover vier hedendaagse composities Org Musica Antiqua Nova - ¦ 15.00, Pas 65 ¦ 12.50, CJP ¦ 7.50 - abonnement Fl 45.00

STADSKANAAL

Streekhistorisch Centrum - Ceresstraat 2 - 0599-612649 - 11.30 uur - KOFFIECONCERT - Lachen in het donker: muziek uit het kamp Westerbork door het trio Petra Veldman, Mineke Daniels en Koos Akker - ¦ 10.00

WINSUM

De Gouden Karper - 0595-442332 - 14.00 uur - 'T ALLERMOOISTE/'N PARREDIES - Theatergroep Waark - ¦ 12.50, CJP ¦ 10.00 - vrienden SKKW f 10.00

Maandag 10 April

HOOGEZAND

't Kielzog - 20.00 uur - ZIJ GELOOFT IN MIJ - Film over Andre Hazes - ¦ 32.50, CJP/Pas 65 ¦ 27.50

Dinsdag 11 April

DELFZIJL

De Molenberg - 20.15 uur - PYTHON - Muzikaal drama door Janke Dekker, Gerrie vd Klei en Frits Lambrechts - ¦ 40.00

GRONINGEN

* De Oosterpoort - 20.15 uur - KING SIZE - Cabaret door Lebbis - ¦ 27.50

* Het Kruithuis - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.30 uur - SPUITGAT - Cabaret door Piranha - ¦ 17.50

* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - IENSUM YN IERLAN - Friestalig toneel door Tryater - ¦ 25.00

WINSCHOTEN

De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 19.00 uur - HOME - Muziektheatervoorstelling voor iedereen vanaf 10 jaar - ¦ 24.50, CJP/Pas 65 ¦ 20.00

Woensdag 12 April

GRONINGEN

* Grand Theatre - 20.30 uur - MICROMAN - Toneel door Anouk van Dijk - ¦ 17.50, CJP/Pas 65 ¦ 15.00 - GT pas f12.50
* Het Kruithuis - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 15.00 uur - DE MUTS VD MAN ZONDER HOOFD - Kindertheater door Theater Artemis, vanaf 6 jr - Volw ¦ 15.00, Kind t/m 16 jr ¦ 7.50

* Irish Pub O'ceallaigh - Gedempte Kattendiep 13 - 050-3112311 - SINGER-SONGWRITER CONTEST - Voorronde, finale op 6 mei.
* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - PYTHON - Een muzikale thriller met Frits Lambrechts, Janke Dekker en Gerrie van der Klei - ¦ 40.00

HOOGEZAND

't Kielzog - 20.00 uur - COMEDYTRAIN - De top van de Nederlandse stand-up - ¦ 22.50, CJP/Pas 65 ¦ 17.50

STADSKANAAL

Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.00 uur - GELUK ZIT IN HELE GROTE DINGEN - Cabaret door Bert Visscher - ¦ 32.50, CJP/Pas 65 ¦ 27.50

WINSCHOTEN

De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - NIEUWE SHOW - Cabaret door Hans Liberg - ¦ 35.00

Donderdag 13 April

GRONINGEN

* De Oosterpoort - 20.30 uur - BLOF - Popconcert.
* - 20.15 uur - HAYDN JEUGD STRIJKORKEST - O.l.v Ben de Ligt, werk van Caldara, Werkman, Hamel, Bridge en Mendelssohn-Bartoldy - ¦ 25.00

* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - DE TWEELING - Toneel door 't Bos theaterprodukties, naar Tessa de Loo - ¦ 30.00

STADSKANAAL

Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.00 uur - GELUK ZIT IN HELE GROTE DINGEN - Cabaret door Bert Visscher - ¦ 32.50, CJP/Pas 65 ¦ 27.50

WINSCHOTEN

De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - THE COLOR OF DANCE - Folkloristische dans uit Roemenie, door Academisch Dansensemble JOC - ¦ 35.00, CJP/Pas 65 ¦ 32.50

Donderdag 13 T/M Vrijdag 14 April

GRONINGEN

* Grand Theatre - 20.30 uur - RITTER, DENE, VOSS - Komedie door Dood Paard - ¦ 17.50, CJP/Pas 65 ¦ 15.00 - GT pas f12.50

Vrijdag 14 April

ADUARD

Abdijkerk - 0594-503631 - ABDIJCONCERT ADUARD - Calefax rietkwintet; J.S Bach, Sjostakowitsj, Part - Volw ¦ 20.00, Kind 13-16 jr ¦ 10.00, Pas 65 ¦ 17.50 - kind t/m 12 jaar Fl 5.00

GRONINGEN

* De Oosterpoort - 20.15 uur - ESTLANDS KAMERKOOR - O.l.v Tonu Kaljuste, Johannes Passion / Arvo Part - ¦ 40.00 - 2e rang Fl 35.00, ongeplaceerd Fl 32.50

* - 20.15 uur - JUANA AMAYA - Flamenco - ¦ 27.50
* Het Kruithuis - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.30 uur - LAAG BIJ DE GRONDS - Cabaret door Jacqueline Kerkhof - ¦ 17.50
* Prinsentheater - Noorderbuitensingel 11 - 050-5779778 - VOORRONDES EENAKTERFESTIVAL - Toneelgroepen strijden met elkaar, finale 12 en 13 mei.

* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - ZORG EN DE DROOMCENTRIFUGE - Toneel door Growing up in Public - ¦ 25.00

MIDWOLDE

Theehuis/Filmhuis Vredewold - Hoofdstraat 132 - 0594-515954 - 20.00 uur - SHAKESPEARE IN LOVE - Film over zijn leven.

STADSKANAAL

Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.00 uur - GELUK ZIT IN HELE GROTE DINGEN - Cabaret door Bert Visscher - ¦ 32.50, CJP/Pas 65 ¦ 27.50

WINSCHOTEN

De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 20.00 uur - MANY STORY HOUSE - Slagerij van Kampen - ¦ 30.00, CJP/Pas 65 ¦ 27.50

Zaterdag 15 April

DELFZIJL

De Molenberg - 20.15 uur - GRUNNEGER OAVEND - Streektaaltoneel door Con Amore - ¦ 17.50

GRONINGEN

* De Oosterpoort - 20.15 uur - DE BEUK ERIN - Bram Vermeulen - ¦ 27.50

* - 19.00 uur - NOORD NEDERLANDS ORKEST - O.l.v Nicholas Kraemer, werk van Purcell - ¦ 50.00

* Stadsschouwburg - Turfsingel 86 - 050-3125645 - 20.15 uur - MET HANDEN EN VOETEN - Dans door het Internationaal Danstheater - ¦ 35.00

* USVA - 050-5779778 - VOORRONDES EENAKTERFESTIVAL - Toneelgroepen strijden met elkaar, finale 12 en 13 mei.

LEEK

Geref Kerk Vrijgemaakt - 0594-512100 - 20.00 uur - ALG KOOR IN BETWEEN

SCHOUWERZIJL

't Zylhoes - Zijlvestweg 3 - 0595-491868 - 21.00 uur - SHAKESPEARE IN LOVE - Film over zijn leven.

STADSKANAAL

Geert Teis - Geert Teisplein 2 - 0599-631731 - 20.00 uur - GELUK ZIT IN HELE GROTE DINGEN - Cabaret door Bert Visscher - ¦ 32.50, CJP/Pas 65 ¦ 27.50

VEENDAM

Sorghvliethal - Jan Salwaplein 1 - 0598-690499 - LET THE SIXTIES ROLL 12 - Muziekfestival met o.a Sailor en The Troggs - Kaartverkoop start eind januari, voor info 0598-630073

WINSCHOTEN

De Klinker - Meester D U Stikkerlaan 41 - 0597-415555 - 14.30 en van 19.30 uur - JOSTI BAND ORKEST - Concert.

WINSUM

De Hoogte - Kerkpad 8 - 0595-442332 - 20.30 uur - GEGABBER - Cabaret door Jochem Myjer - ¦ 15.00, CJP ¦ 12.50 - vrienden SKKW f 12.50

Zaterdag 15 T/M Zondag 16 April

MUNTENDAM

De Menterne - Julianaplein 1 - 0598-616271 - 14.00 uur - 10E NEDERLANDSE KAMPIOENSCHAPPEN BLAASKAPEL - Muziek.

Zondag 16 April

GRONINGEN

* De Oosterpoort - 20.15 uur - PRIME - Beethoven, de Titaan - ¦ 20.00

USQUERT

C 't Zielhoes - Zijlweg 4 - 0595-423058 - 14.00 uur - VELVET BREEZE - Concert.

WEHE DEN HOORN

Kerk - 050-5255035 - 15.00 uur - MANNENKWARTET SEQUENS

Deel: ' Muziek en Theater agenda VVV Groningen - 61759 '




Lees ook