Datum: 14-5-1999

Bron: Museum Broeker Veiling

Onderwerp: Westfriese Klederdrachtendag op 27/7 bij Museum Broeker Veiling

MODESHOW OP Z'N WESTFRIES

Dinsdag 27 juli organiseert Museum Broeker Veiling wederom de populaire Westfriese Klederdrachtendag. Op het buiten- terrein van het museum showen leden van de Vereniging Behoud Westfries Kostuum hun prachtige kostuums. De gehele dag staat dan ook in het teken van oude Westfriese kleder- drachten. Van 14.00 uur tot ca. 15.30 uur is het hoogtepunt van de dag nl. de modeshow. Allerlei soorten kledij vanaf het begin van deze eeuw worden gedemonstreerd varieren van wollen ondergoed tot zwempak, van deftig tot werkpak. Lady- speakers begeleiden het geheel en geven tekst en uitleg. Een leuke ervaring voor jong en oud. Verder worden er demonstra- ties kantklossen, hullen plooien, kralen breien, spinnen en weven gegeven. Echt een dag om bijzondere dingen te horen over Westfriese gebruiken en gewoontes.

Zoekwoorden:

Deel: ' Westfriese Klederdrachtendag bij Museum Broeker Veiling '