KNVB

Speel en pouleschema Amstel Cup 1999 2000

SPEELSCHEMA POULE-RONDEN AMSTEL CUP

POULE 1

  WEDSTRIJD              SPEELDATUM  AANVANGSTIJDSTIP

Eindhoven-Fortuna Sittard vr. 06/08/99 19.30 uur Barendrecht-OJC Rosmalen vr. 06/08/99 19.30 uur Barendrecht-Eindhoven di. 10/08/99 18.30 uur OJC Rosmalen - Fortuna Sittard di. 10/08/99 18.30 uur Fortuna Sittard - Barendrecht di. 24/08/99 18.30 uur Eindhoven - OJC Rosmalen di. 24/08/99 18.30 uur

POULE 2

WEDSTRIJD SPEELDATUM AANVANGSTIJDSTIP

Quick '20-De Graafschap vr. 06/08/99 19.30 uur Babberich H.-IJsselmeervogels vr. 06/08/99 19.30 uur Babberich H.-Quick '20 di. 10/08/99 18.30 uur IIsselmeervogels-De Graafschap di. 10/08/99 18.30 uur IJsselmeervogels-Quick '20 di. 17/08/99 19.30 uur De Graafschap-Babberich H. di. 17/08/99 19.30 uur

POULE 3

WEDSTRIJD SPEELDATUM AANVANGSTIJDSTIP

Appingedam-Heracles Almelo za. 07/08/99 19.30 uur FC Groningen-DVS'33 vr. 06/08/99 19.30 uur Appingedam-FC Groningen di. 10/08/99 18.30 uur Heracles Almelo-DVS'33 di. 10/08/99 18.30 uur (complex O.N) DVS'33-Appingedam di. 24/08/99 18.00 uur FC Groningen-Heracles Almelo di. 24/08/99 18.00 uur

POULE 4

WEDSTRIJD SPEELDATUM AANVANGSTIJDSTIP

Panningen-Meerssen vr. 06/08/99 19.30 uur Eysden-MVV vr. 06/08/99 19.30 uur Panningen-Eysden di. 10/08/99 18.30 uur Meerssen-MVV di. 10/08/99 18.30 uur MVV-Panningen di. 17/08/99 19.30 uur Meerssen-Eysden di. 17/08/99 19.30 uur

POULE 5

WEDSTRIJD SPEELDATUM AANVANGSTIJDSTIP

Be Quick '28-NEC vr. 06/08/99 19.30 uur HSC '21-Be Quick '28 di. 10/08/99 18.30 uur VVOG-NEC di. 10/08/99 18.30 uur VVOG-HSC'21 di. 17/08/99 19.30 uur HSC'21-NEC di. 24/08/99 18.00 uur Be Quick '28-VVOG di. 24/08/99 18.00 uur

POULE 6

WEDSTRIJD SPEELDATUM AANVANGSTIJDSTIP

Halsteren-RKC Waalwijk di. 03/08/99 19.30 uur RKC Waalwijk-Hoek vr. 06/08/99 19.30 uur Halsteren-Leonidas di. 10/08/99 18.30 uur Hoek-Halsteren di. 17/08/99 19.30 uur Leonidas-RKC Waalwijk di. 24/08/99 18.00 uur Hoek-Leonidas di. 24/08/99 18.00 uur

POULE 7

WEDSTRIJD SPEELDATUM AANVANGSTIJDSTIP

Tonegido-ADO Den Haag di. 03/08/99 19.30 uur ARC-Sparta wo. 04/08/99 19.30 uur Tonegido-Sparta za. 07/08/99 18.00 uur ADO Den Haag-ARC di. 10/08/99 18.30 uur ARC-Tonegido wo.25 /08/99 18.30 uur ADO Den Haag-Sparta wo. 25/08/99 18.30 uur

POULE 8

WEDSTRIJD SPEELDATUM AANVANGSTIJDSTIP

Elinkwijk-FC Utrecht vr. 06/08/99 19.30 uur Spakenburg-Argon vr. 06/08/99 19.30 uur FC Utrecht-Argon di. 10/08/99 18.30 uur Elinkwijk-Spakenburg di. 10/08/99 18.30 uur FC Utrecht-Spakenburg wo. 18/08/99 19.00 uur Argon-Elinkwijk wo. 18/08/99 19.00 uur

POULE 9

WEDSTRIJD SPEELDATUM AANVANGSTIJDSTIP

Hollandia-Telstar vr. 06/08/99 19.30 uur FC Volendam-SC Genemuiden vr. 06/08/99 19.30 uur SC Genemuiden-Telstar di. 17/08/99 19.30 uur Hollandia-FC Volendam di. 10/08/99 18.30 uur SC Genemuiden-Hollandia wo. 25/08/99 18.30 uur FC Volendam-Telstar wo. 25/08/99 18.30 uur

POULE 10

WEDSTRIJD SPEELDATUM AANVANGSTIJDSTIP

AZ-ADO '20 vr. 06/08/99 19.30 uur Noordwijk-FC Hilversum vr. 06/08/99 19.30 uur AZ-FC Hilversum di. 10/08/99 18.30 uur ADO '20-Noordwijk di. 10/08/99 18.30 uur Noordwijk-AZ di. 17/08/99 19.30 uur FC Hilversum-ADO '20 di. 17/08/99 19.30 uur

POULE 11

WEDSTRIJD SPEELDATUM AANVANGSTIJDSTIP

Udi '19/Beter Bed-RBC vr 06/08/99 19.30 uur FC Den Bosch-GVVV vr. 06/08/99 19.30 uur FC Den Bosch-RBC di. 10/08/99 18.30 uur GVVV-Udi '19/Beter Bed di. 10/08/99 18.30 uur Udi '19/Beter Bed-FC Den Bosch di. 17/08/99 18.00 uur RBC-GVVV di. 17/08/99 18.00 uur

POULE 12

WEDSTRIJD SPEELDATUM AANVANGSTIJDSTIP

NAC-TOP za. 07/08/99 19.30 uur Kloetinge-Baronie vr. 06/08/99 19.30 uur Kloetinge-NAC di. 10/08/99 18.30 uur TOP-Baronie di. 10/08/99 18.30 uur NAC-Baronie di. 24/08/99 18.30 uur TOP-Kloetinge di. 24/08/99 18.30 uur

POULE 13

WEDSTRIJD SPEELDATUM AANVANGSTIJDSTIP

Turkyemspor-Kozakken Boys vr. 06/08/99 19.30 uur Excelsior M.-Dordrecht '90 vr. 06/08/99 19.30 uur Kozakken Boys-Dordrecht '90 di. 10/08/99 18.30 uur Excelsior M.-Turkyemspor di. 17/08/99 19.30 uur Dordrecht '90-Turkyemspor di. 24/08/99 18.30 uur Excelsior M.-Kozakken Boys di. 24/08/99 18.30 uur

POULE 14

WEDSTRIJD SPEELDATUM AANVANGSTIJDSTIP

HFC Haarlem-AFC '34 di. 03/08/99 19.30 uur FC Lisse-Rijnsburgse Boys vr. 06/08/99 19.30 uur FC Lisse-AFC '34 di. 10/08/99 18.30 uur Rijnsburgse Boys-HFC Haarlem di. 10/08/99 18.30 uur HFC Haarlem-FC Lisse di. 17/08/99 18.00 uur Rijnsburgse Boys-AFC '34 di. 17/08/99 18.00 uur

POULE 15

WEDSTRIJD SPEELDATUM AANVANGSTIJDSTIP

Sneek-Emmen za. 07/08/99 18.00 uur BV Veendam-Harkemase Boys za. 07/08/99 19.30 uur Harkemase Boys-Sneek di. 10/08/99 18.30 uur Emmen-BV Veendam di. 10/08/99 18.30 uur Sneek-BV Veendam di. 17/08/99 19.30 uur Harkemase Boys-Emmen di. 17/08/99 19.30 uur

POULE 16

WEDSTRIJD SPEELDATUM AANVANGSTIJDSTIP

VVSB-Scheveningen vr. 06/08/99 19.30 uur ADO Den Haag 2-Excelsior di. 03/08/99 19.30 uur VVSB-ADO Den Haag 2 di. 10/08/99 18.30 uur Scheveningen-Excelsior di. 10/08/99 18.30 uur Scheveningen-ADO Den Haag 2 di. 24/08/99 18.00 uur VVSB-Excelsior di. 25/08/99 18.00 uur

POULE 17

WEDSTRIJD SPEELDATUM AANVANGSTIJDSTIP

AGOVV-De Graafschap 2 vr. 06/08/99 19.30 uur Bennekom-Go Ahead Eagles vr. 06/08/99 19.30 uur De Graafschap 2-Bennekom di. 10/08/99 18.30 uur Go Ahead Eagles-AGOVV di. 10/08/99 18.30 uur Go Ahead Eagels-De Graafschap 2 di. 17/08/99 19.30 uur AGOVV-Bennekom di. 17/08/99 19.30 uur

POULE 18

WEDSTRIJD SPEELDATUM AANVANGSTIJDSTIP

Gemert-Helmond Sport vr. 06/08/99 19.30 uur DOVO-VVV vr. 06/08/99 19.30 uur Gemert-DOVO di. 10/08/99 18.30 uur VVV-Helmond Sport di. 10/08/99 18.30 uur Helmond Sport-DOVO di. 17/08/99 19.30 uur VVV-Gemert di. 17/08/99 19.30 uur

POULE 19

WEDSTRIJD SPEELDATUM AANVANGSTIJDSTIP

Cambuur L.-FC Zwolle vr. 06/08/99 19.30 uur Flevo Boys-Achilles '94 vr. 06/08/99 19.30 uur Flevo Boys-Cambuur L. di. 10/08/99 18.30 uur FC Zwolle-Achilles '94 di. 10/08/99 18.30 uur Cambuur L.-Achilles '94 do. 19/08/99 19.30 uur FC Zwolle-Flevo Boys do. 19/08/99 19.30 uur

POULE 20

WEDSTRIJD SPEELDATUM AANVANGSTIJDSTIP

SP Flevoland-FC Twente di. 10/08/99 18.30 uur SP Flevoland-Urk di. 17/08/99 18.00 uur Urk-FC Twente di. 24/08/99 18.30 uur

1 De laatste wedstrijden in de poule dienen in beginsel gelijktijdig aan te vangen, tenzij een van de wedstrijden niet meer van belang is voor de 1e en 2e plaats.
2 De wedstrijden van clubs waarvan spelers worden geselecteerd voor het Olympisch of Nederlands elftal zullen op verzoek worden verplaatst naar een van de inhaaldata. De andere wedstrijd in de poule zal tevens worden verplaatst zodat de laastste wedstrijden in de poule, indien deze wedstrijd van belang is, gelijktijdig worden gespeeld. 3 De thuiswedstrijden van verenigingen die niet beschikken over een goedgekeurde lichtinstallatie zullen vanaf 17/08/99 aanvangen om 18.00 uur.
4 Wedstrijden die gepland staan op een avond dat er Europees voetbal wordt gespeeld zullen aanvangen om 18.30 uur.
5 Bij de samenstelling van het programma is rekening gehouden met de (tijdig) opgegeven wensen c.q. knelpunten.
6 Conform de opgave van het knelpuntenformulier zijn voor de BVO's NEC, Sparta, Telstar, Excelsior en FC Twente en de Amateurverenigingen Achilles'94 en AFC'34 geen thuiswedstrijden gepland

POULE-INDELING AMSTEL CUP SEIZOEN 1999/2000

POULE 1 POULE 2 POULE 3

Fortuna Sittard (1) De Graafschap (1) FC Groningen (1) Eindhoven (1) Ijsselmeervogels (2) Heracles Almelo (1) Barendrecht (2) Quick '20 (3) Appingedam (3) OJC Rosmalen (3) Babberich H. (3) DVS'33 (2)

POULE 4 POULE 5 POULE 6

MVV (1) NEC (1) RKC Waalwijk (1) Meerssen (3) VVOG (2) Halsteren (3) Eysden (3) Be Quick '28 (2) Hoek (2) Panningen (3) HSC'21 (3) Leonidas (3)

POULE 7 POULE 8 POULE 9

Sparta (1) FC Utrecht (1) FC Volendam (1) ADO Den Haag (1) Elinkwijk (3) Telstar (1) ARC (2) Argon (3) Hollandia (3) Tonegido (3) Spakenburg (2) Sc. Genemuiden (2)

POULE 10 POULE 11 POULE 12

AZ (1) FC Den Bosch (1) NAC (1) ADO'20 (3) RBC (1) TOP (1)

Noordwijk (2) UDI'19 Beter Bed (3) Kloetinge (2) FC Hilversum (3) GVVV (2) Baronie (3)

POULE 13 POULE 14 POULE 15

Dordrecht'90 (1) HFC Haarlem (1) Emmen (1) Kozakken Boys (2) Rijnsburgse Boys (2) BV Veendam (1) Excelsior M. (2) AFC'34 (3) Harkemase Boys (2) Turkyemspor (3) Fc. Lisse (2) Sneek (3)

POULE 16 POULE 17 POULE 18

Excelsior (1) Go Ahead Eagles (1) Helmond Sport (1) ADO Den Haag (1) De Graafschap 2 (1) VVV (1) VVSB (3) AGOVV (3) Gemert (3) Scheveningen (2) Bennekom (2) DOVO (2)

POULE 19 POULE 20

Cambuur (1) FC Twente (1)
FC Zwolle (1) Urk (2)
Flevo Boys (2) Sp. Flevoland (3)
Achilles '94 (3) ----------

1 = BVO's
2 = AV verenigingen uit het zaterdagvoetbal
3 = AV verenigingen uit het zondagvoetbal

Aandachtspunten bij de concept-indeling


1.Een zuivere regionale indeling is niet mogelijk. (de spreiding van BVO's over ons land);

2.Per poule maximaal twee BVO's en in één poule geen 2 BVO's uit de KPN Telecompetitie

3.IJsselmeervogels niet in één poule met Spakenburg;
4.In poule 20 ( Fc. Twente) slechts 2 amateurverenigingen;
5.In de poules met één BVO zijn AV-verenigingen uit het zaterdag- en het zondagvoetbal geplaatst ( m.u.v. poule 4) ( in Limburg geen zaterdagvoetbal!)

6.IJsselmeervogels niet bij HSC'21 en niet bij DOVO of Noordwijk (en omgekeerd);

7.HSC'21 niet bij UDI'19/ Beter Bed of Argon (en omgekeerd);
8.In poule 3 DVS'33 ingedeeld. E.e.a. impliceert dat geen verdere wijzigingen moeten worden doorgevoerd in relatie tot de winnaar van de districtsbeker in Noord.

9.Indien Appingedam de beker wint, dan is DVS'33 niet regionaal ingedeeld. Aan de andere kant moet opgemerkt worden dat DVS'33 als 'slechtste' AV-verenigingen het veld completeert.

29 jun 99 21:28

Deel: ' Speel en pouleschema Amstel Cup 1999 2000 '




Lees ook