Ingezonden persbericht


Nieuwe converters voor Gigabit-netwerken tot 70 kilometer

Amsterdam, 1 oktober 2001

Allied Telesyn (www.alliedtelesyn.com) heeft onlangs een belangrijke aanvulling op het assortiment Gigabith Ethernet mediaconverters gepresenteerd: de AT-MC1004 en de uit vier mediaconverters bestaande AT-MC1005-serie. Door 1000Base-T koperverbindingen om te zetten in 1000Base-SX of LX glasvezelverbindingen kunnen Gigabit Ethernet mediaconverters het bereik van Gigabit Ethernet-segmenten uitbreiden tot 70 kilometer. De media converters kunnen als stand alone gebruikt worden of in een rek gemonteerd worden.

"Hoewel het aanleggen van Gigabit Ethernet-verbindingen mede dankzij voordelige koperen Gigabit netwerkadapters relatief goedkoop wordt, maken de afstandsbeperkingen van koperkabels in de meeste netwerken glasvezelsegmenten noodzakelijk", aldus Stefan Fontadini, directeur van Allied Telesyn Benelux. "Kleine, betrekkelijk goedkope koper-naar-glasvezel Gigabit Ethernet mediaconverters vormen een eenvoudige en zeer kosteneffectieve methode om Gigabit Ethernet LAN's over lange afstanden met elkaar te verbinden."

De AT-MC1004 en de AT-MC1005 serie Gigabit Ethernet mediaconverters zijn bijzonder gebruiksvriendelijk en eenvoudig te installeren (plug & play). Er hoeft geen managementsoftware geïnstalleerd te worden en er hoeven geen gecompliceerde opties geconfigureerd te worden. De AT-MC1004 en de AT-MC1005 serie worden geleverd met een externe voeding voor gebruik in stand alone toepassingen, maar ze kunnen ook in het voordelige AT-MCR12 rek met twaalf sleuven geplaatst worden. Daardoor kunnen alle converters worden gevoed met behulp van één interne voeding. Bij bedrijfskritische toepassingen kan een tweede, interne voeding voor het verdelen van de belasting in het rek worden gemonteerd. De serie AT-MC1004 en AT-MC1005 Gigabit Ethernet mediaconverters worden geleverd met levenslange garantie.

AT-MC1000 Series Media Converters
Product Port 1 Port 2 End-user price AT-MC1004 1000Base-T 1000Base-SX (SC) Multi-mode Euro 785 AT-MC1005/1 1000Base-T 1000Base-LX(SC) Single-mode, 10km Euro 1695 AT-MC1005/2 1000Base-T 1000Base-LX(SC) Single-mode, 20km Euro 3723 AT-MC1005/3 1000Base-T 1000Base-LX(SC) Single-mode, 50km Euro 5192 AT-MC1005/4 1000Base-T 1000Base-LX (SC) Single-mode, 70km Euro 6662 AT-MC1001 1000Base-SX (SC) Multi-mode 1000Base-LX (SC) Single-mode, 10km Euro 1520

Deel: ' Nieuwe converters voor Gigabit-netwerken tot 70 kilometer '




Lees ook