Gemeente Eindhoven

6 juni 2002

Uitreiking Koninklijke Onderscheiding

De heer R. Bun, geboren in Hontenisse op 27 december 1941 en woonachtig Sjaak Verbiezenlaan 11 te Eindhoven

is benoemd

tot Ridder in de Orde van Oranje Nassau

De heer Bun is vanaf 29 april 1986 raadslid voor het CDA in Eindhoven. Vanaf 20 oktober 1992 tot 6 maart 2002 was de heer Bun wethouder en vanaf die datum tot 6 mei 2002 demissionair wethouder in de gemeente Eindhoven.
In de raadsperiode van 20 10-1992 tot 12 04-1994 was de heer Bun als wethouder verantwoordelijk voor de portefeuille van Economische Zaken. In de periode van 15-04-1994 tot 06-05-1996 was de heer Bun eveneens wethouder van Economische Zaken. Vanaf 06-05-1996 tot 14-04-1998 was de heer Bun verantwoordelijk voor de portefeuille van Economische zaken en Verkeer. In de raadsperiode van 14-04-1998 tot 6-3-2002 was de heer Bun als wethouder verantwoordelijk voor de portefeuille van Grote Stedenbeleid, Volkshuisvesting en Verkeer. Van 6 maart tot 6 mei 2002 beheerde de heer Bun deze portefeuille als demissionair wethouder.
Sinds 18 april 2000 vertegenwoordigde de heer Bun het standpunt van het college in de Stadsdeelcommissie stadsdeel Woensel-Noord. De heer dr. R.W. Welschen, burgemeester van Eindhoven, zal de onderscheiding uitreiken tijdens de buitengewone raadsvergadering op 5 juni a.s., aanvang 15.30 uur in het Stadshuis, Stadhuisplein 1 te Eindhoven.

Deel: ' Uitreiking Koninklijke Onderscheiding gemeente Eindhoven '




Lees ook