Datum: 7-6-1999

Bron: Museum Broeker Veiling

Onderwerp: Romantisch avond in Museum Broeker Veiling op vrijdag 13 augustus '99

ROMANTISCHE AVOND IN MUSEUM BROEKER VEILING

Vrijdag 13 augustus is hèt hoogtepunt van het seizoen bij Museum Broeker Veiling. De Historische Westfriese Lichtjesavond en de Oude Ambachtendag zijn de ideale combinatie voor een prachtige dag of avond. Vanaf 14.00 uur demon-streren ambachtslieden oude beroepen van weleer zoals touwdraaien, netten-boeten en houtsnijden. Vanaf ca. 20.00 uur worden meer dan duizend waxine-lichtjes aangestoken die het veilinggebouw, de lighallen en het buitenterrein sfeervol verlichten. Er is een optreden van een dansgroep, op het buitenterrein wordt er paling gerookt, een kijkje bij de reconstructie van de imposante Hollandse Damschuit is de moeite waard en speciaal voor deze avond is het historische veilinggebouw geopend voor de bezoekers om te kunnen veilen. Een dag die men niet mag missen!

Deel: ' Romantisch avond in Museum Broeker Veiling '